صفحه 1038 از 1371 نخستنخست ... 3853893898810281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810881138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,371 تا 10,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    سلام
    به یکی از اساتید دانشگاه واشینگتون ایمیل زدم وپرسیدم پوزیشن خالی واسه دکتری داره یه نه که از من اطلاعات بیشتری خواست.
    بعد از اینکه رزومه و اطلاعات تکمیلی رو واسش فرستادم این جواب رو داد:
    Thank you for your message and interest. For your information, I intend to recruit new Ph.D. students in the coming fall.
    و کلی لینک از صفحه ادمیژن سایت دانشگاه و غیره درباره پروسه ادمیژن و فاند و ... فرستاده و در انتها نوشته:
    I serve as the academic advisor of each of the first-year Ph.D. students. Your research advisor will be decided based on mutual interests between you and the advisor.

Let me know if you have questions. I look forward to reviewing your application and wish you success.

این جمله اخر یعنی چی؟
    یعنی باید دنبال یک سوپر وایزر دیگه بگردم؟؟؟؟
    منظورش رو.متوجه نمیشم.
    جمله ی Your research advisor will be decided based on mutual interests between you and the advisor رو صرفا جهت اطلاع گفتن. نکته ی امیدوار کننده در این ایمیل همون جمله ی اول هست که گفتن دنبال دانشجو هستن. بهتره در ادامه بهشون بگید که برنامه دارید که اپلای کنید و بپرسید که اگه میشه نظر خودشون رو مورد کار کردن با شما بگند.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

اخه یه بار ازش پرسیدم که دانشجو دکتری میگیری و گفت بله اطلاعاتت رو بده.
    وقتی اطلاعات بیشتری بهش دادم این ایمیل رو زد.
    این ایمیل به معنی تمایل همکاری نیست?
    یا مجددا ازش بپرسم دوست داری با من کار کنی یا نه

Junior Member

سلام
    من به یکی از استادای دانشگاه دلاویر ایمیل زدم و همچین جوابی گرفتم. البته ایمیل رو باید به دانشجوش میزدم و اون جوابم رو داد. حالا میخوام نظرتون رو بدونم که چه کنم.

I have discussed your profile with Dr.* and both of us agree that your research interests are aligned with ****. Dr. * finds that at least two faculty members, himself included, can be prospective advisors to your research.

**** normally provides tuition funding to all its graduate students from second through forth years along with offering them assistantship currently set at $17,500 that requires 20 hours of weekly research work. First years typically self-fund their education, but depending on their performance in the first semester may be offered a tuition scholarship in the second semester.

Having said this, Dr.* just informed that one slot has just opened up for the Fall 2015 PhD batch and if your grades and GRE and iBT scores are strong it is possible to consider you for this year itself. This would however mean that you might have to apply, get approval and get a visa and be here by August 31, 2015. I am not sure this will work for you but it is worth considering.

Let me know what you think about this and also if you have any more questions.

باید بگم که تافل و جی آر اییم اعتبارشون تموم شده و امسال دوباره دارم آزمون میدم.
    به نظرتون میتونم مطرح کنم که اعتبارشون تموم شده اما امسال دارم آزمون میدم و conditional پذیرش بدین بهم میام امریکا آزمون زبان میدم ؟ یا مثلا بهم پذیرش بدین یه ترم دیفر کنم که نمره هام بیاد براتون؟
    به نظرتون فاندش مناسبه؟
    چه جوری مطرح کنم که من متاهلم و نیاز که فاندم بیشتر باشه؟
    این ایمیل نشونه اینه که رزومه ام قوی بوده یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام به همه. من برا مستر میخوام اقدام کنم.
    با یه استاد مکاتبه کردم و گفت که چون نمره GRE نداری فعلا نمیتونم نظری بدم! خوب راستم میگفت بنده خدا. (نکته مثبتش این بود که رزومه رو خونده بود!)
    گفت اپلای کن ببین چی میشه، منم گفتم حتما فاند میخوام، بدون فاند نمیتونم همینجوری اپلای کنم.
    گفت اپلای کن اگه قبول شدی شاید بهت فاند داده بشه. گفت فعلا 100% مطمئن نیستم که دانشجو بگیرم برای اون ترمی که تو میخوای یا نه.
    بهش گفتم باشه اپلای میکنم دوباره باهات تماس میگیرم. گفت باشه خبرشو بده.

به نظرتون بچسبم بهش یا نه؟ نظرش بوی مثبت بودن نمیداد؟
    میگم شاید چون GRE نداشتم و مطمئن نبوده که از دانشگاه admit میشم گفته 100 درصد مطمئن نیست!
    هان؟

نظر شماها چیه؟
    ویرایش توسط Backstreetboy : July 17th, 2015 در ساعت 01:46 AM

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط guide نمایش پست ها
    سلام
    من به یکی از استادای دانشگاه دلاویر ایمیل زدم و همچین جوابی گرفتم. البته ایمیل رو باید به دانشجوش میزدم و اون جوابم رو داد. حالا میخوام نظرتون رو بدونم که چه کنم.

