صفحه 1014 از 1371 نخستنخست ... 1451491496410041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410641114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,131 تا 10,140 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بنده به دو استاد ایمیل همزمان زدم و در ضمن استاد دوم یک ماه بعد جواب دادن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    بنده به دو استاد ایمیل همزمان زدم و در ضمن استاد دوم یک ماه بعد جواب دادن
    استادها در برخی موارد به دلیل سوابق و بکگروند کاری ممکن است پرونده شما را به استاد دیگری ارجاع دهند که این مساله پذیرفته شده است. اگر نخواهید با یکی از این اساتید معرفی شده نیز برای پروژه هماهنگ شوید(حتی اگر ایمیلی مستقیما به ایشان نداده باشید) بهتر است رسما از ایشان تشکر کنید و بگویید که بااستادی دیگر قبلا هماهنگی کرده اید و در حال ارسال مدارک می باشید به هرحال خوشحال خواهید شد اگر در آینده زمینه همکاری با ایشان را نیز داشته باشید. این مساله شانس شما را افزایش هم خواهد داد چون ممکن است در صورت صحبتهای داخلی اساتید در کمیته پذیرش شما توسط یکی از گزینه های دیگر نیز شانس داشته باشید.
    همانطور که دوستمان گفتند ارسال ایمیل همزمان برای یک گروه توصیه نمی شود و حال که استاد دوم پاسخ شما را دیر داده است می توانید در پاسخ ایشان تشکر کرده و عنوان کنید که با توجه به زمان طی شده با استاد دیگری هماهنگ نموده اید و ادامه متن را هم مطابق پیشنهاد بالا در صورت تمایل تکمیل کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با تشکر از دوست عزیز جناب gbahrein

راهنماییتون واقعا خوب و توصیه ها مفید و حدستون هم بسیار نزدیک به هدف من. موندن و پی آر کانادا از اولین اولویت هام هست. واسه همین رو این کیس اومدم اینجا پست گذاشتم. اینکه ایشون گفتن کارتو از ایرانم میتونی شروع کنی کمی واسه من جای سوال داره که خوشحال میشم دوستان که در جریان هستن کمک کنن.... استراکچر کار از ایران چیه؟! آیا بابت این چند ماهی که من دارم کارمو زودتر شروع میکنم همون هزینه ماهیانه رو ایشون میدم یا قضیه دست گرمیه و هیچی در پی یش نخواهد بود؟!!

سوال بعدی اینکه آیا این دانشگاه وقتی بخواد نامه پذیرش و بفرسته توش ذکر خواهد شد فلان استاد به ایشون اینقدر خواهد داد و از هزینه کلش کم میشه یا و در سال اول که سفارت کل هزینه 0 تا 100 (شهریه و زندگی در سال اول) را از من یجا نخواد یا این یه چیزیه که هیج جا ثبت نخواهد شدو من باید به هر حال هزینه شهریه و زندگی سال اول و ببرم؟!

اصل ایمیل ایشون:

If you take your decision to come to "جایی که باس ماست" ,
    you can start working from Iran. If you succeed to progress well and produce a good paper, I can get additional funds for you.
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اینکه کجا میخواید برید طبعا فاکتورهای مختلفی توش دخیل هست که یکیش فانده و شما باید خودتون براساس جمیع شرایط تصمیم بگیرید. شروع کار از ایران هم میتونه در قالب شروع یک پروژه مشترک یا زمینه تحقیقی باشه که تا زمان رفتنتون هم با زمینه کاری استاد آشنا میشید و هم میتونید کار اونجاتون را جلو بندازید. البته شما برای هزینه های زندگی به خصوص در سال اول باید توانایی مالی تامین این هزینه شخصی را داشته باشید و روی تغییر این مبلغ در سال اول حسابی باز نکنید. اگر این بخش از هزینه ها برای شما قابل تامین است انتخاب کبک را به شما توصیه میکنم وگرنه می توانید اگر آفر دانشگاه سویدی مناسب است برای ارشد اقدام و سپس در مقطع دکتری برای کانادا اقدام کنید. البته اگر قصد ادامه تحصیل را ندارید و هدف نهاییتان کاناداست بهتر است روی همان گزینه کار کنید.
    ویرایش توسط Fin_IT_Amirhos : April 27th, 2015 در ساعت 01:51 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fin_IT_Amirhos نمایش پست ها

