صفحه 1094 از 1371 نخستنخست ... 94594994104410841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411441194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,931 تا 10,940 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    از ایشون پرسیدم واقعا علاقه مند هستن به گرفتن من
    Our admissions are based on competition among the applicants. Only after we have
    received all of the applications and analyzed them carefully can we decide
    whom we can admit. You have a high chance but not a guarantee.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من چند وقت پیش سوال پرسیدم که متاسفانه کسی به من جوابی نداد.
    حالا همون سوال دوباره میپرسم امیدوارم کسی جوابی براش داشته و مطمئنا سوال خیلی از دوستان هم هست.
    سوالم اینه: خیلی از استاد ها در جواب درخواستت فقط میگن اپلای کن. به این اساتید چه ایمیلی باید بزنی؟ چی بگی؟ میشه در مورد فاند ازشون بپرسی؟

ممنون میشم جوابم بدین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    حالا همون سوال دوباره میپرسم امیدوارم کسی جوابی براش داشته و مطمئنا سوال خیلی از دوستان هم هست.
    سوالم اینه: خیلی از استاد ها در جواب درخواستت فقط میگن اپلای کن. به این اساتید چه ایمیلی باید بزنی؟ چی بگی؟ میشه در مورد فاند ازشون بپرسی؟

ممنون میشم جوابم بدین
    وقتی استاد میگه اپلای کن واقعاً نمیشه جواب قطعی گرفت! استادهایی هستن که میگن اپلای کن ولی منظورشون فقط در حد تشویق هست، استادی هم هست که میگه اپلای کن و مثلاً بعد اپلای فاندم به دانشجو میده. به هر حال شما می تونید ازشون بپرسید که آیا پوزیشن خالی دارن و فاند هست ولی در نهایت جواب قطعی معمولاً نمیشه گرفت که استاد صد در صد شما رو می گیره

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

ممنون میشم جوابم بدین
    به نظرم 3 حالت داره (فقط US):
    رزومه شما در حد رزومه دانشجوهایی هست که هر سال می گیره و احتمال میده که شما از سد کمیته رد بشید.
    ریسرچ شما دقیقا تو زمینه ای هست که استاد دنبالشه و ممکنه بدون توجه به فاکتر های دیگه تو رزومتون شما رو تشویق به اپلی کنه.
    هر دو مورد بالا یک جا هست هم ریسرچ مشابه هست و هم اینکه رزومه شما اوکی هست.

به هر حال به هیچ عنوان نمیشه امید وار بود. دلیلش این هست که ممکنه از شانس بد شما افراد دیگه تو رقابت رزومه بهتری از شما داشته باشن و شما از قافله عقب بمونید. ولی به هرحال, وقتی استادی شما رو تشویق به اپلی می کنه یعنی اینکه شما شانس پزیرش دارید و این شما هستید که باید همه فاکتور ها رو سبک سنگین کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید.
    من خودم به شخصه دنبال جواب های منفی هستم تا مثبت دلیل اش ام کاملا واضحه چون وقتی میدونم استاد نمی خواد منو بگیره حتی اگه دانشگاه تو سطح منم باشه پولم رو هدر نمی دم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. منظورم قسم آيه نبود. من چيزي تو سايتش نديدم. منظورم اينه شايد منظورش اين بوده تو ايميلم وارد جزئيات ريسرچ نشدم و خيلي كلي گفتم عنوان رو چون ميخواستم ايميلم كوتاه باشه. حالا بپرسم منظورش چيه؟؟ چون واقعا چيزي نيست تو وبسايتش
    اگر واقعا مطمئنید که هیچ نکته ای رو از قلم ننداختید و همه چیز رو تمام و کمال بررسی کردید. جهت کسب حقیقت ازش بپرسید منظورش چی بوده. آخه اینجور که این بنده خدا پاسخ داده انگار که شما یه چیز واضحی رو از دیدتون دور کردید. سایت دانشگاه رو قسمت ادمیشن رو هم کامل چک کنید چون گاهی اوقات دانشگاه به صراحت بیان میکنه که با استاد تنها بعد از گرفتن پذیرش حق برقراری ارتباط رو دارید. ازش بپرسید که کجای کار ایراد داشته اما طوری نباشه که حس کنه به قول خودتون اصراری در کاره و اگر بهتون دیگه جواب نداد به نظرم بهتره بیخیال این استاد بشید چون تا همینجا هم یه جورایی آب پاکی رو ریخته رو دستتون.
    پست قبلی من با مزاح (البته تند و تلخ) همراه بود برای اینکه در این راه یه مقدار دست به عصا پیش بریم هممون. در نظر داشته باشیم که یه سری حساسیتهایی رومون هست. اگر ناراحت شدید امیدوارم که عذرخواهی من رو بپذیرید.
    موفق و سربلند باشید
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