I have discussed your profile with Dr.* and both of us agree that your research interests are aligned with ****. Dr. * finds that at least two faculty members, himself included, can be prospective advisors to your research.

**** normally provides tuition funding to all its graduate students from second through forth years along with offering them assistantship currently set at $17,500 that requires 20 hours of weekly research work. First years typically self-fund their education, but depending on their performance in the first semester may be offered a tuition scholarship in the second semester.

Having said this, Dr.* just informed that one slot has just opened up for the Fall 2015 PhD batch and if your grades and GRE and iBT scores are strong it is possible to consider you for this year itself. This would however mean that you might have to apply, get approval and get a visa and be here by August 31, 2015. I am not sure this will work for you but it is worth considering.

Let me know what you think about this and also if you have any more questions.

باید بگم که تافل و جی آر اییم اعتبارشون تموم شده و امسال دوباره دارم آزمون میدم.
    به نظرتون میتونم مطرح کنم که اعتبارشون تموم شده اما امسال دارم آزمون میدم و conditional پذیرش بدین بهم میام امریکا آزمون زبان میدم ؟ یا مثلا بهم پذیرش بدین یه ترم دیفر کنم که نمره هام بیاد براتون؟
    به نظرتون فاندش مناسبه؟
    چه جوری مطرح کنم که من متاهلم و نیاز که فاندم بیشتر باشه؟
    این ایمیل نشونه اینه که رزومه ام قوی بوده یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    اینطور که مشخصه، سال اول و یا در بهترین حالت ترم اول رو باید با هزینه شخصی خودتون در آمریکا زندگی کنید.
    با توجه به مدت زمانی که باید برای دریافت ویزا صرف کنید، بعید می دونم بتونید به ددلاین انتهای آگوست برسید.
    درضمن فاندی که از سال دوم به شما تعلق میگیره، ماهی حدودن 1500 $ هست.
    در هر صورت رزومه شما برای این استاد جذاب بوده و بدون اطلاع از نمرات زبان و معدل ها نمی توان قضاوتی کلی درمورد رزومه کرد.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام به همه. من برا مستر میخوام اقدام کنم.
    با یه استاد مکاتبه کردم و گفت که چون نمره GRE نداری فعلا نمیتونم نظری بدم! خوب راستم میگفت بنده خدا. (نکته مثبتش این بود که رزومه رو خونده بود!)
    گفت اپلای کن ببین چی میشه، منم گفتم حتما فاند میخوام، بدون فاند نمیتونم همینجوری اپلای کنم.
    گفت اپلای کن اگه قبول شدی شاید بهت فاند داده بشه. گفت فعلا 100% مطمئن نیستم که دانشجو بگیرم برای اون ترمی که تو میخوای یا نه.
    بهش گفتم باشه اپلای میکنم دوباره باهات تماس میگیرم. گفت باشه خبرشو بده.

به نظرتون بچسبم بهش یا نه؟ نظرش بوی مثبت بودن نمیداد؟
    میگم شاید چون GRE نداشتم و مطمئن نبوده که از دانشگاه admit میشم گفته 100 درصد مطمئن نیست!
    هان؟

نظر شماها چیه؟
    سلام دوست عزیز

پیش از هرگونه اظهار نظری من به شما یه توصیه می کنم: با خیال راحت و با تمام قوا برای آزمون GRE مطالعه کن و نگران ددلاین ها نباش.
    اما برگردیم سر موضوع پاسخ استاد:
    همه چیز در پاسخ استاد گویاست. چنانچه از لحاظ هزینه اپلیکیشن مشکلی ندارید، اپلای کنید و شانستون رو بیازمایید.
    موفق باشید
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

