صفحه 1011 از 1371 نخستنخست ... 1151191196110011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110611111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,101 تا 10,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بله منظورم سال 2016 بود
    یعنی بهمن ماه سال 1394 ایشون منظورشون از امسال مگه امسال نیست؟
    من گفته بودم next year or semester
    که همون میشه سال تحصیلی بعدی 2016
    اشتباه گفتم به ایشون؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها
    بله منظورم سال 2016 بود
    یعنی بهمن ماه سال 1394 ایشون منظورشون از امسال مگه امسال نیست؟
    من گفته بودم next year or semester
    که همون میشه سال تحصیلی بعدی 2016
    اشتباه گفتم به ایشون؟
    ایشون منظورشون از امسال، پاییز 2015 یا همون حوالی مهر 94 هست.
    برای ایمیل زدن دقیقا ترم و سال مد نظرتون رو بیان کنید. از لفظ امسال و سال دیگه و پارسال استفاده نکنید مثلا بفرمایید: Winter 2016 اگر بهمن 1394 منظورتون هست.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خوب الان به نظرتون چی بگم؟
    چجوری مطرح کنم که نه منظورم سال 2016 هستش و همون موقعی که فاند دارین من اپلای میکنم و کار میکنم
    بنظر میاد از زمینه کاریم خوششون اومده نه؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

خوب الان به نظرتون چی بگم؟
    چجوری مطرح کنم که نه منظورم سال 2016 هستش و همون موقعی که فاند دارین من اپلای میکنم و کار میکنم
    بنظر میاد از زمینه کاریم خوششون اومده نه؟
    عکس العمل صریحی نسبت به اینکه خوشش اومده یا نه که از خودش نشون نداده و فقط براتون آرزوی موفقیت کرده. اما میتونید دوباره ایمیل بزنید و همونطور که تو پست قبلیم اشاره کردم به صراحت سال و ترم مورد نظرتون رو بهش بگید. یه سوال دارم ازتون، مطمئن شدید که دانشگاه یا دپارتمان مد نظرتون پذیرش زمستون داره یا نه؟ اگر چک نکردید حتما این کار رو بکنید و بعد مکاتبه کنید چون برخی دانشگاهها اصلا پذیرش زمستون ندارن.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    عکس العمل صریحی نسبت به اینکه خوشش اومده یا نه که از خودش نشون نداده و فقط براتون آرزوی موفقیت کرده. اما میتونید دوباره ایمیل بزنید و همونطور که تو پست قبلیم اشاره کردم به صراحت سال و ترم مورد نظرتون رو بهش بگید. یه سوال دارم ازتون، مطمئن شدید که دانشگاه یا دپارتمان مد نظرتون پذیرش زمستون داره یا نه؟ اگر چک نکردید حتما این کار رو بکنید و بعد مکاتبه کنید چون برخی دانشگاهها اصلا پذیرش زمستون ندارن.
    من این ایمیل رو زدم منتظر جوابم

Thank you for attention.

Apologize for wrong wording.

With regard to the visa and apply requirements steps Actually our apply will be at winter 2016 for Msc 2016-2017 academic year.

According to previous e-mail, we persist in to mentioned research area that is under your superintendence

Will your funding be available for 2016-2017 academic year?

Thanks for your time

ApplyAbroad Guru

من این ایمیل رو زدم منتظر جوابم
    اگر قبل از ارسال متن را با دوستان در فروم "مشورت در مورد متن ایمیل ارسالی به اساتید" (اینجا) مطرح میکردید یا با مطالعه موارد مشابه در این سایت متن مناسب تری استفاده میکردید،طبعا بهتر بود. اثری که یک متن خوب با استراکچر قوی به لحاظ زبان جنرال و رعایت موارد ویژه مد نظر استاد میگذاره میتونه تاثیر زیادی رو ذهنیت ایشان داشته باشه. راستش یک مقدار متن شما از این لحاظ(نه فقط گرامر و ترجمه لفظی و اصول نگارش متن،بلکه ساختاری هم) بهتر میشد، موثرتر بود
    در هر حال امیدوارم موفق باشید و حتما هم پاسخ خوبی بگیرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

