صفحه 1016 از 1371 نخستنخست ... 1651691696610061007100810091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610661116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,151 تا 10,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان سلام.
    من حدود 3 ماه پیش دانشگاه york اپلای کردم که از یکی از اساتیدش جواب داشتم که این استاد از قضا graduate program director تشریف دارن. طی مکاتباتی که باهاش داشتم تشویق کرد که اپلای کنم و حتی گفت که به نظرم برای مستر اقدام کن و حتی باز هم راجع به اینکه کدوم ترم اپلای کنم گفتن که برای هم summer و هم fall میتونی اپلای کنی چون اون موقع فرصت بود. حالا بعد از 3 ماه ایمیل دادم و جوابشون این بود : untill further notice, we can no longer extend offer admission to international students.
    یکی به من بگه این چی میگه.
    100 $ اپلیکیشن فی دادم که اینو بشنوم؟؟؟ این همه من باهاش مکاتبه داشتم یادش نبود اینو بگه؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من حدود 3 ماه پیش دانشگاه york اپلای کردم که از یکی از اساتیدش جواب داشتم که این استاد از قضا graduate program director تشریف دارن. طی مکاتباتی که باهاش داشتم تشویق کرد که اپلای کنم و حتی گفت که به نظرم برای مستر اقدام کن و حتی باز هم راجع به اینکه کدوم ترم اپلای کنم گفتن که برای هم summer و هم fall میتونی اپلای کنی چون اون موقع فرصت بود. حالا بعد از 3 ماه ایمیل دادم و جوابشون این بود : untill further notice, we can no longer extend offer admission to international students.
    100 $ اپلیکیشن فی دادم که اینو بشنوم؟؟؟ این همه من باهاش مکاتبه داشتم یادش نبود اینو بگه؟
    واقعا متوسف شدم ، واقعیتی که هست تا زمانی که نامه ادمیشن نیومده هیچ تضمینی وجود نداره حتی اگر استاد بگه اپلای کن چون ممکنه ایشون در این مدت از نظر خودش دانشجو بهتری پیدا کنه . ( با اینکه این کار اصلا اخلاقی نیست ) . این مسئله پیش اومده برای شما اولینش نبوده و آخرینش هم نیست برای خود من و دوستان من هم پیش اومده. موضوع دیگر شرایط سخت این روز های کانادا به دلیل کاهش قیمت نفت هست چون من به شخصه چندین استاد رو دیدم که فاندی که برای امسال دریافت می کنند کمتر از سال های گذشته هست. (ممکنه ایشون امید به فاندی داشته و در حال حاظر میسر نشده ) .
    نکته ای که هست شما نباید نا امید بشید ، باید باز هم جستجو کنید ، باز هم اپلای کنید تا به نتیجه برسید. همه ماها که روز اول این پروسه رو شروع کردیم می دونستیم که آسون نیست و بدونید فقط کسانی دوام میارن تو این مسیر که کم نمیارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    چیزی که الان کاملا واضح هستش و البته از همون ایمیل اول ایشون هم تا حد زیادی مشخص بود اینکه ایشون هیچ Funded Position نداره، و احتمالا جوان هستند و Research Fund خاصی دستشون نیست. کلا داره ازتون میخواد که گزینه های دیگه برای فاند فکر کنید.

