صفحه 1026 از 1371 نخستنخست ... 2652692697610161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610761126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,251 تا 10,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    He already told you what to do. Most probably he won't reply your email
    But you can try

Working under your supervision will be very valuable for me" instead of the second sentence in the second line. j
    قبلا صرفا جمله زیر را نوشته بود نه گفته که چه کاری انجام بدم.

پاسخ ایشان: Thanks for your enquiry. Based on your CV and publications I would be very interested in having you as a PhD student

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    قبلا صرفا جمله زیر را نوشته بود نه گفته که چه کاری انجام بدم.

پاسخ ایشان: Thanks for your enquiry. Based on your CV and publications I would be very interested in having you as a PhD student
    He has told you that he wants you, so you sould ask him that if he has any open position? and if he is working on different topics what is the positon is about

and let him know that you are applying and as you asked before what else you should do

Good Luck
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    سلام من هم یه ایمیل دریافت کردم از یه استاد تو دانشگاه RMIT با محتوای اینکه واسه scholarship اپلای کن و با فلانی تماس بگیر و بگو من تورو معرفی کردم تا فرم بهت بده. ولی من هنوز اپلای نکردم و اون دانشگاهم پروسه research proposal رو داره. فک کنم ایمیل تمپلیت بوده ولی اگه منم مث دوست قبلیمون بخوام ازش بپرسم که research proposal ام چی باشه چه چیزی باید تو ایمیل براش بنویسم؟ ممنون
    سلام. من یه ایمیل به این استاد نوشتم که من پروپوزال ندارم. امروز خودش برام یکی فرستاد. به نظرتون با توجه به اینکه ایمیل اولش تمپلیت بود این نکته مثبتی هست یا سر کاریه ؟ یه استاد دیگه هم بعد از چند بار ایمیل زدن گفت که براش یه ریسرچ پروپوزال تهیه کنم تا روی کیفیتش نظر بده. خواهشن دوستان با تجربه نظرشون رو در مورد این ریسرچ پروپوزال ا بدن. چقدر شانس دارم تو این شرایط؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    والا این قضیه مال یک ماه پیش است....حقیقتش اینجانب با استادی در ارتباط بودم تقریبا از مهرماه و هر دفعه آپدیت هایی را برای ایشان می فرستادم یا گاها ایشان مدرکی می خواتستند می فرستادم تا اینکه ایشان فرمودند تاریخ آزمون زبان را اعلام کنم و من هم گفتن April سپس ایمیل های زدم از اینکه این برگه ثبت نام آزمونم هست...بعد ازمون هم ایمیل زدم من امتحان دادم تا اینکه کارنامه امد و با شوق و ذوق فرستادم و متاسفانه در حالی واقعا فکر می کردم کار تمام شده است و اوکی هست کارم
    ایشان فرمودند که متاسفانه از اون دانشگاه خارج و به دانشگاه دیگری رفته اند و چون جدید هستند نمی تونند دانشجوی دکتری بگیرن.حقیقتا ضربه روحی بزرگی خوردم..آخه خداییش چقدر بد شانسم..بهرحال بعد یک هفته مجددا ایمیل زدن که اگر می خواهید من شما را به یکی از اساتید دانشگاه قبلی معرفی کنم گفتم بله و ممنونم...سپس خبری نشد الان 20 روز گذشته و امروز با دریافت یک خبر بد دیگه کاملا دچار افسردگی شدم...می خواهم ایمیل یاداوری مانندی بزنم و از ایشان بخواهم که مجدد مرا معرفی کنند چون آن استاد هیچ جواب و پاسخی نداده اند..یا اینکه من اط طرف ایشان ایمیل بزنم...ممنون می شوم کمکم کنید...حالم خوش نیست.............سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

متاسفم...
    ولی این ایمیل یادآوری بی فایده خواهد بود...
    چرا که تجربه نشون داده وقتی استادی قصد انجام کاری رو داشته باشه، اون رو بدون فوت وقت انجام میده...
    در واقع شاید هم شما رو معرفی کرده ولی نتیجه ای نداشته...

به هر صورت توصیه من این هست که با توجه به تمام مشکلاتی که در مسیر apply هست، روحیه تون رو از دست ندید و به آینده امیدوار و مترصد موقعیت های بعدی باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    این استاد دوم جواب منو داد ... اما متوجه نمیشم به خصوص قسمت اولش رو؟
    I recall you contacting me. Can you recall what we discussed?Please resend cv with ielts
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    این استاد دوم جواب منو داد ... اما متوجه نمیشم به خصوص قسمت اولش رو؟
    I recall you contacting me. Can you recall what we discussed?Please resend cv with ielts
    استاد میگه یادشه که باهاش تماس گرفتی ولی یادش نیست در مورد چی صحبت کردید و از شما میخواد اطلاعات بدید تا یادش بیوفته صحبت قبلی درباره چی بود، و در ادامه خواسته CV و نمره ایلتس رو بفرستی
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام. امروز به یکی از اساتید دانشگاه های کانادا که توی حوزه بنده، فرد شناخته شده اس است نامه ای فرستادم و در عرض کمتر از یک ساعت جوابی به این صورت زده:
    Dear XXX

Thanks a lot for this mail.