سلام دوستان عزیز
    من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی چون جواب نگرفتم باز سوالم رو مطرح میکنم.
    من از یکی از اساتید که باهاش تماس داشتم پرسیدم که ایا پوزیشن خالی واسه دکتری داری یا نه؟
    و اینکه ایا تو لابراتوارت واسه من جا هست یا نه که در جواب گفت بله توی لابراتوارم جا هست ولی قبل از برداشتن قدم بعد رزومت رو ارسال کن و بعد از اینکه رزومه رو ارسال کردم جواب داد:
    thank you for your message and interest. For your information, I.intend to recruit new Ph.D. students in the coming fall
    این به معنی اینه که منو میخواد یا منظورش از دانشجوی جدید یه دانشجو غیر از منه؟؟!
    و اینکه چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟
    و یه نکته اینه که من هنوز تافلم رو ندادم ولی به زودی یه نمره خوب میگیرم اما استاد اصلا در این باره صحبتی نکرد.
    این نشانه بدی نیست؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که ایا صلاح است که ارتباط با این استاد رو ادامه بدم و اگر بله به نظرتون درباره چی و چگونه بحث رو ادامه بدیم.
    با سپاس فراوان از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی چون جواب نگرفتم باز سوالم رو مطرح میکنم.
    من از یکی از اساتید که باهاش تماس داشتم پرسیدم که ایا پوزیشن خالی واسه دکتری داری یا نه؟
    و اینکه ایا تو لابراتوارت واسه من جا هست یا نه که در جواب گفت بله توی لابراتوارم جا هست ولی قبل از برداشتن قدم بعد رزومت رو ارسال کن و بعد از اینکه رزومه رو ارسال کردم جواب داد:
    thank you for your message and interest. For your information, I.intend to recruit new Ph.D. students in the coming fall
    این به معنی اینه که منو میخواد یا منظورش از دانشجوی جدید یه دانشجو غیر از منه؟؟!
    و اینکه چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟
    و یه نکته اینه که من هنوز تافلم رو ندادم ولی به زودی یه نمره خوب میگیرم اما استاد اصلا در این باره صحبتی نکرد.
    این نشانه بدی نیست؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که ایا صلاح است که ارتباط با این استاد رو ادامه بدم و اگر بله به نظرتون درباره چی و چگونه بحث رو ادامه بدیم.
    با سپاس فراوان از راهنماییتون

دوست عزیز
    جواب استاد یه جواب کلی و نسبتا مثبته
    ایشون دانشجو میخواد و این خواستن رو به شما هم اطلاع داده و این یعنی اینکه شما اگه میخوایید برای اون پوزیشن مبارزه کنید باید اپلیکیشنتون رو تا تاریخی که گفته حتما کامل کنید و بفرستید
    به نظر من هم حتما اینکار رو بکنید و با مدرک زبانتون و تمامی مدارک مورد نیازش اپلیکیشنتون رو تا ددلاین مربوطه و برای همون تاریخی که گفته کامل کنید
    این استاد پوزیشن خالی داره و شما نباید شانستون رو از دست بدید
    مطمئنا از رزومه شما هم خوشش اومده که این خالی بودن رو به شما هم اطلاع داده
    به نظرم باهاش ارتباطتتون رو ادامه بدید و مراحل اپلایتون رو کامل کنید

نکته دیگه اینکه معمولا استادها Concern خاصی در مورد زبان ندارن. چون زبان و مینیمم مرزهاش به دانشگاه مربوط میشه و شما اگه از سد دانشگاه بگذرید مطمئنا استاد رو هم راضی خواهید کرد
    بنابراین اینی که نپرسیده ازتون اصلا عجیب نیست چون خیلی از استادها نگرانی خاصی در مورد زبان دانشجوهاشون ندارن چون میدونن که باید مینیمم های دانشگاه رو به نوعی Meet کنن

به نظر (که کاملا شخصیه) من ازشون تشکر کنید و بگید که حتما مراحل اپلای رو به زودی کامل میکنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

یکی از اساتیدی که من بهش ایمیل دادم در جواب من چنین چیزی گفته:

Thank you for your email. Your experience is very relevant to my research interests and I would be interested in working with you. Unfortunately, as a junior professor I currently do not have funds available to support a PhD student, and therefore I am unable to offer you a position unless you are able to finance your own education. I understand that this may not be possible for you, and in that case I wish you all the best in your continued search

این که گفته فاند نداره، بخاطر Junior بودنشه؟ یعنی چی؟ بعد بنظرتون چه جوابی بدم که اگه فاند گرفت منو در نظر بگیره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از اساتیدی که من بهش ایمیل دادم در جواب من چنین چیزی گفته:

Thank you for your email. Your experience is very relevant to my research interests and I would be interested in working with you. Unfortunately, as a junior professor I currently do not have funds available to support a PhD student, and therefore I am unable to offer you a position unless you are able to finance your own education. I understand that this may not be possible for you, and in that case I wish you all the best in your continued search

این که گفته فاند نداره، بخاطر Junior بودنشه؟ یعنی چی؟ بعد بنظرتون چه جوابی بدم که اگه فاند گرفت منو در نظر بگیره؟

دوست من،
    بله، فاند ندارند، ببینید بسته به دانشگاه و کشور و روابط خود استاد، فاند استاد تعیین می شود. ایشان به علت تازه کار بودن هنوز به منبعی دست پیدا نکردند و یا برایشان در نظر گرفته نشده است.
    اگر حتما فاند می خواهید به جاهای دیگر فکر کنید، از ایشان فقط تشکر کنید، بزودی فانددار نخواهند شد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)