صفحه 1049 از 1371 نخستنخست ... 4954994999910391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910991149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,481 تا 10,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم نظرتون رو بگید
    Dear Mohamad,
    I am impress by your credentials. Before making any decision, let me ask you:

i) Please ask your advisor to email me a letter of recommendation
    ii) In case we decide to move forward, can you start your PhD program in Jan 2016?

Best,
    دوست خوبم
    جواب خوبی گرفتید
    استاد وفتی از شما میخواد که از advisorتون بخوایید که ریکامندتون کنه یعنی به رزومه و بودن شما علاقه منده (اون ریکامی که برای شما فرستاده میشه میتونه خیلی بهتون کمک کنه پس حتما پیگیری کنید که ریکام خوبی براتون نوشته بشه)
    من جای شما حتما پیگیریش میکنم
    نمیدونم استادتون توی کدوم کشوره و اینکه ایا برای Jan 2016 میرسید که برید یا نه
    ولی تمام سعیتونو بکنید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست خوبم
    جواب خوبی گرفتید
    استاد وفتی از شما میخواد که از advisorتون بخوایید که ریکامندتون کنه یعنی به رزومه و بودن شما علاقه منده (اون ریکامی که برای شما فرستاده میشه میتونه خیلی بهتون کمک کنه پس حتما پیگیری کنید که ریکام خوبی براتون نوشته بشه)
    من جای شما حتما پیگیریش میکنم
    نمیدونم استادتون توی کدوم کشوره و اینکه ایا برای Jan 2016 میرسید که برید یا نه
    ولی تمام سعیتونو بکنید

موفق باشید
    سلام
    استادم احتمال زیاد ریکام خوبی برام بفرسته
    والا استاده دانشگاه texas a&m هستش
    فقط مشکلی که وجود داره، همین ژانویه هستش که من اصلا برنامه ای براش ندارم
    بزرگترین مشکل هم پروژه سربازیه که تا اون موقع تموم نمیشه

Junior Member

سلام دوستان یه استاد توی آمریکا به من جواب اینجور داده و جز گروه اصلی انتخاب اسکالرشیپ هست ولی من هنوز تافل و جی آر ای ندارم یعنی هیچ وقت واسه آمریکا نمیخواستم اقدام کنم فقط خواستم چک کنم چون رشته ام ادبیات انگلیسی هست و همه میگفتن آمریکا رشته شما رو سخت میگیره و اینا متنش اینه . منتظرشون بمونم یا خودم جواب تشکر بفرستم
    Dear Sarah ,

Thank you for your interest in the English Department at the t Graduate University and for sending your CV with your inquiry. Your experience and interests certainly dovetail with mine, and I think the
    English Department program in American Literature would meet your needs very well.

I am copying our admissions officers, XXXX and XXXXXX Cross on this message, and one of them will be in touch with you very soon.

سلام دوستان.
    اگه استادی فقط تشویق به اپلای کرد و گفت اول باید از سد کمیته رد بشی و بعد شاید من گرفتمت و گروه من متقاضی زیاد داره، نمیشه به بقیه استادهای اون دانشکده ایمیل بزنیم؟ (رفتاری غیرآکادمیک حساب میشه یا نه)
    من الان فقط تشکر کردم و گفتم اپلای خواهم کرد.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه استادی فقط تشویق به اپلای کرد و گفت اول باید از سد کمیته رد بشی و بعد شاید من گرفتمت و گروه من متقاضی زیاد داره، نمیشه به بقیه استادهای اون دانشکده ایمیل بزنیم؟ (رفتاری غیرآکادمیک حساب میشه یا نه)
    من الان فقط تشکر کردم و گفتم اپلای خواهم کرد.
    ممنون
    سلام

رفتار غیر آکادمیک یعنی با استادی به توافق برسید و باز هم سراغ دیگران برید. این جوابی که شما گرفتید، خیلی روتین هست و جز شما به دیگران هم داده شده. با آرامش خاطر ادامه بدید. با سایر گزینه ها مکاتبه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام میشه نظرتونو بگین؟
    ممنونم

Thank you for reaching out to me. I am glad to hear you are interested in the research we are conducting in the Biomodulatory Materials Engineering Laboratory. Based on your background, I think we definitely have overlapping research interests especially considering we have recently begun collaborations focused on spinal research. I have attached a general overview of our research for you to review. In addition to our work, there are a number of other excellent biomaterials researchers on campus especially in the Department of Bioengineering (Drs. Sheila Grant, Heather Hunt, Raghuraman Kannas, and Ferris Pfeiffer).

Based on the information you have provided me, I think overall you would be a competitive candidate for our graduate program. Most of your scores and qualifications look within range, though your GRE Verbal Score is below our cut-off, so I would suggest you take the exam again. We also heavily weigh the personal statement and letters of recommendation so make sure you spend some time on these sections. I would make sure to get a recommendation letter from whoever you conducted research with since that evaluation is very important. Also, due to your educational and research background, I suggest applying for the graduate program in the Department of Bioengineering as well as the Department of Chemical Engineering.

Thanks for your interest and I look forward to reviewing your applications.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلام میشه نظرتونو بگین؟
    ممنونم

Thank you for reaching out to me. I am glad to hear you are interested in the research we are conducting in the Biomodulatory Materials Engineering Laboratory. Based on your background, I think we definitely have overlapping research interests especially considering we have recently begun collaborations focused on spinal research. I have attached a general overview of our research for you to review. In addition to our work, there are a number of other excellent biomaterials researchers on campus especially in the Department of Bioengineering (Drs. Sheila Grant, Heather Hunt, Raghuraman Kannas, and Ferris Pfeiffer).

Based on the information you have provided me, I think overall you would be a competitive candidate for our graduate program. Most of your scores and qualifications look within range, though your GRE Verbal Score is below our cut-off, so I would suggest you take the exam again. We also heavily weigh the personal statement and letters of recommendation so make sure you spend some time on these sections. I would make sure to get a recommendation letter from whoever you conducted research with since that evaluation is very important. Also, due to your educational and research background, I suggest applying for the graduate program in the Department of Bioengineering as well as the Department of Chemical Engineering.

Thanks for your interest and I look forward to reviewing your applications.
    He clearly told you with your current GRE score you will be rejected
    The other department can be easier to get in but perhaps they are lower in ranking, I would go with contacting those faculties if I could not do the GRE again
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    He clearly told you with your current GRE score you will be rejected
    The other department can be easier to get in but perhaps they are lower in ranking, I would go with contacting those faculties if I could not do the GRE again
    بنظرت چه جوابی بهش بدم؟ بگم نمیتونم دوباره جی ار ای بدم؟
    اخه نمره وربالم اونقدرا هم پایین نیس 144 هست. فکر نمیکنم با امتحان دوباره هم نمره بهتری بگیرم. چون از پارسال خیلی یادم رفته.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام. این جواب تا چه حد امیدوارانه است، برای اپلای برای دانشکده ای که فقط 2 تا استاد روی زمینه مورد نظرم کار میکنند.
    Thanks for your interest. Please file UWaterloo online application and update me with your application status so that I could track your application file.

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام. این جواب تا چه حد امیدوارانه است، برای اپلای برای دانشکده ای که فقط 2 تا استاد روی زمینه مورد نظرم کار میکنند.
    Thanks for your interest. Please file UWaterloo online application and update me with your application status so that I could track your application file.

ممنون
    سلام

این جواب هیچ نکته امیدوارکننده ای نداره.. استاد اعلام کرده بین n نفر applicant ی که application شون رو review می کنه، یه نگاهی هم به مال شما خواهد انداخت!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)