صفحه 1001 از 1371 نخستنخست ... 50190195199199299399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110511101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,001 تا 10,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی فوری دارم
    یکی از اساتیدی که تماس گرفتم ازم مقاله سابمیت رو خواست و براش فرستادم، بعد حدود 10 روز جواب ندادن دوباره بهش میل زدم و خودم رو خیلی علاقه مند نشون دادم تا اینکه یه ایمیل زد با این متن:
    Can you apply the Ph.D. position ASAP?
    بدون هیچ توضیح اضافی!! (در ضمن ددلاین دانشگاه 1 مارس هست). نظر دوستان چیه؟؟؟
    چون قبلا هم تو یه ایمیل کوتاه فقط مقالمو خواسته بودن، من الان میخوام ببینم آیا ایشون علاقه ای برای کار با من دارن یا فقط بخاطر اصرار من گفتن اپلای کنم؟؟!! چطور میتونم مطمئن شم؟؟ چه ایمیلی بهشون بزنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Control Engineering

سلام دوستان.
    بعد از ارسال ایمیل به یکی از اساتید استرالیایی، ایشون CV، نمره هام و ریسرپ پروپوزال ازو خواستند که ارسال کردم. بعد از 10 روز خودم ایمیل زدم و پیگیر شدم که جواب زیر را ارسال کردند:
    Dear ...

Thanks for your email.

What you sent is not an application but some initial materail that will allow me to decide if you are suitable to undertake HDR studies.

For the actual application process with university, please consult the university website. The research proposal must include a clear statement of the novelty contributions and what you sent is not sufficient.

Please send me an amended proposal containing: literature review, reserach gaps, research aim and objectives, proposed methodology. It has to be very clear where the novel contributions are expected.

I also noticed that you GPAs are not very high. Can you please explain?

Finally, are you planning to self-fund your HDR or have you secured funding from a sponsor?

Kind regards,

به نظرتون پاسخ مناسب چی میتونه باشه؟
    متشکرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadloo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بعد از ارسال ایمیل به یکی از اساتید استرالیایی، ایشون CV، نمره هام و ریسرپ پروپوزال ازو خواستند که ارسال کردم. بعد از 10 روز خودم ایمیل زدم و پیگیر شدم که جواب زیر را ارسال کردند:
    Dear ...

Thanks for your email.

What you sent is not an application but some initial materail that will allow me to decide if you are suitable to undertake HDR studies.

For the actual application process with university, please consult the university website. The research proposal must include a clear statement of the novelty contributions and what you sent is not sufficient.

Please send me an amended proposal containing: literature review, reserach gaps, research aim and objectives, proposed methodology. It has to be very clear where the novel contributions are expected.

I also noticed that you GPAs are not very high. Can you please explain?

Finally, are you planning to self-fund your HDR or have you secured funding from a sponsor?

Kind regards,

به نظرتون پاسخ مناسب چی میتونه باشه؟
    متشکرم
    سلام

کارهایی که باید بکنید از متن ایمیل مشخص هست:

1- proposal ی ارائه دادید رو حیلی کلی دونسته و اعلام کرده باید اون رو خیلی جزئی تر و فنی تر (در قالبی که گفته) تهیه کنید و براش ارسال کنید...
    2- معدل پایینتون براش جای سوال هست... ازتون در مورد اون توضیح خواسته...
    3- ظاهرا فاندی نداره.. چون پرسیده که self-funded هستید یا برای هزینه ها فکری در سر دارید... این مورد رو هم باید روشن کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی/دانشگاه شهید بهشتی

سلام ، ممنون میشم اگه در مورد ایمیلی که یکی از استادا بهم زده راهنماییم کنید،
    من MD هستم و برای master of medical science اپلای کردم، برای دانشگاه queens کانادا قبل از اپلای باید حتما استاد داشته باشم که هم قبول کنه منو supervise کنه و هم stipend رو تقبل کنه،
    یکی از استادا بعد 2 هفته این جواب رو بهم داده
    Thank you for your interest in our laboratory. If we had money to
    support you, we would be interested in discussing further. You might
    look into scholarships from UICC, ASCO, or other sources and get back
    to us.
    Best of luck to you in your endeavours.
    من به graduate department هم ایمیل زدم و در مورد این scholarship ها پرسیدم ولی جواب درستی ندادند و گفتن استاد باید حتما بتونه از نظر مالی سالی 17000 برای stipend بده.
    میشه من رو راهنمایی کنید که چه جوری میتونم برای این اسکالرشیپ ها اپلای کنم؟
    چه جوابی به استاد بدم؟ میشه بگم من از نظر مالی برای یک سال خودم ok هستم و میتونم خودم رو تامین کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    جوابی که من از یکی از اساتید امریکا گرفتم به این صورت است:

