صفحه 1053 از 1371 نخستنخست ... 53553953100310431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106311031153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,521 تا 10,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در مورد سوال اولتان که چیز خاصی نیست و یک تمپلیت برای تشویق به اقدام به اپلای رسمی بدون هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در این مورد خواهد بود.
    در مورد سوال دوم بهتر است یک پاسخ کوتاه بدهید و ضمن تشکر از بررسی ایمیل قبلیتان، اعلام کنید که برای GRE در فلان تاریخ ثبت نام کردید و به محض دریافت نمره از سوی مرکز آزمون با ایشان جهت پیگیریهای بعدی در تماس خواهید بود.
    موفق باشید
    میشه لطفا بگین که این رو چطوری باید بگم؟
    اینکه در فلان تاریخ ثبت نام کردم ...
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    سلام یک استاد تو آمریکا اینجوری بهم جواب داده

Thanks for your interest in our research activities. If you get accepted to xxxx please feel free to stop by my lab to find a project. My approach is to let students volunteer in my lab for a couple of years to see if there is a fit while they are taking classes and doing TA'ships to support their studies. If it looks like there is a fit I will try to find funding to cover the last three years of a Ph.D. after the student completes their coursework and passes their preliminary exam. Good luck with your applications!

Best regards,

کاملا معلومه که تمپلیت هست به نظرتون چی جوری جواب بدم تا سر صحبت رو با ایشون باز کنم ؟؟؟ من تو ایمیل درمورد یکی از پروژه های در حال اجراشون نوشته بودم و ابراز علاقه کردم.
    سلام

این استاد به وضوح شرط صحبت در مورد همکاری با ما رو به گرفتن پذیرش از دانشگاه منوط کرده...
    بنابراین شما عملا پیش از گرفتن پذیرش نمی تونید روی این استاد حساب کنید...
    می تونید apply کنید و اگر offer رو دریافت کردید، "با دست پر" برای fund ی که استاد حرفش رو زده باهاش صحبت کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد از رزومه من خوشش اومد ، تقربا فیلد کاریمون مشابه هست
    فقط ته ابراز علاقش اینو نوشته
    When your GRE score is available, you can contact me again.

من تو رزومم تاریخ امتحان جی آر ایم رو 20 dec زدم
    به نظرتون چه جوابی بهش بدم؟ دانشگاه آمریکا هم هست.

و اینکه این ددلاین دانشگاس
    تا 15 ژانویه وقت دارم یعنی دقیقه نودی میشه؟

International Students

Deadline Date
    Freshman Early Action November 1, 2015
    Freshman regular deadline January 15, 2016
    Transfer early notification March 15, 2016
    Transfer regular deadline May 15, 2016

It shows that the GRE score is very important for him. I do not think you can do much about it.
    If you are taking GRE using computers, you will have the scores right away. At that time you still have one month which is enough
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام دوستان،
    من به یکی از اساتید در آمریکا ایمیل فرستادم. بعد از معرفی خودم توی ایمیل متن زیر نوشتم
    I would appreciate an opportunity to speak with you to further discuss my research interests and explore the possibility of working with you toward a PhD degree. Please let me know your available dates and
    times and I'll be happy to initiate the call. I attached my resume. I appreciate your time in advance and look forward to speaking with you

بعدش ایشون بدون هیچ مقدمه ای، یک زمانی را مشخص کرد برای صحبت کردن. من ازش خواستم از طریق اسکایپ باشه. ایشونم ID فرستاد برای من. این نشونه خوبیه؟
    حالا موقع صحبت چی بگم بهش؟ راجع به چه چیزهایی صحبت کنم؟ مستقیم بگم فاند میخوام؟ خوشحال میشم راهنماییم کنید. ممنون.