این ایمیلو یکی از اساتید ایرانی فرستادن! شاید اشتباه میکنم ولی یکمی ایملشون تحقیرآمیز بود بنظرم:

I am trying to give you (and hopefully other friends from Iran who keep sending me emails) a piece of advice: nobody cares about these random papers that you guys publish at the expense of your youth. An ideal PhD candidate is not the person who has wasted 4 years of his life after graduation publishing random papers in low ranking journals; the ideal candidate is a young and energetic student who graduates from a good school with a good GPA, has excellent Toefl and GRE scores, and continue his/her PhD immediately.

I am receiving many applications, but stay in touch with me. If your application make it to the short list I will contact you.

پینوشت: من بخاطر سربازی نتونستم تحصیلم رو ادامه بدم و بعد از کمی بیشتر از سه سال، امسال اپلای کردم. تافلم 96 شد و جی آر ای هم 310. بسیاری از دوستان با نمرات زبان و جی آر ای کمتر یا تو همین حدود پذیرش گرفتند پس منظور ایشون چیه! البته رنک این دانشگاه 140 در یو اس نیوز هست یعنی تاپ 100 هم نیست!! این هم از ایرانیها!!!!!!

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2 نمایش پست ها
    این ایمیلو یکی از اساتید ایرانی فرستادن! شاید اشتباه میکنم ولی یکمی ایملشون تحقیرآمیز بود بنظرم:

I am trying to give you (and hopefully other friends from Iran who keep sending me emails) a piece of advice: nobody cares about these random papers that you guys publish at the expense of your youth. An ideal PhD candidate is not the person who has wasted 4 years of his life after graduation publishing random papers in low ranking journals; the ideal candidate is a young and energetic student who graduates from a good school with a good GPA, has excellent Toefl and GRE scores, and continue his/her PhD immediately.

I am receiving many applications, but stay in touch with me. If your application make it to the short list I will contact you.

پینوشت: من بخاطر سربازی نتونستم تحصیلم رو ادامه بدم و بعد از کمی بیشتر از سه سال، امسال اپلای کردم. تافلم 96 شد و جی آر ای هم 310. بسیاری از دوستان با نمرات زبان و جی آر ای کمتر یا تو همین حدود پذیرش گرفتند پس منظور ایشون چیه! البته رنک این دانشگاه 140 در یو اس نیوز هست یعنی تاپ 100 هم نیست!! این هم از ایرانیها!!!!!!
    ایشون احتمالا تازه استاد شده اونجا و مقاله نداره! اما نمره GRE و تافلش موقع اپلای کردن بالا بوده!! و بلافاصله هم بعد از فوق لیسانسش دکترا رو شروع کرده با معدل خوب!!! : ) ) )

