صفحه 1046 از 1371 نخستنخست ... 4654694699610361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610961146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,451 تا 10,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    دوستان من از یک استاد در استرالیا چنین جوابی گرفتم و سوال های ایشون من رو نگران کرده ممکنه من رو راهنمایی کنید چه طور باید جوابشون رو بدم

Thanks for your enquiry. Can you provide me with some more information please?

1.What date do you mean by Fall 2016? We have different times for each season in Australia.
    2.Can you send me your academic transcript and grades achieved in your Masters and UG programs?
    3.Are you speaking to anyone else in my department or at this or another Australian University?
    4.Are you interested in tick-by-tick financial data and modelling?

I currently have 5 PhD students under my supervision. However, 3 or 4 of these plan to submit their thesis by the end of 2015. Thus, I may be available in 2016 to take on new PhD students

در مورد سوال اول ایشون من از کجا باید این اطلاعات رو در بیارم؟ با توجه به تفاوت فصل ها معادل یک سال دیگه برای اون ها چه ترمی می شه؟
    در مورد ریز نمرات و مدرک من ترجمه این مدارک رو الان ندارم امکانش هست براشون توضیح بدم و مهلت بگیرم؟
    در مورد سوال سوم من نگران شدم چرا این قضیه این قدر براشون مهمه؟ بله من با 2 یا 3 استاد در دانشگاه های دیگه صحبت کردم ولی جوابی ازشون نگرفتم باید این رو بگم؟
    ممنون از پاسخ شما
    Fisrt question may target their different seasons in south. Our Fall is their Spring
    For the second one tell him the exact time and give him some impressions like the GPA or your grads in the related courese if they are good
    Tell him that he is the only one in that department that you have ever contacted and you are talking to one at a time and now he is the only one. He did not ask you if you have ever contacted any one he asked you ARE you talking

These are just what I am getting from his response and may be wrong
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخير.
    با يكي از اساتيد top 20 مكاتبه اي داشتم و ايشان در پاسخ گفتند:
    please apply!
    با توجه به اينكه رزومه خوبي دارم (4 مقاله isi و 4 مقاله كنفرانس، معدل هاي بالا، نمره 109 تافل)، ايا بايد اين پاسخ رو جدي قلمداد كنم؟ آيا لازم هست با ايميل هاي بعدي سعي در جلب توجه ايشان بكنم؟
    بسيار سپاسگزارم

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط bee نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخير.
    با يكي از اساتيد top 20 مكاتبه اي داشتم و ايشان در پاسخ گفتند:
    please apply!
    با توجه به اينكه رزومه خوبي دارم (4 مقاله isi و 4 مقاله كنفرانس، معدل هاي بالا، نمره 109 تافل)، ايا بايد اين پاسخ رو جدي قلمداد كنم؟ آيا لازم هست با ايميل هاي بعدي سعي در جلب توجه ايشان بكنم؟
    بسيار سپاسگزارم
    بهش گیر بدین تا مزه زبونشو بفهمی... بگو میخوام ببینم اگه اپلای کنم شانسی واسه قبول شدن تووی گروه شما رو دارم یا یه چیزی به این مضمون
    اگه هم واقعا احساس میکنی که فیلدش خیلی مچ هست با کارت تماس بگیر تلفنی باهاش صحبت کن..

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان میشه کمک کنید بعد از اینکه رزومه ام رو برای بیست تا استاد فرستادم اینجور یکیشون جواب داد . آیا باید همون نامه رو برای اون آقایی که معرفی کرده بفرستم یا اینکه تغییر بدم کلن دوستان شما که واردین امیدی هست؟ میتونید راهنمایی کنید چه جور باید نامه بنویسم به اون ریس پذیرش؟
    Thank you so very much for your kind query and for sending me through this information regarding your really fascinating research interests. As I'm not in charge of our Postgraduate Admissions Programme, I am copying into this message, Dr )( (email) - as he will very kindly be able to give you expert advice regarding the Admissions process and so I very much recommend you contact him directly.

Please of course do let me know if you have any further questions as I'll be delighted to do my best to help.
    Very warmest wishes

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه کمک کنید بعد از اینکه رزومه ام رو برای بیست تا استاد فرستادم اینجور یکیشون جواب داد . آیا باید همون نامه رو برای اون آقایی که معرفی کرده بفرستم یا اینکه تغییر بدم کلن دوستان شما که واردین امیدی هست؟ میتونید راهنمایی کنید چه جور باید نامه بنویسم به اون ریس پذیرش؟
    Thank you so very much for your kind query and for sending me through this information regarding your really fascinating research interests. As I'm not in charge of our Postgraduate Admissions Programme, I am copying into this message, Dr )( (email) - as he will very kindly be able to give you expert advice regarding the Admissions process and so I very much recommend you contact him directly.

