صفحه 1 از 1264 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من به یه استاد میل زدم درعرض یک ساعت این جوری جواب داده:
    have you applied to university already? if not, please do so
    فقط همین.حالا این یعنی چی؟یعنی رزومه رو خونده می گه خوبه apply کن؟یا میگه اولapply کن بعد میل بزن؟ این جوری که نمی شه هی پول application fee بدیم. چند جور برداشت می شه کرد از این یه خط جواب.
    ممنون از جوابتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

I think it doesn't mean anything especial for you
    it's proved by my experience that you shouldn't apply for uni before being sure that one prof. will do support u
    and I guess he's not that prof. for u

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

چندان با نظر pkhk موافق نیستم. زمانی که خود من اقدام کردم از یک سری از دانشگاه‌هایی که هیچ وقت جواب درست و حسابی‌ای از استادهاش نگرفتم پذیرش گرفتم، از جمله همین دانشگاهی که توش درس می‌خونم و ساپورت مالی خیلی خوبی هم به من داد.
    خیلی از grantهایی که استادها براشون اقدام می‌کنند اوایل آوریل جوابش مشخص می‌شه و تازه اون وقته که بعضی از استادها تصمیم می‌گیرن که دانشجو بگیرن یا نه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    چندان با نظر pkhk موافق نیستم. زمانی که خود من اقدام کردم از یک سری از دانشگاه‌هایی که هیچ وقت جواب درست و حسابی‌ای از استادهاش نگرفتم پذیرش گرفتم، از جمله همین دانشگاهی که توش درس می‌خونم و ساپورت مالی خیلی خوبی هم به من داد.
    خیلی از grantهایی که استادها براشون اقدام می‌کنند اوایل آوریل جوابش مشخص می‌شه و تازه اون وقته که بعضی از استادها تصمیم می‌گیرن که دانشجو بگیرن یا نه.
    سلام بابک خان
    با توجه به نوشته شما من هنوز می تونم امیدوار باشم که آوریل رو درخواست من تجدید نظر بشه؟چون در جواب ظاهرا فقط به کمبود فاند اشاره داشته. یا به نظر شما این ایمیل یه تمپلت هست؟ این بخش اول جوابشون هست در ادامه فقط ازتز دانشجوهاش و گرایش تحقیقاتی در لابراتوارش صحبت کرده.

Thank you for your interest in the research projects in my lab. Graduate applications are processed by three programs at the University of Michigan in which I have students in my lab.
    1. The Neuroscience Program at the University of Michigan: http://www.umich.edu/~neurosci/index.htm
    2. The Program in Biomedical Sciences (PIBS): http://www.med.umich.edu/pibs/overview.htm
    3. The Biopsychology Area of the Department of Psychology:
    The program websites provide some information on funding support, which is difficult at the present time.

سلام دوستان.
    من امروز از یکی از استادایی که بهش میل زده بودم این جوابو بهم داده:

Your assessment is correct, we have common research interests. On
    this base, I
    will be interested to supervised your PhD research. So, if you applied
    at OSU, you can mentioned my name as a potential
    faculty to supervise your work. In the mean time, can you send me your
    undergraduate and MSc transcripts as well as
    a copy of one or two of your papers.

Regards,

به نظرتون میشه بهش امیدوار بود؟ و اینکه موقع فرستادن چیزایی که خواسته موضوع فاند رو بهش بگم؟ چطوری بگم که ناراحت نشه؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امروز از یکی از استادایی که بهش میل زده بودم این جوابو بهم داده:

Your assessment is correct, we have common research interests. On
    this base, I
    will be interested to supervised your PhD research. So, if you applied
    at OSU, you can mentioned my name as a potential
    faculty to supervise your work. In the mean time, can you send me your
    undergraduate and MSc transcripts as well as
    a copy of one or two of your papers.

Regards,

به نظرتون میشه بهش امیدوار بود؟ و اینکه موقع فرستادن چیزایی که خواسته موضوع فاند رو بهش بگم؟ چطوری بگم که ناراحت نشه؟!!!
    بدون هیچ شکی بیان کنید موضوع رو... این قضیه کاملاً عادیه
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

به نظر می رسه اینجا به این نکته که سیستم پذیرش در کشورهای مختلف یکسان نیست حتماً توجه کرد.

در آمریکا و کانادا بیشتر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مدیریت می شده و تماس مستقیم با استاد در بسیاری موارد قویاً نهی می شه. حتی عنوان می کنند که اساتید نه تنها اجباری در پاسخ گفتن ندارند بلکه حتی هنگام ارزیابی ممکنه که به این افراد نمره منفی یدهند. البته اگه کسی در حال حاضر apply کرده باشه و بعد سعی کنه که تماس بگیره تا نظر یک استاد رو به application خودش جذب کنه هیچ اشکالی نداره و در عین حال توصیه می شه.

در حالیکه در سیستم اروپایی بیشتر مراحل اعم از اعلام ظرفیت برای پذیرش، بودجه، تعیین صلاحیت متقاضیان و ... توسط اساتید انجام می شه نه دانشگاه و خوب طبیعی است که از همون اول تماس با استاد برقرار می شه.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    management and commerce/ tasmania university

سلام دوست عزیز. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    اول اینکه من به یه استادی ایمیل زدم که به کارتون علاقمندم و رزومه م رو براشون ارسال کردم. بعد از دو روز این جواب رو برام فرستاده:
    Dear ----I have forwarded your email to our HDR coordinator who will be able to inform you about the requirements for an application
    Kind Regards
    به نظرتون خوشش نیومده؟ من باید چه جوابی براش ارسال کنم؟

سوال بعدی من اینه که من چطور می تونم توی این سایت یک پرسش عمومی ارسال کنم؟
    ممنونم از راهنمایی تون

ApplyAbroad Champion

مهرداد جان
    در آمریکا و کانادا هم این طوری نیست که استاد تاثیری در پذیرش نداشته باشه. استادها اگر دانشجویی رو بخوان معمولا Admission Committee مخالفت نمی‌کنه، به خصوص اگر استاد باسابقه باشه یا این که حاضر باشه از Fund خودش دانشجو رو ساپورت کنه، معمولا کسی رو حرفش حرفی نمی‌زنه.
    اتفاقا همین امروز استاد خود من Resume یکی از بچه‌ها از دانشگاه صنعتی اصفهان رو آورد پیش من و ازم پرسید که اون دانشگاه چطوریه و نظرم راجع به Resume چیه. به نظرم دانشجوی خوبی بود و نظرم رو گفتم و استادم هم قبول کرد و به احتمال خیلی زیاد پذیرش می‌گیره.

سلام
    یعنی به نظر شما اگه استاد تاییدیه روبده شانس پذیرش بالاست؟ تو امریکا استادی به من اکی داد و با اسکایپ صحبت کردیم و یه سری مقاله هم بهم داد ولی من نمیدونم دانشگاه بهم پذیرش میده یا نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)