صفحه 1051 از 1371 نخستنخست ... 51551951100110411042104310441045104610471048104910501051105210531054105510561057105810591060106111011151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,501 تا 10,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mrchemistry نمایش پست ها
    سلام
    این ایمیل رو من از یکی از اساتید برجسته رشته ی خودم دریافت کردم. این جور که من برداشت کردم هیچ اطلاعی از روند پذیرش نداره. البته روندشون درباری دانشجویان غیر امریکایی منو نگران میکنه. خوشجال میشم نظر شما رو هم بدونم.

Hello ****,
    We take relatively few foreign students in Chemistry at Purdue so very few from Iran but I’m not aware of limitations regarding particular countries. A strong application requires letters and it helps a lot if the writers and their institutions are known to our faculty. We also do not usually make prior arrangements as to what faculty a student will work with. On that basis I have no idea who might work with me from the class that just arrived here for the academic year starting next week. I hope this is helpful.

He knows the process very well. He is telling you that the chance for Iranian is not high and also no one can help you since they make the decision in a committee
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام. این جواب تا چه حد امیدوارانه است، برای اپلای برای دانشکده ای که فقط 2 تا استاد روی زمینه مورد نظرم کار میکنند.
    Thanks for your interest. Please file UWaterloo online application and update me with your application status so that I could track your application file.

ممنون
    برخلاف نظر دوست قبلي من معتقدم جواب بدي نيست... پيگيري كن حتما

سلام دوستان
    من نیاز به کمک فوری دارم
    من تا حالا ایمیل نفرستاده بودم واسه استادا بعد واسه دست گرمی گفتم بزار به یک استاد تو یکی از داشگاه های g8 ایمیل بزنم بعد از یک روز head گروهشون بهم پیام داد و تشویق کرد که واسه اسکولارشیپ اپلی کنم منم یک جواب خشک و خالی دادم که اپلی می کنم الان ازم ریز نمرات خواسته و یک فرم فرستاده که پر کنم خودش پیگیر بورسیم بشه !!! و گفته که سعی کن تا یکی دور بهم بفرستی چون این هفته اپلیکیشن ها بسته میشه !!! من الان اولا اینکه ترنس اسکیپت ها مو ندارم! و دوما من روزانه بودم و ریز نمراتم رسمی نیست.
    به نظرتون الان چجوری جواب بدم که من روزانه بودم و بهم ریز نمره رسمی نمیدن و اینکه بهش بگم چند روز طول میکشه آماده کنم؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط mrchemistry نمایش پست ها
    سلام
    این ایمیل رو من از یکی از اساتید برجسته رشته ی خودم دریافت کردم. این جور که من برداشت کردم هیچ اطلاعی از روند پذیرش نداره. البته روندشون درباری دانشجویان غیر امریکایی منو نگران میکنه. خوشجال میشم نظر شما رو هم بدونم.

Hello ****,
    We take relatively few foreign students in Chemistry at Purdue so very few from Iran but I’m not aware of limitations regarding particular countries. A strong application requires letters and it helps a lot if the writers and their institutions are known to our faculty. We also do not usually make prior arrangements as to what faculty a student will work with. On that basis I have no idea who might work with me from the class that just arrived here for the academic year starting next week. I hope this is helpful.
    I think he/she meant recommendation letters from some of your well known professors might help.

دوستان ممنون میشم نظزتون رو بگید

Mohammad,

Thank you for your email. I don't have time to respond to many emails but you are building a strong resume. I hope you consider applying.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazer نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم نظزتون رو بگید

Mohammad,

Thank you for your email. I don't have time to respond to many emails but you are building a strong resume. I hope you consider applying.
    سلام

implication ی که از حرف این استاد برداشت میشه نظر مثبت به رزومه شماست...
    اگرچه هیچ ضمانتی وجود نداره که شما apply کنید و با پیدا کردن کسی بهتر از شما، به کل زیر حرفش نزنه!...
    روی همین حساب به این جواب بسنده نکنید و همچنان با تماس هاتون با اساتید ادامه بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    این جواب
    Thank you for your inquiry and interest in my research group. It is a little early for me to know whether I will have any openings in my group for new students in Fall '16. This will depend on the availability of research grants, as well as how the new students who are arriving this Fall distribute themselves into research groups. I will probably know more about my needs for Fall '16 closer to the end of the calendar year.
    الان اصولا چی باید بگم؟
    بپرسم که آیا میتونم چند هفته قبل deadline دوباره ازتون بپرسم? چون که Calender year دیره
    دوم اینکه میتونم بپرسم اصلا من رو یه competetive candidate میبینه یا نه؟
    یا اینکه ازش بپرسم در صورتی که جای خالی داشتی من رو برمیداری؟
    (در مورد کل ذسوالات بال ممنون میشم ادبیات پیشنهادی رو هم بگید)

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این جواب
    Thank you for your inquiry and interest in my research group. It is a little early for me to know whether I will have any openings in my group for new students in Fall '16. This will depend on the availability of research grants, as well as how the new students who are arriving this Fall distribute themselves into research groups. I will probably know more about my needs for Fall '16 closer to the end of the calendar year.
    الان اصولا چی باید بگم؟
    بپرسم که آیا میتونم چند هفته قبل deadline دوباره ازتون بپرسم? چون که Calender year دیره
    دوم اینکه میتونم بپرسم اصلا من رو یه competetive candidate میبینه یا نه؟
    یا اینکه ازش بپرسم در صورتی که جای خالی داشتی من رو برمیداری؟
    (در مورد کل ذسوالات بال ممنون میشم ادبیات پیشنهادی رو هم بگید)

مرسی
    من انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی می تونی این جوری جواب بدی
    Dear Professor XXXX
    Thank you in advance for you reply. I'm really eager to pursue my further education under your supervision with you research group. I was wondering is this OK to connect with you before the university's admission deadline for further information about available position for a Ph.D student ?

Yours faithfully,
    xxxxxxxx

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان
    یه استاد از رزومه من خوشش اومد ، تقربا فیلد کاریمون مشابه هست
    فقط ته ابراز علاقش اینو نوشته
    When your GRE score is available, you can contact me again.

من تو رزومم تاریخ امتحان جی آر ایم رو 20 dec زدم
    به نظرتون چه جوابی بهش بدم؟ دانشگاه آمریکا هم هست.

و اینکه این ددلاین دانشگاس
    تا 15 ژانویه وقت دارم یعنی دقیقه نودی میشه؟

International Students

Deadline Date
    Freshman Early Action November 1, 2015
    Freshman regular deadline January 15, 2016
    Transfer early notification March 15, 2016
    Transfer regular deadline May 15, 2016
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

Junior Member

سلام دوستان
    من توی مکاتبه ام با یه استاد بعد از یه سری سوالا حالا اینجوری به من جواب داده،
    I'd certainly be happy to talk with you more about our program and my lab.

As a start, do you have any specific question?

میشه به من بگید که الان باید از این استاد چی بپرسم؟ یعنی توی این مرحله چه چیزی اهمیت داره؟ ضمن اینکه من راجع به فاند هیچی از ایشون نپرسیدم و فقط نوشتم که آیا مایل به همکاری با من هستید یا نه؟ و اونم الان گفته که بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)