صفحه 1077 از 1371 نخستنخست ... 77577977102710671068106910701071107210731074107510761077107810791080108110821083108410851086108711271177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,761 تا 10,770 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط member8989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد ایمیل این استاد بگین و اینکه به نظرتون چه پاسخی بهش بدم؟

After reading the files you sent to me, I feel you are a good candidate for our PhD program and thus I am interested in taking you as my PhD student. You are encouraged to apply officially and then I will take a closer look at your full application. If the admission committee ranks you as top applicant and agrees, I will be happy to take you.

Cheers,
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اما و اگرهایی که استاد در این جواب آورده خیلی زیاد هست...
    در کل خیلی جواب موثری نگرفتید...
    سوال خاصی هم مطرح نیست... چون توضیحاتش در مورد روند کار کامل هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با احترام کامل به Matinking عزیزم،
    به نظر من جواب خوبی گرفتید هر چند جواب خیلی محکمی ممکنه نباشه. استاد از رزومه شما خوشش اومده و خواسته که به نوعی جزو Short listش باشید.
    خب شما ازین به بعد باید روند رو پیش برید. یعنی اپلای کنید و کمیته نظرشو بده و شما از سد رقبا بگذرید و خب استاد هم جز این کار خاصی ازش بر نمیاد
    و وقتی شما از سد انتخاب شدن گذشتید استاد هم گفتن که شما رو با علاقه مندی به عنوان دانشجوی دکترا خواهند پذیرفت
    اساسا توی این موارد جواب همینیه که شما گرفتی و خب نوع دیگه ای استادها جواب نمیدن چون اختیاراتشون معلومه
    حالا البته دانشگاه با دانشگاه فرق داره
    در کل
    اگه پوزیشن و دانشگاه براتون مهمه و شانسی برای خودتون میبینید با توجه به رزومه تون و گروه تحقیقاتی اون استاده
    و اگه دلتون میخواد که شانستون رو محک بزنید و این به عنوان یه هدف براتون ارزشمنده حتما اپلای کنید
    (لطفا به اگه هایی که عرض کردم توجه کنید)

البته حرف منم پیشنهاده و ممکنه درست نباشه
    بازم بپرسید از دوستان دیگه

موفق باشید
    ویرایش توسط ali728 : September 13th, 2015 در ساعت 11:53 AM

Junior Member Peyoba آواتار ها

سلام دوستان،
    چند روز پیش یکی از اساتید دانشگاه آکلند، در جواب ایمیل من، این ایمیل رو فرستادن که منم بعد از یک روز (به سبب گرفتن ریز نمرات از دانشگاه) جواب ایمیل ایشون رو دادم و ضمن پاسخ به سوالهاشون، ریز نمرات و خلاصه مختصری از پایان نامه م رو فرستادم بهشون، از اون تاریخ حدود 5 روز میگذره و ایشون هنوز به من جوابی ندادن، میخوام بدونم پیگیری این قضیه رو چطور میبینید؟، آیا به نظرتون لازمه ایمیلی بزنم و پیگیری کنم یا خیر؟

Dear Peyman,
    Thank you for your email. I am keen to explore a common ground between your interests and mine so that we can identify a specific topic for your PhD research. Your thesis topic is an interesting one and could serve as a starting point. My group looks at including cutting edge science in our research as well as advancing the computational tools we use to explain the observations. Could your tell me more about what aspects of fate are you looking at, and the comfort level you have with different modelling (computational) tools and the experimental approaches you may be using. For example, are you also comfortable with physical, chemical and biological transformation processes and what experience you have in these areas (e..g, catalytic degradation, or enzymatic transformation under different redox conditions, or with biological processes and use of microbial speciation/enzyme activity assays). What I am trying to figure out is what you know and what you feel about learning new techniques that you may not know much about at present. Could you get back to me with your thoughts on the above aspects. Do attach a copy of your transcript along with a brief description of your current project.
    Best wishe

سلام
    یکی از استادای در جواب درخواست برای دکترای برق و بعد از کمتر از یک روز به این شکل جواب داده:

