صفحه 1054 از 1371 نخستنخست ... 54554954100410441045104610471048104910501051105210531054105510561057105810591060106110621063106411041154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,531 تا 10,540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

این جوابو من گرفتم :
    The department offers eight-ten admissions for PhD each year, a few more for MS, and is quite selective when it comes to recruiting students. The decision is made by a committee and of course, the final list is drawn after all your scores, letters, matched interests, statement of purpose, etc are taken into account. I'll encourage you to apply. I maintain a deep interest in polymer physics, interfacial phenomena and fluid mechanics, and if you do come to UIC, we will have opportunity to discuss topics of mutual interest, especially paints and particle suspensions!

بعد من جواب دادم:
    Thank you very much for your consideration and kind response.As you suggested,I will definitely apply. I hope that I find the chance to discuss our mutual interests.Here are some concerns.I would truly appreciate if you could possibly let me know if my C.V. makes me a competitive applicant or not.I know that my papers and TOEFL score are not final,but I am sure that I can handle them.Another question is my chance of being an RA student,to make sure that I can cover the expenses.As I learned from the graduate admission website,RAs are offered by faculty members.
    بعد الانم خونده ولی دیگه جوابی بم نداده

الان این حس بم دست داده که خوب جواب ندادم یا یجله کردم
    دوستان نظری دارن کمک کنن که اگه اشتباه کردم دیگه دفعه بعد حواسم باشه

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کاش اسم دانشگاه رو مینوشتید
    در هر حال ممکنه اون استاد از جیب خودش داره فاند رو میده
    و یا اینکه ممکنه با اون فاند سال اول شما که قرار نیست به شما تعلق بگیره اون استاد مثلا به دانشجوی مستر دیگه رو هایر کنه و خب به نفعشه و پروژه هاش جلو میره
    نمیدونم به هرحال منطقیش اینه یه سود مالی واسه اون استاد توی این داستان باشه که اینجوری گفته
    در مورد اعتماد هم خب نمیشه خیلی دقیق گفت
    شما میرید اونجا و نمیدونید چه اتفاقاتی میفته (خوشبینانه نگاه کنیم و یا حتی عادی اگه نگاه کنیم این میشه که شما ایشالا حتما فول فاندتون رو میگیرد)
    ولی بدبینانه ش اینه که خدایی نکرده نتونید و نشه به هر دلیلی
    اگه بدون فاند نمیتونید اونجا بمونید به نظرم ریسک داره و شاید من خودم این کارو نکنم...
    ولی در اینی که مصاحبه رو انجام بدید شک نکنید
    به هر حال کاچی به از هیچی
    اگه ایشالا مصاحبه تون اکی شد بعدا بیشتر راحع به رفتن و نرفتن فکر میکنید

شاید توی مصاحیه داستان براتون واضح تر هم بشه و این اطمینان رو بتونید از حرفاش بفهمید

موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون،‌دانشگاه مورد نظر دانشگاه cornell است. شما و دوستا با توجه به تجربیاتی که دارین تا به حال شده چنین موردی پیش بیاد؟(حتی در رنک های پایین تر)

ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم
    Thank you very much for your interest! I am always looking for excellent graduate students like yourself! I certainly encourage you to apply. I'll be reviewing my plans for next year and following up with prospective students in the new year.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    میشه لطفا بگین که این رو چطوری باید بگم؟
    اینکه در فلان تاریخ ثبت نام کردم ...
    در اینگونه موارد از فروم مربوط به "راهنمایی در مورد ایمیل ارسالی به اساتید" کمک بگیرید. ضمن اینکه بهتر است متن خودتان را تهیه و جهت اطلاع و تصحیح دوستان ارسال کنید به هرحال باید از یک جایی شروع کنید چون به زودی باید خودتان مدیریت اینگونه مکاتبات را داشته باشید و اگر چنین روندی را طی نکنید در زمان مقتضی که زیاد هم دور نخواهد بود، در موقعیتی قرار خواهید گرفت که امکان مدیریت این تماسها از طریق شخص ثالث نخواهد بود، که در این milestone مهم که برای اکثر بچه های اپلای کننده مشخصا تعیین کننده و سخت بوده و خواهد بود(نظیرمصاحبه یا مکالمه تلفنی و...)، فیدبک مثبت و مورد انتظاری به استاد منتقل نخواهد شد که از نظر اینجانب به مراتب بدتر از زمانی است که شما با سطوح واقعی یا نزدیک به خودتان و اندکی کمک از دوستان شروع این روند مکاتبات و تماس با استاد را طی کرده باشید.
    anyway

