صفحه 1052 از 1371 نخستنخست ... 52552952100210421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106211021152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,511 تا 10,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rita100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی مکاتبه ام با یه استاد بعد از یه سری سوالا حالا اینجوری به من جواب داده،
    I'd certainly be happy to talk with you more about our program and my lab.

As a start, do you have any specific question?

میشه به من بگید که الان باید از این استاد چی بپرسم؟ یعنی توی این مرحله چه چیزی اهمیت داره؟ ضمن اینکه من راجع به فاند هیچی از ایشون نپرسیدم و فقط نوشتم که آیا مایل به همکاری با من هستید یا نه؟ و اونم الان گفته که بله
    سلام

fund مهمنرین مسئله هست...
    می تونید در مورد نوع پروژه ای که به صورت specific براتون در نظر گرفته بپرسید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

میشه بفرمائید چه جوری باید اینارو بپرسم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rita100 نمایش پست ها
    میشه بفرمائید چه جوری باید اینارو بپرسم؟
    سلام

,Dear Sir

Thank you very much for your great reaction upon my case

If you let me, I am keen on ask you about the details of the funding resources, could which be dedicated to my case. Furthermore, my propensity to know about your opinion regarding my role within your researches and your potential idea about the best-fit projects of your lab for me is undeniable.

Best,
    Rita100

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    من به یه استادی تو دانشگاه X ایمیل زدم و اونم خیلی تشویق کرد که اپلای کن و من کارهاتو پیگیری میکنم. بعد به یه استاد دیگه ای توی دانشگاه Y ایمیل زدم. اونم جواب داد که من به دانشگاه X(همون دانشگاه اول) منتقل شدم و فردا بیا اسکایپ با هم حرف بزنیم. حالا من موندم چی بگم به این استاده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    سلام
    من به یه استادی تو دانشگاه X ایمیل زدم و اونم خیلی تشویق کرد که اپلای کن و من کارهاتو پیگیری میکنم. بعد به یه استاد دیگه ای توی دانشگاه Y ایمیل زدم. اونم جواب داد که من به دانشگاه X(همون دانشگاه اول) منتقل شدم و فردا بیا اسکایپ با هم حرف بزنیم. حالا من موندم چی بگم به این استاده؟
    سلام

توصیه من این هست که مصاحبه رو انجام بدید و هر دو مورد رو پیش ببرید...
    هرکدوم از این اساتید اگر تا پایان کلیه مراحل apply در هر مرحله ای کسی بهتر از شما رو پیدا کنند، در حذفتون مکث نمی کنند..
    بنابراین بهتر هست تا جایی که ممکنه تمام شانس ها تون رو با هم موازی پیش ببرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

توصیه من این هست که مصاحبه رو انجام بدید و هر دو مورد رو پیش ببرید...
    هرکدوم از این اساتید اگر تا پایان کلیه مراحل apply در هر مرحله ای کسی بهتر از شما رو پیدا کنند، در حذفتون مکث نمی کنند..
    بنابراین بهتر هست تا جایی که ممکنه تمام شانس ها تون رو با هم موازی پیش ببرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون. آخه من نگرانم اون استاد اول بفهمه و ناراحت بشه. آخه زمینه ی کاریم هم با استاد اول متچه. اونم خیلی قرص و محکم اظهار علاقه کرد. من بهش گفتم اپلای می کنم و اسم شما رو به عنوان استاد راهنما می نویسم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    ممنون. آخه من نگرانم اون استاد اول بفهمه و ناراحت بشه. آخه زمینه ی کاریم هم با استاد اول متچه. اونم خیلی قرص و محکم اظهار علاقه کرد. من بهش گفتم اپلای می کنم و اسم شما رو به عنوان استاد راهنما می نویسم.
    سلام

امیدوارم کارتون به جایی نرسه که عملکرد معکوس اساتید رو در عین "
    خیلی قرص و محکم
    " بودن ببینید!..
    به هر حال سبک سنگین کردن رغبت اون استاد با شماست... اگر واقعا احساس می کنید حمایتش قطعی هست، همون رو پیش ببرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان

میشه لطفا بگین که این مورد جوابها

Dear sariii,
    Thank you for your interest in graduate studies in the Electrical Engineering and Computer Science Department at the University of Kansas.
    If you need assistance with the application process, you will find answers to many of your questions, a checklist of materials needed, as well as links to access the application on our web page. ""kkjkjkkkjjkk I will also be able to answer any questions you may have.
    We look forward to receiving your application material.

آیا جواب کلی هست که برای همه فرستاده میشه؟ و کلا این مدل ایمیل ها رو چه جوابی باید بدیم

و یه سول دیگه قبلا پرسیدم و جوابی داده نشد
    اگه استادی بگه که وقتی جی آر ای ت آماده شد می تونی دوباره با من تماس بگیری
    من چه جوابی بهش بدم با این داستان که امتحانم 20 دسامبر هست و تقریبا دو هفته مونده به ددلاین؟

ممنونم از زمانی که بابت جواب دادن میزارید
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه لطفا بگین که این مورد جوابها

Dear sariii,
    Thank you for your interest in graduate studies in the Electrical Engineering and Computer Science Department at the University of Kansas.
    If you need assistance with the application process, you will find answers to many of your questions, a checklist of materials needed, as well as links to access the application on our web page. ""kkjkjkkkjjkk I will also be able to answer any questions you may have.
    We look forward to receiving your application material.

آیا جواب کلی هست که برای همه فرستاده میشه؟ و کلا این مدل ایمیل ها رو چه جوابی باید بدیم

و یه سول دیگه قبلا پرسیدم و جوابی داده نشد
    اگه استادی بگه که وقتی جی آر ای ت آماده شد می تونی دوباره با من تماس بگیری
    من چه جوابی بهش بدم با این داستان که امتحانم 20 دسامبر هست و تقریبا دو هفته مونده به ددلاین؟

ممنونم از زمانی که بابت جواب دادن میزارید
    در مورد سوال اولتان که چیز خاصی نیست و یک تمپلیت برای تشویق به اقدام به اپلای رسمی بدون هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در این مورد خواهد بود.
    در مورد سوال دوم بهتر است یک پاسخ کوتاه بدهید و ضمن تشکر از بررسی ایمیل قبلیتان، اعلام کنید که برای GRE در فلان تاریخ ثبت نام کردید و به محض دریافت نمره از سوی مرکز آزمون با ایشان جهت پیگیریهای بعدی در تماس خواهید بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام یک استاد تو آمریکا اینجوری بهم جواب داده

Thanks for your interest in our research activities. If you get accepted to xxxx please feel free to stop by my lab to find a project. My approach is to let students volunteer in my lab for a couple of years to see if there is a fit while they are taking classes and doing TA'ships to support their studies. If it looks like there is a fit I will try to find funding to cover the last three years of a Ph.D. after the student completes their coursework and passes their preliminary exam. Good luck with your applications!

Best regards,

کاملا معلومه که تمپلیت هست به نظرتون چی جوری جواب بدم تا سر صحبت رو با ایشون باز کنم ؟؟؟ من تو ایمیل درمورد یکی از پروژه های در حال اجراشون نوشته بودم و ابراز علاقه کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)