صفحه 1015 از 1371 نخستنخست ... 1551591596510051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510651115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استاد توی کانادا email زدم و اون اینجوری جواب من رو داد. من هزینه حداکثر یه ترم رو دارم بدم .چی جواب بدم بهش که بفمه فاند میخام؟
    Thank you very much for your interest to work with me. Please let me know how you plan to fund your studies.
    به نظر من اگر هزینه یک ترم را بیشتر ندارید این مبلغ را برای هزینه های پیش بینی نشده در نظر بگیرید و سعی کنید پذیرش بافاند جستجو نمایید. به ایشان نیز می توانید پاسخ دهید و ضمن تشکر اعلام نمایید برای ادامه تحصیل نیازمند ساپورت مالی در قالب فاند هستید و در حال بررسی موقعیتهای احتمالی می باشید. اگر استاد فاند نداشته باشد قطعا به شما اعلام خواهد کرد در غیر این صورت گزینه های دیگر را مدنظر قرار دهید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

سلام دوستان
    من به یه استاد توی کانادا email زدم و اون اینجوری جواب من رو داد. من هزینه حداکثر یه ترم رو دارم بدم .چی جواب بدم بهش که بفمه فاند میخام؟
    Thank you very much for your interest to work with me. Please let me know how you plan to fund your studies.
    شما باید مستقیما بهشون بگید که نیاز به فاند دارید و در ارتباط های بعدی خودتون با افراد جدید هم در ایمیل اول قید کنید که به دنبال Funded Position هستید.
    به ایشون میتونید اینجوری جواب بدید:
    Dear Dr. XXXX

.Thank you for your response
    I am currently looking for a funded position and really appreciate if you can let me know whether there is any available PhD position in your research group

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    شما باید مستقیما بهشون بگید که نیاز به فاند دارید و در ارتباط های بعدی خودتون با افراد جدید هم در ایمیل اول قید کنید که به دنبال Funded Position هستید.
    به ایشون میتونید اینجوری جواب بدید:

Dear Dr. XXXX

.Thank you for your response
    I am currently looking for a funded position and really appreciate if you can let me know whether there is any available PhD position in your research group

خیلی ممنون دوست عزیز
    حتی اگر بتونم هزینه یک سال رو هم بدم به استاد نگم؟ مستقیم بگم فاند میخام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظر من اگر هزینه یک ترم را بیشتر ندارید این مبلغ را برای هزینه های پیش بینی نشده در نظر بگیرید و سعی کنید پذیرش بافاند جستجو نمایید. به ایشان نیز می توانید پاسخ دهید و ضمن تشکر اعلام نمایید برای ادامه تحصیل نیازمند ساپورت مالی در قالب فاند هستید و در حال بررسی موقعیتهای احتمالی می باشید. اگر استاد فاند نداشته باشد قطعا به شما اعلام خواهد کرد در غیر این صورت گزینه های دیگر را مدنظر قرار دهید
    خیلی ممنون دوست عزیز
    راستی دوستان من برای مستر دارم اقدام می کنم
    ویرایش توسط Fastronomer : May 3rd, 2015 در ساعت 01:15 AM دلیل: نیازی به پست اضافه نیست.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

خیلی ممنون دوست عزیز
    خواهش می کنم
    ببینید احتمال اینکه از سال دوم فاند بگیرید هست اما هیچ تضمینی در موردش وجود نداره پس پیشنهاد من اینه که مستقیما بگید که دنبال پوزیشنی هستید که دارای فاند هست.
    شما اگر به استاد این موضوع رو بگید و ایشون پذیرش رو بدهند چون پذیرش شما بدون فاند خواهد شد باید به سفارت مدارک مالی ارائه بدید که نشان بده شما توانایی پرداخت کل هزینه های دوره رو دارید.

راستی دوستان من برای مستر دارم اقدام می کنم
    در کلیت موضوع فرقی نخواهد کرد چون شما برای سال دوم نیاز به فاند دارید.
    ویرایش توسط PhdComposite : May 1st, 2015 در ساعت 11:01 PM

