صفحه 104 از 1371 نخستنخست ... 4549495969798991001011021031041051061071081091101111121131141542046041104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

به نظر شما چه جوابی بدم؟

Thanks for your interest. Your background is impressive. However, my
    current budget does not allow me to accept additional visa students. If
    you can support your studies by your own means, please apply via our
    department website. However, to ensure that your application will reach
    me, you may specify my name as your preferred thesis supervisor. Of
    course, this is entirely up to you.

I wish you good luck,
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    به نظر شما چه جوابی بدم؟

Thanks for your interest. Your background is impressive. However, my
    current budget does not allow me to accept additional visa students. If
    you can support your studies by your own means, please apply via our
    department website. However, to ensure that your application will reach
    me, you may specify my name as your preferred thesis supervisor. Of
    course, this is entirely up to you.

I wish you good luck,
    سلام
    ایشون که به طور مشخص گفتند که فاند ندارند. اگر میتونید هزینه ها رو خودتون پرداخت کنید که مشکلی نیست. اما به نظر من ازشون در مورد امکان گرفتن فاند در سالهای بعد بپرسید. گاهی ممکنه که از سال دوم به بعد امکان دریافت TA, RA باشه.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

کسی نظری داره؟ در اولین تماس
    Your background seems very well. I strongly encourage you apply to our PhD program
    بعدهم گفتم بگو شانسم چقدره و اون کارنامه منو خواست و گفت به تمام دانشجوهاش فاند میده و فاند داره

Your background looks very good. But I don't know your "chance" as it is
    hard for me to evaluate your transcript. In any case, I would welcome you to apply to our program and I wish you good
    luck in your application.
    بعدنم کفت می دم دست رییس دپارتمان ارزیابیت کنه حالا کسی می داند این hard منظورش چیه اینجا؟
    نظر من اینه که جواب امیدوار کننده ای به شما داده. اصولا دانشگاه های آمریکا به دو گونه عمل می کنند. یا اینکه استادا مستقیم درگیر پذیرش دانشجوها می شوند. مثلا در یک کمیته. بنابراین نظر اونا در این موارد در مورد گرفتن یه دانشجو اثر گذاره. خصوصا اینکه طرف خودش رئیس دپارتمان یا مسئول پذیرش باشه. در این موارد رو قولشون می شه تا حدی حساب کرد.
    حالت دیگه اینه که کل تصمیم ها در Graduate department و بر اساس معیارهای ثابتی گرفته می شه و دانشجوها از سال اول با Fellowship دانشگاه امرار معاش می کنن تا موقعی که برن با RA کارو شروع کنن، یعنی مستقیم برن زیر نظر یه استادی.

حالا مواردی غیر از این موارد هم می تونه باشه که من تا حالا شخصا مواجه نشدم.
    در مورد سئوال شما خیلی منطقیه که استاده اونم الان ندونه که شانسه شما چقدره. هر چقدر هم شما خوب باشید تا لحظه آخر ممکنه فرد بهتری از شما اقدام کنه که ممکنه حتی از بچه های ایرانی هم باشه. بنابراین هیچ استادی شانس قبولی شمارو تخمین نمی زنه و شما هم پیشنهاد می کنم اصلا دیگه این سئوالو نپرسی. اما در مورد جوابی که به شما داده با توجه به ایمیل هایی که تا حالا خودم زدم و پاسخ گرفتم و یا پاسخهایی که دوستام گرفتن من نظرم به شخصه اینه که شما شانست واسه اینجا خوبه، اما اینکه حتما قبول می شید هیچ کس نمی تونه نظر بده.

حالا شما ایمیل نگاریهاتون رو انجام بدید و از بین پاسخهای رسیده برای قوی ترین پاسخها اقدام کنید. این نکته رو هم در نظر بگیرید " که جواب دادن یا ندادن به ایمیل شما نشانه قبول شدن یا نشدن شما نیست. گاها افراد در دانشگاههایی قبول می شن که استاداش پاسخی به ایمیل ها ندادن و یا بر عکس".

یک نکته هم بگم اینه که حتما صداقت رو در E-mail ها در نظر داشته باشید تا جای گرفتن دانشجوی ایرانی همیشه برای استادا حفظ بشه. مثلا اگر یه استاد اینجوری جواب داد:

Surprisingly, I have been looking for a good candidate at your caliber. Please let me know as soon as possible if you plan to come here on Fall 2010.

