صفحه 1018 از 1371 نخستنخست ... 1851891896810081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810681118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,171 تا 10,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بر دوستان

دیروز به یکی از اساتید استرالیایی ایمیل دادم و جوابش این بود:

Amir,

I suggest you develop a proposal looking at sorption and binding mechanisms of rare earth elements, or a specific element such as XXXX. This is a hot topic globally and your proposal could go from lab based sorption studies through to synchrotron based work, and potentially also explore uptake mechanisms XXXX. Alternatively, if you have some other potential fields of interest we can discuss those. I would also encourage you to investigate scholarships from your government for PhD studies overseas, so we can apply for several scholarships.

Regards

ینی چی؟ ینی اینکه من پروپوزال را بنویسم و از طریق سیستم دانشگاه اپلای کنم یا اینکه باید از کشور خودم فاند پیدا کنم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

دیروز به یکی از اساتید استرالیایی ایمیل دادم و جوابش این بود:

Amir,

I suggest you develop a proposal looking at sorption and binding mechanisms of rare earth elements, or a specific element such as XXXX. This is a hot topic globally and your proposal could go from lab based sorption studies through to synchrotron based work, and potentially also explore uptake mechanisms XXXX. Alternatively, if you have some other potential fields of interest we can discuss those. I would also encourage you to investigate scholarships from your government for PhD studies overseas, so we can apply for several scholarships.

Regards

ینی چی؟ ینی اینکه من پروپوزال را بنویسم و از طریق سیستم دانشگاه اپلای کنم یا اینکه باید از کشور خودم فاند پیدا کنم؟

ممنونم
    سلام

بله شما باید پروپوزال در مورد موضوع پیشنهاد شده بنویسید یا اینکه اگر شما در موضوعات دیگری تخصص داری و دوسداری در اون موضوعات کارکنی با اول استاد مشورت کنی یعنی شما پیشنهاد بدی تا با هم به تفاهم برسید.( که من پیشنهاد میدم رو موضوعی که استاد گفته کارکنی). در ضمن در مورد اسکالرشیپ گفته اگر از ایران هم بتونی بگیری با اسکالرشیپ های که اینجا (استرالیا) برای اپلای وجود داره (در نهایت با داشتن چند منبع اسکالرشیپ) می تونی PHD تو فایننس کنی.

حالا از اونجایی که تو ابران اسکار نمی تونی پیدا کنی فقط گزینه های مختلف تو استرالیا باقی میمونه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام-بچه ها دیشب شانسی به یکی ازاساتید بزرگ مرتبط ایمیل زدم که برا ادیت مقاله و راهنمایی برا فاند کمک کنه...اون هم سریع چنین جوابی داد I have no funds to support students at this time. من 2 تا ازش سوال پرسیدم-و اون به ادیت مقاله اشاره نکرد و گفت در این زمان من فان ندارم...به نظرتون باز بهش ایمیل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا میشه ازش فاند گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست گرامی

من دقیقا هدفت از کمک خواستن تو ادیت مقاله رو نفهمیدم!

ولی یه نصیحت از من،

هیچ موقع، به هیچ وجه از اساتیدی خارجی که نخوا تو ادیت کمکت کنن! چه برسه اساتید بزرگ ! 1-اولا اصلا بهت جواب نمیدن و 2- در صورتی هم که ازشون تقاضای فاند کنی بهت جاب منفی میدن 100%. اینکا رو میتونی با اساتید ایرانی کنی و اونها به احتمال زیاد می پذیرن به این شرط که اسمشون حتما بین نویسندگان مقاله بیاد.

سلام دوستان
    من به یه استاد توی دانشگاه ویکتوریا صحبت کردم و گفت که فاند نداره و برای فلوشیپ دانشگاه که تا آخر این ماه فرصت هست اقدام کن و من رو به عنوان سوپروایزرت بنویس. من بهش ایمیل زدم که گفتم نمره زبانم 6 هست و مینمم دانشگاه که 6.5 هست تا آخر این ماه نمیتونم آماده کنم ولی دارم زبان امتحان میخونم که باز امتحان بدم. ولی دیگه جوابمو نداده؟ این یعنی دیگه نمیخاد کار کنه باهام؟ من دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استاد توی دانشگاه ویکتوریا صحبت کردم و گفت که فاند نداره و برای فلوشیپ دانشگاه که تا آخر این ماه فرصت هست اقدام کن و من رو به عنوان سوپروایزرت بنویس. من بهش ایمیل زدم که گفتم نمره زبانم 6 هست و مینمم دانشگاه که 6.5 هست تا آخر این ماه نمیتونم آماده کنم ولی دارم زبان امتحان میخونم که باز امتحان بدم. ولی دیگه جوابمو نداده؟ این یعنی دیگه نمیخاد کار کنه باهام؟ من دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟
    عموما ددلاینهای اقدام برای فاندها توسط مراجع دیگر تعیین شده و قابل تغییر نیست. استاد در این خصوص نمیتونه براتون کاری انجام بده و تغییر شرایط شما هم برای اقدام برای فاند در این مدت محدود بعید هست.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام-بچه ها دیشب شانسی به یکی ازاساتید بزرگ مرتبط ایمیل زدم که برا ادیت مقاله و راهنمایی برا فاند کمک کنه...اون هم سریع چنین جوابی داد I have no funds to support students at this time. من 2 تا ازش سوال پرسیدم-و اون به ادیت مقاله اشاره نکرد و گفت در این زمان من فان ندارم...به نظرتون باز بهش ایمیل بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا میشه ازش فاند گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما به یکی از اساتید بزرگ مرتبط ایمیل زدید برای اینکه بیاد مقاله شما رو ادیت کنه؟؟ و همزمان ازش برای فاند دوره ی بعدی تحصیلی خودتون پرسیدید؟؟
    دوست خوبم، کار شما اشتباه در اشتباه هستش، البته دعوت به همکاری ایرادی نداره ولی اصول و عرف خودش رو داره، اولا شما باید ببینید که کارتون در چه حدی هست، آیا شما تا حالا مثلا یک IEEE Transaction داشتید، مرتبط بودن کافی نیست، آیا در همین زمینه مقاله شما ایشون مقاله داشته در چند سال گذشته؟ جدا از اینها نحوه عنوان کردن هم خیلی مهم هست. در هر صورت عنوان کردن مثلا "راهنمایی برای فاند" در همون ایمیل به هیچوجه قابل قبول نیست. ایشون خیلی راحت متوجه میشوند که هدف از ایمیل شما چی بوده!
    ایشون خیلی با شخصیت هستند که همون جواب رو دادند، من جای شما باشم فقط از پاسخش تشکر میکنم.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید دانشگاه Calgary ایمیل زدم که بلاخره بعد از دو هفته جواب دادند. جواب ایشون به صورت زیر هستش:
    Dear Mr. Haj Heidari

