صفحه 1019 از 1371 نخستنخست ... 1951991996910091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028102910691119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,181 تا 10,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما چه چیزی ازش پرسیده اید که جواب میخواهید؟ همه حرفهای لازم رو قبلا زده. گفته فاند نداره و باید برای فلوشیپ اقدام کنید. شما هم گفته اید نمره زبان ندارید. حالا دقیقا انتظار دارید چی بگه؟
    من این ایمیل بهش زدم و خواستم ببینم چه کار میتونه بکنه یا بکنم؟ مثلا میتونه 0.5 نمره زبان من رو کاری کنه یا نه... و مهمتر اینکه من میخام بدونم حالا که برای فلوشیپ نمیتونم برای حالت عادی سوپروایزر من میشه یا نه؟
    I appreciate the time you take from your tight schedule for our interview. I took an IELTS exam a couple of months ago and I got the score 6 and at present time for applying fellowship I have this score. However, the required score for applying is 6.5. On the other hand, I have started studying for another exam and I believe that I can get the required score but due the deadline for exam registration I can not take an exam before the fellowship deadline. By this condition what is your idea for this issue? It is very vital for me this fellowship and more importantly to study in Victoria University under your supervision. I don't want to loose this opportunity and I try hard to achieve this position.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    من این ایمیل بهش زدم و خواستم ببینم چه کار میتونه بکنه یا بکنم؟ مثلا میتونه 0.5 نمره زبان من رو کاری کنه یا نه... و مهمتر اینکه من میخام بدونم حالا که برای فلوشیپ نمیتونم برای حالت عادی سوپروایزر من میشه یا نه؟
    I appreciate the time you take from your tight schedule for our interview. I took an IELTS exam a couple of months ago and I got the score 6 and at present time for applying fellowship I have this score. However, the required score for applying is 6.5. On the other hand, I have started studying for another exam and I believe that I can get the required score but due the deadline for exam registration I can not take an exam before the fellowship deadline. By this condition what is your idea for this issue? It is very vital for me this fellowship and more importantly to study in Victoria University under your supervision. I don't want to loose this opportunity and I try hard to achieve this position.
    بنظرمن ایمیل خوبی نیست. منظورتون از اینکه what is your idea for this issue چیه؟ اگر من بودم جواب میدادم No idea, good luck! سوالهایتان را درست بپرسید. اگر میخواهید بدانید نمره زبان قابل صرفنظر کردن هست یا نه (که همانطور که دوستمان gbahrein گفتند معمولا نیست) صریحا همین را بپرسید. اگر میخواهید بدانید سوپروایزرتان میشود یا نه صریحا بپرسید بدون فاند حاضر است سوپروایزرتان باشد یا نه. توضیحات دیگرتان در ایمیل همه اضافی بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    حالا با این اوصاف من باید چه کار کنم؟ استاد یعنی دیگه نمیخاد کار کنه که جواب نمیده؟؟ دیگه بهش ایمیل نزنم؟؟
    همانطور که جناب Ghlobe فرمودند بهتر است ایمیل شما Short and to the point باشد. بهتر است اگر قصد رفتن با هزینه شخصی را دارید این مساله را با استاد مطرح کنید و صریحا درخواستتان مبنی بر این موضوع و سوال از ایشان در این خصوص باشد
    در مورد تفاوت 05 نمره ای زبان هم می توانید از اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی استعلام کنید و اگر با هزینه شخصی هم میروید این مساله را عنوان کنید ممکن است پرونده شما مورد پذیرش از طرف تحصیلات تکمیلی قرار گیرد و تایید قطعی یا مشروط نمایند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    خیلی واضح هست دوست خوبم، جواب سوال شما اینجاست:
    .I have no plans for taking new graduate students in the near future

بزرگواری کردند و اطلاعات اضافی بهتون دادند که احتمالا به شما برای رسیدن به هدفتون کمک کنه.
    با توجه به تعرفهایی که ایشون از شما کردند باید شانس خوبی برای این دپارتمان داشته باشید، میتونید با یه استاد دیگه در اونجا تماس بگیرید. کامیاب باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون
    فقط یه سوال داشتم.
    آیا لازمه ایمیلی به این استاد بدم و ازش به خاطر راهنماییش تشکر کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون
    فقط یه سوال داشتم.
    It is always good to send an email to thank for the time that they take to read and reply your emails independent from their answer.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