We do not offer PhD degrees, instead a Doctorate of Engineering is offered. Please indicate for me whether you are able to completely/partially pay your expenses on your own. Right now, I cannot promise financial support, though the Lamar University offers good discounts to those interested to pay the fees on their own. It may take me a semester to secure some financial support for you.
    If still interested, we can have a chat on skype…

میشه نظرتون بگین
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Junior Member

سلام دوستان عزیز من به استادی ایمیل زدم و گفتم علاقمند به زمینه کاری شما دارم و میخوام تز دکترامو رو این موضوع کار کند شما مایلید؟این جوابو داد که اصلا منظورشو نفهمیدم

Thank you for your interest in our program. For enquiries to do with the PhD Program, please contact Dr. Leonie Sandercock, Program Chair.

Regards,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shailishojaei نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من به استادی ایمیل زدم و گفتم علاقمند به زمینه کاری شما دارم و میخوام تز دکترامو رو این موضوع کار کند شما مایلید؟این جوابو داد که اصلا منظورشو نفهمیدم

Thank you for your interest in our program. For enquiries to do with the PhD Program, please contact Dr. Leonie Sandercock, Program Chair.

Regards,
    ممکن است از دانشگاههایی باشد که انتخاب دانشجو بیشتر و یا حداقل پس از تایید کمیته است. یا این امکان وجود دارد که این استاد دانشجوی دکتری کلا/ترمهای پیش رو نخواهد گرفت و شما را راهنمایی کرده که در مورد مسایل مرتبط با دوره دکتری با رییس بخش مربوطه ارتباط برقرار کنید.
    اصولا بحث احتمالا جنرالی است و ارتباطی می توان گفت البته تا حدود زیادی به کیس شما ندارد. یک تمپلیت ارجاع است اما برداشت ویژه ای از آن نمیتوانید داشته باشید.
    برقراری تماس شما با فرد معرفی شده و فیدبکی که میگیرید ادامه مسیر شما و برگشت احتمالی مسیر مکاتبه به شرایط مشخص تر را امکانپذیر خواهد ساخت.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام
    یکی از استادای در جواب درخواست برای دکترای برق و بعد از کمتر از یک روز به این شکل جواب داده:

We do not offer PhD degrees, instead a Doctorate of Engineering is offered. Please indicate for me whether you are able to completely/partially pay your expenses on your own. Right now, I cannot promise financial support, though the Lamar University offers good discounts to those interested to pay the fees on their own. It may take me a semester to secure some financial support for you.

میشه نظرتون بگین
    خوب اول که گفته ما PhD نداریم و مدرک Dr of Eng داریم (تا اونجایی که من میدونم PhD آکادمیک تر و Dr of Eng رویکرد صنعتی تر داره - البته هیچ منعی نیست که هرکدوم تو اون یکی حوزه کار کنن)
    بعدش هم داره میپرسه آیا خودت ساپورت مالی کامل یا نصفه نیمه ای داری برای خودت چون من الان نمی تونم قولی بدم و احتمالا بعد از 1 ترم می تونم ساپورتت کنم. ضمنا میگه که دانشگاه لامار برای دانشجوها تخفیف خوبی میده (فکر کنم کل tuition رو می بخشن). در واقع تشویقت میکنه که گذراندن 1 ترم با شهریه کم اینجا زیاد سخت نیست.
    آخرش هم گفته اگه مایلی یک اسکایپ با هم داشته باشیم.
    تفسیر خاصی هم نداره - اگه جایی فاند داری خوب برو اونجا - اگه نه اینجا شهریه 1 ترمش زیاد نیست و از ترم 2 هم به احتمال قوی استاده ساپورتت می کنه. ببین به شرایطط می خوره یا نه.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