سلام بروبچس
    من پارسال می خواستم برای دکتری اپلای کنم لذا برای خیل عظیمی از اساتید ایمیل فرستادم ولی جواب قابل قبولی نتونستم بگیرم و لذا در دانشگاه تربیت مدرس در مقطع دکتری مشغول به درس شدم و اکنون ترم سوم هستم. امروز ایمیلی از اساتید یکی از دانشگاههای آمریکا که پارسال براش ایمیل فرستاده بودم دریافت کردم که نمی دونم چی جوابش رو بدم پی گیری کنم یا ولش کنم و...
    Hello Mehdi,

You sent me an email quite a while ago, and for some reason it ended up in my ‘junk’ mailbox. Nevertheless, you have an interesting background. Could you please tell me what your current situation is? I assume that you may have already started your doctoral studies somewhere, but wanted to check.

Kind regards,

خواهشاً راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiMamal نمایش پست ها
    سلام بروبچس
    من پارسال می خواستم برای دکتری اپلای کنم لذا برای خیل عظیمی از اساتید ایمیل فرستادم ولی جواب قابل قبولی نتونستم بگیرم و لذا در دانشگاه تربیت مدرس در مقطع دکتری مشغول به درس شدم و اکنون ترم سوم هستم. امروز ایمیلی از اساتید یکی از دانشگاههای آمریکا که پارسال براش ایمیل فرستاده بودم دریافت کردم که نمی دونم چی جوابش رو بدم پی گیری کنم یا ولش کنم و...
    Hello Mehdi,

You sent me an email quite a while ago, and for some reason it ended up in my ‘junk’ mailbox. Nevertheless, you have an interesting background. Could you please tell me what your current situation is? I assume that you may have already started your doctoral studies somewhere, but wanted to check.

Kind regards,

خواهشاً راهنمایی کنید

اگر من جای شما بودم جدی نمی گرفتم این مساله رو. همونجا درستون رو فعلا ادامه بدین، اگر هم مثل من سودای امریکا دارین بذارین برای پست داک بیاین. البته خیلی زود متوجه خواهین شد که اینور خیلی هم خبری نیست.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiMamal نمایش پست ها
    سلام بروبچس
    Hello Mehdi,

Kind regards,

خواهشاً راهنمایی کنید
    اگه مشکل سربازی ندارین و جریمه دکترا رو می تونید بپردازید و صد البته خواهان ادامه تحصیل با این استاد هستید, بهشون بگید که در این مدت داشتم ریسرچ میکردم تا زرومم رو قوی کنم و هنوز دنبال پوزیشن هستم تا ببینید چی میشه.

سلام دوستان, خوشحال میشم نظرتون رو بگین :
    Thank you for your interest.
    I am not sure whether I will be needing a new student soon, but I strongly encourage you to apply to our department for Fall 2016.,
    بعد من بش گفتم حالا براساس c.v من رو competitive میبینه یا نه: این جواب رو داد:
    I am not on the committee, Afshin, so I cannot determine a possible outcome of your application
    می خوام ببینم اصولا این جاهایی که کمیته محوره (که من تا حالا هر چی جواب گرفتم بلا استثنا همینجوری بوده) چقدر ایمیل دادن کمک میکنه؟ آیا تلاش بیهوده نیست؟
    من قبلا این سوال رو مطرح کردم ولی پاسخی نگرفتم. خواهشم اینه که قدیمی ترها یا دوستانی که اطلاع دقیقی دارن راهنمایی کنن.
    ممکنه مشکل از این باشه که رزومه من مثلا قوی نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    سلام دوستان, خوشحال میشم نظرتون رو بگین :
    Thank you for your interest.
    I am not sure whether I will be needing a new student soon, but I strongly encourage you to apply to our department for Fall 2016.,
    بعد من بش گفتم حالا براساس c.v من رو competitive میبینه یا نه: این جواب رو داد:
    I am not on the committee, Afshin, so I cannot determine a possible outcome of your application
    می خوام ببینم اصولا این جاهایی که کمیته محوره (که من تا حالا هر چی جواب گرفتم بلا استثنا همینجوری بوده) چقدر ایمیل دادن کمک میکنه؟ آیا تلاش بیهوده نیست؟
    من قبلا این سوال رو مطرح کردم ولی پاسخی نگرفتم. خواهشم اینه که قدیمی ترها یا دوستانی که اطلاع دقیقی دارن راهنمایی کنن.
    ممکنه مشکل از این باشه که رزومه من مثلا قوی نیست؟
    طبق تجربه من، پذیرش دانشگاه های طراز اول امریکا کمیته محوره و ایمیل فرستادن به اساتید، صرفاً بعد از پذیرش شما توسط کمیته می تواند کمک کننده باشد. پذیرش از کمیته نیز نیازمند رزومه قوی مسلط به نمرات برتر زبان و تاحدودی شانس استوار است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)