صفحه 334 از 1371 نخستنخست ... 2342843243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443844348341334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

کسی به من جواب نمی ده ؟

من با یه استاد مدتی هست که دارم مکاتبه می کنم و از پروپوزالم هم که خودش موضوعش رو انتخاب کرده و من نوشتم خوشش اومده !!
    حالا از من خواسته که کد نویسیمو هم ارزیابی کنه و خواسته که براش کد هایی رو که فرستاده تغییر بدم تا به موضوع پروپوزال نزدیک تر بشه !!
    نمی دونم چی کار کنم ... هم کد نویسی من در اون حدی نیست که بخوام این کار رو الآن انجام بدم و اگر هم بخوام بکنم ، 2 ماه دست کم برای من وقت می بره !!
    و به امتحان GRE و ToEFL نمی رسم که یک ماه دیگه برگزار می شه !!
    بگم بلد نیستم !!
    کمکم کنید لطفا

دوستان استاد در پاسخ دوم این طوری گفته به نظرتون چقدر مثبته؟؟؟؟

Hello xxx,

Many thanks for your detailed reply.

We are very interested in your application.

I will get back to you in a few weeks with more details, as the complete picture on available funding will be clear at that time --- please watch your e-mail. It will be within the first two weeks of October. In the meantime, I will have a close look at the materials you have sent, and if you have any questions, you can send them by e-mail and I will try to answer.

Also feel free to correspond with yyy, a graduate of your university who has just completed his degree with our group and who will be heading to the University of zzz to support the AAA model for industry.

I know a few applicants have already contacted him, and perhaps you are among them --- but either way, please feel free to correspond with him.

Thank-you again, and I will be in touch with you as mentioned above.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehbazyar نمایش پست ها
    کسی به من جواب نمی ده ؟

من با یه استاد مدتی هست که دارم مکاتبه می کنم و از پروپوزالم هم که خودش موضوعش رو انتخاب کرده و من نوشتم خوشش اومده !!
    حالا از من خواسته که کد نویسیمو هم ارزیابی کنه و خواسته که براش کد هایی رو که فرستاده تغییر بدم تا به موضوع پروپوزال نزدیک تر بشه !!
    نمی دونم چی کار کنم ... هم کد نویسی من در اون حدی نیست که بخوام این کار رو الآن انجام بدم و اگر هم بخوام بکنم ، 2 ماه دست کم برای من وقت می بره !!
    و به امتحان GRE و ToEFL نمی رسم که یک ماه دیگه برگزار می شه !!
    بگم بلد نیستم !!
    کمکم کنید لطفا

من جای شما بودم صادقانه می گفتم مشکلم رو. چون بدون نمره تافل و جی ار ای که نمیتونید اصلا اپلای کنید!!!!
    پس کد نویسی بی معنی میشه!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

سلام من به یک استاد ایرانی تو آمریکا ایمیل زدم واسه master اینجوری جواب داده

If you are among top students in your class, I recommend you to apply to our Ph.D.program.
    در ضمن این استاد تو گروه تحقیقاتیش 3 تا دانشجوی ایرانی داره
    به نظرتون معنی این ایمیل چی می تونه باشه و پیشنهاد می کنید مکاتبه رو چه جوری ادامه بدم؟ راستی تو ایمیل بهش گفته بودم معدلم 16 (دانشگاه تهران) هست.
    متشکر

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان، <br>یکی از استادایی که بهش ایمیل زدم اینو بهم جواب داده، حالا به اون طرف ایمیل بزنم بگم فلان استاد گفته با شما تماس بگیرم؟
    مرسی
    <Dear :
    Please contact Professor Bill Cooper for advise regarding admission. He
    is responsible for handling student queries.
    As far as working with me is concerned, I usually pick one of the
    students who is admitted after admission decisions are made. Such
    decisions are not made before the students join the ISyE program.
    Thank you for your interest in my research program and best wishes.
    Sincerely,

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام دوستان، <br>یکی از استادایی که بهش ایمیل زدم اینو بهم جواب داده، حالا به اون طرف ایمیل بزنم بگم فلان استاد گفته با شما تماس بگیرم؟
    مرسی
    <Dear :
    Please contact Professor Bill Cooper for advise regarding admission. He
    is responsible for handling student queries.
    As far as working with me is concerned, I usually pick one of the
    students who is admitted after admission decisions are made. Such
    decisions are not made before the students join the ISyE program.
    Thank you for your interest in my research program and best wishes.
    Sincerely,
    می تونی با استادی که گفته تماس بگیری و ببینی داستان از چه قراره ولی اگر فاند برات مسئله هست به جستجوت ادامه بده. استاد دوم احتمالا جزییات اپلای و برات شرح میده و تضمینی از بابت پذیرش و فاند نخواهد داد.

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام
    یک استاد این جوابو بمن داده.
    You have a very good CV and the right background to pursue your PhD studies in space systems design. Currently, I do not take any PhD students in the USA. Should you be interested in pursuing your PhD with me elsewhere next year outside the US, then stay in touch with me. How do you plan to support your studies in anycase?
    نظرتون چیه در ضمن این جمله آخر یعنی چی؟ کسی می دونه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javadamiri نمایش پست ها
    سلام
    یک استاد این جوابو بمن داده.
    You have a very good CV and the right background to pursue your PhD studies in space systems design. Currently, I do not take any PhD students in the USA. Should you be interested in pursuing your PhD with me elsewhere next year outside the US, then stay in touch with me. How do you plan to support your studies in anycase?
    نظرتون چیه در ضمن این جمله آخر یعنی چی؟ کسی می دونه؟
    این استاده با دانشگاههای خارج از امریکا هم کار میکنه که اینو گفته؟ جمله آخرش یعنی فاند لازم داری یا نه. اگرگفته برای دانشگاه خودم تو امریکا نمیگیرمت یعنی فاند خبری نیست.

دوستان پست 3335# رو هم بی زحمت جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام من به یک استاد ایرانی تو آمریکا ایمیل زدم واسه master اینجوری جواب داده

If you are among top students in your class, I recommend you to apply to our Ph.D.program.
    در ضمن این استاد تو گروه تحقیقاتیش 3 تا دانشجوی ایرانی داره
    به نظرتون معنی این ایمیل چی می تونه باشه و پیشنهاد می کنید مکاتبه رو چه جوری ادامه بدم؟ راستی تو ایمیل بهش گفته بودم معدلم 16 (دانشگاه تهران) هست.
    متشکر
    به نظر من جواب قشنگی نداده. استادهای آمریکایی معمولا رزومت و نگاه می کنن و روی سابقه تحقیقاتیت حساسیت نشون می دن مگر اینکه رنک دانشگاه خیلی بالا باشه و استاد جواب تمپلت "اپلای کن" رو برات بفرسته. این جواب صرفنظر از نوعش میخواد بهت گوشزد کنه که شرایط خیلی رقابتی هست. هیچ قولی نداده و بعید می دونم ایمیل های بعدیت رو اصلا جواب بده. به تلاشت ادامه بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)