صفحه 1021 از 1371 نخستنخست ... 2152192197110111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110711121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,201 تا 10,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    با سلام. من با یکی از اساتید استرالیا صحبت کردم این جواب رو داد
    .
    .
    .
    الان 4 روزه که جواب نداده. میخواستم بدونم که ایا موضوع و پروپوزال رو خودم باید بنویسم؟ مثلا از بین همون موضوعاتی که گفته؟ ولی اخه خیلی گستردست و من واقعا نمیدونم رو چی باید کار کنم. دوستان لطفا نظر بدن که چقد باید صبر کنم تا جواب بده و کلا روال چطوریه؟ ممنون
    برای کسب اطمینان با خودشون تماس بگیرین در مورد اینکه موضوع Proposal چی باید باشه. از طرفی زیاد نگران این موضوع نباشین که موضوع Proposal چی هست، همین که در شاخه ی علایق شما باشه کافیه چون تجربه ی من میگه براحتی میشه بعدا عوضش کرد و کلا با یه موضوع دیگه دفاع کرد. در مورد اینکه چقدر باید صبر کنی من پیشنهادم حداکثر یه هفته هست اما اگه داری به Deadline نزدیک میشی بعد ۲، ۳ روز ایمیل بزن. موفق باشین

اگر از دانشگاهی فاند TA داشته باشیم و بعد از یکی از اساتید برای کار در آزمایشگاهش ایمیل دریافت کنیم چطوری باید بهش جواب بدیم؟من برداشتم این بود که وقتی فاند TA هست بهتره که بریم دانشگاه و اساتیدو ببینیم و با دانشجوهاشون هم یه گپی داشته باشیم و بعد تصمیم بگیریم نه اینجا و از راه دور، نمیدونم حالا فکرم درسته یا نه. بعدم چطوری میشه مودبانه پیشنهاد استاد را رد کرد یعنی چه دلیلی باید براش بیاریم؟ کلا ممکنه استاده ناراحت بشه یا عادیه اینکار؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من به یک استاد در استرالیا ایمیل زدم و ضمیمه ایمیل CV هم فرستادم. جوابی که به من داده اینه که من دقیقا متوجه نمیشم که چه چیزی میخواد که براش بفرستم؟فقط ریزنمرات مدنظرشه یا موارد دیگه.
    Thank you for your e-mail.
    I would like to obtain more information about your educational training.
    لطفا راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط grl_z86 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به یک استاد در استرالیا ایمیل زدم و ضمیمه ایمیل CV هم فرستادم. جوابی که به من داده اینه که من دقیقا متوجه نمیشم که چه چیزی میخواد که براش بفرستم؟فقط ریزنمرات مدنظرشه یا موارد دیگه.
    Thank you for your e-mail.
    I would like to obtain more information about your educational training.
    لطفا راهنمایی کنین
    آره. ریزنمرات ترجمه شده ی دانشگاهیت رو ۱) اگه همراهت داری براش بفرست، البته توی این مرحله لزومی نداره حتما ترجمه رسمی بوده باشه و ۲) اگه نداری ازش بپرس ببین Deadline ها برای Apply کی هستند تا بتونی قبل از اون براش بفرستی. پیشنهاد: هر چی زودتر این کار رو بکنین به نفع خودتون هست چون شاید مَثَلِ تنور داغ ایرانی باشه. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط starry eyed نمایش پست ها
    اگر از دانشگاهی فاند TA داشته باشیم و بعد از یکی از اساتید برای کار در آزمایشگاهش ایمیل دریافت کنیم چطوری باید بهش جواب بدیم؟من برداشتم این بود که وقتی فاند TA هست بهتره که بریم دانشگاه و اساتیدو ببینیم و با دانشجوهاشون هم یه گپی داشته باشیم و بعد تصمیم بگیریم نه اینجا و از راه دور، نمیدونم حالا فکرم درسته یا نه. بعدم چطوری میشه مودبانه پیشنهاد استاد را رد کرد یعنی چه دلیلی باید براش بیاریم؟ کلا ممکنه استاده ناراحت بشه یا عادیه اینکار؟
    ممکنه گرامر درستی نداشته باشم پس خودتون تصحیح بفرمایید.
    due to the fact that teaching assistance may consume lots of time which I can spend on my researches, and also because I have no idea about the workload on projects which I should handle, I would like to know the possibility of deferring the TA offer for one semester, so that I could manage my time with a clearer perspective for upcoming semesters. I believe doing good in projects is the highest priority so I would like to focus on them and spend time as much as I could

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    ممکنه گرامر درستی نداشته باشم پس خودتون تصحیح بفرمایید.
    due to the fact that teaching assistance may consume lots of time which I can spend on my researches, and also because I have no idea about the workload on projects which I should handle, I would like to know the possibility of deferring the TA offer for one semester, so that I could manage my time with a clearer perspective for upcoming semesters. I believe doing good in projects is the highest priority so I would like to focus on them and spend time as much as I could
    خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و جواب دادید ولی من نمیخوام پیشنهاد TA رو رد کنم. اصولا هزینه های من از طریق همین TA بودن تامین میشه و هنوز استادی برای تزم ندارم ولی حالا این استاد گرامی به من ایمیل زدن که وقتی اومدی بیا و با من کار کن یعنی من علاوه بر TA بودن که به خاطرش حقوق میگیرم باید شروع کنم و روی تزم هم کار کنم و ایشون هم قرار نیست به من پولی بده چون فعلا که برای دو ترم TA خواهم بود. من گفتم حالا که TA هستم برم دانشگاه و از نزدیک استاد انتخاب کنم نه اینکه از الان به ایشون تعهد بدم.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

Junior Member

سلام دوستان، من حدود دو ماهه که با یه استادی در تماسم. ایشون چند مرحله برای قبول کردنم توی گروهش گفت که همه ی اونهارو انجام دادم. مرحله آخر که فاند دادنه رو اینجوری ایمیل زدم:
    Dear Dr. XXXX,

Thank you again for accepting my application.

As you know, graduate studies are expensive and I'm concerned about my financial status. Would you please tell me more about the financial conditions in your group? E.g. are the stipends usually enough to cover all the expenses, or is my tuition going to be waived?

Best regards,

بهم جواب داد:
    You’re welcome – as I’ve previously indicated, we strive to get all of the students some experience working at XXXX(or similar experience with one of our sponsors), but I can’t guarantee it right now.

Please send (or resend) me your resume.

به نظر شما چقد میتونم بهش اعتماد کنم؟ جوابش چجوریه آیا موقعیت فول فاندی بهم میده یا منتظر که برم همونجا؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز برای یک استادی ایمیل فرستادم چند ساعت بعد این جوابمو بهم داد
    It would be wonderful if you could apply. I am ccing Prof Thacher, our graduate director.
    ددلاین این دانشگاه الان 2 ماهه که گذشته. منظور این استاد اپلای کردن برای ترم بعد اون دانشگاه یعنی فال 2016 بوده دیگه. درسته؟ بعد تا زمانی که من بخوام اپلای کنم این استاد ایمیل منو فراموش نمیکنه؟

شاید گفته کاش زودتر اپلای کرده بودی با این وجود میفرستمش به director شاید یه فرجی بشه. تو متن ایمیلتون تاریخی که دوست دارید applyکنید رو حتما ذکر کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenrakhshan نمایش پست ها
    شاید گفته کاش زودتر اپلای کرده بودی با این وجود میفرستمش به director شاید یه فرجی بشه. تو متن ایمیلتون تاریخی که دوست دارید applyکنید رو حتما ذکر کنید
    حالا الان به نظرتون چی کار کنم؟ اپلای کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)