صفحه 1022 از 1371 نخستنخست ... 2252292297210121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210721122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,211 تا 10,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز برای یک استادی ایمیل فرستادم چند ساعت بعد این جوابمو بهم داد
    It would be wonderful if you could apply. I am ccing Prof Thacher, our graduate director.
    ددلاین این دانشگاه الان 2 ماهه که گذشته. منظور این استاد اپلای کردن برای ترم بعد اون دانشگاه یعنی فال 2016 بوده دیگه. درسته؟ بعد تا زمانی که من بخوام اپلای کنم این استاد ایمیل منو فراموش نمیکنه؟
    گاهی مدتی از ددلاین گذشته اما استاد مایل به گرفتن دانشجو برای همون ترم هست، بنابراین هماهنگی لازم با دانشگاه انجام میشه و ... این رو از خودشون بپرسید. (البته معمولا استاد چنین حمایتی رو فقط بعد از یه مصاحبه خوب ممکنه انجام بده) سوال پرسیدن وقتی که بهش نیاز هست، هیچ اشکالی نداره، فقط ایمیل هاتون کوتاه، مستقیم و واضح باشه.
    شما اسم استاد رو در Application ذکر میکنید و ایشون به فایل شما دسترسی خواهند داشت.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    گاهی مدتی از ددلاین گذشته اما استاد مایل به گرفتن دانشجو برای همون ترم هست، بنابراین هماهنگی لازم با دانشگاه انجام میشه و ... این رو از خودشون بپرسید. (البته معمولا استاد چنین حمایتی رو فقط بعد از یه مصاحبه خوب ممکنه انجام بده) سوال پرسیدن وقتی که بهش نیاز هست، هیچ اشکالی نداره، فقط ایمیل هاتون کوتاه، مستقیم و واضح باشه.
    شما اسم استاد رو در Application ذکر میکنید و ایشون به فایل شما دسترسی خواهند داشت.
    ممنون از پاسخ تون. اگر بخوام برای فال 2016 اپلای کنم به نظرتون اینو بهش ایمیل بزنم بگم که "خیلی ممنون و من حتما برای فال 2016 اپلای میکنم" یا دیگه ایمیلی نزنم صبر کنم تا سپتامبر اپلای کنم. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون. اگر بخوام برای فال 2016 اپلای کنم به نظرتون اینو بهش ایمیل بزنم بگم که "خیلی ممنون و من حتما برای فال 2016 اپلای میکنم" یا دیگه ایمیلی نزنم صبر کنم تا سپتامبر اپلای کنم. ممنون
    عرض کردم خدمتتون، ایمیل بزنید و سوال کنید که آیا منظورشوم این ترم هست یا ترم بعد؟
    ابتدا تشکر کنید بابت پاسخش به ایمیلتون، و اگر به فاند نیاز دارید همینجا بپرسید که آیا پوزیشنی براتون دارند یا خیر با ابهام تا انتها نرید و از وقت و انرژی تون صرفه جویی بشه.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

سلام در جواب میل من به استاد که سی وی رو فرستادم و گفتم که فیلد فعلی من با ریسرچ شما فرق داره اما علاقه دارم بات کار کنم این جوابو داد.با توجه به این که واقعا به فیلد این استاده بیشتر از فیلد فعلیم علاقه دارم اما توش تقریبا هیچ تجربه ای ندارم به نظرتون میارزه چند تا از مقاله های ایشون رو بخونم؟
    جواب ایشون:

Hi Sina,

Thanks a lot for your message.

Maybe you first can take a look at some of my papers to see if you like my research or not?

Best,

....

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام در جواب میل من به استاد که سی وی رو فرستادم و گفتم که فیلد فعلی من با ریسرچ شما فرق داره اما علاقه دارم بات کار کنم این جوابو داد.با توجه به این که واقعا به فیلد این استاده بیشتر از فیلد فعلیم علاقه دارم اما توش تقریبا هیچ تجربه ای ندارم به نظرتون میارزه چند تا از مقاله های ایشون رو بخونم؟
    جواب ایشون:

Hi Sina,

Thanks a lot for your message.

