صفحه 1008 از 1371 نخستنخست ... 8508908958998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810581108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,071 تا 10,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان عزیزم سلام. به راهنمایی شما نیاز دارم. دو هفته ی پیش استادم این ایمیل رو زده: I am also preparing to hire you as my RA, we are doing paper work now, will send you the letter ASAP
    و هنوز که هنوزه خبری ازش نشده. به نظر شما من بهش دوباره ایمیل بزنم؟ چی بهش بگم چی بپرسم ؟ یا اینکه بمونم خودش ایمیل بده ..
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط missfa نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام. به راهنمایی شما نیاز دارم. دو هفته ی پیش استادم این ایمیل رو زده: I am also preparing to hire you as my RA, we are doing paper work now, will send you the letter ASAP
    و هنوز که هنوزه خبری ازش نشده. به نظر شما من بهش دوباره ایمیل بزنم؟ چی بهش بگم چی بپرسم ؟ یا اینکه بمونم خودش ایمیل بده ..
    ممنون
    Two weeks is not that much long time, especially for administrative stuff in universities
    You can send an email and ask about update and your reason for that can be" as we need relatively longer time for getting visa, it would be great if I can start the process earlier"

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط missfa نمایش پست ها
    ممنون
    همونظور که دوستمون گفتن 2هفته زمان زیادی نیست. توجه کنید که الان خیلی از دانشگاها رفتن spring break و تازه کم کم دارن برمیگردن. شاید دلیل طولانی شدنش این هم بوده باشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام دوستان من به استادی میل زدم و رزومه ام رو واسش فرستادم و در جواب به من این ایمیل را زد میخواستم ببینم منظورش چیه؟
    با تشکر

Jim Woodhouse is away, expect only intermittent email contact until 31 March

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar509 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به استادی میل زدم و رزومه ام رو واسش فرستادم و در جواب به من این ایمیل را زد میخواستم ببینم منظورش چیه؟
    با تشکر

Jim Woodhouse is away, expect only intermittent email contact until 31 March
    این جواب اتوماتیکه که ایمیل سرور فرستاده و به این معنی است که استاد فعلا حضور ندارد و در ماه آینده (April) برمیگردد.

Junior Member

سلام، یه سوال ازتون داشتم:
    بعضی از استادایی که من در پروسه اپلای بهشون میل زدم جواب دادن و مثلا اظهار تاسف کردن از اینکه فاند یا پوزیشن خالی ندارن حالا به نظرتون من باید جوابی بهشون بدم؟ یا نه لازم نیست چیزی بزنم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Eng_2014 نمایش پست ها
    سلام، یه سوال ازتون داشتم:
    بعضی از استادایی که من در پروسه اپلای بهشون میل زدم جواب دادن و مثلا اظهار تاسف کردن از اینکه فاند یا پوزیشن خالی ندارن حالا به نظرتون من باید جوابی بهشون بدم؟ یا نه لازم نیست چیزی بزنم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون
    سلام

در حالت کلی نیازی به جواب نیست...
    منتها ارسال پاسخی کوتاه من باب تشکر از پاسخی که گرفتید، همیشه موید ادب و مناسب خواهد بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دقيقا شب عيد به استاديكه ايميل زده بودم جواب داد و معدلم رو برسيد و يك سؤال در زمينه ي كه كار ميكنه باشيد دو روز بعد من جواب دادم أما هنوز جوابي به من نداده بنظرتون بهش ايميل بزنم اكه بزنم جي بكم،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام دقيقا شب عيد به استاديكه ايميل زده بودم جواب داد و معدلم رو برسيد و يك سؤال در زمينه ي كه كار ميكنه باشيد دو روز بعد من جواب دادم أما هنوز جوابي به من نداده بنظرتون بهش ايميل بزنم اكه بزنم جي بكم،
    سلام
    من تجربه خودمو میگم:
    یه استاده بود توی استرالیا که بهم جواب داد و معدلمو پرسید. منم بهش جواب دادم ولی اون دیگه جوابمو نداد تا اینکه چند روز دیگه باز ایمیلمو فوروارد کردم. بازم جواب نداد و برای بار سوم فوردارد کردم که یهو قاطی کرد و گفت چرا ایمیل مشابه واسش میفرستم!!!!!
    البته واقعا من مقصر نبودم. ایشون باید جواب میداد. چون ایمیل من یه جوری بود که در انتظار جواب بود.
    بعد خیلی خیلی خیلی محترمانه ازشون خواسته بودم که حتی جواب منفیشونم بهم بدن
    خلاصه کنم:
    قاطی کرد بد!!!!
    پیشنهاد میکنم یه هفته منتظر بمونید و بعد دوباره ایمیلتون رو بفرستید و اولش بگید که به عنوان پیگیری دارید دوباره ایمیل رو میفرستید...

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

من با استادی از کانادا هماهنگ و اپلای کردم. دو هفته پیش بهشون ایمیل زدم و پرسیدم که آیا مدارکم به دستشون رسیده و تصمیمی گرفتن؟ که جواب دادن مدارکم بررسی کردن و موضوعی که در حال حاضر وجود داره اینه که مطمئن نیستن بتونن قبل از شروع ترم فال 2015 پروپوزال فاند رو تصویب و بودجه بگیرن!
    در ضمن گفته بودن که I'm holding your application and let me know if there are any comments
    من هم ایمیل زدم که طبق شرایطی که پیش اومده آیا ممکنه لازم بشه من دیرتر از سپتامبر تحصیلم رو (در صورت پذیرش) شروع کنم؟ که جوابی بمن ندادن!

الان میخوام دوباره بهشون ایمیل بزنم و وضعیتم رو جویا بشم که آیا منو میگیرن یا نه؟
    چطور ازشون بپرسم که آیا مسئله فاند حل شد و نشون بدم که میخوام حتما این پوزیشن رو بدست بیارم.

خیلی برام مهمه که این پوزیشن رو بگیرم
    در ضمن قبلا یه بار تو اسکایپ حرف زدیم و بنظرم نظرشون مثبت بود و حتی منابعی رو برای مطالعه تو زمینه خودشون بهم معرفی کردن، حالا نمیدونم نظرشون عوض شده یا واقعا مسئله فاند هست؟!
    لطفا راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)