صفحه 1000 از 1371 نخستنخست ... 5009009509909919929939949959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010501100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,991 تا 10,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من به استادی در آمریکا ایمیل زدم ولی جواب نمیداد و بعد تکرار در فرستادن ایمیل از طرفم. جواب تمپلت داد. با توجه به چنین شرایط به این دانشگاه اپلای کنم؟

با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام
    من به استادی در آمریکا ایمیل زدم ولی جواب نمیداد و بعد تکرار در فرستادن ایمیل از طرفم. جواب تمپلت داد. با توجه به چنین شرایط به این دانشگاه اپلای کنم؟

با تشکر
    سلام

اگر معیارتون از apply تاییدیه گرفتن از یک استاد هست، طبیعتا چنین جواب template واری، دلیل محکمی برای apply نیست...
    ولی اگر اثر تصمیم مستقل admission committee رو بالا می دونید، apply کردن می تونه دور از ذهن نباشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

Your CV looks very promising - I will certainly consider it when reviewing this year's applicants.

Very important - if you haven't done so already, make sure that you also submit the separate application for financial support, as described here:

نظرتون راجع به این چیه؟ دوست دارم به مکاتبه ادامه بدم ولی حرفی واسه گفتن نیست!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    Your CV looks very promising - I will certainly consider it when reviewing this year's applicants.

Very important - if you haven't done so already, make sure that you also submit the separate application for financial support, as described here:

نظرتون راجع به این چیه؟ دوست دارم به مکاتبه ادامه بدم ولی حرفی واسه گفتن نیست!
    سلام

پاسخ امیدوارکننده ای گرفتید... که البته در مورد fund هم توضح لازم رو داده...
    برای اطمینان از نقطه نظر استاد بپرسید ایا از اسمش رو در فرآیند پذیرش (مثلا در application form یا SoP) بیارید با نه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

thank you for your email and interest in * University. Your CV is impressive. I believe you should make the publication section a little bit stronger and apply for better universities. Good luck!

این ایمیل یک استاد ایرانی است،! به نظرتون این یعنی "نه" محترمانه + دلداری؟ ، چون رنک دانشگاه تو usnews حدود 130 است من انتخابام اکثرا بدتر بوده! البته این تنها جایی هست که بدون اپلای ایمیل زدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    thank you for your email and interest in * University. Your CV is impressive. I believe you should make the publication section a little bit stronger and apply for better universities. Good luck!

این ایمیل یک استاد ایرانی است،! به نظرتون این یعنی "نه" محترمانه + دلداری؟ ، چون رنک دانشگاه تو usnews حدود 130 است من انتخابام اکثرا بدتر بوده! البته این تنها جایی هست که بدون اپلای ایمیل زدم
    سلام

عملا تفاوتی نداره... چه "نه محترمانه" باشه چه "دلداری"، چیزی نیست که بشه بر مبنای اون apply کرد!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE, FUM

سلام دوستان

من به یک استادی در آمریکا ایمیل زده بودم که بعد از یک هفته گفت من رزومه و فایل هاتو دیدم و میتونی اپلای کنی. در ضمن توصیه کرد برای اینکه شانسمو بالا ببرم واسه تافل 100 هدف گذاری کنم. بعد از امتحان بهش اطلاع دادم که نمرم شده 94 و واسه اون دانشگاه اپلای کردم.

در جواب گفت من یه تست دارم واسه PhD Applicants که باید جوابشو طی دو هفته برام بفرستی. 3 تا سوال خفن ریاضی (تئوری اطلاعاتی) و سوال آخرم در مورد مقاله هام بود. منم در عرض 5 روز براش پاسخ سوال ها رو فرستادم (به طور کامل در 4 صفحه) و در جواب گفت: ممنون، جواب ها تو بررسی میکنم.

