صفحه 1050 از 1371 نخستنخست ... 50550950100010401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106011001150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,491 تا 10,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

Smile پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان میشه لطفا به من بگید که چی باید جواب بدم؟
    من رشته ام توی دبیرستان تجربی بوده و از اون زمان تا حالا ریاضی نخوندم، یعنی 7 سال، ولی خوب اونموقع ریاضیم خوب بود. الان برای این فیلدی که اپلای کردم یه مقدار پیش زمینه ریاضی لازمه، حالا من به این استاد بگم که میتونم تا fall 2016 تمرین کنم؟ چه جوابی بهتره بش بدم؟ میشه متن انگلیسیشم برام بنویسید لطفا؟
    Thank you for your messages and your interest

:There are a few questions I have initially
    What is your formal or informal math/quantitative background...

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rita100 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا به من بگید که چی باید جواب بدم؟
    من رشته ام توی دبیرستان تجربی بوده و از اون زمان تا حالا ریاضی نخوندم، یعنی 7 سال، ولی خوب اونموقع ریاضیم خوب بود. الان برای این فیلدی که اپلای کردم یه مقدار پیش زمینه ریاضی لازمه، حالا من به این استاد بگم که میتونم تا fall 2016 تمرین کنم؟ چه جوابی بهتره بش بدم؟ میشه متن انگلیسیشم برام بنویسید لطفا؟
    Thank you for your messages and your interest

:There are a few questions I have initially
    What is your formal or informal math/quantitative background...

سلام

اگر سوم و پیش دانشگاهی رشته تجربی بودید، پس ریاضیات حساب دیفرانسیل و انتگرال پایه رو گذروندید... به علاوه از جبر خطی پایه ارائه شده در کتاب ریاضی دوم و محاسبات ماتریسی هم سررشته دارید... با این حساب می تونید بگید که...

Two courses of the elementary calculus, consisting of the derivatives, limit theorem, continuity, integration and the other related stuffs, have been passed within the last year of the high school and the pre-university level.
    Furthermore, I need to assert about my knowledge regarding the seminal aspects of the linear algebra and matrix calculations, under the aegis of the presented mathematics course in second year of the high school

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

خیلی ممنون لطف کردین،
    من که همه اینارو یادم رفته لازمه با این همه جزئیات بگم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rita100 نمایش پست ها
    خیلی ممنون لطف کردین،
    من که همه اینارو یادم رفته لازمه با این همه جزئیات بگم؟
    سلام

اگر مایل نیستید استاد درجا از کنار اسمتون عبور کنه(!)، باید ادعا کنید که اینها رو می دونید و برای اثبات اون هم برید و این موضوعات رو review کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

دوستان منظور از provided in چی هست؟ یعنی هزینه tuition و بیمه ازین مقدار کم می شه؟
    I believe that the graduate student stipend at UA is currently about $22,000 for a 12 month position, tuition is provided in this amount as is health insurance.

سلام دوستان،
    من به یکی از استادهای دانشگاه پرینستون ایمیل فرستادم، ایشون کلی خوشش اومد از زمینه کاریم و گفت پیش زمینه قوی داری. حتما اپلای کن و میخوامت. چند نکته: اول اینکه ایشون شرط گذاشته که باید admission officer قبولم کنه. من معدل کارشناسیم 2.78 و ارشدم 3.4، خوب مثل روز روشنه که ردم میکنن بابت معدل اونم توی این دانشگاه. به استاد چی بگم؟ بهش ایمیل بزنم بگم معدلم پائینه، احتمال کم بتونم اکسپت office بگیرم؟ (البته من 6 مقاله isi، یک1 مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله کنفرانس بین الملل دارم)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به یکی از استادهای دانشگاه پرینستون ایمیل فرستادم، ایشون کلی خوشش اومد از زمینه کاریم و گفت پیش زمینه قوی داری. حتما اپلای کن و میخوامت. چند نکته: اول اینکه ایشون شرط گذاشته که باید admission officer قبولم کنه. من معدل کارشناسیم 2.78 و ارشدم 3.4، خوب مثل روز روشنه که ردم میکنن بابت معدل اونم توی این دانشگاه. به استاد چی بگم؟ بهش ایمیل بزنم بگم معدلم پائینه، احتمال کم بتونم اکسپت office بگیرم؟ (البته من 6 مقاله isi، یک1 مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله کنفرانس بین الملل دارم)
    سلام

اولا که استاد حمایت خاصی از شما نکرده که امیدوار بشید... ثانیا admission committee در اون سطح به کسی با معدل لیسانس 2.7 پذیرش نخواهد داد.. چه استاد از اون فرد حمایت کنه و چه نکنه... چون اون applicant با استانداردهای چنین دانشگاهی فاصله داره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

[QUOTE=Matinking;2072517]سلام

اولا که استاد حمایت خاصی از شما نکرده که امیدوار بشید... ثانیا admission committee در اون سطح به کسی با معدل لیسانس 2.7 پذیرش نخواهد داد.. چه استاد از اون فرد حمایت کنه و چه نکنه... چون اون applicant با استانداردهای چنین دانشگاهی فاصله داره...

براتون آرزوی موفقیت دارم[/QUO

ممنون باب پاسختون، بله میدونم که معدلم برای این دانشگاه خیلی پائینه. من میخوام بدونم که چیکار کنم؟ استاد گفته وقتی که میخوای اپلای کنی به officer بگو که من recommend دادم. خوب استاد رزومه منا خونده که اینا گفته، طرف بیکار نیست که این همه وقت بزاره برای خوندن و پاسخ دادن به ایمیلها. ایمیل بزنم به officer بگم که امکان قبولی با چنین معدلی هست؟

سلام
    این ایمیل رو من از یکی از اساتید برجسته رشته ی خودم دریافت کردم. این جور که من برداشت کردم هیچ اطلاعی از روند پذیرش نداره. البته روندشون درباری دانشجویان غیر امریکایی منو نگران میکنه. خوشجال میشم نظر شما رو هم بدونم.

Hello ****,
    We take relatively few foreign students in Chemistry at Purdue so very few from Iran but I’m not aware of limitations regarding particular countries. A strong application requires letters and it helps a lot if the writers and their institutions are known to our faculty. We also do not usually make prior arrangements as to what faculty a student will work with. On that basis I have no idea who might work with me from the class that just arrived here for the academic year starting next week. I hope this is helpful.

دوستان من به یک ایمیل به یک استاد تو استرالیا زدیم اونم فروارد کرده به هد گروه شون که ایشون اینجوری بهم جواب داده

Hi Afshin,

Your enquiry has been forwarded to me as Head of the xxxx.

In order to undertake a PhD at UWA as an international student, you will need to apply for a scholarship to cover your tuition fees and to support you during your studies. Please ensure that you meet the University’s English Language requirements, which are quite strict and non-negotiable. See http://www.scholarships.uwa.edu.au/f.../international for the on-line application process.

We have a number of projects that are well-aligned with your interests and background. Please note that applications for international scholarships are highly competitive, so please work hard on getting any publications completed as soon as possible.

Prof xxxx
    به نظرتون چجوری جوابشون رو بدم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)