You need to secure admisdion before we can discuss research. For Fall 2015, I may have some assistantship (it is not finalized). However, given the length of find that is required to secure I20, seeking admission is the first priority.

من منظورشون رو به درستی متوجه نشدم، منظورشون اینه که اول باید پذیرش بگیرم از دانشگاه و بعد با ایشون مکاتبه کنم؟! درصورتی که توی پروفایلشون اظهار کرده بودن که تعدادی پوزیشن خالی برای دکترا دارن و افرادی که علاقمن هستن ابتدا باید به خودشون ایمیل بزنن.

خیلی ممنون میشم اگه لطفا نظراتتون رو درباره محتوای این ایمیل بیان کنید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    جوابی که من از یکی از اساتید امریکا گرفتم به این صورت است:

You need to secure admisdion before we can discuss research. For Fall 2015, I may have some assistantship (it is not finalized). However, given the length of find that is required to secure I20, seeking admission is the first priority.

من منظورشون رو به درستی متوجه نشدم، منظورشون اینه که اول باید پذیرش بگیرم از دانشگاه و بعد با ایشون مکاتبه کنم؟! درصورتی که توی پروفایلشون اظهار کرده بودن که تعدادی پوزیشن خالی برای دکترا دارن و افرادی که علاقمن هستن ابتدا باید به خودشون ایمیل بزنن.

خیلی ممنون میشم اگه لطفا نظراتتون رو درباره محتوای این ایمیل بیان کنید.
    بله درست فهمیدید. باید ادمیشن بگیرید بعد...
    هر چند بهترین کار هم همین هست. مادامیکه ادمیشنی نباشه استاد کاری نمیتونه بکنه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط hastirangarang نمایش پست ها
    سلام ، ممنون میشم اگه در مورد ایمیلی که یکی از استادا بهم زده راهنماییم کنید،
    من MD هستم و برای master of medical science اپلای کردم، برای دانشگاه queens کانادا قبل از اپلای باید حتما استاد داشته باشم که هم قبول کنه منو supervise کنه و هم stipend رو تقبل کنه،
    یکی از استادا بعد 2 هفته این جواب رو بهم داده
    Thank you for your interest in our laboratory. If we had money to
    support you, we would be interested in discussing further. You might
    look into scholarships from UICC, ASCO, or other sources and get back
    to us.
    Best of luck to you in your endeavours.
    من به graduate department هم ایمیل زدم و در مورد این scholarship ها پرسیدم ولی جواب درستی ندادند و گفتن استاد باید حتما بتونه از نظر مالی سالی 17000 برای stipend بده.
    میشه من رو راهنمایی کنید که چه جوری میتونم برای این اسکالرشیپ ها اپلای کنم؟
    چه جوابی به استاد بدم؟ میشه بگم من از نظر مالی برای یک سال خودم ok هستم و میتونم خودم رو تامین کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما همین نامه graduate department برای استاد forward کنید. بگید داستان اینه که شما باید این قدر ساپرت کنید .....
    در ادامه همین را هم اضافه کنید که اگه فاند زیادی وجود نداره من خودم 1 سالیش را میتونم خودم پرداخت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی فوری دارم
    یکی از اساتیدی که تماس گرفتم ازم مقاله سابمیت رو خواست و براش فرستادم، بعد حدود 10 روز جواب ندادن دوباره بهش میل زدم و خودم رو خیلی علاقه مند نشون دادم تا اینکه یه ایمیل زد با این متن:
    Can you apply the Ph.D. position ASAP?
    بدون هیچ توضیح اضافی!! (در ضمن ددلاین دانشگاه 1 مارس هست). نظر دوستان چیه؟؟؟
    چون قبلا هم تو یه ایمیل کوتاه فقط مقالمو خواسته بودن، من الان میخوام ببینم آیا ایشون علاقه ای برای کار با من دارن یا فقط بخاطر اصرار من گفتن اپلای کنم؟؟!! چطور میتونم مطمئن شم؟؟ چه ایمیلی بهشون بزنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    به ایمیلش پاسخ بدید خب
    بگید Yes of course I'd like to apply
    بعد بگید But I'd like to know your specific oppinion on my application and chance to be admitted. At the moment I need to know if my application is eligible enough to be admitted or not