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael2 نمایش پست ها

پینوشت: من بخاطر سربازی نتونستم تحصیلم رو ادامه بدم و بعد از کمی بیشتر از سه سال، امسال اپلای کردم. تافلم 96 شد و جی آر ای هم 310. بسیاری از دوستان با نمرات زبان و جی آر ای کمتر یا تو همین حدود پذیرش گرفتند پس منظور ایشون چیه! البته رنک این دانشگاه 140 در یو اس نیوس هست یعنی تاپ 100 هم نیست!! اینهم ایرانیها!!!!!!
    به نظر من ایشون صحبت کاملاً درستی کردند و منظورشون تحقیرآمیز نیست بلکه جوی رو که توی ایران وجود داره که هر دانشجویی مقاله داره یعنی آدم خفنی هست، زیر سؤال می برند. همون طور که دوستان با تجربه تر هم گفتند اصول چاپ یک مقاله ارزشمند اینه که ایده خاصی داشته باشه یا دنباله کار خاصی باشه که دانشجو قراره بعداً در اون زمینه بیشتر کار کنه و داده ها و مدل سازی های کافی در صورت لزوم درونش باشه و همین طور در یک ژورنال معتبر چاپ شده باشه. ایشون هم کاملاً شفاف گفتند که اینکه صرفاً یه دانشجو چهار تا مقاله توی رزومه اش باشه اگرچه ممکنه زمینه پژوهشی دانشجو رو نشون میده اما صرفاً ارزشمند نیست بلکه اینکه از یه دانشگاه معتبر با نمرات بالا، تافل و جی آر ای خوب باشه شانس بیشتری برای پذیرش دانشجو به وجود میاره. به نظر من این جواب رو بیشتر به این خاطر دادن چون دانشجوهای ایرانی وقتی با ایشون تماس می گیرند دنبال فاند هستن و ایشون هم شرایط یه دانشجوی مستعد چنین پوزیشنی رو توضیح دادن. بنابراین صرف گرفتن پذیرش از خیلی از دانشگاه ها کار سختی نیست و در آمریکا هم به نظر من چندان نیازی به تماس با اساتید نیست اما برای فاند استاد باید از دانشجو حمایت کنه و از نظر ایشون هم این حمایت مستلزم شرایط ذکر شده هست. شما خودتون رو به این استاد و این دانشگاه محدود نکنید، به نظر من وب سایت دانشگاه های دیگه رو هم چک کنید و اگر استادی زمینه کاری اش به شما می خوره و پوزیشن هم داره اونجا اپلای کنید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    به نظر من ایشون صحبت کاملاً درستی کردند و منظورشون تحقیرآمیز نیست بلکه جوی رو که توی ایران وجود داره که هر دانشجویی مقاله داره یعنی آدم خفنی هست، زیر سؤال می برند. همون طور که دوستان با تجربه تر هم گفتند اصول چاپ یک مقاله ارزشمند اینه که ایده خاصی داشته باشه یا دنباله کار خاصی باشه که دانشجو قراره بعداً در اون زمینه بیشتر کار کنه و داده ها و مدل سازی های کافی در صورت لزوم درونش باشه و همین طور در یک ژورنال معتبر چاپ شده باشه. ایشون هم کاملاً شفاف گفتند که اینکه صرفاً یه دانشجو چهار تا مقاله توی رزومه اش باشه اگرچه ممکنه زمینه پژوهشی دانشجو رو نشون میده اما صرفاً ارزشمند نیست بلکه اینکه از یه دانشگاه معتبر با نمرات بالا، تافل و جی آر ای خوب باشه شانس بیشتری برای پذیرش دانشجو به وجود میاره. به نظر من این جواب رو بیشتر به این خاطر دادن چون دانشجوهای ایرانی وقتی با ایشون تماس می گیرند دنبال فاند هستن و ایشون هم شرایط یه دانشجوی مستعد چنین پوزیشنی رو توضیح دادن. بنابراین صرف گرفتن پذیرش از خیلی از دانشگاه ها کار سختی نیست و در آمریکا هم به نظر من چندان نیازی به تماس با اساتید نیست اما برای فاند استاد باید از دانشجو حمایت کنه و از نظر ایشون هم این حمایت مستلزم شرایط ذکر شده هست. شما خودتون رو به این استاد و این دانشگاه محدود نکنید، به نظر من وب سایت دانشگاه های دیگه رو هم چک کنید و اگر استادی زمینه کاری اش به شما می خوره و پوزیشن هم داره اونجا اپلای کنید
    بسیار جالب بود و آموزنده بود. کاشکی همه استادا اینطوری راهنمایی کنن حداقل بدونیم مشکل کجاس. به نظر من شما مقاله هاتو پراکنده دادی و تو زمینه های مختلف البته تو ژورنالهای ضعیف. اونم شک کرده که کار خودت نیستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)