Dera Dr. / Professor X
    Thank you so much for taking the time from your busy schedule . I appreciate that and also would like to inform you that I have already booked a GRE test on .... ,will update you with the latest status once the score report is in hand
    I’m getting in touch to ask you if there is any advice or direction about my application procedure soon
    sincerely yours
    your name
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazer نمایش پست ها
    ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم
    Thank you very much for your interest! I am always looking for excellent graduate students like yourself! I certainly encourage you to apply. I'll be reviewing my plans for next year and following up with prospective students in the new year.
    متن مثبتی است اما در عین حال تعهدی نیز ایجاد نمیکند.
    عموما جمله اول نشان دهنده اینست که تمپلیت کلی نیست واگر هم تمپلیت ساختاری باشد در خصوص درصدی از اپلیکنتها که به نظر استاد قابل رسیدن به مرحله گزینش نهایی هستند به کار میرود مگر آنکه استاد از درصد بسیار محدودی باشد که اصولا در مرحله اول بررسیها و غربال گری اولیه ای را نیز انجام ندهد که البته نادر است.
    در چنین مواردی یک ایمیل ثانویه و سوال کوتاهی در زمینه ای تخصصی تر نظیر موضوعات کاری یا زمینه های تحقیقاتی و موارد مشابه می تواند با دریافت پاسخ دوم استاد، وضعیت نگرش استاد را به رزومه و تفکیک ماهیت بررسی اولیه او تا حدود زیادی مشخص نماید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام. بعضی از اساتید از علاقه ام به پروگرمشون تشکر میکنن و ایمیل رو به منشی دپارتمان فوروارد میکنن تا پروسه اپلای رو توضیح بدن و یا اینکه خودشون توی ایمیل توضیح میدن مراحل رو و هیچ صحبت دیگه ای نمیکنن. در این شرایط چه جوابی به استاد بدم؟ ایا منظورش اینه که سیستم دانشگاه اینطوریه؟ یا اینکه مایل به همکاری نیست و به استادای دیگه ایمیل بزنم؟ ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    با سلام. بعضی از اساتید از علاقه ام به پروگرمشون تشکر میکنن و ایمیل رو به منشی دپارتمان فوروارد میکنن تا پروسه اپلای رو توضیح بدن و یا اینکه خودشون توی ایمیل توضیح میدن مراحل رو و هیچ صحبت دیگه ای نمیکنن. در این شرایط چه جوابی به استاد بدم؟ ایا منظورش اینه که سیستم دانشگاه اینطوریه؟ یا اینکه مایل به همکاری نیست و به استادای دیگه ایمیل بزنم؟ ممنون
    سلام

در این مواقع صریحا از استاد در مورد اینکه vacancy دارند سوال کنید تا بدونید اصلا ادامه مراوده با این استاد می تونه potentially مفید فایده باشه یا خیر...
    اگر position ی وجود داشت که میشه با توجه به استقبال استاد در مورد apply فکر کرد... در غیر اینصورت بدون اتلاف وقت باید از اون فرد گذر کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyariyazadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم سریع جواب بدین چون واقعا گیج شدم.
    من رزومه به صورت زیره
    1-رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی پزشکی بیوالکتریک-معدل کل : 14.41(wes :2.8)- شصت واحدآخر:15.5(wes :3.1)-دانشگاه صنعتی سهند
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق مخابرات-wes :3.15,15.9-دانشگاه تبریز
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : مجموعا318 شد
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ieee
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مهندسی برق مخابرات-پردازش سیگنال - شبکه- compress sensing -wireless sensor networks-bio signal processing
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :توراهنمایی المپیاد استانی ریاضی رتبه داشتم که بعید میدونم مهم باشهبا یه استاد تمام کار کردم که ایشون از لیسانس و ارشد northeastern خوندن و دکتری هم استرالیا-ازشون میتونم ریکام خوب بگیرم-پرزؤم هم در زمینهsignal processing بر رویwireless sensor network بود.
    -------
    هفته پیش برای یکی از اساتید یکی از دانشگاه های top 20 میل فرستادم (که باتوجه به معدلام مطمئن بودم ردم میکنن)، ایشون گفتن از مقالاتت خوشم اومده ولی وقتی معدلم وگفتم و ریزنمرات ابراز تاسف کردن و گفتن معدل متوسط دانشجویانی که میان اینجا خیلی بالاترازین حرفاست و... .بعد ازون من یه ایمیل برای ایشون فرستادم که اگه من بتونم هزینه سال اول وپرداخت کنم و به fund برای سال دوم به بعد احتیاج داشته باشم ممکنه تاثیری داشته باشه یانه؟ که ایشون جواب ندادن ومن کلا قضیه رو بی خیال شدم. تا اینکه در کمال ناباوری میلشون به دست من رسید که اگه برای سال اول به fundاحتیاج نداشته باشی من بهت قول پذیرش و فول فاند برای سال دوم به بعد رو میدم و یه وقتی برای مصاحبه ترتیب دادن. دوستان با توجه به اینکه این دانشگاه درزمینه مهندسی برق جزو top 10 هستش و من اصا تو خوابم نمیبینم برم اونجا به نظرتون میشه روی حرف استاد اعتماد کرد و من برای اپلای اقدام کنم و آیا اینکه من گفتم هزینه سال اول و خودم میدم انقدر برای اون دانشگاه ثروتمند مهمه؟
    You have a good resume and it does not hurt if you try your chance with him
    Consider the fact that Cornell is an expensive university and living there is not cheap. There were cases that the Prof. could not get funding he was supoosed to and the student had to pay more
    Yes, it is important for the faculties to pay the least. Your tution+ fee+salary for the first year would cost him over 40,000$
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام دوستان، خیلی ممنون میشم نظرتون رو راجع به این ایمیل که من از یکی از اساتید مطرح دانشگاه ایندیانا گرفتم بدونم. دلیل اینکه ایشون یه کپی از ایمیل رو برای دو نفر از ادمیشن کمیتی فرستاده چیه؟ الان من باید چی جواب بدم؟

Thank you for your interest in our research. All applications to our graduate program are handled by our graduate office and a departmental graduate-admissions committee. By copy of this letter, I am informing them of your interest; you should hear from them in due course.
    In addition, I am sending a copy of this reply to Prof. xxx xxx, who is our representative on the graduate-admissions committee and to Prof. xxx xxx, our graduate advisor.
    In reply to your specific question, we consider, fund, and accept students from all countries. There would be no discrimination against you regardless of your country of origin or citizenship.
    Please let me know if I can provide any additional information.
    Sincerely,

Junior Member

سلام دوستان

به پاسخ های اینچنینی چه جوابی باید داد؟

Thanks for your interest in my lab. Please go to XXXXXXXXXXX website to apply online. However, I cannot promise anything at this point since I may have sufficient funding.

باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)