شما قاعدتا باید ابتدا پاسخ سوال قبلی ایشون رو بدید که پرسیده درباره Financial Plan شما، خیلی واضح بفرمایید که از عهده ی هزینه های یکسال بر خواهید آمد و برای Entrance Scholarship های دانشگاه هم اقدام خواهید کرد و بعدش بپرسید که اپلیکیشن شما رو ساپورت خواهند کرد یا خیر.
    May and September 2016 دیگه چرا!؟ خب بگید May 2016 دیگه. اینقدر بی جهت پیچیده و طولانی نکنید مکالمه رو!
    پ.ن. بخش های قرمز نیاز به باز بینی یا حذف دارند.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    به نظر شما این استاد اکی داده حداقل سوپروایزر بشه؟ یعنی منو میخاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    واقعا متوسف شدم ، واقعیتی که هست تا زمانی که نامه ادمیشن نیومده هیچ تضمینی وجود نداره حتی اگر استاد بگه اپلای کن چون ممکنه ایشون در این مدت از نظر خودش دانشجو بهتری پیدا کنه . ( با اینکه این کار اصلا اخلاقی نیست ) . این مسئله پیش اومده برای شما اولینش نبوده و آخرینش هم نیست برای خود من و دوستان من هم پیش اومده. موضوع دیگر شرایط سخت این روز های کانادا به دلیل کاهش قیمت نفت هست چون من به شخصه چندین استاد رو دیدم که فاندی که برای امسال دریافت می کنند کمتر از سال های گذشته هست. (ممکنه ایشون امید به فاندی داشته و در حال حاظر میسر نشده ) .
    نکته ای که هست شما نباید نا امید بشید ، باید باز هم جستجو کنید ، باز هم اپلای کنید تا به نتیجه برسید. همه ماها که روز اول این پروسه رو شروع کردیم می دونستیم که آسون نیست و بدونید فقط کسانی دوام میارن تو این مسیر که کم نمیارن.
    ممنون از اینکه جواب دادین. نا امید نیستم به هیچ وجه چون همونطور که گفتین پروسه اسونی نیست و اینو میدونم. حرفم چیز دیگه ایه. به همین استاد ایمیل دادم و گفتم این موضوع فقط مربوط به گروه شماست؟ جواب داد که نه. این برای کل دانشگاهه مگر اینکه بخوای با فاند خودت بیای. من سوالم اینه دانشگاهی که این موضوع رو میدونه که نمیتونه دانشجوی اینترنشنال بگیره چرا اساتیدش میگن اپلای کن. با دوستم که واترلو دکترا میخونه صحبت کردم گفت حتما برای اپلیکیشن فی معترض باش و ازش نگذر.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    به نظر شما این استاد اکی داده حداقل سوپروایزر بشه؟ یعنی منو میخاد؟
    خواهش میکنم، خب این سوالی هست که ایشون باید جواب بدن،
    ولی اصولا وقتی این مدلی جواب میدند، یعنی اگر شما هزینه هاتون رو از جای دیگه تامین کنید و ایشون خیالشون از این بابت جمع باشه (چون به هر حال قراره برای شما وقت و انرژی بذارند)، مشکل خاصی بابت سوپروایز کردن شما ندارن.
    هرچند که ایشون نمیتونه به شما Fund ای بده بر اساس شرایط موجود، اما به هر حال ساپورت ایشون برای Admission و همینطور Scholarship هایی که نیاز به Nominate کردن دانشجو توسط استاد هست، نیاز و حیاتی هست.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

ممنون از اینکه جواب دادین. نا امید نیستم به هیچ وجه چون همونطور که گفتین پروسه اسونی نیست و اینو میدونم. حرفم چیز دیگه ایه. به همین استاد ایمیل دادم و گفتم این موضوع فقط مربوط به گروه شماست؟ جواب داد که نه. این برای کل دانشگاهه مگر اینکه بخوای با فاند خودت بیای. من سوالم اینه دانشگاهی که این موضوع رو میدونه که نمیتونه دانشجوی اینترنشنال بگیره چرا اساتیدش میگن اپلای کن. با دوستم که واترلو دکترا میخونه صحبت کردم گفت حتما برای اپلیکیشن فی معترض باش و ازش نگذر.
    موضوع این هست که زمانی که شما اپلای کردید یعنی سه ماه پیش زمانی نیست که اساتید از فاند سال آینده خبر داشته باشند و ایشون احتمالا فکر می کردند از طریق منابعی فاند در اختیارشون قرار بگیره که احتمالا نشده ، در مورد اپلیکیشن فی پیشنهاد میکنم پیگیرش نباشید چون ارزشش رو نداره و بعید به نظر میرسه پس بدن چون معمولا در وبسایت قید میشه که این پول Non-refundable هست و به هر حال ممکنه باز هم در آینده بخواهید در این دپارتمان اپلای کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان سلام.
    ببینید تشویق به َApply کلا چیز خاصی نیستش، مگر اینکه به شما قول Position و Fund بده، در غیر اینصورت فقط این معنی رو میده که شما Potential خوبی برای اون دانشگاه دارید (برای نمونه، شانس قبولی و یا گرفتن کمک هزینه شما، بالای 50% هست).
    و البته متاسفانه این یه شرایط خاص هست که اتفاق افتاده و گفتن که تا اطلاع بعدی قرار نیست به دانشجو های خارجی پذیرش بدند، که بهتر بود از شما عذرخواهی بشه در این مورد.
    ضمنا همنطور که دوستمون فرمودند، شما نمیتونید ادعا یی برای Application Fee داشته باشید، و اینکار رو نکنید!
    امیدوارم گزینه های بهتری در انتظارتون باشه...
    ویرایش توسط Rezace : May 2nd, 2015 در ساعت 01:31 PM
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

