صفحه 1006 از 1371 نخستنخست ... 65069069569969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610561106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,051 تا 10,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Manouch نمایش پست ها
    یک استاد عرب در جواب نامه ام و رزومه ام که در اون اساتید دانشگاه خودم رو به عنوان رفرنس معرفی کرده بودم پاسخ داده:

با اینکه خودم شخصا با این نظرش مخالفم و در ایران 99.99% اساتید ما ایرانی هستند و حق انتخاب دیگری نداریم، اما دوست دارم نظر دوستان رو هم در این مورد بدونم
    نگران نباشید بیخود گفته. مثلا اگر یک نفر از دانشگاه یکی از کشورهای عربی یا هندی اقدام کنه رفرنس هاش غیر از مردم همون کشورها هستند؟

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام بر دوستای گلم
    بخصوص داداش گلوب (ghlobe) و دوست خوبم Matinking
    اون نامه دیشب رو به استاد فرستادم
    دستش درد نکنه زود جواب داد
    بنده خدا بی پوله اما باسواده
    راستی قسمت آخرشو نمیفهمم !!!
    میگه به همکارم ایمیل کن؟؟؟
    بعدش میگه DAAD چه جوریه سیستمش؟
    ببخشید وقتتونو گرفتم

unfortunately, I don't have any grants to give a financial support. However, there are a number of colleagues working in the same subject as I, where you can send your application. To my knowledge it is not possible at the DAAD if one is already in Germany. It is an "exchange"-program.
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام بر دوستای گلم
    بخصوص داداش گلوب (ghlobe) و دوست خوبم Matinking
    اون نامه دیشب رو به استاد فرستادم
    دستش درد نکنه زود جواب داد
    بنده خدا بی پوله اما باسواده
    راستی قسمت آخرشو نمیفهمم !!!
    میگه به همکارم ایمیل کن؟؟؟
    بعدش میگه DAAD چه جوریه سیستمش؟
    ببخشید وقتتونو گرفتم

unfortunately, I don't have any grants to give a financial support. However, there are a number of colleagues working in the same subject as I, where you can send your application. To my knowledge it is not possible at the DAAD if one is already in Germany. It is an "exchange"-program.
    سلام

1- توصیه کرده با بقیه اعضای faculty member برای position همراه با fund در ارتباط باشید...
    2- "اگر کسی قبلا در آلمان بوده باشه نمی تونه برای بورس DAAD کنه"

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان عزیز. یکی از اساتید استرالیا به من گفت که برای مستر فاند نداره و من گفتم که شرکتی که کار می کنم احتمالا ساپورتم می کنه. بعد این جواب رو داد
    After you clarified this matter, then I will be happy to proceed with you.
    Meanwhile , you could start collaborating with us so we could asses your research capabilities .
    به نظرتون الان چی بهش یگم و منظورش چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. یکی از اساتید استرالیا به من گفت که برای مستر فاند نداره و من گفتم که شرکتی که کار می کنم احتمالا ساپورتم می کنه. بعد این جواب رو داد
    After you clarified this matter, then I will be happy to proceed with you.
    Meanwhile , you could start collaborating with us so we could asses your research capabilities .
    به نظرتون الان چی بهش یگم و منظورش چیه؟
    سلام

تلویحا ازتون خواسته این که supporter دارید رو ثابت کنید...
    بعد هم بحث زمینه و تحقیق مطرح خواهد شد...
    بپرسید برای بحث supporter چی لازم هست و اون مدرک یا نامه مورد نظر رو تهیه و به استاد تسلیم کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام

یه استاد 5 روز پیش در جواب اولین ایمیل من گفت:

I am very interested in your CV.I will send an email later as i am busy right now.

John

اما هنوز خبری ازش نیست. توی این 5 روز 2 بار دیگه هم بهش ایمیل زدم اما جواب نمیده! ایمیل اول رو خیلی سریع جواب داده بود.

نظر شما چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm666 نمایش پست ها
    سلام

یه استاد 5 روز پیش در جواب اولین ایمیل من گفت:

I am very interested in your CV.I will send an email later as i am busy right now.

John

اما هنوز خبری ازش نیست. توی این 5 روز 2 بار دیگه هم بهش ایمیل زدم اما جواب نمیده! ایمیل اول رو خیلی سریع جواب داده بود.

نظر شما چیه؟
    سلام

به اعتقاد من تامل بیشتری بفرمایید...
    مشغله چیزی هست که همه ما گاها باهاش عجین هستیم و اگر تا یکی دو هفته هم به علت هر نوع درگیری کاری و غیره جوابی نگیرید، چندان عجیب نیست..
    به هر صورت بعد از 2 هفته و با توجه به دو ایمیلی که فرستادید، اگر جوابی نگیرید میشه اون رو حمل به تغییر عقیده استاد تفسیر کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm666 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.

از طرفی اگر در این فاصله ایمیلی به استاد ندیم ممکنه اینجوری تفسیر کنه که پیگیر نبودیم، از طرف دیگر ممکنه با زیاد ایمیل فرستادن باعث ایجاد مزاحمت برای استاد بشیم!!
    خلاصه رعایت تعادل در این شرایط کار سختیه!
    Take MatinKing's advise serious!
    There are some points that one should keep in mind when he/she wants to keep in touch with a professor.
    1) Professors are different, and one may be okay with receiving more than one email per week, but others may not, and you most likely can guess it after your second email to him/her
    2) For sending the second email, as a kinda reminder, be careful about the due date that you have for your request. Let me to give you an example for that: If I have to submit a paper by next 3 weeks, and I know my supervisor is busy these days, I should send a reminder email 2-3 days before due. Why? Because my supervisor (and almost all professors that I know) are super busy and they try to just not passing dues, and if he didn't reply my email after 10 days it doesnt mean he forgot that, it just means he has something with higher priority

Actually, I don't know when was the due for your case that you sent 2 emails in 5 days when the professor told you he/she is busy now and will contact you later, I personally will send my second email in the 5th day is the due is in that day or the day after (6th day), and If you did that just to show you are interested and want to keep in touch, you probably need to change your policy.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

من از استادی که بهش ایمیل زده بودم ایمیلی دریافت کردم. ایشون گفته که بازنشسته شده و دانشجو نمیگیره ولی رزومه من رو به چند استاد دیگه فوروارد کرده. اسم اساتید هم نوشته که به چه کسانی فرستاده. الان به نظر شما من هم باید شخصا ایمیل بزنم یا فوروارد استاد کافیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من از استادی که بهش ایمیل زده بودم ایمیلی دریافت کردم. ایشون گفته که بازنشسته شده و دانشجو نمیگیره ولی رزومه من رو به چند استاد دیگه فوروارد کرده. اسم اساتید هم نوشته که به چه کسانی فرستاده. الان به نظر شما من هم باید شخصا ایمیل بزنم یا فوروارد استاد کافیه؟
    سلام

خودتون هم ایمیل بزنید بهتر هست... به هر یک ایمیل می تونه، ولو به صورت تصنعی، نوعی حال ابراز علاقه به کار اون استاد باشه و شاید باعث بشه کمی بهتر وضعیت شما رو بررسی کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)