صفحه 101 از 1371 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    سلام یه استادی از من این رو پرسیده
    Does your university has a first class honours system؟
    If so can you tell me if you have received a first class honours for your B.S and M.S. Can you also provide a relative ranking for your B.S degree

این طور که من سرچ کردم ظاهرا مدارک یک سری دانشگاه ها Honour است که رتبه را هم می دهد فکر نکنم ما تو ایران همچین چیزی داشته باشیم، درسته؟
    همون رتبه که بین ورودی ها رو داشتم براش بنویسم ؟
    سلام

منظور از جمله اول رتبه نیست، یک سری دانشگاهها این سیستم رو دارند و به تعدادی که شرایطی رو داشته باشند (مثلا معدلشون از یک حدی بالاتر باشه و نه اینکه لزوما رتبه اول باشند) مدرک first class honours میدند. ولی منظور از جمله اول رتبه است (relative ranking) رتبه دانشگاهی بین ورودی ها رو براش بنویسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

Dear Majid:
    As I indicated in my prior e-mail, if an opening develops I will let you know right away.
    Best,

سلام
    برا فاند ميل زدم به يه استاد ميل بالا را جواب داده مي شه روش حساب كرد؟
    ديگه به فال نمي رسه بايستي ديفر كنم

Senior Member

:
    As I indicated in my prior e-mail, if an opening develops I will let you know right away.
    Best
    I think yes

You can count on his/her reply
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

این استاد اول گفت در این مورد کاری انجام دادی منم پس از چند روز جواب دادم که آره حالا ایمیل زده که من در مورد GPA ات سوال پرسیدم نه در این مورد ???حالا باید چکارکنم من حتی نمی دونم چی پرسیده در مورد GPA یعنی خودم GPA امو بفرستم :

Senior Member

این استاد اول گفت در این مورد کاری انجام دادی منم پس از چند روز جواب دادم که آره حالا ایمیل زده که من در مورد GPA ات سوال پرسیدم نه در این مورد حالا باید چکارکنم من حتی نمی دونم چی پرسیده در مورد GPA یعنی خودم GPA امو بفرستم
    Simply express your apology and give him explanations regarding your GPA
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

مرسی از جوابتون خود استاد ایمیل زدو گفت
    Sorry, please ignore the previous email. I confused you with other applicant.
    حالا چه جوری نظرشو در مورد خودم بدونم ??? یه سوال دیگه این که بهتر نیست بیخیال ایمیل زدن به استادا بشم چون میگن واسه بهار اکثر جاها فاند ندارن بنابراین شانستو از دست می دی :-\

Junior Member

دوستان با توجه به اینکه نمره تافل مینیمم یه دانشگاه رو دارم ولی اپلای نکردم، در جواب استادی که فقط ازم پرسیده schoarship داری؟ چی باید بگم؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD
    دوستان با توجه به اینکه نمره تافل مینیمم یه دانشگاه رو دارم ولی اپلای نکردم، در جواب استادی که فقط ازم پرسیده schoarship داری؟ چی باید بگم؟
    بگید هنوز apply نکردید و ندارید ولی ممکنه بتونید بگیرید. و اون هم در جوابتون میگه:

I strongly urge you to apply. I cannot make any decision before you meet the university requirements

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    من حدود 9 ماه پیش با یه استادی درتماس بودم.اونم گفت برای این دوره دانشجو نمی گیره وبرای دوره بعد خبرم میکنی.همه اطلاعات لازم واپلایکش فورم وووو رو الان برام فرستاده.مهلتش تا چند روز پیش بود.اما باز ایمیل زده اگه مدرکت رو نمیتونی ازاد بکنی لاقال این دوتا اپلایکشن فرم وروزمت رو بفرست.(قراره اول یه short list ) به نظرتون این استاده چقدر منو میخواد مخصوصا الان که روزمم خیلی بهتر شده با یه رتبه خوب تو ارشد؟
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    سلام
    من حدود 9 ماه پیش با یه استادی درتماس بودم.اونم گفت برای این دوره دانشجو نمی گیره وبرای دوره بعد خبرم میکنی.همه اطلاعات لازم واپلایکش فورم وووو رو الان برام فرستاده.مهلتش تا چند روز پیش بود.اما باز ایمیل زده اگه مدرکت رو نمیتونی ازاد بکنی لاقال این دوتا اپلایکشن فرم وروزمت رو بفرست.(قراره اول یه short list ) به نظرتون این استاده چقدر منو میخواد مخصوصا الان که روزمم خیلی بهتر شده با یه رتبه خوب تو ارشد؟
    definitely he is looking for a student,,,,Hurry up
    fill out the forms ...
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)