Yes: I will gladly accept you as my PhD student if you get admission. Please mention this when you submit your application.

I can also give you a small Research Assistantship of about $6,000 per year ($500 per month). Funding is currently very difficult in Canada but you could also get a Teaching Assistantship and some scholarship from the School. I hope that this is enough for a start. We can apply for more funds after you come.

Thanks and all the best!

آیا استاد توی گرفتن funding نقشی نداره؟
    آیا میشه صرف مبالغی که استاد میخواد بابت RA بده، کار را شروع کرد. منظورش از some scholarship from the School چیه؟
    به نظرتون به استاد الان چه جوابی بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام. امروز به یکی از اساتید دانشگاه های کانادا که توی حوزه بنده، فرد شناخته شده اس است نامه ای فرستادم و در عرض کمتر از یک ساعت جوابی به این صورت زده:
    Dear XXX

Thanks a lot for this mail.

Yes: I will gladly accept you as my PhD student if you get admission. Please mention this when you submit your application.

I can also give you a small Research Assistantship of about $6,000 per year ($500 per month). Funding is currently very difficult in Canada but you could also get a Teaching Assistantship and some scholarship from the School. I hope that this is enough for a start. We can apply for more funds after you come.

Thanks and all the best!

آیا استاد توی گرفتن funding نقشی نداره؟
    آیا میشه صرف مبالغی که استاد میخواد بابت RA بده، کار را شروع کرد. منظورش از some scholarship from the School چیه؟
    به نظرتون به استاد الان چه جوابی بدم؟
    1) چرا که نه، برای RA که کلا اختیار با خودشون هست، برای سایر Scholarship های school هم تاثیر گذار هستند (برخی scholarship ها نیاز به nominate کردن یا recommendation استاد راهنما دارند)، ایشون حتی تو پذیرش هم تا حدودی نقش خواهند داشت.
    2) منظورتون رو متوجه نمیشم درباره قسمت اول، اما در مورد قسمت دوم، هر دانشگاه انواع گوناگونی از scholarship ها رو داره که شرایط خاص خودشون رو دارند.
    3) بستگی به خودتون داره، آیا با 500 $ در ماه، میتونید از پس هزینه ها برایید؟
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    1) چرا که نه، برای RA که کلا اختیار با خودشون هست، برای سایر Scholarship های school هم تاثیر گذار هستند (برخی scholarship ها نیاز به nominate کردن یا recommendation استاد راهنما دارند)، ایشون حتی تو پذیرش هم تا حدودی نقش خواهند داشت.
    2) منظورتون رو متوجه نمیشم درباره قسمت اول، اما در مورد قسمت دوم، هر دانشگاه انواع گوناگونی از scholarship ها رو داره که شرایط خاص خودشون رو دارند.
    3) بستگی به خودتون داره، آیا با 500 $ در ماه، میتونید از پس هزینه ها برایید؟
    الان میخوام بهش بگم که از «جایی که من همراه خانواده( به صورت متاهل) میخوام بیام. 500 دلار اصلا برام کافی نخواهد بود و به صورت مودبانه در خواست مبلغی بیشتری کنم. در ضمن بهش بگم که برای فاند و اسکولارشیپ دانشگاه نیز اقدام خواهم کرد.
    متن مناسب چی میتونه باشه، لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

الان میخوام بهش بگم که از «جایی که من همراه خانواده( به صورت متاهل) میخوام بیام. 500 دلار اصلا برام کافی نخواهد بود و به صورت مودبانه در خواست مبلغی بیشتری کنم. در ضمن بهش بگم که برای فاند و اسکولارشیپ دانشگاه نیز اقدام خواهم کرد.
    متن مناسب چی میتونه باشه، لطفا راهنمایی کنید.
    شما اگر تنها هم تشریف ببرید کافی نخواهد بود، بهشون بگید که چون Self-funded نیستید، نمیتونید با 500 از پس هزینه ها بر بیایید (اگر واقعا اینطوری هست). بنظرم کلی صحبت نکنید و چک کنید سایت دانشگاه رو، ببینید کدوم اسکولارشیپ ها علاقه مند هستید، از ایشون شانستون رو برای اون اسکولارشیپ خاص بپرسید و ببینید که ساپورتتون خواهند کرد یا خیر.
    کامیاب باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    شما اگر تنها هم تشریف ببرید کافی نخواهد بود، بهشون بگید که چون Self-funded نیستید، نمیتونید با 500 از پس هزینه ها بر بیایید (اگر واقعا اینطوری هست). بنظرم کلی صحبت نکنید و چک کنید سایت دانشگاه رو، ببینید کدوم اسکولارشیپ ها علاقه مند هستید، از ایشون شانستون رو برای اون اسکولارشیپ خاص بپرسید و ببینید که ساپورتتون خواهند کرد یا خیر.
    کامیاب باشید.
    حالا فرق fund و scholarship چیه که ایشون گفتن؟
    Funding is currently very difficult in Canada but you could also get a Teaching Assistantship and some scholarship from the School.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)