Regarding your interest in joining the medical physics graduate program in our department, please be advised that taking new students is done through our physics department at the university of Calgary for which I have provided the information for you below (item #1). In case you’d like to expand your search, I have also provided information regarding other medical physics graduate programs in North America for you (items #2 and #3). Of course, if the situation allows, I will be very happy to work with you, should you be accepted to our program, but I have no plans for taking new graduate students in the near future as I am preoccupied with clinical duties.

Your CV looks good and you should have no issues getting an admission to pursue your PhD. Please keep in mind that other credentials such as GRE, TOEFL, etc, are also very important.

Best of Luck

Here’s the information
    To apply for the medical physics program at the University of Calgary you have to contact Tracy Korsgaard (korsgaar@ucalgary.ca), our administrative assistant at the department of physics and astronomy, the University of Calgary , for formal application process. She will provide you with more information and instructions, and will also consider the possibility of you being taken by one of my colleagues. The website for the department is: http://phas.ucalgary.ca/graduate
    Also, our “Medical Physics” program at the Tome Baker Cancer Centre (where graduate students reside and do their research) has an email (Medical.Physics@albertahealthservices.ca) where you can correspond with Dr. Wendy Smith to get more information about the program and admission.

!!I understand that this may be a bit confusing, but you will figure it out

2- There are other medical physics programs in Canada and I encourage you to visit the following web-pages to learn more about them.
    http://www.campep.org/campeplstgrad.asp
    http://www.aapm.org/education/noncampep.asp

3-One particular good program is offered by Carleton University in Ottawa . To know more about this one, you could contact the people I have listed below.
    http://www.physics.carleton.ca/ps/gd/index.html

همان طور که می بینید توی ایملیشون گفتند فعلا مشغول کارهای کلینکی هستند ولی از طرفی گفتند که می تونی از طریق مسئول تحقیقاتی دپارتمانت پیگیر جزییات اپلای باشی و بعد هم چند تا مرکز دیگه را که کار مشابه انجام میدند، معرفی کرده.
    می خواستم بپرسم الان تکلیف چیه؟؟؟!!!! منظورم اینه که می تونم برای پرگرام این استاد اپلای کنم یا بهتره روی لینک هایی که خودشون گداشتند کار کنم؟
    باید ببخشید که طولانی شد.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از اساتید دانشگاه Calgary ایمیل زدم که بلاخره بعد از دو هفته جواب دادند. جواب ایشون به صورت زیر هستش:
    .
    .
    .

همان طور که می بینید توی ایملیشون گفتند فعلا مشغول کارهای کلینکی هستند ولی از طرفی گفتند که می تونی از طریق مسئول تحقیقاتی دپارتمانت پیگیر جزییات اپلای باشی و بعد هم چند تا مرکز دیگه را که کار مشابه انجام میدند، معرفی کرده.
    می خواستم بپرسم الان تکلیف چیه؟؟؟!!!! منظورم اینه که می تونم برای پرگرام این استاد اپلای کنم یا بهتره روی لینک هایی که خودشون گداشتند کار کنم؟
    باید ببخشید که طولانی شد.
    خیلی واضح هست دوست خوبم، جواب سوال شما اینجاست:
    .I have no plans for taking new graduate students in the near future

بزرگواری کردند و اطلاعات اضافی بهتون دادند که احتمالا به شما برای رسیدن به هدفتون کمک کنه.
    با توجه به تعرفهایی که ایشون از شما کردند باید شانس خوبی برای این دپارتمان داشته باشید، میتونید با یه استاد دیگه در اونجا تماس بگیرید. کامیاب باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    عموما ددلاینهای اقدام برای فاندها توسط مراجع دیگر تعیین شده و قابل تغییر نیست. استاد در این خصوص نمیتونه براتون کاری انجام بده و تغییر شرایط شما هم برای اقدام برای فاند در این مدت محدود بعید هست.
    حالا با این اوصاف من باید چه کار کنم؟ استاد یعنی دیگه نمیخاد کار کنه که جواب نمیده؟؟ دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما چه چیزی ازش پرسیده اید که جواب میخواهید؟ همه حرفهای لازم رو قبلا زده. گفته فاند نداره و باید برای فلوشیپ اقدام کنید. شما هم گفته اید نمره زبان ندارید. حالا دقیقا انتظار دارید چی بگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)