راهنماییتون واقعا خوب و توصیه ها مفید و حدستون هم بسیار نزدیک به هدف من. موندن و پی آر کانادا از اولین اولویت هام هست. واسه همین رو این کیس اومدم اینجا پست گذاشتم. اینکه ایشون گفتن کارتو از ایرانم میتونی شروع کنی کمی واسه من جای سوال داره که خوشحال میشم دوستان که در جریان هستن کمک کنن.... استراکچر کار از ایران چیه؟! آیا بابت این چند ماهی که من دارم کارمو زودتر شروع میکنم همون هزینه ماهیانه رو ایشون میدم یا قضیه دست گرمیه و هیچی در پی یش نخواهد بود؟!!

سوال بعدی اینکه آیا این دانشگاه وقتی بخواد نامه پذیرش و بفرسته توش ذکر خواهد شد فلان استاد به ایشون اینقدر خواهد داد و از هزینه کلش کم میشه یا و در سال اول که سفارت کل هزینه 0 تا 100 (شهریه و زندگی در سال اول) را از من یجا نخواد یا این یه چیزیه که هیج جا ثبت نخواهد شدو من باید به هر حال هزینه شهریه و زندگی سال اول و ببرم؟!

اصل ایمیل ایشون:

you can start working from Iran. If you succeed to progress well and produce a good paper, I can get additional funds for you.
    خیلی ممنون
    ایشون بطور قانونی نمیتونه پرداختی به شما در ایران داشته باشه. کار شما رایگان و فقط برای خودتان خواهد بود.
    دانشگاه معمولا مبلغ فاند را در نامه پذیرش یا در یک نامه جداگانه ذکر میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fin_IT_Amirhos نمایش پست ها

اصل ایمیل ایشون:

خیلی ممنون
    همانطور که جناب ghlobe فرمودند این مساله شروع کار از حالا بیشتر یک ارزیابی و آماده سازی شما در قالب کار بر روی یک موضوع و ارائه مقاله است و ایشان در متن هم اشاره کرده که اگر اینکار به نحو مناسبی پیش بره ممکنه فاندتون را افزایش بدند(6000$) ;که همه اینها به بعد از پذیرش شما برمیگرده و نامه فاند دانشگاه هم توش مبلغ کل فاندتون بعد از ریوازهای احتمالی توش میاد. بااین حال اگر قصد رفتن دارید این شروع میتونه حتی در قالب یه کار مشترک (مقاله) هم توصیه بشه.
    پروسه سفارت هم جداست و باید برای ویزا شهریه دانشگاه +10000دلار برای یک نفر را بتونید تامین یا ساپورت کنید(نشان دادن مدارک مالی) که جزییاتش را توی تاپیکهای مربوط به ویزای کانادا برای دانشجویان اینجا می تونید ببینید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان حدود یک ماه پیش یه استادی به من اوکی داد که میخواد سوپروایزر من بشه ( از یه دانشگاه کانادایی )

حتی فایل draft فاندش رو برام فرستاد که توش اسم من هم بود. گفته که جواب فاندش هم آخرای جولای میاد ( فاندش از NSERC هست )

حالا من تو این مدت لازمه ( یا توصیه میشه ) که ایمیل بزنم، در مورد پروژه سوال بپرسم یا لازم نیست؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    دوستان حدود یک ماه پیش یه استادی به من اوکی داد که میخواد سوپروایزر من بشه ( از یه دانشگاه کانادایی )

حتی فایل draft فاندش رو برام فرستاد که توش اسم من هم بود. گفته که جواب فاندش هم آخرای جولای میاد ( فاندش از NSERC هست )

