صفحه 1007 از 1371 نخستنخست ... 750790795799799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710571107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,061 تا 10,070 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

خودتون هم ایمیل بزنید بهتر هست... به هر یک ایمیل می تونه، ولو به صورت تصنعی، نوعی حال ابراز علاقه به کار اون استاد باشه و شاید باعث بشه کمی بهتر وضعیت شما رو بررسی کنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    آیا لازم هست که در ایمیلی که می زنم اسم استاد بازنشسته رو هم ذکر کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    آیا لازم هست که در ایمیلی که می زنم اسم استاد بازنشسته رو هم ذکر کنم؟
    سلام

خیر!
    شما از طرف خودتون مکاتبه کنید... اون استاد retired اگر برشی داشته باشه، در ایمیلی که خودش برای استاد مورد نظر forward کرده اثر خودش رو خواهد گذاشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    یکی از اساتیدی که من برای دانشگاهشون اپلای کردم بهم جواب داده که من به کارت علاقه مندم ولی فاند کافی برای حمایتت ندارم اگه میتونی با فاند خودت بیا
    به نظرتون چی بهش جواب بدم؟
    آیا میشه هزینه های تحصیل را از طریق های دیگه ای مثل کار کردن تو بخش های مختلف دانشگاه و یا کار پاره وقت بیرون دانشگاه تامین کرد؟
    خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

دوست عزیز بسته به کشور شما باید یه پولی رو به عنوان ضمانت توی بانک داشته باشید که بگید من میتونم از پس هزینه هام بر بیام
    شما با این تفکر که حالا یه ذره خودم جور میکنم بعدا میرم سر کار و فلان به هیچ عنوان نیتونید جلو برید اوللا کار پیدا کردن چیزی نیست که تضمینی باشه دوما سفارت به هیچ عنوان چنین چیزی رو از شما نمی پذیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتیدی که من برای دانشگاهشون اپلای کردم بهم جواب داده که من به کارت علاقه مندم ولی فاند کافی برای حمایتت ندارم اگه میتونی با فاند خودت بیا
    آیا میشه هزینه های تحصیل را از طریق های دیگه ای مثل کار کردن تو بخش های مختلف دانشگاه و یا کار پاره وقت بیرون دانشگاه تامین کرد؟
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member NTSB آواتار ها

سلام دوستان
    بستگی به دانشگاهش داره ولی اگر قرار هست بدون فاند بروید بهتر است حداقل هزینه کامل یک ترم شامل تویشن و هزینه زندگی داشته باشید. از استاد بخواید حداقل تویشن ویو کند یا TA 25% برای شما از دانشکده درخواست کند. اگر فاند ندارد آیا پروپوزالی داده یا اصلا فاند ندارد؟! اگر پروپوزال داده احتمال قبولیش چقدر هست؟! کی جوابش تقریبا میاد؟! بهتر جواب این سوالات بدونید. هزینه های تحصیل تو دانشگاه های آمریکا بالاست و نمی شود صرفا با کار در کتابخانونه و ... از پس هزینه ها براومد. شما با ویزای F1 اجازه کار در خارج از دانشگاه ندارید مگر در موارد خیلی خاص فکر کنم بشه که اصلا نباید روش حساب کرد. به طور کلی در مواقعی که قراره بدون فاند بروید بهتر است دانشگاه های غیرخصوصی که شهریه پایینی دارند و در شهرهایی که هزینه زندگی پایین است قرار دارند را انتخاب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط NTSB نمایش پست ها
    با توجه به پست های قبلی و اینکه امتحان GRE هم داده حدس زدم که منظورشون آمریکاست. البته پست من در مورد کانادا هم تا حدی صادق هست به جز قسمتیش که اجازه کار در بیرون را ندارید. در مورد اروپا بحثش فرق می کند. به هر حال اگر ایشون کشوری به غیر از آمریکا مدنظرشون بوده من هم از ایشون و هم از شما عذرخواهی می کنم
    خیلی خیلی ممنونم دوستان خیلی لطف کردین
    ها برای امریکا میخوام
    نکتش اینه که اول از دانشگاه ریجکت شدم ولی بعدش منشیه استاد بهم ایمیل زده که این استاد خیلی به کاره شما علاقه دارم ولی فاند کافی برای حمایت از دانشجویه ی دکتری بیشتر نداره و لذا اگه میتونی با فاند خودت بیا
    منم خیلی به کاره استاده علاقه داشتم ولی بدون فاند نمیتونستم برم اصلا یه دلیل محکمم برای تحصیل تو امریکا همینه که فاند میدن
    در هر صورت من بهشون جواب دادم که خیلی علاقه مندم ولی نمیتونم خودم فاند بدم و منتظره شما میمونم که اگر شد و تونستین منبع مالی پیدا کنین بهم خبر بدین
    حالا به نظرتون ممکنه مثلا تو 2-3 ماهه اینده شانسی برای پیدا کردن منبع مالی برای دادن کمک هزینه پیدا کنن؟
    نمیدونم سیستمشون چجوره که مثلا هر استادی یه منبع محدودی برای گرفتن دانشجو داره یا اینکه با توجه به پروژه مورد نظر و زمان میتونن منابع مالیه دیگه ای هم اختصاص بدن؟
    بازم خیلی متشکرم

