صفحه 1065 از 1371 نخستنخست ... 65565965101510551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074107511151165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,641 تا 10,650 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بنده این ایمیل رو گرفتم .
    Hello Sepid,

Your background is an interesting match for several projects I currently have underway. I am working onxxxxxxxx operations at this time; I believe you would be in a position to contribute to all of these projects. Could you please complete your application to the department, and let me know when this is done? I will then request and review your file. I look forward to hearing from you.

Very best regards,

بعد یه ایمیل زدم .
    فاند و پرسیدم
    بعد رفتم فعلا انلاین اپلیکشن رو پر کنم باید مشخص کنم فوق میخوام یا دکترا
    الان این ایمیل و بزنم زشته؟

Dear Dr.xxxx ,

I'm so sorry for sending email again . I just started filling the online application form , and in the form I should choose between master and PhD program , and as I want to apply as soon as possible and let you review my document officially , hear your idea about them and have the opportunity to fix them if there be any problem or need for improvement, because I really want to work in your research team.
    So can you please let me know that if possible position is master or direct PhD especially the one related to xxx ?

Sorry again .
    Very best regards
    Sepid
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    سلام بنده این ایمیل رو گرفتم .
    Hello Sepid,

Your background is an interesting match for several projects I currently have underway. I am working onxxxxxxxx operations at this time; I believe you would be in a position to contribute to all of these projects. Could you please complete your application to the department, and let me know when this is done? I will then request and review your file. I look forward to hearing from you.

Very best regards,

بعد یه ایمیل زدم .
    فاند و پرسیدم
    بعد رفتم فعلا انلاین اپلیکشن رو پر کنم باید مشخص کنم فوق میخوام یا دکترا
    الان این ایمیل و بزنم زشته؟

Dear Dr.xxxx ,

I'm so sorry for sending email again . I just started filling the online application form , and in the form I should choose between master and PhD program , and as I want to apply as soon as possible and let you review my document officially , hear your idea about them and have the opportunity to fix them if there be any problem or need for improvement, because I really want to work in your research team.
    So can you please let me know that if possible position is master or direct PhD especially the one related to xxx ?

Sorry again .
    Very best regards
    Sepid
    سلام

پیشنهاد من این هست:

Dear Sir,

With due attention to the required option between M.Sc. and Ph.D. tracks, corresponding to the PPP program, presented in DDD department, I need to have your guidance in order to take the best option into account upon this case.
    As a matter of fact, direct Ph.D. would sound fascinating and I am eager to know your idea regarding its possibility to be pursued within my application.
    All in all, it is manifestation of my propensity to work under your supervision within either of the aforementioned options...

Best,
    Sepid

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

این ایمیل را از یکی از اساتید دانشگاه Tufts دریافت کردم. البته شاید جای این سوال نباشه اما میخواستم بدونم پذیرش و فاند گرفتن از این دانشگاه راحته یا سخت؟ رزومه من هم متوسطه اما مقاله زیاد داره. در ضمن ممنون میشم اگر نظرتون را راجع به این ایمیل بفرمایید

Dear Mr. XXXXXX,

Many thanks for your message. I am not sure yet if I will be taking on any new students next fall. However, your background sounds very much aligned to our research, so I encourage you to apply.

Sincerely,
    سلام

اصلا جواب reliable ی نیست...
    توصیه من این هست که تا حوالی deadline صبر کنید و مجددا در مورد position از این استاد سوال کنید...
    اگر جواب مطمئن تری گرفتید، خب apply منطقی هست... وگرنه ریسک apply کردن در چنین شرایطی کم نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اصلا جواب reliable ی نیست...
    توصیه من این هست که تا حوالی deadline صبر کنید و مجددا در مورد position از این استاد سوال کنید...
    اگر جواب مطمئن تری گرفتید، خب apply منطقی هست... وگرنه ریسک apply کردن در چنین شرایطی کم نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

مرسی از پاسختان. نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر ولی امیدوارم پستم را پاک نکنید. خب من الان بیش از 500 تا ایمیل به جاهای مختلف زدم و فقط از 3 جا دعوت به مصاحبه برای فاند RA شدم. ولی قصد دارم که 10-15 جا را اپلای کنم. خب اگر من فقط 3 تا جواب داشته باشم ایا منطقی هست که برای بقیه هم اپلای کنم؟ چون واقعا قصدم اینه که بالاخره پذیرش با فاند را بگیرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    مرسی از پاسختان. نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا خیر ولی امیدوارم پستم را پاک نکنید. خب من الان بیش از 500 تا ایمیل به جاهای مختلف زدم و فقط از 3 جا دعوت به مصاحبه برای فاند RA شدم. ولی قصد دارم که 10-15 جا را اپلای کنم. خب اگر من فقط 3 تا جواب داشته باشم ایا منطقی هست که برای بقیه هم اپلای کنم؟ چون واقعا قصدم اینه که بالاخره پذیرش با فاند را بگیرم
    سلام

شما باید با توجه به اینکه چقدر قصد هزینه کردن دارید، و اینکه چقدر به جواب های خیلی خوبی که گرفتید اطمینان دارید، از بین گزینه های fuzzy هم چندتایی رو apply کنید.. تا شانس پذیرش رو بالا نگه دارید...
    منتها تعدادش و اینکه واقعا چقدر میشه روی این موارد حساب کرد، بحث دیگه ای هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