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون دوست عزیز
    بستگی به شرایط کلی خودتان و گزینه های دیگر و فرصتتان برای پیداکردن موقعیتها بهتر و رزومه شما از نظر شانسهای دیگر و... این سوال پاسخ مشخصی دارد.
    در کل ملاحظاتی مثل آنچه در فرهنگ ما ایرانیان وجود دارد در فرآیند پذیرش وجود ندارد و استاد نیز در صورت عدم وجود فاند با صراحت اعلام خواهد کرد. ضمن اینکه رعایت قواعد مکاتباتی و احترام متقابل در هرحال وجود داشته و فارغ از مساله ملاحظات و تعارفات مدنظر می باشد
    اگر شرایط ویژه و تمایل زیادی به گزینه مذکور دارید می توانید به صورت سوال مطرح کنید و قطعی ننویسید که در چنین شرایطی امکان اقدام را ندارید تا براساس پاسخ استاد در مرحله بعد در صورت لزوم مساله توانایی تامین هزینههای معادل یکسال را عنوان نمایید. اگر هم شرایط مالی اجازه میدهد و علاقه زیادی به کار با استاد مربوطه دارید چون هریک از دوحالت قبل با ریسک متناسبی همراه است می توانید از همین ابتدا این مساله را عنوان نمایید که طبعا نظر استاد بیشتر به این گزینه متمایل خواهد بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بستگی به شرایط کلی خودتان و گزینه های دیگر و فرصتتان برای پیداکردن موقعیتها بهتر و رزومه شما از نظر شانسهای دیگر و... این سوال پاسخ مشخصی دارد.
    در کل ملاحظاتی مثل آنچه در فرهنگ ما ایرانیان وجود دارد در فرآیند پذیرش وجود ندارد و استاد نیز در صورت عدم وجود فاند با صراحت اعلام خواهد کرد. ضمن اینکه رعایت قواعد مکاتباتی و احترام متقابل در هرحال وجود داشته و فارغ از مساله ملاحظات و تعارفات مدنظر می باشد
    اگر شرایط ویژه و تمایل زیادی به گزینه مذکور دارید می توانید به صورت سوال مطرح کنید و قطعی ننویسید که در چنین شرایطی امکان اقدام را ندارید تا براساس پاسخ استاد در مرحله بعد در صورت لزوم مساله توانایی تامین هزینههای معادل یکسال را عنوان نمایید. اگر هم شرایط مالی اجازه میدهد و علاقه زیادی به کار با استاد مربوطه دارید چون هریک از دوحالت قبل با ریسک متناسبی همراه است می توانید از همین ابتدا این مساله را عنوان نمایید که طبعا نظر استاد بیشتر به این گزینه متمایل خواهد بود.
    سپاسگزارم
    متنی که برای اینکه بگم فاند نیاز دارم همان جور که دوست عزیزم phdcomposite گفت اکی هست بفرسم؟ بعد اگر گفت فاند ندارم میگم میتنونم یه سال رو ساپورت کنم خودم . اینجوری خوبه؟

سلام دوستان
    من بعد از اینکه به استاد ایمیل زدم واسه فاند این جواب رو داد. حالا اگه بخام پذیرش بدون فاند بگیرم به نظرتون بهش باید بگم؟ واسه مستر در دانشگاه ویکتوریا کانادا هست.
    Thank you very much for your keen interest. As I mentioned earlier, I am not in a position to financially support your studies. You may ask graduate admission office about possible options available to you. I wish I could be more helpful.

بچه ها به نظرتون اینجوری جواب بدم خوبه ؟ مشکل گرامری نداره؟
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I will do my best to comprise for financial supports in the second year. As I checked the deadlines I can apply for the May and September 2016. Is it possible to mention you as supervisor during the admission process?

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام دوستان
    من بعد از اینکه به استاد ایمیل زدم واسه فاند این جواب رو داد. حالا اگه بخام پذیرش بدون فاند بگیرم به نظرتون بهش باید بگم؟ واسه مستر در دانشگاه ویکتوریا کانادا هست.
    Thank you very much for your keen interest. As I mentioned earlier, I am not in a position to financially support your studies. You may ask graduate admission office about possible options available to you. I wish I could be more helpful.
    چیزی که الان کاملا واضح هستش و البته از همون ایمیل اول ایشون هم تا حد زیادی مشخص بود اینکه ایشون هیچ Funded Position نداره، و احتمالا جوان هستند و Research Fund خاصی دستشون نیست. کلا داره ازتون میخواد که گزینه های دیگه برای فاند فکر کنید.

بچه ها به نظرتون اینجوری جواب بدم خوبه ؟ مشکل گرامری نداره؟
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I will do my best to comprise for financial supports in the second year. As I checked the deadlines I can apply for the May and September 2016. Is it possible to mention you as supervisor during the admission process?
    شما قاعدتا باید ابتدا پاسخ سوال قبلی ایشون رو بدید که پرسیده درباره Financial Plan شما، خیلی واضح بفرمایید که از عهده ی هزینه های یکسال بر خواهید آمد و برای Entrance Scholarship های دانشگاه هم اقدام خواهید کرد و بعدش بپرسید که اپلیکیشن شما رو ساپورت خواهند کرد یا خیر.
    May and September 2016 دیگه چرا!؟ خب بگید May 2016 دیگه. اینقدر بی جهت پیچیده و طولانی نکنید مکالمه رو!
    پ.ن. بخش های قرمز نیاز به باز بینی یا حذف دارند.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)