صفحه 382 از 1371 نخستنخست ... 282332372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392432482882 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام
    من یه پست درباره ی اینکه چرا جواب خوب از استادا نمیگیرد قبلا گذاشتم، پست شماره ی 656 توی این لینک

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1956-جواب-ندادن-استادها&p=547918&highlight=#post547918
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_ نمایش پست ها
    یه پروسه کاملاً شانسیه ممکن توی یه دپارتمان یه استادی شدیداً به شما نیاز داشته باشه اما شما حتی روش کلیک هم نکنی ! من به 300 تا استاد از 80 دانشگاه در زمینه کاری خودم ایمیل زدم. کلی توشون استاد بود که کاملاً با کار من یکی بود و اتفاقاً دنبال دانشجو هم میگشتن! کلاً فقط 20 تا جواب گرفتم که 10تاش صحبت از نداریمو نمیشه و ... کرد چند تاش گفته من امسال مرخصیم یا بازنشست شدم 3تا جواب خوب داشتم که فقط 1کیش گفت همه جوره حمایتت می کنم اونم یه جوجه استاد Assistant Prof. که تازه توی زمینه کاری مورد علاقه منم نیست ! رزومم هم مینیمم که چه عرض کنم از ماکزیمم اکثر این دانشگاهها بیشتر بود. هر چند من توصیه میکنم ناامید نشین اما کلاً پروسه مزخرفیه نظر نهایی من اینه که خودتونو زیاد امیدوار و الاف این پروسه نکنید فقط دانشگاههایی رو شناسایی کنید که توی زمینه کاری شما زیاد استاد و لابراتوار داره اگه رزومتون خوب باشه حتماً از اونجاها پذیرش میگیرید و احتمال فاند هم زیاد میشه مضافاً بر اینکه TA رو هم فراموش نکنید اگر TA بگیرید دیگه لازم نیست روی پروژه ای که خودتون انتخاب نمیکنید کار کنید تازه تدریس یه تجربه و رزومه ای میشه واسه آیندتون ... آقا اگه من اشتباه میکنم ای فوت کوزه گریشو به منم یاد بدین. من کلی وقت گذاشتم وب پیج همه ای استادا را زیرو رو کردم خیلیاشون خودشون دنبال دانشجو میگشتن توی زمینه کاری من زیاد دانشجو نیست اما عجیبه که میدیدم میخوندن اما جواب نمیدادن دریغ از 1 کلمه !

ApplyAbroad Hero

دوستان به یکی از دانشگاههای غیر امریکایی ایمیل زدم. این جوابو داده:

Dear Mahmoud, Thank you for your message. All applications for doctoral studies at the University of xxx are administered through a central website: http://www./ How would you fund your studies (approx $7k per year)?

Regards,
    این آخرش یعنی پول نمیده؟ چی بش بگم؟ این دانشگاه یه اسکالرشیپ داره که ایرانیا میگیرن.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها من به یه استاده که فکر کنم دو رگه ی ژاپنی کاناداییه ایمیل زدم . 370 کلمه محبت کرده برام نوشته!!!!! یه سری سوال پرسیده بودم و اون جواب داده بود. ولی یه مشکلی که هست اینه که خیلی ناقلا به نظر می رسه مثله ماها که کپی پیست می کنیم علایقمون رو از تو سایت استادا ها. اونم همچین زیرکانه با کلمات کلیدی ایمیل من باهام جرف زده که من مجذوب شم. از بخت خوب یا بدم یارو مثله این که خیلی دانشجو می خواد دلش!!! تو UIOT ی کانادا. ولی رشتش شبیه به من نیست. ولی زمینه کاریش شبیه به اونیه که من می خوام. منم بهش میل زده بودم که من نمی خوام تغییر رشته بدم ولی شما رشتتون فرق داره با من. اگه تو سی وی من و علایق من (که واقعا مال خودم بود و از تو سایتش کپی پیست نکرده بودم) چیزی مشترک با کارای خودت پیدا می کنی بهم میل بزن و نظرتو بگو. اونم گفته بود که من سی وی رو خوندم و خیلی مرتبط هستی با من! بعد هم مراحل پذیرش رو توضیح داده. و بعد هم گفته اگه می خوای اپلای کنی بگو تا شروع کنیم مراحلشو طی کنیم. مساله اصلی این حاست که من نمی دونم این بابا اگه این قده واقعا ناقلا باشه که همش سر من کلاه بذاره به قول معروف که خوب نیست. من خوشم نمی آد. دارم از دست این نوع اخلاقا فرار می کنم خیر سرم!!! بعد این که تازه این کارو شروع کرده و خیلی بارش نیست طبعا! یعنی عملا نمی خوام باهاش کار کنم. ولی خوب تو این شرایط که استادا جواب نمی دن بلاخره جنبه مثبت داره. می گید چی کار کنم؟
    به علاوه از همین یکی دو ماه دیگه می که بیا. برای وینتر.
    یه مشکلی هست که دانشحو هاش همه ژاپنی بودند تا حالا و ایرانی نداشته تا من بتونم بپرسم و بفهمم واقعا چه آدمیه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها من به یه استاده که فکر کنم دو رگه ی ژاپنی کاناداییه ایمیل زدم . 370 کلمه محبت کرده برام نوشته!!!!! یه سری سوال پرسیده بودم و اون جواب داده بود. ولی یه مشکلی که هست اینه که خیلی ناقلا به نظر می رسه مثله ماها که کپی پیست می کنیم علایقمون رو از تو سایت استادا ها. اونم همچین زیرکانه با کلمات کلیدی ایمیل من باهام جرف زده که من مجذوب شم. از بخت خوب یا بدم یارو مثله این که خیلی دانشجو می خواد دلش!!! تو UIOT ی کانادا. ولی رشتش شبیه به من نیست. ولی زمینه کاریش شبیه به اونیه که من می خوام. منم بهش میل زده بودم که من نمی خوام تغییر رشته بدم ولی شما رشتتون فرق داره با من. اگه تو سی وی من و علایق من (که واقعا مال خودم بود و از تو سایتش کپی پیست نکرده بودم) چیزی مشترک با کارای خودت پیدا می کنی بهم میل بزن و نظرتو بگو. اونم گفته بود که من سی وی رو خوندم و خیلی مرتبط هستی با من! بعد هم مراحل پذیرش رو توضیح داده. و بعد هم گفته اگه می خوای اپلای کنی بگو تا شروع کنیم مراحلشو طی کنیم. مساله اصلی این حاست که من نمی دونم این بابا اگه این قده واقعا ناقلا باشه که همش سر من کلاه بذاره به قول معروف که خوب نیست. من خوشم نمی آد. دارم از دست این نوع اخلاقا فرار می کنم خیر سرم!!! بعد این که تازه این کارو شروع کرده و خیلی بارش نیست طبعا! یعنی عملا نمی خوام باهاش کار کنم. ولی خوب تو این شرایط که استادا جواب نمی دن بلاخره جنبه مثبت داره. می گید چی کار کنم؟
    یه مشکلی هست که دانشحو هاش همه ژاپنی بودند تا حالا و ایرانی نداشته تا من بتونم بپرسم و بفهمم واقعا چه آدمیه.
    چجوری گفته برای winter بیا؟!! شاید فکر کرده شما تو کانادا هستی. توضیح دادی براش کجایی؟
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    چجوری گفته برای winter بیا؟!! شاید فکر کرده شما تو کانادا هستی. توضیح دادی براش کجایی؟
    اینو تو ایمیلم نگفته. ولی تو سایتش نوشته که برای ماه اول 2012 اوپن داره. ولی می دونه لابد خارجیم. چون که نوشته بکو تا شروع کنیم مراحل اپلای رو طی کنیم و بعد هم آخر سر همه ی مراحل نوشته مراحل ویزا. ولی راضی به نظر می رسه که من برم حتی یه کم دیر تر مثله یکی دو ماه.
    ولی من سی وی ام بهتر از ایناست که با این بابا تازه کاره کار کنم. یعنی آدم هایی که سابقه خوب دارند و دانشجو بخوان هم منو قبول می کنن. می خواستم براش بنویسم که من نمی تونم برای ترم دیگه بیام. اپلای م یکنم ولی برای سال دیگه. بگم بهش؟ آخه من هنوز چشم براه استادای خوبی هستم که ممکنه یگی دو ماه دیگه بهم میل بزنن و قبولم کنن.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

