صفحه 100 از 1371 نخستنخست ... 50909192939495969798991001011021031041051061071081091101502006001100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

ممنون دوستان بله می خواد زود تکلیف فاند معلوم شه خودش گفته تا 10- روز دیگه اما از آنجا که اشاره کرده اینم فاکتور مهمیه تو تصمیم گیری ایراد ایجاد می کنه یعنی اکر الان یکی دیگه کاندید داشته باشه که همه چیش از من کمتر باشه اما من مدرک زبان ندارم و می ترسه دانشگاه و کرد آفیس را رد نتونم بکنم ایراد ایجاد می کنه و شاید فاند را به اون بده نه من!بگذارید ایمیلشو بدم نظر بدید
    Thanks for your reply. The only thing that I seem not to have any information is about your TOEFL exam. Maybe you sent it to me and I misplaced it. Let me know.I don´t think I need any additional information that could be relevant for my decision at this point
    except the above thing as your resume is pretty detailed and we have already established that you would start in January
    2010

Please, keep me informed of the status of your application to grad office
    حالا بگید چی بگم که شانس فاندم بیشتر بشه. با این اوصاف این بخشهایی از یک ایمیلش بود حالا ایمیلهای قبلی رسما گفته بود که من می خوام بگیرمتداشنجوم بشی اما این ایملش این جوریه حالا جی بگم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

شما اخرش نگفتید نمرتون چنده و دانشگاه چند می خواد. اگه اختلافش کمه بگید مطمنا تاثیر خیلی مثبتی داره. اون نگران اینه که شما نتونید نمره زبان رو بیارید. باید یه جوری بهش ثابت کنید که می تونید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام.
    نظرتون در مورد این ایمیل چی هست؟من از فوق در یک دانشگاه اروپایی قبول شدم.

ایمیل من:

Hi.
    Dear Professor....:
    I contacted with you two weeks ago by phone and consulted with you
    about Research Assistant job.
    According to our discussion,you suggested me to contact with you
    after two weeks.

Please let me know,Frankly how much have I chance for getting RA job
    with my Resume?

ایمیل استاد:

Hi
    Now we got some successful funding decicions - thus the changes are much
    better.
    Maybe we can start to formulate you some research topic and area that is
    close to our fields.
    Also I think with your background maybe we could start preparing a
    longer range program heading for PhD?
    We have two areas starting that fits quite closely to you research
    topics one is use ........
    and another is ..........Another area is
    ......

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashymashy
    سلام.
    نظرتون در مورد این ایمیل چی هست؟من از فوق در یک دانشگاه اروپایی قبول شدم.

ایمیل من:

Hi.
    Dear Professor....:
    I contacted with you two weeks ago by phone and consulted with you
    about Research Assistant job.
    According to our discussion,you suggested me to contact with you
    after two weeks.

Please let me know,Frankly how much have I chance for getting RA job
    with my Resume?

ایمیل استاد:

Hi
    Now we got some successful funding decicions - thus the changes are much
    better.
    Maybe we can start to formulate you some research topic and area that is
    close to our fields.
    Also I think with your background maybe we could start preparing a
    longer range program heading for PhD?
    We have two areas starting that fits quite closely to you research
    topics one is use ........
    and another is ..........Another area is
    ......
    خوب اگه میخواین که واسه PhD اونجا بخونید که خوبه، نظرتونو بگید و استقبال هم کنید. اگر هم که قصدشو ندارید با این جواب استاد، گرفتنش برای مستر سخت میشه.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام. یه استادی در جواب ایمیل من بعد از 10 دقیقه این جوابو داده:
    I would be happy to have you as my PhD student. Please apply ... to.
    بعذ بهش ایمیل زمدک که ایا باید برای scholarship هم جداگانه اپلای کنم. بلافاصله این جوابو داد:
    At the same time and also separately if these are non ... scholarships
    به نظر شما این هم یه تمپلیته مثل بقیه؟ :-X
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

I am admitted to department of chemical engineering at USC, but without fund. I asked one professor for availability of fund and he responed me below. It is 1 month and I sent him 2 emails, but he has not respond me. what should I do now?

Dear Majid:

We currently have no openings in the group. Check with me in a month or so to see whether things have changed.

Best,

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmonji
    I am admitted to department of chemical engineering at USC, but without fund. I asked one professor for availability of fund and he responed me below. It is 1 month and I sent him 2 emails, but he has not respond me. what should I do now?
    Dear Majid:
    We currently have no openings in the group. Check with me in a month or so to see whether things have changed.
    Best,
    دلیلش می تونه این باشه خیلی از اساتید الان تو تعطیلات هستند.استاد خود بنده جواب ایمیل منو از وگاس دادو گفت فعلا در تعطیلات هستم.
    شما هم کمی بیشتر صبر کنید اگر می توانید.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123
    سلام. یه استادی در جواب ایمیل من بعد از 10 دقیقه این جوابو داده:
    I would be happy to have you as my PhD student. Please apply ... to.
    بعذ بهش ایمیل زمدک که ایا باید برای scholarship هم جداگانه اپلای کنم. بلافاصله این جوابو داد:
    At the same time and also separately if these are non ... scholarships
    به نظر شما این هم یه تمپلیته مثل بقیه؟ :-X
    چندان چیز خاصی نگفته هر چند که وقتی چیز خاصی هم میگن تا پذیرش قطعی نشده نمیشه حساب صد در صد باز کرد. اما! اینکه یه جواب معمولی(template) بگیری دلیل نمیشه که اقدام نکنی.
    من جا بوده جواب در همین حد بوده یا بدتر اصلا جواب نداده ولی اقدام کردم و فاند گرفتم و برعکس جایی بوده خیلی تعریف و تمجید کرد ولی اقدام نکردم. اگه از دانشگاه خوشتون میاد و فکر میکنی در حد اونجا هستی اقدام کنید بهتره.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member saheb آواتار ها

زیاد نباید به یه استاد گیر بدید بعد گفته in a month یعنی تا ماه بعد پس عجله نکنید اگه می تونی زنگ بزن
    HAPPINESS

سلام یه استادی از من این رو پرسیده
    Does your university has a first class honours system؟
    If so can you tell me if you have received a first class honours for your B.S and M.S. Can you also provide a relative ranking for your B.S degree

این طور که من سرچ کردم ظاهرا مدارک یک سری دانشگاه ها Honour است که رتبه را هم می دهد فکر نکنم ما تو ایران همچین چیزی داشته باشیم، درسته؟
    همون رتبه که بین ورودی ها رو داشتم براش بنویسم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)