شما باید با توجه به اینکه چقدر قصد هزینه کردن دارید، و اینکه چقدر به جواب های خیلی خوبی که گرفتید اطمینان دارید، از بین گزینه های fuzzy هم چندتایی رو apply کنید.. تا شانس پذیرش رو بالا نگه دارید...
    منتها تعدادش و اینکه واقعا چقدر میشه روی این موارد حساب کرد، بحث دیگه ای هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام مجدد
    مرسی از پاسختان. والا همونطور که عرض کردم من قصد دارم برای 10-15 جا اپلای کنم و اولویتم را هم بر روی دانشگاه هایی میذارم که جواب خوبی گرفتم و البته زمینه های تحقیق دپارتمان با زمینه های تحقیق من کاملا مرتبط باشه. رزومه من هم بد نیست معدل لیسانس 15.69، ارشد 16.54، آیلتس 7 و حدود 7-8 تا مقاله ISI با ایمپکت بالا و البته GRE را نگرفتم اما روی 310 حساب کردم. قصد دارم دانشگاه های 100 به بالا مثلا بین 100-150 را اپلای کنم. به نظر شما این منطقی به نظر میرسه که بدون جواب گرفتن از این دانشگاه های (با این رزومه ای که دارم) بر اساس research interests دپارتمان اپلای کنم؟

ممنونم

Junior Member Peyoba آواتار ها

سلام دوستان، میخواستم نظرتون رو نسبت به قسمتی که BOLD کردم بدونم، بخصوص اینکه نمیتونم منظور ایشون از کپی ترنسکریپتمو بفهمم چیه؟ کسی میتونه به من توضیح بده، ممنون.

Dear Peyman,
    Thank you for your email. I am keen to explore a common ground between your interests and mine so that we can identify a specific topic for your PhD research. Your thesis topic is an interesting one and could serve as a starting point. My group looks at including cutting edge science in our research as well as advancing the computational tools we use to explain the observations. Could your tell me more about what aspects of fate are you looking at, and the comfort level you have with different modelling (computational) tools and the experimental approaches you may be using. For example, are you also comfortable with physical, chemical and biological transformation processes and what experience you have in these areas (e..g, catalytic degradation, or enzymatic transformation under different redox conditions, or with biological processes and use of microbial speciation/enzyme activity assays). What I am trying to figure out is what you know and what you feel about learning new techniques that you may not know much about at present. Could you get back to me with your thoughts on the above aspects. Do attach a copy of your transcript along with a brief description of your current project.
    Best wishes,

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyoba نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم نظرتون رو نسبت به قسمتی که BOLD کردم بدونم، بخصوص اینکه نمیتونم منظور ایشون از کپی ترنسکریپتمو بفهمم چیه؟ کسی میتونه به من توضیح بده، ممنون.

Dear Peyman,
    Thank you for your email. I am keen to explore a common ground between your interests and mine so that we can identify a specific topic for your PhD research. Your thesis topic is an interesting one and could serve as a starting point. My group looks at including cutting edge science in our research as well as advancing the computational tools we use to explain the observations. Could your tell me more about what aspects of fate are you looking at, and the comfort level you have with different modelling (computational) tools and the experimental approaches you may be using. For example, are you also comfortable with physical, chemical and biological transformation processes and what experience you have in these areas (e..g, catalytic degradation, or enzymatic transformation under different redox conditions, or with biological processes and use of microbial speciation/enzyme activity assays). What I am trying to figure out is what you know and what you feel about learning new techniques that you may not know much about at present. Could you get back to me with your thoughts on the above aspects. Do attach a copy of your transcript along with a brief description of your current project.
    Best wishes,
    سلام

منظور از Transcript ریز نمرات دوره های تحصیلی هست که گذروندین . ایشون به شما گفتن ریز نمرات و همچنین خلاصه ای از پروژه ای رو که انجام دادین رو برای ایشون ارسال کنید.

Junior Member Peyoba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

منظور از Transcript ریز نمرات دوره های تحصیلی هست که گذروندین . ایشون به شما گفتن ریز نمرات و همچنین خلاصه ای از پروژه ای رو که انجام دادین رو برای ایشون ارسال کنید.
    ممنونم از لطف شما، یعنی میفرمایید که ریز نمرات ترجمه شده خودم رو ارسال کنم بهشون؟ از این بابت میگم که طبیعتاً با در نظر گرفتن این مساله که من الان فقط در مرحله ایمیل زدن یه اساتید هستم و هنوز ریز نمرات ترجمه شده ای ندارم، تا امروز برم مراتب پیگیری رو به عمل بیارم، شاید یه مقدار طول بکشه تا به دستم برسه، و این تاخیر به نظر شما مشکل ساز نخواهد شد؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyoba نمایش پست ها
    ممنونم از لطف شما، یعنی میفرمایید که ریز نمرات ترجمه شده خودم رو ارسال کنم بهشون؟ از این بابت میگم که طبیعتاً با در نظر گرفتن این مساله که من الان فقط در مرحله ایمیل زدن یه اساتید هستم و هنوز ریز نمرات ترجمه شده ای ندارم، تا امروز برم مراتب پیگیری رو به عمل بیارم، شاید یه مقدار طول بکشه تا به دستم برسه، و این تاخیر به نظر شما مشکل ساز نخواهد شد؟
    مسلما ایشون منظورش ریزنمرات رسمی ترجمه شده است اما اگر رسیدن به این مدرک خیلی طول می کشه شما می تونید خودتون فعلا جدولی رو در Word درست کنید و نمرات رو در اون وارد کنید و اسم دروس رو هم به انگلیسی بنویسد. بهتره بالای صفحه هم آرم دانشگاه رو قرار بدین و پایین جدول هم معدل رو قرار بدین و توضیح بدین نمرات از 20 هست ، در آخر هم فایل رو PDF کنید. بعد از این ، ایشون می تونند نظرشون رو در مورد ریز نمرات شما اعلام کنند اما جهت اپلای کردن حتما به ریز نمرات رسمی ترجمه شده نیاز دارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)