صفحه 1032 از 1371 نخستنخست ... 3253293298210221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210821132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,311 تا 10,320 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_9133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی حرف زدم اما گفت که دست من نیست پذیرشو باید از admissions committee بگذره تا بعد بتونم نظر بدم بعدش که گفتم حالا نظر خودت چیه اینو نوشته برام:
    Thanks for your notes and your enthusiasm. As I mentioned before, I have no bearing on admissions decisions, only the graduate admissions committee does. I would encourage you to apply if you are truly interested. My ability to recruit students next academic year will depend on the success of proposals that I am currently submitting, so I cannot give a definitive answer. Best of luck
    به نظر شما با این شرایط از طریق دانشگاه وارد شمو application fee دانشگاه رو پرداخت کنم ارزش داره یا شانسی ندارم؟ اصن باهاش مکاتبه رو ادامه بدم؟ یه راهنمایی کنین لطفا
    سلام دوست عزیز
    ایشون از برنامه سال بعدشون برای گرفتن دانشجو مطمئن نیستن. در این صورت شانس شما هم نامعلوم خواهد بود! برای چی مکاتبه رو ادامه بدید؟
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان
    من با یه استادی حرف زدم اما گفت که دست من نیست پذیرشو باید از admissions committee بگذره تا بعد بتونم نظر بدم بعدش که گفتم حالا نظر خودت چیه اینو نوشته برام:
    Thanks for your notes and your enthusiasm. As I mentioned before, I have no bearing on admissions decisions, only the graduate admissions committee does. I would encourage you to apply if you are truly interested. My ability to recruit students next academic year will depend on the success of proposals that I am currently submitting, so I cannot give a definitive answer. Best of luck
    به نظر شما با این شرایط از طریق دانشگاه وارد شمو application fee دانشگاه رو پرداخت کنم ارزش داره یا شانسی ندارم؟ اصن باهاش مکاتبه رو ادامه بدم؟ یه راهنمایی کنین لطفا
    If you believe your resume is competitive enough for this university, you can consider submitting an application form, and hopefully will be admitted.
    About funding, it is common that professors cannot guarantee funding as their proposals are not approved yet.
    If you are strongly depend on funding from a professor to start your PhD (I mean you cannot pay for their first semester or year), it might be risky to invest on this professor
    For keeping in touch with this professor, at this step, you can talk to him/her about technical issues as there is nothing on admission and funding to discuss more, and by showing your capabilities you might be able to convince him/her to consider you as the first option for funding.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ایشون از برنامه سال بعدشون برای گرفتن دانشجو مطمئن نیستن. در این صورت شانس شما هم نامعلوم خواهد بود! برای چی مکاتبه رو ادامه بدید؟
    ممنون بابت جوابتون، چون زمینه کاری این استاد دقیقا زمینه کاری دلخواه منه خیلی مشتاق بودم که باهاش کار کنم.
    خواستم ببینم داره منو محترمانه می پیچونه و منو نمی خواد یا واقعا الان نمی تونه نظری بده و شاید شانسی داشته باشم؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

ممنون بابت جوابتون، چون زمینه کاری این استاد دقیقا زمینه کاری دلخواه منه خیلی مشتاق بودم که باهاش کار کنم.
    خواستم ببینم داره منو محترمانه می پیچونه و منو نمی خواد یا واقعا الان نمی تونه نظری بده و شاید شانسی داشته باشم؟
    دوست عزیز
    اساتید امریکایی بدون تعارف و اغلب به صورت رک حرفشون رو می زنن. ایشون هم صریحن گفتن که با توجه به اینکه بحث فاند وابسته به موفقیت پروپوزال هاییه که دارن پیگیری می کنن، پس الان نمی تونن به صورت قطعی به شما درمورد جذب دانشجو در سال بعد قول بدن. من بر اساس تجربه شخصی از اعتنا کردن به همچنین پاسخ هایی چیزی عایدم نشد.
    اما شما اگر به زمینه کاری ایشون علاقه مندید و با توجه به رزومه خودتون چنانچه شانس خوبی برای خودتون قائلید، پیش برید و اقدام کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    من آنلاین اپلای کردم...بعد ایمل زدم که اپلای من انجام شد.....اما متوجه منظور استاد نمی شوم؟؟؟؟
    I hope you uploaded all required documents. Research proposal, research case and documents showing that your conference papers are and journal papers are reviewed before publication.
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من آنلاین اپلای کردم...بعد ایمل زدم که اپلای من انجام شد.....اما متوجه منظور استاد نمی شوم؟؟؟؟
    I hope you uploaded all required documents. Research proposal, research case and documents showing that your conference papers are and journal papers are reviewed before publication.
    سلام

دنبال مدارکی هست که نشون بده مقالاتتون بعد از review، چاپ شده اند... یعنی در کنفرانس ها و ژورنال های معتبر منتشر شده اند یا نه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    مدارکی که استاد انتظار دارن شما در حین اپلای آپلود کرده باشی تا برای کمیته پذیرش فرستاده بشن شامل این موارد هستن:
    Research proposal, research case و همونطور که دوستمون گفتن، مدارکی که نشون بده مقالات شما قبل از جاپ ریویو شده.

Junior Member nano572 آواتار ها

سلام، می خواستم نظرتونو راجع به این جواب بدونم:
    Dear ….,

Thank you for your interest in our research. Admissions to …. are handled centrally, rather than faculty by faculty. I typically take on one additional PhD student from each years entering class on a trial basis, but do not formally make any offers until after they have worked 6-12 months in my lab. If you are interested in our work, I would strongly encourage you to apply to …. PhD program in the fall, and feel free to mention that you have contacted me.

Best regards,
    …..

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    سلام، می خواستم نظرتونو راجع به این جواب بدونم:
    Dear ….,

Thank you for your interest in our research. Admissions to …. are handled centrally, rather than faculty by faculty. I typically take on one additional PhD student from each years entering class on a trial basis, but do not formally make any offers until after they have worked 6-12 months in my lab. If you are interested in our work, I would strongly encourage you to apply to …. PhD program in the fall, and feel free to mention that you have contacted me.

Best regards,
    …..
    گفتن که دانشگاه کمیته محور هست و ایشون تنها بعد از یک یا دو ترم از دانشجو حمایت میکنن. بنابراین خیلی انتظار گرفتن فاند در این مدت رو از این استاد نداشته باشید. اگر با این شرایط میتونید کنار بیاید ایشون با اومدن اسمشون در SOP مشکلی ندارن.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member nano572 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    گفتن که دانشگاه کمیته محور هست و ایشون تنها بعد از یک یا دو ترم از دانشجو حمایت میکنن. بنابراین خیلی انتظار گرفتن فاند در این مدت رو از این استاد نداشته باشید. اگر با این شرایط میتونید کنار بیاید ایشون با اومدن اسمشون در SOP مشکلی ندارن.
    مرسی از جوابتون به نظرتون چقد می شه به این استاد امید داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)