Junior Member

ممنون از پاسختون
    ایمیلی مشابهی رو چند روز پیش فرستادم و خوشبختانه گویا نظر استاد مساعد هست و بعذ از یکی دوتا ایمیل راجع به شرایط اپلای این ایمیل رو برای من فرستادن:

Your fast application is better to get your VISA here. What I know is that it takes at least several months.
    What is your current status? student?
    If you have any interest, I would like to advise you from now.
    What kind of research is available and what kind of things you have to study...or journal papers.
    Let me know if you have any interest.

چیزی که از ایمیلشون متوجه شدم اینکه از الان میخوان سوپروایزری رو شروع کنند و نمیدونم الان باید چه جوابی بهشون بدم؟!! از طرفی وضعیت پذیرش من که هنوز قطعی نشده ولی ایشون گویا نظرشون مثبته؟ بنظر شما هم همینطوره؟ من الان در حد مقاله خوندن میتونم خودم رو علاقمند نشون بدم ولی نمیدونم ایشون تا چه حد انتظار دارن؟؟ دوستان کسی تجربه مشابه یا نظری راجع به این موضوع داره؟؟

در ضمن ایشون خیلی وقت پیش بعد از اولین ایمیل من به ایشون (حدود 3 ماه پیش) در مورد فاند گفته بودن که در صورت پذیرش فول فاند خواهند داشت، از اون زمان ما مکاتبه نداشتیم و من طی یکی دو هفته اخیر که مکاتبم رو باهاشوم دوباره شروع کردم چیزی در مورد فاند نپرسیدم، آیا لازمه که دوباره بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    به ایمیلش پاسخ بدید خب
    بگید Yes of course I'd like to apply
    بعد بگید But I'd like to know your specific oppinion on my application and chance to be admitted. At the moment I need to know if my application is eligible enough to be admitted or not

Regarding the financial support, the answer is No. Take a little bit more patience. You can ask about your fund later. At the moment you have to focus on answering his questions about your fields of interests. You have to respond him and let him know what your fields of research are. In case you don't know exactly what would be the best suggestion about the research topics, you can honestly tell him that you prefer to do research on those fields that the professor is currently also interested in. For example, you can send him something like this:

Thanks but I'd like to know more about your current research. I'd like to start studying on the recent articles and start working on the topic you like

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    ایمیلی مشابهی رو چند روز پیش فرستادم و خوشبختانه گویا نظر استاد مساعد هست و بعذ از یکی دوتا ایمیل راجع به شرایط اپلای این ایمیل رو برای من فرستادن:

Your fast application is better to get your VISA here. What I know is that it takes at least several months.
    What is your current status? student?
    If you have any interest, I would like to advise you from now.
    What kind of research is available and what kind of things you have to study...or journal papers.
    Let me know if you have any interest.

چیزی که از ایمیلشون متوجه شدم اینکه از الان میخوان سوپروایزری رو شروع کنند و نمیدونم الان باید چه جوابی بهشون بدم؟!! از طرفی وضعیت پذیرش من که هنوز قطعی نشده ولی ایشون گویا نظرشون مثبته؟ بنظر شما هم همینطوره؟ من الان در حد مقاله خوندن میتونم خودم رو علاقمند نشون بدم ولی نمیدونم ایشون تا چه حد انتظار دارن؟؟ دوستان کسی تجربه مشابه یا نظری راجع به این موضوع داره؟؟

در ضمن ایشون خیلی وقت پیش بعد از اولین ایمیل من به ایشون (حدود 3 ماه پیش) در مورد فاند گفته بودن که در صورت پذیرش فول فاند خواهند داشت، از اون زمان ما مکاتبه نداشتیم و من طی یکی دو هفته اخیر که مکاتبم رو باهاشوم دوباره شروع کردم چیزی در مورد فاند نپرسیدم، آیا لازمه که دوباره بپرسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)