صفحه 1093 از 1371 نخستنخست ... 93593993104310831084108510861087108810891090109110921093109410951096109710981099110011011102110311431193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,921 تا 10,930 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگه یک استادی تو آمریکا رزومرو کامل مطالعه کرده باشه و تشویق به اپلی کنه (چون دقیقا قید کرده بود که gRE نداری) و از ایملی که میفرسته به اپلیکنت یه کپی هم به ادمیژن بفرسته چقدر می شه به حرفش اعتماد کرد ؟ (اگه آدم احتمال ریجکت توسط کمیته رو بده)
    ممنون
    سلام

به جواب هایی خیلی محکم تر از "یک cc ایمیل" هم نمیشه به قطع دل خوش کرد چه رسد به این!...
    توصیه می کنم خیلی روش حساب نکنید و تلاشتون روبرای گرفتن جواب های قاطع و موثر از اساتید ادامه بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام

استاد این جواب رو داده:
    Good. We should have a talk over skype on Oct. 8 or 9. Could you send me your recent publications first if
    ?available

1- درسته که مقاله ای در حال review توی یه ژورنال هست رو براش بفرستم. (مقاله خیلی بدی نیست، توی یه کنفرانس accept شده)؟

2- با توجه به جوابش میشه گفت توی interview بیشتر روی چی زوم خواهد کرد؟ (البته توی ایمیل های قبلی از مقالش هم سوال پرسیدم)

ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Hi Majid,

Thank you for your interest in my research.
    You seem like a highly qualified candidate.
    All applications to graduate programs, however, have to go through the appropriate admission office at University of Waterloo first.
    Unfortunately though, your email shows a lack of attention to critical details, so I don't think you would be a good match for my group.

سلام دوستان به نظرتون بيشتر اصرار كنم و توضيح بدم تازه ليسانس رو تموم كردم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    Hi Majid,

Thank you for your interest in my research.
    You seem like a highly qualified candidate.
    All applications to graduate programs, however, have to go through the appropriate admission office at University of Waterloo first.
    Unfortunately though, your email shows a lack of attention to critical details, so I don't think you would be a good match for my group.

سلام دوستان به نظرتون بيشتر اصرار كنم و توضيح بدم تازه ليسانس رو تموم كردم؟؟
    سلام دوست عزیز.

یعنی چی که اصرار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چه ربطی داره که تازه لیسانستون رو تمام کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به حق که استاد تیز و نکته سنجی هست ایشون!!!!!!!
    ایشون احتمالا در وبسایت شخصیشون یه سری نکات رو بیان کرده مثل اینکه به من ایمیل نزنید و تنها از راه اپلای به دانشگاه اقدام کنید یا اینکه قبل از اینکه به من ایمیل بزنید نکات فلان و فلان یا رمز شب بهمان رو بگید تا من بفهمم رندوم به من ایمیل ندادید. اونوقت شما بدون در نظر گرفتن این مسائل بهشون ایمیل زدید. حالا ایشون میگن شما رزومه خوبی دارید اما نشون به اون نشون که آدم بی دقتی نسبت به نکات پر اهمیت هستید نمیتونید فرد مناسبی برای گروه ایشون باشید. حالا با این اوصاف به نظر خودتون قسم آیه میتونه راه گشا باشه؟؟؟؟
    لطفا به هر قیمتی با استادا ارتباط برقرار نکنید هر چند که بعضی از دوستان عقیدشون اینه که مهم نیست و شما چیزی رو از دست نمیدید اما باور کنید که گاهی اوقات بی توجهی هر کدوم از ما وجهه یه ملیت رو خدشه دار میکنه!
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

سلام دوستان خوبم
    من به یه استاد ایرانی در امریکا ایمیل دادم و ایشون این جواب رو دادند. منظورشون چی بود؟ مثبت بود یا منفی؟

Dear
    Thanks for your interest in Ph.D. Program at the College of ...., the University of...... I am forwarding your e-mail to Graduate Liaison, Professor Callahan. She is going to provide you with necessary info. regarding your application process.