سلام دوستان ممنون میشم سریع جواب بدین چون واقعا گیج شدم.
    من رزومه به صورت زیره
    1-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی پزشکی بیوالکتریک-معدل کل : 14.41(wes :2.8)- شصت واحدآخر:15.5(wes :3.1)-دانشگاه صنعتی سهند
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق مخابرات-wes :3.15,15.9-دانشگاه تبریز
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : مجموعا318 شد
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ieee
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مهندسی برق مخابرات-پردازش سیگنال - شبکه- compress sensing -wireless sensor networks-bio signal processing
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :توراهنمایی المپیاد استانی ریاضی رتبه داشتم که بعید میدونم مهم باشهبا یه استاد تمام کار کردم که ایشون از لیسانس و ارشد northeastern خوندن و دکتری هم استرالیا-ازشون میتونم ریکام خوب بگیرم-پرزؤم هم در زمینهsignal processing بر رویwireless sensor network بود.
    -------
    هفته پیش برای یکی از اساتید یکی از دانشگاه های top 20 میل فرستادم (که باتوجه به معدلام مطمئن بودم ردم میکنن)، ایشون گفتن از مقالاتت خوشم اومده ولی وقتی معدلم وگفتم و ریزنمرات ابراز تاسف کردن و گفتن معدل متوسط دانشجویانی که میان اینجا خیلی بالاترازین حرفاست و... .بعد ازون من یه ایمیل برای ایشون فرستادم که اگه من بتونم هزینه سال اول وپرداخت کنم و به fund برای سال دوم به بعد احتیاج داشته باشم ممکنه تاثیری داشته باشه یانه؟ که ایشون جواب ندادن ومن کلا قضیه رو بی خیال شدم. تا اینکه در کمال ناباوری میلشون به دست من رسید که اگه برای سال اول به fundاحتیاج نداشته باشی من بهت قول پذیرش و فول فاند برای سال دوم به بعد رو میدم و یه وقتی برای مصاحبه ترتیب دادن. دوستان با توجه به اینکه این دانشگاه درزمینه مهندسی برق جزو top 10 هستش و من اصا تو خوابم نمیبینم برم اونجا به نظرتون میشه روی حرف استاد اعتماد کرد و من برای اپلای اقدام کنم و آیا اینکه من گفتم هزینه سال اول و خودم میدم انقدر برای اون دانشگاه ثروتمند مهمه؟

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام دوستان

من این جواب رو گرفتم
    ، فک کنم جز جوابهای متوسط به شمار میاد درسته؟
    و اینکه در جواب چی باید بگم
    خیلی خیلی ممنونم زمان میزارید دوستان

Thank you for writing and expressing your interest in XXX doctoral program and in working with me. Based on the fact that you have done well in your MS program, and have published papers based on your research, I would welcome your application to our program. I do expect to recruit a new doctoral student in my lab starting Fall 2016.
    I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان

من این جواب رو گرفتم
    ، فک کنم جز جوابهای متوسط به شمار میاد درسته؟
    و اینکه در جواب چی باید بگم
    خیلی خیلی ممنونم زمان میزارید دوستان

Thank you for writing and expressing your interest in XXX doctoral program and in working with me. Based on the fact that you have done well in your MS program, and have published papers based on your research, I would welcome your application to our program. I do expect to recruit a new doctoral student in my lab starting Fall 2016.

به نظر من جواب خوبی گرفتید! نه متوسط.
    پیشنهاد میکنم تشکر کنید و اپلای کنید و اپلیکیشنتونو کامل کنید
    اگه توی مراحل اپلای به اپلود پروپوزالی چیزی نیاز هست با استاد در این مورد صحبت کنید چون بهتره با نظر ایشون پروپوزالتون رو بنویسید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به یکی از اساتید در آمریکا ایمیل فرستادم. بعد از معرفی خودم توی ایمیل متن زیر نوشتم
    I would appreciate an opportunity to speak with you to further discuss my research interests and explore the possibility of working with you toward a PhD degree. Please let me know your available dates and
    times and I'll be happy to initiate the call. I attached my resume. I appreciate your time in advance and look forward to speaking with you

بعدش ایشون بدون هیچ مقدمه ای، یک زمانی را مشخص کرد برای صحبت کردن. من ازش خواستم از طریق اسکایپ باشه. ایشونم ID فرستاد برای من. این نشونه خوبیه؟
    حالا موقع صحبت چی بگم بهش؟ راجع به چه چیزهایی صحبت کنم؟ مستقیم بگم فاند میخوام؟ خوشحال میشم راهنماییم کنید. ممنون.