سلام

میشه نظرتون بگین
    ایمیل خوبیه. ولی اگر رزومه تون خوبه به جایی که فاند از اول بهتون میده فکر کنید و الا به شرایط مالی تون بستگی داره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyoba نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    چند روز پیش یکی از اساتید دانشگاه آکلند، در جواب ایمیل من، این ایمیل رو فرستادن که منم بعد از یک روز (به سبب گرفتن ریز نمرات از دانشگاه) جواب ایمیل ایشون رو دادم و ضمن پاسخ به سوالهاشون، ریز نمرات و خلاصه مختصری از پایان نامه م رو فرستادم بهشون، از اون تاریخ حدود 5 روز میگذره و ایشون هنوز به من جوابی ندادن، میخوام بدونم پیگیری این قضیه رو چطور میبینید؟، آیا به نظرتون لازمه ایمیلی بزنم و پیگیری کنم یا خیر؟

Dear Peyman,
    Thank you for your email. I am keen to explore a common ground between your interests and mine so that we can identify a specific topic for your PhD research. Your thesis topic is an interesting one and could serve as a starting point. My group looks at including cutting edge science in our research as well as advancing the computational tools we use to explain the observations. Could your tell me more about what aspects of fate are you looking at, and the comfort level you have with different modelling (computational) tools and the experimental approaches you may be using. For example, are you also comfortable with physical, chemical and biological transformation processes and what experience you have in these areas (e..g, catalytic degradation, or enzymatic transformation under different redox conditions, or with biological processes and use of microbial speciation/enzyme activity assays). What I am trying to figure out is what you know and what you feel about learning new techniques that you may not know much about at present. Could you get back to me with your thoughts on the above aspects. Do attach a copy of your transcript along with a brief description of your current project.
    Best wishe
    پنج روز که احتمالا بخشی از آن به تعطیلات هم خورده است برای بررسی استاد در چنین موضوعی کافی نیست. حداقل ده روز تا دوهفته برای انتظار دریافت اینچنین پاسخهایی ممکن است نیاز باشد صبرکنید. البته در صورتی که پاسخ شما برای بررسی و دریافت پاسخ دوم از سوی استاد به اندازه کافی امیدوارکننده باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

سلام

میشه نظرتون بگین
    در تکمیل پاسخهای دوستان و به درخواست خودتان مبنی بر مرور پست اخیر فقط این نکته را اضافه کنم که ساختار DEng بیشتر رویکردی professinally-Oriented دارد و اگر هدف شما آکادمیک و هیات علمی و نظایر آنست ممکن است به دوره های دیگر ریسرچ بیس علاقه بیشتری داشته باشید.
    while a DEng will be slightly harder to market than a PhD in Engineering, when you do find people who know about it you'll have an easier time marketing to that person, which often translates into a higher wage. So if you want to someday manage a city planning power network department, it may make your career path harder, but if you're looking for a job in an engineering department supplies equipment etc, it will probably make your career placement easier
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ... یکی از اساتید بعد از 24 ساعت به من این جواب رو دادخ و از اونحایی که این اولین استادیه که من ازش جواب گرفتن نمیدونم باید بهش چی بگم ... در مورد زبان میتونم بگم که چند وقت دیگه امتحان دارم نمره خوبی از زبان میارم .. ولی در رابطه با موضوع مشخص برای ادامه تحصیل باید الان بهش جواب بدم با بگم بیشتر تحقیق میکنم و در جریانش میذارم ؟ لطفا راهنمایی کنید . چون نمیخام ارتباطم باهاش قطع بشه و آیا اصن به نظرتون ایمیل امیدوار کننده ای هست ؟
    Your background and interests certainly appear to be a good fit with my research. If you would like remote sensing to be a primary focus of your PhD, then I would recommend you consider Profs. Yang or Mesev in our department. If your interests are more about geocomputation, then go with me.

I encourage you to think about what you want to study/learn during your time as a PhD student. This should be specific, not just "GIS." If you already have an idea about a dissertation topic, this will be an advantage for you during the application process. We are looking for students who have a clear vision for what they want from their studies. This type of content should go into your application letter. Having strong English skills before you arrive will also be a big advantage.

I hope you apply to the program.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)