Maybe you first can take a look at some of my papers to see if you like my research or not?

Best,

....
    شما خودتون اذعان دارید که به فیلد ایشون علاقه بیشتری دارید پس مسلما خوندن مقالات ایشون و پاسخ مناسب ارزش خواهد داشت. البته نکته دیگر این هست که آیا این تنها جواب مثبت شماست یا اینکه از جاهای دیگر هم جواب مثبت دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    شما خودتون اذعان دارید که به فیلد ایشون علاقه بیشتری دارید پس مسلما خوندن مقالات ایشون و پاسخ مناسب ارزش خواهد داشت. البته نکته دیگر این هست که آیا این تنها جواب مثبت شماست یا اینکه از جاهای دیگر هم جواب مثبت دارید.
    ممنون از راهنماییتون .راستش فعلا سه چهار جا ایمیل زدم و تنها جوابم همین استاد بود.با یکی از دانشجو های ایرانیش صحبت می کردم خیلی از استاد و دانشگاه تعریف می کرد.تصمیم گرفتم اگر خدا بخواد یه مقداری روی این استاد سرمایه گذاری کنم تا ببینم چطور میشه.

با سلام ، امروزایک نامه از یکی از استادا در مورد سوال I would like to know are you going to take any PhD student for spring/fall 2016?

این جوابو گرفتم. منظورشون چیه؟ جای امیدواری هستش.؟

Please apply to the department, I will take a student if I can obtain funding.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    با سلام ، امروزایک نامه از یکی از استادا در مورد سوال I would like to know are you going to take any PhD student for spring/fall 2016?

این جوابو گرفتم. منظورشون چیه؟ جای امیدواری هستش.؟

Please apply to the department, I will take a student if I can obtain funding.
    ظاهر پاسخ خیلی امیدوار کننده نیست! ولی خیلی هم نا امید کننده نیست. میشه گفت به صورت کلی رزومه شما رو قابل بررسی دونسته و شانسی حداقلی برای شما قائله. نتیجه نهایی به داشتن فاند و بقیه کاندیداها بستگی داره.
    به نظر من اگه زمینه کاریتون خیلی مشابه هست اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط kiancivil نمایش پست ها
    سلام دوستان، من حدود دو ماهه که با یه استادی در تماسم. ایشون چند مرحله برای قبول کردنم توی گروهش گفت که همه ی اونهارو انجام دادم. مرحله آخر که فاند دادنه رو اینجوری ایمیل زدم:
    Dear Dr. XXXX,

Thank you again for accepting my application.

As you know, graduate studies are expensive and I'm concerned about my financial status. Would you please tell me more about the financial conditions in your group? E.g. are the stipends usually enough to cover all the expenses, or is my tuition going to be waived?

Best regards,

بهم جواب داد:
    You’re welcome – as I’ve previously indicated, we strive to get all of the students some experience working at XXXX(or similar experience with one of our sponsors), but I can’t guarantee it right now.

Please send (or resend) me your resume.

به نظر شما چقد میتونم بهش اعتماد کنم؟ جوابش چجوریه آیا موقعیت فول فاندی بهم میده یا منتظر که برم همونجا؟؟؟
    ظاهرا خودش دنبال اینه که واست فاند رو جور کنه ولی مطمئن نیست که بتونه یا نه. باید صبر کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjaberi نمایش پست ها
    ظاهر پاسخ خیلی امیدوار کننده نیست! ولی خیلی هم نا امید کننده نیست. میشه گفت به صورت کلی رزومه شما رو قابل بررسی دونسته و شانسی حداقلی برای شما قائله. نتیجه نهایی به داشتن فاند و بقیه کاندیداها بستگی داره.
    به نظر من اگه زمینه کاریتون خیلی مشابه هست اقدام کنید.
    زمینه کاریم دقیقا همون نیست ولی مشابهتهایی داره. به نطرتون الان ازشون بپرسم که فاند کی مشخص میشه؟ و اینکه اسمشونو تو اپلای فرم بیارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)