ApplyAbroad Guru

خیلی خیلی ممنونم دوستان خیلی لطف کردین
    ها برای امریکا میخوام
    نکتش اینه که اول از دانشگاه ریجکت شدم ولی بعدش منشیه استاد بهم ایمیل زده که این استاد خیلی به کاره شما علاقه دارم ولی فاند کافی برای حمایت از دانشجویه ی دکتری بیشتر نداره و لذا اگه میتونی با فاند خودت بیا
    منم خیلی به کاره استاده علاقه داشتم ولی بدون فاند نمیتونستم برم اصلا یه دلیل محکمم برای تحصیل تو امریکا همینه که فاند میدن
    در هر صورت من بهشون جواب دادم که خیلی علاقه مندم ولی نمیتونم خودم فاند بدم و منتظره شما میمونم که اگر شد و تونستین منبع مالی پیدا کنین بهم خبر بدین
    حالا به نظرتون ممکنه مثلا تو 2-3 ماهه اینده شانسی برای پیدا کردن منبع مالی برای دادن کمک هزینه پیدا کنن؟
    نمیدونم سیستمشون چجوره که مثلا هر استادی یه منبع محدودی برای گرفتن دانشجو داره یا اینکه با توجه به پروژه مورد نظر و زمان میتونن منابع مالیه دیگه ای هم اختصاص بدن؟
    بازم خیلی متشکرم
    امکانش همیشه هست ولی نمیشود رویش حساب کرد. انتخاب های دیگرتان را دنبال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

سلام به همه. من یه ایمیل با اتچ cv خودم و همسرم فرستادم به تنها استاد توی دانشگاه مد نظرم که واقعا کارش و زمینه تحقیقاتیش با من مچ بود.اونوقت این ایمیل رو برام فرستاد

Thank you for communicating about your work and plans. Unfortunately, I receive many such requests and have only a limited amount of projects and lab space. Presently, I do not have an opening for someone with your academic and experience background – I just finished recruiting two individuals. I do wish you both the best of luck in finding a suitable posting.

به نظرتون از متن ایمیل یا سی وی خوشش نیومده که اینو گفته یا واقعا جا نداره.خیلی زرنگن.وسطا به بکگراندمم تیکه انداخته آخه

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها
    سلام به همه. من یه ایمیل با اتچ cv خودم و همسرم فرستادم به تنها استاد توی دانشگاه مد نظرم که واقعا کارش و زمینه تحقیقاتیش با من مچ بود.اونوقت این ایمیل رو برام فرستاد

Thank you for communicating about your work and plans. Unfortunately, I receive many such requests and have only a limited amount of projects and lab space. Presently, I do not have an opening for someone with your academic and experience background – I just finished recruiting two individuals. I do wish you both the best of luck in finding a suitable posting.

به نظرتون از متن ایمیل یا سی وی خوشش نیومده که اینو گفته یا واقعا جا نداره.خیلی زرنگن.وسطا به بکگراندمم تیکه انداخته آخه
    سلام به شما.

به نظر من منظور اصلی این استاد، همون بوده که گفته: فعلا به فردی با زمینه بیان شده در cv شما نیاز نداره.
    معمولا اساتید خارج از کشور نظرشون رو در رد یا قبول یک درخواست، به صورت مستقیم و بدون رودربایستی بیان میکنن.

موفق باشید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها

ریجکت مودبانه است. فرقی نمیکند که جا نداشته یا رزومه شما در حد داوطلبان دیگر نبوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)