Hi Amirhossein,

Thank you for your interest in the M.S. power program. Please apply for the Fall 2012 semester at:

http://www.csus.edu/oge/international-admissions/how to apply/Intl-how-to-apply.html

You will also find information regarding costs, TOEFL requirements etc.

Please e-mail me or Prof. Gonen if you have further questions.

Best wishes

بچه ها تو این جواب میشه یه ایمیل دیگه زد به استاده و از RA ازش پزسید یا نه ؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Hi Amirhossein,

Thank you for your interest in the M.S. power program. Please apply for the Fall 2012 semester at:

http://www.csus.edu/oge/international-admissions/how to apply/Intl-how-to-apply.html

You will also find information regarding costs, TOEFL requirements etc.

Please e-mail me or Prof. Gonen if you have further questions.

Best wishes

بچه ها تو این جواب میشه یه ایمیل دیگه زد به استاده و از RA ازش پزسید یا نه ؟
    بنویس ra اگه داری من مشکل مالی دارم چقده می دی ماهیانه یا سالیانه. یعنی هم اظهار بلدی کن هم نابلدی. یه جوری که نفهمه که هنوز نفهمیدی RA می خواد بده یا نه. البته نکته ی حساسی هم نیست. می تونی بنویسی من متوجه نشدم rA دارم یا نه؟ اگه داری چقده داری؟

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    چی کار کنم بچه ها؟

ApplyAbroad Hero

ببین اگه نمیخواستی باش کار کنی چرا بش ایمیل زدی؟ وقتی بش ایمیل زدی یعنی درخواست دادی!
    خیلی از بچه ها امسال با رزومه های قوی جواب نگرفتن. جواب خوبی گرفتی به نظرم اپلای کن براش. من خودم بین یه استاد تازه کار و یه فول پروفسور به شدت استاد تازه کار رو انتخاب میکنم. چون هم باش دوست میشم هم اینکه میخوام خیلی مقاله بدم و اونا این رویه رو دوست دارن. کاش همچین استادی همچین جوابی به من میداد در ضمن ژاپنیا چشونه؟ خیلیم خوشگلن

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

لوووووووووووووول......این ایمیل رو از یه استادی تو National University of Singapor گرفتم...همونجوری چون مقالاتشو زیاد خوندم...کارم با کارش یکی هست میل زدم....رنک دانشگاش خوبه از UCLA بهتره...اما نمی دونم اصلا چی میگه!!!! NGS چیه؟؟...NGS چقدر فاند میده..ظاهرا خودش گفته خیلی زیاده...

Many thanks for your interest in the PhD Program.

My quota for NUS Research Scholarship has been filled. However, you can apply for the NGS Research Scholarship if you feel you are eligible. You can obtain details of NGS program from the NUS website. It is a more elite program with higher stipends and terms.

Regards
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)