صفحه 1017 از 1371 نخستنخست ... 1751791796710071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710671117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,161 تا 10,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلان دوستان
    من با یه استاد در تماس هستم و گفت که اگر موافق هستی توی اسکایپ جرف بزنیم. به نظرتون چی میخاد بپرسه؟ من خیلی استرس دارم
    نگران نباش. معمـــــــولا اون از پروژه هاش میگه و از تجربیات شما هم میپرسه، یه کم هم بگــــو و بخند و از اهدافت پرس و جو کردن. من توی مصاحبه هام ندیدم کسی بیاد ریز و درشت همه چی رو همون مصاحبه ی اول در بیاره، چه بسا اگر بخواد هم فکر می کنم برای شما کار راحتی باشه چون تخصص شماست و میتونین ساعت ها در موردش حرف بزنین. موفق باشین

بازم ممنون
    من این متن رو در نظر گرفتم. به نظر شما خوب است؟ در واقع میخام به استاد بگم سال اول خودم میدم و سال دوم سعی میکنم شامل بورس بشم ولی نمیدونم اینو دقیق چه جوری بگم
    To be honest, I am really interested in doing researches with you. I am prepared to work and study hard in order to meet and exceed the faculty expectations. As I mentioned, my family will support me for the first year of my study and I will register for the financial supports that university offers to the international students . As I checked the deadlines, I can apply for May of 2016. I would be grateful if you support me as a supervisor for my application.
    من یه کم گیج شدم و راستش نمیدونم استادی شما رو پذیرفته یا نه؟ اگر آره که تصحیحات من برای ایمیل شما یه جور دیگه میشه اما اگر نه و همزمان داری هم برای استاد پیدا کردن و هم Fund اقدام کنی یه چیز عجیبی میشه و من جای شما بودم اول ایمیل مربوط به پیدا کردن استاد رو میزدم و بعد از OK شدن استاد راجع به امکان Scholarship صحبت میکردم. اگر داری برای دانشگاههای آمریکا اقدام می کنی باید بگم اصلا نیازی به این ایمیل هم نیست، اینکه آیا Application شما رو Support میکنه و و و ... در این صورت این ایمیل یه پیام اضافی هست و دل خودتون رو هم تقریبا دارین خوش میکنین. بهترین و بی دغدغه ترین راه اینکه Graduate office شما رو با Fund بپذیره، تازه بعدشم که میری همون روز اول که استاد نمیگیری. میری با کلی آدم حرف میزنی و می بینی کارشون چطوره. اگر گفته هام بی ربط بود معذرت میخوام چون من فقط در جواب این سوال شما دارم میگم.

To be honest, I am really interested in doing researches with you in your group. I am prepared to work and study hard in order to meet and exceed the faculty expectations. As I mentioned, my family will support me for the first year of my study and I will register for the financial supports that university offers to the international students. As mentioned in my previous email, I can bring my own money to cover my expenses at first year but I am in urgent need of financial supports starting from 2nd year. Following the deadlines to be considered for scholarships offered to international students, I can apply for May, 2016. I would be grateful if you support me as a supervisor for my application

قسمت های قرمز حذف بشن. اول و آخر ایمیلت هم میتونی هر جوری که دوست داری شروع کنی و به پایان برسونی. موفق باشی

سلام دوستان
    در موردد امتحان زبان چی باید بگیم مثلا اگر بخام بگم تا چند ماه دیگه امتحان میدم؟
    راستش من یه بار دیگه هم امتحان داده بودم و 6 شدم . به نظر شما بگم بهش تاثیر منفی داره ؟ با توجه به اینکه مینیمم دانشگاه 6.5 هست