Please of course do let me know if you have any further questions as I'll be delighted to do my best to help.
    Very warmest wishes
    ازش تشکر کنید و بگید که با اون دکتر تماس میگیرید منتها از اونجایی که به زمینه تحقیقاتی شما خیلی علاقه دارم میخواستم ببینم در صورت اپلای این شانس رو دارم که زیر نظر شما کار کنم؟
    دوست عزیز 20 تا ایمیل که چیزی نیست نا امید نشو و ادامه بده

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

Very warmest wishes
    البته استاد اول فرد دوم رو به عنوان سوپروایزر معرفی نکرده ، در واقع شما فقط برای کار های ادمیشن باید با فرد دوم باید تماس بگیرین چون فرد دوم میتونه شما رو در فرایند پذیرش راهنمایی کنه. (سوپروایزر نفر اول خواهد بود )
    شما می تونید این ایمیل رو به فرد دوم فوروارد کنید و در ایمیل فوروارد از ایشون در مورد پذیرش گرفتن راهنمایی بگیرید ، وقتی ایمیل رو فوروارد می کنید ایشون متوجه خواهند شد استاد اول ایشون رو به شما معرفی کرده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    البته استاد اول فرد دوم رو به عنوان سوپروایزر معرفی نکرده ، در واقع شما فقط برای کار های ادمیشن باید با فرد دوم باید تماس بگیرین چون فرد دوم میتونه شما رو در فرایند پذیرش راهنمایی کنه. (سوپروایزر نفر اول خواهد بود )
    شما می تونید این ایمیل رو به فرد دوم فوروارد کنید و در ایمیل فوروارد از ایشون در مورد پذیرش گرفتن راهنمایی بگیرید ، وقتی ایمیل رو فوروارد می کنید ایشون متوجه خواهند شد استاد اول ایشون رو به شما معرفی کرده.
    با تشکر .دوستان من به اون استاد اول ایمیل زدم و گفتم اگه شانسی هست شما سوپروایزر من بشید بعد گفتهi am very happy if i have been soe help
    Very warmest wishes
    دوستان من منظورم گرفتن بورس بوده و اسکالرشیپ .در ایمیلم ولی هیچ اشاره ای نکردم یعنی متوجه شده که منظور من بورس گرفتن بوده ؟
    و اینکه همین نامه رو هم به اون رییس قسمت پذیرش به دکتر هم فرستاده نظرتون چیه نامه نگاری رو ادامه بدم . این دانشگاه در انگلیس هست

رشته و دانشگاه

با تشکر .دوستان من به اون استاد اول ایمیل زدم و گفتم اگه شانسی هست شما سوپروایزر من بشید بعد گفتهi am very happy if i have been soe help
    Very warmest wishes
    دوستان من منظورم گرفتن بورس بوده و اسکالرشیپ .در ایمیلم ولی هیچ اشاره ای نکردم یعنی متوجه شده که منظور من بورس گرفتن بوده ؟
    و اینکه همین نامه رو هم به اون رییس قسمت پذیرش به دکتر هم فرستاده نظرتون چیه نامه نگاری رو ادامه بدم . این دانشگاه در انگلیس هست
    دوست عزیز این استاده یکم مبهم جواب میده البته من متن ایمیل اولتون رو ندیدم که ببینم شما چی گفتی ولی اینم که ایمیل بزنی بگی پول داری؟ یکم جالب نیست... نوصیه من توو اینجور موارد اینه که تماس بگیر باهاش و تلفنی صحبت کن.. اینجوری خیلی راحتتر میشه واست... و مزه زبونش هم دستت میاد اگه فاند یا اسکولارشیپی چیزی داشته باشه.. اگرم نه دیگه بیخود وقتت رو هدر نمیدی روی این گزینه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    دوست عزیز این استاده یکم مبهم جواب میده البته من متن ایمیل اولتون رو ندیدم که ببینم شما چی گفتی ولی اینم که ایمیل بزنی بگی پول داری؟ یکم جالب نیست... نوصیه من توو اینجور موارد اینه که تماس بگیر باهاش و تلفنی صحبت کن.. اینجوری خیلی راحتتر میشه واست... و مزه زبونش هم دستت میاد اگه فاند یا اسکولارشیپی چیزی داشته باشه.. اگرم نه دیگه بیخود وقتت رو هدر نمیدی روی این گزینه
    من در این موارد یک ایمیل در جواب میزنم و در انتها اینجوری میپرسم
    I would wondering if you give me some information about funding resources
    در مورد من هم مفید واقع شده تا الان.

سلام دوستان من به استادی در آمریکاجهت گرفتن فرصت مطالعاتی ایمیل زده بودم که در جوابم این ایمیل رو فرستاده به نظر شما من منتظر ایشون بمونم و احتمال موافقتش هست یا نه؟ ممنون میشم دوستان بهم بگم که در جواب ایمیل ایشون چی بنویسم و آیا تشکر کنم یا نه؟

Thanks for the email and interest in our program. Let me look into possibilities. If there is something, I will get back in touch with you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)