صفحه 1020 از 1371 نخستنخست ... 2052092097010101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010701120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,191 تا 10,200 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام
    منظور دقیق این خط رو میشه بگید ممنون
    Thank you for your interest in my research activities. Our doors are always open to successful candidates. I will review your application once you place

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    با سلام
    منظور دقیق این خط رو میشه بگید ممنون
    Thank you for your interest in my research activities. Our doors are always open to successful candidates. I will review your application once you place
    این ایمیل خیلی خلاصه داره بهت میگه وقتی Apply کردی بررسی میشه درخواست شما. در واقع اون عبارت آخر I'll review your application once you place به معنی I'll review your application once you send your application هست. موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان،من ماه آینده برای یک کنفرانس در ایتالیا جهت ارائه مقاله میرم، به یه استادی تو همون دانشگاه محل برگزاری کنفرانس ایمیل زدمو شرایطمو گفتم و cv هم براش فرستادم و ازش درخواست پذیرش برای دکترا کردم، اونم جواب داده: will be glad to talk with you during the PSFVIP (or during the TOMO-PIV course) so that we can decide if our scientifici interests may converge to a common point. Nevertheless I have to anticipate that, unfortunately, I have no funds to support neither your stay nor the air fare.
    Yours Sincerely,
    به نظرتون میتونه نکته مثبتی قلمداد بشه؟ ارزش هزینه و رفتن داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط tameazadi نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ماه آینده برای یک کنفرانس در ایتالیا جهت ارائه مقاله میرم، به یه استادی تو همون دانشگاه محل برگزاری کنفرانس ایمیل زدمو شرایطمو گفتم و cv هم براش فرستادم و ازش درخواست پذیرش برای دکترا کردم، اونم جواب داده: will be glad to talk with you during the PSFVIP (or during the TOMO-PIV course) so that we can decide if our scientifici interests may converge to a common point. Nevertheless I have to anticipate that, unfortunately, I have no funds to support neither your stay nor the air fare.
    Yours Sincerely,
    استاد گفته که خوشخال میشه در کنفرانس با شما در مورد علایق مشترک صحبت کنه ولی با این وجود الان پولی نداره که بخواد هزینه بلیط هواپیما یا هزینه اقامت تون رو بده! چیزی در مورد ادامه تحصیل و پذیرش صحبت نکرده و متأسفانه نمیشه هیچ نظری داد. می تونید در ایمیل دیگه ازشون بپرسید که اگر بتونید ازشون پذیرش دکترا بگیرید آیا شهریه و هزینه زندگی شما رو پوشش میده؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

Yours Sincerely,
    As he/she mentioned, decision about your PhD program will be made after you visit and talk, and it means he/she wont be able to tell you about possibility of admission/fund or ...., there is no guarantee and it is up to you to go there or not.
    By the way, he/she wont be the only faculty member in that conference, so you can talk to others for your PhD program as well.

Good Luck.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون،چه جوری اینو ازش بپرسم که ناراحت یا عصبی نشه؟ آخه گفته که اگه مصاحبمون اوکی بشه بعد تصمیم میگیریم،میشه کمکم کنید؟

Yours Sincerely,
    چه خوبه وقتی سوالی میپرسین روشن باشه که جوابهایی که میگیرین هم در ادامه روشن باشه. شما که داری میری برای اون کنفرانس، حالا اگه منظورت هزینه ی رفتن از این سر سالن کنفرانس تا اون سرش برای حرف زدن با استاد باشه، باید بگم آره چرا که نه، اتفاقا هیچ هزینه ای نداره. موفق باشین

با سلام. من با یکی از اساتید استرالیا صحبت کردم این جواب رو داد
    Thanks for your interest to PhD program at CMRP UOW. Thanks for your CV from which I learned that you are quite familiar with research in radiation physics. Further to explanation by Mrs Karen Ford I would like to add
    We have many research project related to radiation dosimetry and development of radiation semiconductor detectors for that., Monte Carlo simulations ,neutron dosimetry and micro-and nano-dosimetry with application in radiation therapy , space and others applications. The major problems will be scholarship as we do not have obvious funds to support an international students PhD studies.
    Could you please let me know whether your government or other sponsors will cover your tuition fee and living allowances? It will be helpful to get position at our Centre for PhD studies. Most international students we have currently are supported by their countries or other sponsors.
    I look forward to hearing from you.

منم جواب دادم که از کشورم نمیتونم بورس بگیرم وباید برای بورس استرالیا اقدام کنم. بعد این جواب رو داد
    University scholarship is very competitive and covering one of the aspect –tuition fee . It is required also living funding , i.e. another scholarship that possible only from research grant if available. Your CV is very good and you should apply but I can’t guaranty unfortunately.
    منم گفتم که میدونم شما کنترلی رو موضوع ندارین و ... حالا واسه اپلای داشگاه من به پروپوزال و موضوع ریسرچ نیاز دارم. چه موضوعی رو شما برای من در نظر گرفتین؟
    الان 4 روزه که جواب نداده. میخواستم بدونم که ایا موضوع و پروپوزال رو خودم باید بنویسم؟ مثلا از بین همون موضوعاتی که گفته؟ ولی اخه خیلی گستردست و من واقعا نمیدونم رو چی باید کار کنم. دوستان لطفا نظر بدن که چقد باید صبر کنم تا جواب بده و کلا روال چطوریه؟ ممنون

سلام دوستان
    من با یه استاد توی دانشگاه ویکتوریا کانادا صحبت کردم و گفت که مشکل نداره سوپروایزر من بشه ولی خب بدون فاند هست..میخاستم بدونم دیگه هیچ صحبت یا تماسی نیازی نیست با این استاد داشته باشم؟ یعنی اپلای کنم فقط؟ میترسم یهو پشیمون بشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استاد توی دانشگاه ویکتوریا کانادا صحبت کردم و گفت که مشکل نداره سوپروایزر من بشه ولی خب بدون فاند هست..میخاستم بدونم دیگه هیچ صحبت یا تماسی نیازی نیست با این استاد داشته باشم؟ یعنی اپلای کنم فقط؟ میترسم یهو پشیمون بشه
    بدون فاند که پشیمونی نداره. از خداش هم هست که یکی بیاد مجانی براش کارکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)