شما نگید من حتما میام و بعد وقتی پذیرش بهتر داشتید بهش بگید نه. و یا نه رو خیلی دیر بگید. بهترین کار اینه که یه جواب مناسب با فکر تهیه کنید و بدید.

موفق باشید
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

من هم ضمن تاکید بر بیانات احسان میگم که در مقایسه با جوابهایی که بچه ها میگیرن جواب خوبیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99

" که جواب دادن یا ندادن به ایمیل شما نشانه قبول شدن یا نشدن شما نیست. گاها افراد در دانشگاههایی قبول می شن که استاداش پاسخی به ایمیل ها ندادن و یا بر عکس".
    این مورد رو خود من برام اتفاق افتاده که یه جا استاد ها جواب بهم ندادن ولی پذیرش با کمک هزینه ی کامل بهم دادن.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

Hi all dear friends

I have a scheduled phone interveiw for next week arranged by coordinator of Graduate school.It is for obtaining a Helmholtz scholarship.Today the supervisor has sent an email and asked when can he call me to discuss about the interview and now I am so stressful about it.What will he talk about.Is he going to give me some tips about the interveiw or it is just a common calll.
    Please give me your advice.It is my first interview and need help.
    Thank you so much.
    It is choice-not chance-that determines your destiny.” Jean Nidetch"

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz.n
    Hi all dear friends

I have a scheduled phone interveiw for next week arranged by coordinator of Graduate school.It is for obtaining a Helmholtz scholarship.Today the supervisor has sent an email and asked when can he call me to discuss about the interview and now I am so stressful about it.What will he talk about.Is he going to give me some tips about the interveiw or it is just a common calll.
    Please give me your advice.It is my first interview and need help.
    Thank you so much.
    Hi, Check here
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1086.0
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام.میشه یکی به من بگه که بالاخره باید پذیرش رو چجوری بگیریم؟!!یعنی بالاخره استاد چه نقشی داره؟!!مگه خود کالج پذیرش نمیده؟!!اگر بخوایم پذیرش بگیریم حتما یک استاد باید تاییدمون کنه؟!!(من یک ذره تازه واردم)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Contemplate more on these and find out how critical the role of a professor could be:
    1- Only graduate offices and ...should approve you , a professor doesnt matter
    2- Professors approve and promise you first (through contacts by students), then graduate office will bend; dictated by the advisor decision, dont care a lot those minimum standards and background
    3- Graduate office must initially give admissions, then applications which hold minimums will be passed through professors; if any of them are intersted in a case, that application goes to an admission

this is why sometimes neither a graduate office, say committee boards, nor a professor could firmly release if somebody has been accepted- they collaborate; but the final word in here is that , since a professor should advise sudents for their thesis and give RA (most of the time) so their critical role could not be ignored

نقل قول نوشته اصلی توسط 84252135
    سلام.میشه یکی به من بگه که بالاخره باید پذیرش رو چجوری بگیریم؟!!یعنی بالاخره استاد چه نقشی داره؟!!مگه خود کالج پذیرش نمیده؟!!اگر بخوایم پذیرش بگیریم حتما یک استاد باید تاییدمون کنه؟!!(من یک ذره تازه واردم)
    کانت داون عزیز که توضیح کامل دادن ولی میخوام بگم شما زیاد نیاز نیست بدونی که توی یک دانشگاه تصمیم اصلی رو کی میگیره. کار شما اینه که فقط ایمیل بزنی همین وبس . حالا اینکه اونجا اونا روال کارشون چی هست رو خدا داند و بس...

شما فقط ایمیل بزن مثل انداختن تیر در تاریکی. خورد به هدف که بردی نه هم که چیزی از دست ندادی.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

I'll be happy to look over your application if you are interested in
    coming here. I'm not very familiar with Iran's education system but I
    know some of the scientists there are doing high-quality research, and
    I understand that Tehran University is one of the top institutions in
    the Middle East. I looked over your resume; it appears that you have a
    strong background in geophysics So far as I can tell you would do fine in the PhD
    program here, but please take note that I can't make any formal
    commitments or funding offers until I've seen a completed application
    to our graduate school (including your GRE and TOEFL scores as well as
    recommendation letters).

Having said that, I would not accept you to the program here without
    offering full funding. PhD student tuition at our institution is paid
    by the University, and living expenses are provided by TA or RA funds.

Important questions for you to consider as you decide where to pursue
    a PhD include "What do you want to learn?", and "What do you want to
    .do afterwards

با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)