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام دوستان
    در موردد امتحان زبان چی باید بگیم مثلا اگر بخام بگم تا چند ماه دیگه امتحان میدم؟
    راستش من یه بار دیگه هم امتحان داده بودم و 6 شدم . به نظر شما بگم بهش تاثیر منفی داره ؟ با توجه به اینکه مینیمم دانشگاه 6.5 هست
    کسی به این مورد بر نخورده؟
    حقیقت رو بفرمایید به ایشون که برنامه ریزی کردید که امتحان بدید، میتونید راجع به امتحان قبلیتون صحبتی نکنید با توجه به اینکه کمکی نخواهد کرد نمره اش.
    بدیعی هست که نداشتن مینیمم زبان قطعا تاثیر مثبتی نداره...
    معمولا در چنین مواقعی میگن که در اولین فرصت امتحان خواهند داد (مثلا حداکثر 1 ماه)، نه چند ماه دیگه !
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام ببخشید
    من یک مقدار در مورد پاسخ استاد که با ایشان ارتباط داشتم دچار شک شدم???
    I will let you know if a project comes to me in near future out of my funding applications.
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام ببخشید
    من یک مقدار در مورد پاسخ استاد که با ایشان ارتباط داشتم دچار شک شدم???
    I will let you know if a project comes to me in near future out of my funding applications.
    گفته اند که اگر پروژه ای از بین آنهایی که برای فاندشان اقدام نموده اند در آینده نزدیک قطعی شود به شما اطلاع خواهند داد.
    یعنی اینکه برای چند تا پروژه منتظر قطعی شدن فاند هستند و تا اون زمان احتمالا امکان ساپورت دانشجوی جدید را ندارند
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادین. نا امید نیستم به هیچ وجه چون همونطور که گفتین پروسه اسونی نیست و اینو میدونم. حرفم چیز دیگه ایه. به همین استاد ایمیل دادم و گفتم این موضوع فقط مربوط به گروه شماست؟ جواب داد که نه. این برای کل دانشگاهه مگر اینکه بخوای با فاند خودت بیای. من سوالم اینه دانشگاهی که این موضوع رو میدونه که نمیتونه دانشجوی اینترنشنال بگیره چرا اساتیدش میگن اپلای کن. با دوستم که واترلو دکترا میخونه صحبت کردم گفت حتما برای اپلیکیشن فی معترض باش و ازش نگذر.
    شما به عنوان International students تقاضای Fund داشتین قطعا و با توجه به اینکه در زمان Apply شما هیچ خبری نبوده از اینکه ممکنه دانشگاه Fund داشته باشه یا نه، به نظر من هم بهتره اعتراض به Application fee بکنین. این مساله در صورت صحت که اینجوری هم به نظر میرسه، فقط شامل حال شما نیست و همه ی International students رو در برگرفته و با این احتساب من شک ندارم اعتراضاتی از سوی این دانشجویانی که Apply کردن میشه چون عملا این دانشگاه پول مفت گیرش اومده. به نظر من شما نه تنها فقط به خاطر خودتون بلکه بخاطر حفظ حقوق اخلاقی بهتره اعتراض کنین چون این از لحاظ قانونی و اخلاقی حق شماست. در ضمن اون چیزی که مینویسن Refundable نیست توی شرایطی صادقه که مدارک شما بررسی بشه و این جوابی که شما گرفتین هیچ نشونه ای از این امر نداره. موفق باشین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من حدود 3 ماه پیش دانشگاه york اپلای کردم که از یکی از اساتیدش جواب داشتم که این استاد از قضا graduate program director تشریف دارن. طی مکاتباتی که باهاش داشتم تشویق کرد که اپلای کنم و حتی گفت که به نظرم برای مستر اقدام کن و حتی باز هم راجع به اینکه کدوم ترم اپلای کنم گفتن که برای هم summer و هم fall میتونی اپلای کنی چون اون موقع فرصت بود. حالا بعد از 3 ماه ایمیل دادم و جوابشون این بود : untill further notice, we can no longer extend offer admission to international students.
    یکی به من بگه این چی میگه.
    100 $ اپلیکیشن فی دادم که اینو بشنوم؟؟؟ این همه من باهاش مکاتبه داشتم یادش نبود اینو بگه؟
    جواب ایشون بسیار عجیب است. منظورشون اینه که ددلاین دیگه گذشته یا اینکه کلا امسال دانشکده تصمیم گرفته دانشجوی اینترنشنال نگیرند؟ کدام دانشکده یورک است؟
    بنظر من با Graduate Studies دانشگاه تماس بگیرید و در مورد جواب ایشون رو توضیح بخواهید. اگر این موضوع شامل همه دانشجویان اینترنشنال میشه به انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه یورک هم اطلاع بدهید ببینید میتونند پیگیری کنند. بنظر من اگر سیاست مصوب در این مورد وجود داشته باشه شما قطعا باید بتونید اپلیکیشن فی و هزینه ای را که کرده اید پس بگیرید یا بدون اپلیکیشن فی جدید برای سال آینده اقدام کنید.

Junior Member

سلام-بچه ها دیشب شانسی به یکی ازاساتید بزرگ مرتبط ایمیل زدم که برا ادیت مقاله و راهنمایی برا فاند کمک کنه...اون هم سریع چنین جوابی داد I have no funds to support students at this time. من 2 تا ازش سوال پرسیدم-و اون به ادیت مقاله اشاره نکرد و گفت در این زمان من فان ندارم...به نظرتون باز بهش ایمیل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا میشه ازش فاند گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام-بچه ها دیشب شانسی به یکی ازاساتید بزرگ مرتبط ایمیل زدم که برا ادیت مقاله و راهنمایی برا فاند کمک کنه...اون هم سریع چنین جوابی داد I have no funds to support students at this time. من 2 تا ازش سوال پرسیدم-و اون به ادیت مقاله اشاره نکرد و گفت در این زمان من فان ندارم...به نظرتون باز بهش ایمیل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا میشه ازش فاند گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه وقتتون رو برای اساتید دیگه بگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)