آخرین ایمیل مربوط به 14 ژانویه بوده. حالا که تقریبا 3 هفته گذشته به نظرتون منتظر بمونم یا بهش ایمیل بزنم؟ به نظرتون چطوری ازش سوال کنم بهتره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alz_um نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به یک استادی در آمریکا ایمیل زده بودم که بعد از یک هفته گفت من رزومه و فایل هاتو دیدم و میتونی اپلای کنی. در ضمن توصیه کرد برای اینکه شانسمو بالا ببرم واسه تافل 100 هدف گذاری کنم. بعد از امتحان بهش اطلاع دادم که نمرم شده 94 و واسه اون دانشگاه اپلای کردم.

در جواب گفت من یه تست دارم واسه PhD Applicants که باید جوابشو طی دو هفته برام بفرستی. 3 تا سوال خفن ریاضی (تئوری اطلاعاتی) و سوال آخرم در مورد مقاله هام بود. منم در عرض 5 روز براش پاسخ سوال ها رو فرستادم (به طور کامل در 4 صفحه) و در جواب گفت: ممنون، جواب ها تو بررسی میکنم.

آخرین ایمیل مربوط به 14 ژانویه بوده. حالا که تقریبا 3 هفته گذشته به نظرتون منتظر بمونم یا بهش ایمیل بزنم؟ به نظرتون چطوری ازش سوال کنم بهتره؟
    سلام

بعد از سه هفته اینکه جوابی بهتون نداده، خبر خوبی نیست...
    ممکن هست بین نفرات برگزیده نبوده باشید... به هر صورت ایمیل بزنید و در مورد اینکه آیا
    1- case شما رو بررسی کرده یا نه؟!
    2- جواب هاتون رضایت بخش بوده یا نه؟!
    کسب اطلاع کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام. یکی از اساتید ایرانی یکی از دانشگاه ها واسه ارشد بهم اینجوری جواب داد:
    There are multiple merit-based fellowships available at the .............. in year 2015-2016. In order to be considered, your application including required documents listed on the .... website must be received by January 20, 2015. Let me know if you are interested in applying and keep me posted with your application process. If you decide to apply email me your application documents as well.

In addition to the above mentioned documents, please email me the following, if not already included in the application packet:

• Official transcripts from each post-secondary school(s) attended
    • Official GRE score, official TOEFL score (if the student’s native language is not English)
    • Certificate of admission or letter of acceptance
    • Three original letters of recommendation

همونطور که میبینید ایشون نوشته منو در جریان روند اپلیکیشنت بذار. ولی ازون موقع، ایمیل هایی که میزنم که مثلا مدارکم رسیده، تا در جریان کار باشه، جواب نمیده.
    نظر شما چیه؟ آیا منو بیخیال شده ایشون؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط kiancivil نمایش پست ها
    سلام. یکی از اساتید ایرانی یکی از دانشگاه ها واسه ارشد بهم اینجوری جواب داد:
    There are multiple merit-based fellowships available at the .............. in year 2015-2016. In order to be considered, your application including required documents listed on the .... website must be received by January 20, 2015. Let me know if you are interested in applying and keep me posted with your application process. If you decide to apply email me your application documents as well.

In addition to the above mentioned documents, please email me the following, if not already included in the application packet:

• Official transcripts from each post-secondary school(s) attended
    • Official GRE score, official TOEFL score (if the student’s native language is not English)
    • Certificate of admission or letter of acceptance
    • Three original letters of recommendation

همونطور که میبینید ایشون نوشته منو در جریان روند اپلیکیشنت بذار. ولی ازون موقع، ایمیل هایی که میزنم که مثلا مدارکم رسیده، تا در جریان کار باشه، جواب نمیده.
    نظر شما چیه؟ آیا منو بیخیال شده ایشون؟
    This is a template that he/she probably sent to alot of applicants, so you cannot expect anything special from it. It doesn't mean you don't have any chance for getting admission, but you should compete with others and based on your application compare to others you may or may not be admitted.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)