صفحه 1100 از 1371 نخستنخست ... 1006001000105010901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011501200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,991 تا 11,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    Hi, Majid, Thanks for your interest! Yes, I will be hiring some PhD students next fall. You are highly encouraged to apply. Please indicate my name on your application (feel free to include other professors who's research you are also interested in) and also send me another email so that I don't miss your application material. Good luck! Best
    ببخشید از ایملای خنثی هست این؟
    نه کجای این خنثاست؟!!!!!
    دقیقا انتظارتون از جواب استاد چیه؟!
    یعنی منتظر چه جوابی هستید؟!!
    یا حق ...

با سلام. والله دعوت به مصاحبه اينا ندارن انگار.. همه دوستاي من با مصاحبه رفتن آخه.. احساس ميكنم بخاطر اپليكيشن في ميگن حتما اپلاي كن. بازم برام جاي سواله.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    نه کجای این خنثاست؟!!!!!
    دقیقا انتظارتون از جواب استاد چیه؟!
    یعنی منتظر چه جوابی هستید؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    Hi, Majid, Thanks for your interest! Yes, I will be hiring some PhD students next fall. You are highly encouraged to apply. Please indicate my name on your application (feel free to include other professors who's research you are also interested in) and also send me another email so that I don't miss your application material. Good luck! Best
    ببخشید از ایملای خنثی هست این؟
    زمانی که اطلاعات موجود در ایمیل کلی باشه و یجورایی بشه واسه یک قشر خاصی ازش اسفاده کرد, تمپلیت هست مثل همین جواب. ولی این دست ایمیل ها مثلا به همه اپلیکنت ها فرستاده نمیشه و وقتی استادی ایمیلی با این مضموم میفرسته یک معنی داره اینکه در اپلیکیشن شما شانسی برای گرفتن پزیرش میبینه و با تشویق شما به اپلی یک جورایی ترس شما از اپلی رو کاهش میده.
    البته در مواردی هم اساتید خیلی از اپلیکنت ممکنه خوششون بیاد و نخوان که از دستش بدن, در این جورموارد متن ایمیل ها کلا شخصی نوشته میشه (مثلا میگه شما چرا GRE نداری ؟ ) که نشون بده مورد شما رو کامل بررسی کرده و با انجام مصاحبه و ... سعی می کنن دانشجو رو ترغیب به اپلی کنن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از استادا در جواب ایمیل من، این ایمیلمو به Assistant Dean of the Graduate School زده و ادرس ایمیل منو به صورت CC وارد کرده.
    Dear ----:

Here is a potentially very good applicant to our Ph.D. program. Please follow-up with him, while pointing out the necessary caveats during the application process. Your efforts in these matters are very much appreciated by me personally.

Thanks and best regards,

نظرتون در موردش چیه؟
    ممنون از راهنماییتون

من به یکی از اساتید کانادا ایمیل زدم و مختصری هم از کاری که کردم و برای آینده در نظر دارم گفتم که ایشون این جوابو داده:
    Thanks for your interest in joining my team. I encourage you to apply, but due to the large number of applications I receive, I can’t spend time discussing research topics at this stage. If things work out, I’d be more than happy to chat with you about your project later on.

Good luck.

با توجه یه اینکه کانادا باید نظر استادو جلب کرد به نظرتون این پیچونده الان یا کمیته مهمه واقعا؟ کلا چه پاسخ و عکس العملی پیشنهاد میدید؟
    ممنون

Dear Mohammed,
    Many thanks for your email. I am pleased to read your email and indeed to see your impressive credentials. I would be pleased to see you studying at .....with the topic you have proposed. I am copying this email to Professor ..... who is the Postgraduate Research Tutor and who will be able to guide you through the admissions process and the financial and other regulatory matters that will need to be processed. Please do not hesitate to get in touch in the mean time if I can help further and I look forward to seeing a formal application in due course.
    به نظرتون راجع به فاند داشتن بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karaj20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استادا در جواب ایمیل من، این ایمیلمو به Assistant Dean of the Graduate School زده و ادرس ایمیل منو به صورت CC وارد کرده.
    Dear ----:

Here is a potentially very good applicant to our Ph.D. program. Please follow-up with him, while pointing out the necessary caveats during the application process. Your efforts in these matters are very much appreciated by me personally.