ببینید تشویق به َApply کلا چیز خاصی نیستش، مگر اینکه به شما قول Position و Fund بده، در غیر اینصورت فقط این معنی رو میده که شما Potential خوبی برای اون دانشگاه دارید (برای نمونه، شانس قبولی و یا گرفتن کمک هزینه شما، بالای 50% هست).
    و البته متاسفانه این یه شرایط خاص هست که اتفاق افتاده و گفتن که تا اطلاع بعدی قرار نیست به دانشجو های خارجی پذیرش بدند، که بهتر بود از شما عذرخواهی بشه در این مورد.
    ضمنا همنطور که دوستمون فرمودند، شما نمیتونید ادعا یی برای Application Fee داشته باشید، و اینکار رو نکنید!
    امیدوارم گزینه های بهتری در انتظارتون باشه...
    ممنون از پاسختون. این دانشگاه اولین تجربه اپلای من نیست و با توجه به تجربه ایی که دارم میدونم طبیعیه که وقتی استادی بگه اپلای کن هیچ ضمانتی مبنی بر ادمیشن نیست. همونطور که گفتم مشکلم اینه که کلا دانشگاه اینجوری شده و بحثم سر این استاد نیست. با این شرایط این استاد حتی اگه قول 100 ٪ به من داده بود الان بازم با توجه به شرایط دانشگاه همینو میگفت. من دارم میگم دانشگاهی که میدونه شرایطش اینه نباید کلا اپلیکنت اینترنشنال بگیره. ضمنا اینو میتونستن خودشون خیلی زودتر به من ایمیل بدن یا تو پروفایلم اعلام کنن. برخوردشون اصلا آکادمیک نبود.

خواهش میکنم، خب این سوالی هست که ایشون باید جواب بدن،
    ولی اصولا وقتی این مدلی جواب میدند، یعنی اگر شما هزینه هاتون رو از جای دیگه تامین کنید و ایشون خیالشون از این بابت جمع باشه (چون به هر حال قراره برای شما وقت و انرژی بذارند)، مشکل خاصی بابت سوپروایز کردن شما ندارن.
    هرچند که ایشون نمیتونه به شما Fund ای بده بر اساس شرایط موجود، اما به هر حال ساپورت ایشون برای Admission و همینطور Scholarship هایی که نیاز به Nominate کردن دانشجو توسط استاد هست، نیاز و حیاتی هست.
    موفق باشید
    بازم ممنون
    من این متن رو در نظر گرفتم. به نظر شما خوب است؟ در واقع میخام به استاد بگم سال اول خودم میدم و سال دوم سعی میکنم شامل بورس بشم ولی نمیدونم اینو دقیق چه جوری بگم
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I am prepared to work and study hard in order to meet and exceed the faculty expectations. As I mentioned, my family will support me for the first year of my study and I will register for the financial supports that university offers to the international students . As I checked the deadlines, I can apply for May of 2016. I would be grateful if you support me as a supervisor for my application.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    بازم ممنون
    من این متن رو در نظر گرفتم. به نظر شما خوب است؟ در واقع میخام به استاد بگم سال اول خودم میدم و سال دوم سعی میکنم شامل بورس بشم ولی نمیدونم اینو دقیق چه جوری بگم
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I am prepared to work and study hard in order to meet and exceed the faculty expectations. As I mentioned, my family will support me for the first year of my study and I will register for the financial supports that university offers to the international students . As I checked the deadlines, I can apply for May of 2016. I would be grateful if you support me as a supervisor for my application.
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I am prepared to work and study hard in order to meet and exceed the faculty expectations. As I mentioned, my family will support me for the first year of my study and I will register (apply) for the financial supports that university offers to the international students . As I checked the deadlines, I can apply for May of 2016. I (It) would be grateful if you support me as a supervisor for my application.

خواهش میکنم.
    بخش های قرمز: حذف کنید
    بخش های آبی: تصحیح کنید
    جمله ی آخر ایمیل هم سوالی بپرسید، که آیا اپلیکیشن شما رو ساپورت خواهند کرد؟ یا میتونید روی ایشون بعنوان سوپروایزر حساب کنید؟
    - برای کمک هزینه هم از همین اول اقدام می کنید، حتما قرار نیست از سال دوم اقدام کنید!
    ویرایش توسط Rezace : May 3rd, 2015 در ساعت 04:41 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)