دوست عزیز
    این اولین ایمیلتون به این استاد بوده؟!
    من ندیده بودم تا حالا بچه ها توی اولین ایمیل استاد رو دعوت یه صحبت کنند
    به هر حال خودتون این پیشنهاد رو دادید و ایشون هم قبول کردن
    به نظرم توی صحبتتون راجع به تحقیقاتتون و زمینه های مورد علاقه تون و امکان اینکه به عنوان دانشجوی ایشون ادامه تحصیل بدید صحبت کنید
    اگه ایشون اکی دادن بعدا میتونید راجع به فاینانس داستان هم بپرسید
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyariyazadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم سریع جواب بدین چون واقعا گیج شدم.
    من رزومه به صورت زیره
    1-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی پزشکی بیوالکتریک-معدل کل : 14.41(wes :2.8)- شصت واحدآخر:15.5(wes :3.1)-دانشگاه صنعتی سهند
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق مخابرات-wes :3.15,15.9-دانشگاه تبریز
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : مجموعا318 شد
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ieee
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مهندسی برق مخابرات-پردازش سیگنال - شبکه- compress sensing -wireless sensor networks-bio signal processing
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :توراهنمایی المپیاد استانی ریاضی رتبه داشتم که بعید میدونم مهم باشهبا یه استاد تمام کار کردم که ایشون از لیسانس و ارشد northeastern خوندن و دکتری هم استرالیا-ازشون میتونم ریکام خوب بگیرم-پرزؤم هم در زمینهsignal processing بر رویwireless sensor network بود.
    -------
    هفته پیش برای یکی از اساتید یکی از دانشگاه های top 20 میل فرستادم (که باتوجه به معدلام مطمئن بودم ردم میکنن)، ایشون گفتن از مقالاتت خوشم اومده ولی وقتی معدلم وگفتم و ریزنمرات ابراز تاسف کردن و گفتن معدل متوسط دانشجویانی که میان اینجا خیلی بالاترازین حرفاست و... .بعد ازون من یه ایمیل برای ایشون فرستادم که اگه من بتونم هزینه سال اول وپرداخت کنم و به fund برای سال دوم به بعد احتیاج داشته باشم ممکنه تاثیری داشته باشه یانه؟ که ایشون جواب ندادن ومن کلا قضیه رو بی خیال شدم. تا اینکه در کمال ناباوری میلشون به دست من رسید که اگه برای سال اول به fundاحتیاج نداشته باشی من بهت قول پذیرش و فول فاند برای سال دوم به بعد رو میدم و یه وقتی برای مصاحبه ترتیب دادن. دوستان با توجه به اینکه این دانشگاه درزمینه مهندسی برق جزو top 10 هستش و من اصا تو خوابم نمیبینم برم اونجا به نظرتون میشه روی حرف استاد اعتماد کرد و من برای اپلای اقدام کنم و آیا اینکه من گفتم هزینه سال اول و خودم میدم انقدر برای اون دانشگاه ثروتمند مهمه؟

دوست عزیز
    کاش اسم دانشگاه رو مینوشتید
    در هر حال ممکنه اون استاد از جیب خودش داره فاند رو میده
    و یا اینکه ممکنه با اون فاند سال اول شما که قرار نیست به شما تعلق بگیره اون استاد مثلا به دانشجوی مستر دیگه رو هایر کنه و خب به نفعشه و پروژه هاش جلو میره
    نمیدونم به هرحال منطقیش اینه یه سود مالی واسه اون استاد توی این داستان باشه که اینجوری گفته
    در مورد اعتماد هم خب نمیشه خیلی دقیق گفت
    شما میرید اونجا و نمیدونید چه اتفاقاتی میفته (خوشبینانه نگاه کنیم و یا حتی عادی اگه نگاه کنیم این میشه که شما ایشالا حتما فول فاندتون رو میگیرد)
    ولی بدبینانه ش اینه که خدایی نکرده نتونید و نشه به هر دلیلی
    اگه بدون فاند نمیتونید اونجا بمونید به نظرم ریسک داره و شاید من خودم این کارو نکنم...
    ولی در اینی که مصاحبه رو انجام بدید شک نکنید
    به هر حال کاچی به از هیچی
    اگه ایشالا مصاحبه تون اکی شد بعدا بیشتر راحع به رفتن و نرفتن فکر میکنید

شاید توی مصاحیه داستان براتون واضح تر هم بشه و این اطمینان رو بتونید از حرفاش بفهمید

موفق باشید

Banned

دوستان من بعد مدتها استادي در دانشگاه نيوكاسل استراليا پيدا كردم ( البته من اول به يه استاد با سابقه ميل زده بودم چون معدلم بالا بود اون ميل منو فوردوارد كرد براي اين استاد جوونه) حالا اين استاد گفته من بهت اسكولارشيپ ميدم از جيب خودم به شرط اينكه فلان كار بلد باشي از اين جور حرفا ( به كار من نزديكي اما خوب عينا نيست)
    من باهاش مكاتبه داشتم نمره زبان ميخواست از اين جور حرفا كه داخل يكي از ايميل هاش نوشته بود lets talk more!!!جوابشو دادم الان چند روز هيچ خبري نيست نميدونم أصلا ميشه رو حرفش حساب كرد؟
    والا اول يخورده منو هوايي كرد ولي الان نمياد دونم چيكار بايد بكنم اينكه تو استراليا خودت استاد بخواد اسپانسر بشه بنظرم يكم بعيده حالا نظر دوستان نمي دونم؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)