Thanks and best regards,

نظرتون در موردش چیه؟
    ممنون از راهنماییتون
    اگه از طرف Assistant dean ایمیلی هم دریافت کردید که تشویق به اپلی کنه, نشون میده شانس خوبی واسه پزیرش دارید و می تونید اپلی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavimohamad نمایش پست ها
    Dear Mohammed,
    Many thanks for your email. I am pleased to read your email and indeed to see your impressive credentials. I would be pleased to see you studying at .....with the topic you have proposed. I am copying this email to Professor ..... who is the Postgraduate Research Tutor and who will be able to guide you through the admissions process and the financial and other regulatory matters that will need to be processed. Please do not hesitate to get in touch in the mean time if I can help further and I look forward to seeing a formal application in due course.
    به نظرتون راجع به فاند داشتن بپرسم؟
    ایمیل خوبی هست. روش حساب باز کنید و اگه سوالی در مورد فاند دارید از ایملی که از طرف استاد .... میاد بپرسید. (دقیقا اینجا گفته and the financial and other regulatory matters)

سلام دوستان

یه استادی هست تو یکی از دانشگاههای خوب آمریکا (رنک 40 تو رشته من و رنک 20 کلی) که من تا حالا دو بار برای دو ترم متوالی بهش ایمیل زدم. بار اول جواب داد که من خودم فاند ندارم اما رزومت خوبه میتونی اپلای کنی و یه نکته ای رو هم راجع به ایمیلم به عنوان راهنمایی گفت. بار دوم باز دوباره گفت که فاند نداره اما رزومه من خیلی خوبه و حتما برای دانشگاهشون اپلای کنم و توضیح داد که از همکارانش کسانی هستن که تو زمینه ای که من میخوام کار میکنن و احتمالا پوزیشن داشته باشن.
    میدونم که رزومه و ایمیلم رو میخونه اما نکته ای که هست اینه که اون همکارانش که میگه ایمیل جواب نمیدن (حتی فکر کنم ایمیل هام رو باز هم نکردن).
    با این اوصاف به نظر شما من باید راجع به این دانشگاه چه کار کنم؟ به صرف نظر این استاد اپلای کنم؟
    (این توضیح رو هم بدم که وزن رزومه من نسبت به این دانشگاه نه کمه نه زیاد لذا نمیدونم باید چه کنم. اما پارسال از یه دانشگاه با رنک 60 تو رشته خودم با اینکه با یه استاد کامل در تماس بودم نتونستم پذیرش و فاند بگیرم (مشخصا یکی رو بهتر از من پیدا کرد چون ایمیل زد و عذرخواهی کرد که فاندش محدوده و نمیتونه من رو بگیره.) و الان یه کم ترسیده شدم.)

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

سلام دوستان

من در روند مکاتبه با اساتید، به یک استاد ایرانی یکی از دانشگاه های تاپ 30 ایمیل زدم که توی ایمیل خیلی مختصر گفته بودم رو چی کار کردم و
    نمره ی تافل هم اینه و GRE هم به زودی آماده میشه. ایشون جواب دادن و گفتن که مقاله داری؟ منم همون مقاله ای الزویر که از تز ارشدم دارم رو
    براشون فرستادم. بعد در مورد نقش من توی این مقاله سوال کردن. توی ایمیل آخر نهایتاً گفتن که براشون 3 تا توصیه نامه در اسرع وقت بفرستم.

حالا سوال من اینه که چطور ممکنه که ایشون از من نخواسته رسماً اپلای کنم؟ آیا روند معمولیه که استاد از دانشجو بخواد مستقیماً توصیه نامه ها رو
    براش بفرسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)