Sincerely

در جواب چی باید بگم؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام

استاد این جواب رو داده:
    Good. We should have a talk over skype on Oct. 8 or 9. Could you send me your recent publications first if
    ?available

1- درسته که مقاله ای در حال review توی یه ژورنال هست رو براش بفرستم. (مقاله خیلی بدی نیست، توی یه کنفرانس accept شده)؟

2- با توجه به جوابش میشه گفت توی interview بیشتر روی چی زوم خواهد کرد؟ (البته توی ایمیل های قبلی از مقالش هم سوال پرسیدم)

ممنون
    دوست عزیز
    1. در حالت کلی کار ایده الی نیست چون مقاله شما تا وقتی اکسپت نشده یه Publication براتون حساب نمیشه. ولی به نظر من میتونید بفرستید برای استاد و بگید که هنوز Under Review هست کارتون و منتظر نظر ژورنال مربوطه هستید ولی خودتون از کار راضی بودید. (اینو در این جالت پیشنهاد میکنم که جز اون کار چیز دیگه ای نداشته باشید. والا اگه پابلیکیشن هایی دیگه ای دارید نیازی نیست اون under review رو هم بقرستید)

2. به نظر من روی موضوعات مشترک کاریتون و مقاله ها تون صحبت میشه ولی خودتون رو رنج ذهنی ندید. خیلی راحت میشه قبل از مصاحبه از استاد بپرسید که کدوم بخش ها بیشتر مورد توجهشون خواهد بود در روز مصاحبه که شما هم خودتون رو آماده کنید و در اون راستا پاورپوینی اماده کنید و براشون پرزنت کنید (میتونید به فروم مصاحبه اسکایپ هم مراجعه کنید)

بازم نظر باقی دوستان رو بگیرید

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    از روش باز یابی رمز اسکایپ استفاده کنید که فقط از شما ایمیل رو می خواد اگه نمی دونید از چه ایمیلی برای باز کردن اسکایپ استفاده کردین هم می تونید با یکی از ایمیل هایی که فک می کنید اکانت شما باز شده سعی کنید یک اکانت جدید بسازید, در صورتی که اکانت قبلی تون با همین ایمیل باز شده باشه سایت اختار میده و شما می فهمید که از چه ایمیلی استفاده کردین برای باز کردن اسکایپ قبلی تون.
    موفق باشید

اين متن به هم راه دوتا PDFs واسه إستاد فرستادم
    اما هيچ جوابي نداد
    بايد تو اسكايپ اددش كنم؟
    Dear professor 
Thanks for your email
I have attached my updated CV and my paper. 
The paper is my final project and it got accepted in this journal. 
My Skype username is : zahra

Junior Member

سلام دوستان یکی از استادهای این دانشگاه به بنده این جواب را داده بنظرتون میشه روش حساب کرد یا خیر
    Please complete your application to teh department. I will then request and review your file.

ممنون از پاسختون. منظورم قسم آيه نبود. من چيزي تو سايتش نديدم. منظورم اينه شايد منظورش اين بوده تو ايميلم وارد جزئيات ريسرچ نشدم و خيلي كلي گفتم عنوان رو چون ميخواستم ايميلم كوتاه باشه. حالا بپرسم منظورش چيه؟؟ چون واقعا چيزي نيست تو وبسايتش
    نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.یعنی چی که اصرار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه ربطی داره که تازه لیسانستون رو تمام کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به حق که استاد تیز و نکته سنجی هست ایشون!!!!!!!ایشون احتمالا در وبسایت شخصیشون یه سری نکات رو بیان کرده مثل اینکه به من ایمیل نزنید و تنها از راه اپلای به دانشگاه اقدام کنید یا اینکه قبل از اینکه به من ایمیل بزنید نکات فلان و فلان یا رمز شب بهمان رو بگید تا من بفهمم رندوم به من ایمیل ندادید. اونوقت شما بدون در نظر گرفتن این مسائل بهشون ایمیل زدید. حالا ایشون میگن شما رزومه خوبی دارید اما نشون به اون نشون که آدم بی دقتی نسبت به نکات پر اهمیت هستید نمیتونید فرد مناسبی برای گروه ایشون باشید. حالا با این اوصاف به نظر خودتون قسم آیه میتونه راه گشا باشه؟؟؟؟لطفا به هر قیمتی با استادا ارتباط برقرار نکنید هر چند که بعضی از دوستان عقیدشون اینه که مهم نیست و شما چیزی رو از دست نمیدید اما باور کنید که گاهی اوقات بی توجهی هر کدوم از ما وجهه یه ملیت رو خدشه دار میکنه!

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

دوستان این یه جواب تمپلیت هست درسته ؟

Hello Saria,

Thank you for contacting me about PhD studies.
    I suggest you formally apply to the PhD programs in our school.
    There are two programs that might be of interest to you.
    I have copied our Office of Graduate Admissions who can help you with the forms needed to apply.

1) PhD in Computer Science
    XXXXX
    And

2) PhD in Information Technology.
    YYYY

The first is a traditional CS program while the second is much broader. I presume you would be more interested in the CS PhD.

Once you are accepted then we make decisions about support in terms of Graduate Research Assistantships or Graduate Teaching Assistantships.

Please do consider applying for the PhD program.

I've got a strong urge to fly, but I've got nowhere to fly to. - Pink Floyd

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)