حالا من تو این مدت لازمه ( یا توصیه میشه ) که ایمیل بزنم، در مورد پروژه سوال بپرسم یا لازم نیست؟
    توصیه میشه به هر ترتیب ارتباطتون را با استاد حفظ کنید و از دست ندید ولی نه اینکه اینقدر ایمیل بزنید بی مورد که غیر ضروری و اضافی تلقی بشه. میتونید به بهانه مطالعه منابع زمینه های احتمالی تحقیقاتی را سوال کنید و کارای قبلیشون را بخونید و سوال در مورد برنامه آینده و اینها در حد یکی دو بار تو این مدت. البته جولای باید ببینید برای چه ترمی میتونید اپلای کنید چون ددلاینهای سپتامبر و ژانویه را که از دست میدید احتمالا. البته بستگی به دانشگاه داره که میتونید چک کنید. به هرحال حفظ ارتباط موثر و مفید حتما در این فاصله با رعایت نکته فوق لازم و اکیدا توصیه میشه.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    توصیه میشه به هر ترتیب ارتباطتون را با استاد حفظ کنید و از دست ندید ولی نه اینکه اینقدر ایمیل بزنید بی مورد که غیر ضروری و اضافی تلقی بشه. میتونید به بهانه مطالعه منابع زمینه های احتمالی تحقیقاتی را سوال کنید و کارای قبلیشون را بخونید و سوال در مورد برنامه آینده و اینها در حد یکی دو بار تو این مدت. البته جولای باید ببینید برای چه ترمی میتونید اپلای کنید چون ددلاینهای سپتامبر و ژانویه را که از دست میدید احتمالا. البته بستگی به دانشگاه داره که میتونید چک کنید. به هرحال حفظ ارتباط موثر و مفید حتما در این فاصله با رعایت نکته فوق لازم و اکیدا توصیه میشه.
    به نظرتون در مورد چی ازشون بپرسم؟ استادم سال 2008 دکتراش رو گرفته، زمینه تحقیقاتیش هم ادامه همون کار دکتراش هست و خیلی جدید محسوب میشه
    به نظرتون در این مدت چه سوالی ازش بپرسم؟ مثلا بپرسم که در مورد یه موضوع خاص که یه مقاله ای اشاره کردند توضیحی بدهند

کلا یه مثال میتونید بزنید متوجه بشم!
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    به نظرتون در مورد چی ازشون بپرسم؟ استادم سال 2008 دکتراش رو گرفته، زمینه تحقیقاتیش هم ادامه همون کار دکتراش هست و خیلی جدید محسوب میشه
    به نظرتون در این مدت چه سوالی ازش بپرسم؟ مثلا بپرسم که در مورد یه موضوع خاص که یه مقاله ای اشاره کردند توضیحی بدهند

کلا یه مثال میتونید بزنید متوجه بشم!
    یکی از کارهایی که میشه کرد در این مواقع اینه که مقالات اخیر ایشون را سرچ کرده و مطالعه دقیقی به عمل بیارید. زمینه های احتمالی که فکر میکنید میشه به عنوان پتانسیل کار شما در دوره دکتری مطرح باشه و در ادامه کار قبلی استاد هم هست دربیارید یه پروپوزال خلاصه یا حداقل یکی دوصفحه review به شکل اوصلی براش تهیه کنید و بگید نظر شما راجع به این پروپوزال که تهیه شده یا این برداشت من از زمینه های احتمالی توسعه تحقیق قبلی شما که من فکر میکنم دارای جذابیتهای خوبی برای تمرکز بیشتر هست چیه و اگر به نظرتون راهنمایی خاصی هست بگید. همچنین اگر تو فایل درافتی که براتون فرستادند موضوع پروپوزال نهایی نیز مشخص شده(موضوع کار شما و استاد در دوره دکتری که قاعدتا در پروپوزال کلیاتش هست) می تونید روی اون موضوع کار بیشتری کنید و Comments بدید. در هرحال بیشتر حفظ ارتباط به روشی علمی و منطقی هست و این مساله نیز به هرحال بخشی از تواناییهای شما در ارائه مطلب و پرزنت قابلیتهای علمی و تحقیقاتی شماست که در ادامه به استاد ضمن تثبیت علاقه مندی شما، نشان داده می شود.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من به یه استاد توی کانادا email زدم و اون اینجوری جواب من رو داد. من هزینه حداکثر یه ترم رو دارم بدم .چی جواب بدم بهش که بفمه فاند میخام؟
    Thank you very much for your interest to work with me. Please let me know how you plan to fund your studies.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)