خیلی ممنونم از پاسختون
    فقط یه سوال داشتم.
    به نظر من هیچ لزومی نداره شما ایمیل تشکر خواهی بزنین. با توجه به اینکه اساتید صدها ایمیل در هفته دریافت میکنند هیچ موقع شما رو به یاد نمیارن و از لحاظ اخلاقی هم اصلا بد نیست که تشکر نکنین. ایمیل های تشکر فقط ایمیل های اضافی هستند و مثل این میمونه که شما بیاین به این پاسخ من پیام تشکر خواهی بدین. موفق باشین

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنونم از پاسختون
    فقط یه سوال داشتم.
    وقتتون رو صرف این چیزها نکنید.

سلام. من به یک استادی در کانادا ایمیل زدم. همون روز این جواب رو گرفتم:

Thanks for your interest in my research group. It looks like we definitely have compatible research interests. I'm aware of the MSC Program in Comp Stats & ML @ UCL; it's a great program.

I am very much interested in students with an interest in Deep Learning and Representation Learning, strong math, stats & programming skills, and research experience. The main restriction we have here at U of ***** is not the space for taking on strong students, but the ability to fund international students whose tuition costs more than Canadian students. That makes the system pretty competitive.

I encourage you to apply to ********** at the University of ******. You will first need to be accepted into this program before you can join my group. You should indicate my name on your application so that I receive your file and can review it as part of the admissions process.

Because of the funding concern I also highly encourage you to seek out scholarships (starting now!) that may able to fund your studies in Canada. If you find scholarships that require a potential host in Canada then you should contact me so that I may be able to assist you.

می خواستم ببینم این جواب چقدر امیدوار کننده هست؟ چه از نظر فاند گرفتن یا عدم آن. با توجه به اینکه منو برای مصاحبه نخواسته و فقط گفته اپلای کن. ضمنا منظورش رو از پاراگراف آخر اصلا نفهمیدم. چون اصولا زیاد با سیستم پذیرش و فاندینگ در کانادا آشنا نیستم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها

Thanks for your interest in my research group. It looks like we definitely have compatible research interests. I'm aware of the MSC Program in Comp Stats & ML @ UCL; it's a great program.

I am very much interested in students with an interest in Deep Learning and Representation Learning, strong math, stats & programming skills, and research experience. The main restriction we have here at U of ***** is not the space for taking on strong students, but the ability to fund international students whose tuition costs more than Canadian students. That makes the system pretty competitive.

I encourage you to apply to ********** at the University of ******. You will first need to be accepted into this program before you can join my group. You should indicate my name on your application so that I receive your file and can review it as part of the admissions process.

Because of the funding concern I also highly encourage you to seek out scholarships (starting now!) that may able to fund your studies in Canada. If you find scholarships that require a potential host in Canada then you should contact me so that I may be able to assist you.

می خواستم ببینم این جواب چقدر امیدوار کننده هست؟ چه از نظر فاند گرفتن یا عدم آن. با توجه به اینکه منو برای مصاحبه نخواسته و فقط گفته اپلای کن. ضمنا منظورش رو از پاراگراف آخر اصلا نفهمیدم. چون اصولا زیاد با سیستم پذیرش و فاندینگ در کانادا آشنا نیستم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    سلام

این پاسخ حتی برای گرفتن پذیرش هم دلگرمی فراوان ایجاد نمی کنه (چون گفته اول باید در program پذیرفته بشید) چه برسه به fund!...
    توصیه می کنم بقیه گزینه هاتون رو با شدت و حدت در کنار این مورد پیش ببرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها

در پاراگراف آخر، بحث فاند رو کلا به خودتون واگذار کردند، میگه برای Scholarship ها (حالا انواع و اقسامش در دپارتمان، دانشگاه یا کشور) خودت اقدام کنن، البته از اونجاییکه برای بعضی از این Scholarship ها شما ممکن هست به Reference در کانادا نیاز داشته باشید، یا استادی رو به عنوان Potential Supervisor معرفی کنید، که میگن اگر در این مواقع نیاز به کمک داشتید، ایشون ممکن هست بتونند کمکتون کنند.
    همونطور که جناب Matinking راهنمایی کردند، شانس تون بسیار پایین هست.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)