صفحه 1101 از 1371 نخستنخست ... 1016011001105110911092109310941095109610971098109911001101110211031104110511061107110811091110111111511201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,001 تا 11,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

من به استاد میل زدم اینجور جواب داد:
    Thank you for contacting me and for your interest in joining my research group. Currently I do not have any opening in my research group. FYI - if you are able to support your visit and without requiring any financial assistance - I will be able to accommodate you in my research group. I will keep your information on my records should a position become available in the near future (i.e., in the event I receive any research grant). Best wishes for your career endeavors.
    من خودم می خوام فاند داشته باشم و واسه سال بعدشم باشه بدم نمیاد تا سربازیمو برم.به نظرتون چه طور جواب بدم بهش؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه استادی هست تو یکی از دانشگاههای خوب آمریکا (رنک 40 تو رشته من و رنک 20 کلی) که من تا حالا دو بار برای دو ترم متوالی بهش ایمیل زدم. بار اول جواب داد که من خودم فاند ندارم اما رزومت خوبه میتونی اپلای کنی و یه نکته ای رو هم راجع به ایمیلم به عنوان راهنمایی گفت. بار دوم باز دوباره گفت که فاند نداره اما رزومه من خیلی خوبه و حتما برای دانشگاهشون اپلای کنم و توضیح داد که از همکارانش کسانی هستن که تو زمینه ای که من میخوام کار میکنن و احتمالا پوزیشن داشته باشن.
    میدونم که رزومه و ایمیلم رو میخونه اما نکته ای که هست اینه که اون همکارانش که میگه ایمیل جواب نمیدن (حتی فکر کنم ایمیل هام رو باز هم نکردن).
    با این اوصاف به نظر شما من باید راجع به این دانشگاه چه کار کنم؟ به صرف نظر این استاد اپلای کنم؟
    (این توضیح رو هم بدم که وزن رزومه من نسبت به این دانشگاه نه کمه نه زیاد لذا نمیدونم باید چه کنم. اما پارسال از یه دانشگاه با رنک 60 تو رشته خودم با اینکه با یه استاد کامل در تماس بودم نتونستم پذیرش و فاند بگیرم (مشخصا یکی رو بهتر از من پیدا کرد چون ایمیل زد و عذرخواهی کرد که فاندش محدوده و نمیتونه من رو بگیره.) و الان یه کم ترسیده شدم.)
    در پروسه پذیرش و فاند نقش فاکتور شانس را هم در نظر بگیرید. دلیلی نداره اگه تو رنک 60 ریجکت شدید تو رنک 40 نتونید قبول بشید. رنک گویای همه چیر نیست و سیاست دانشگاه ها متفاوته. اگه واقعا وزن زومتون به دانشگاه می خوره و استادی هم هست که وقت می گذاره شما رو تشویق می کنه، بد نیست اپلی کنید. البته دانشگاهی با رنک کلی 20 اصولا رزومه تاپ می خواد. بررسی کنید.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در روند مکاتبه با اساتید، به یک استاد ایرانی یکی از دانشگاه های تاپ 30 ایمیل زدم که توی ایمیل خیلی مختصر گفته بودم رو چی کار کردم و
    نمره ی تافل هم اینه و GRE هم به زودی آماده میشه. ایشون جواب دادن و گفتن که مقاله داری؟ منم همون مقاله ای الزویر که از تز ارشدم دارم رو
    براشون فرستادم. بعد در مورد نقش من توی این مقاله سوال کردن. توی ایمیل آخر نهایتاً گفتن که براشون 3 تا توصیه نامه در اسرع وقت بفرستم.

حالا سوال من اینه که چطور ممکنه که ایشون از من نخواسته رسماً اپلای کنم؟ آیا روند معمولیه که استاد از دانشجو بخواد مستقیماً توصیه نامه ها رو
    براش بفرسته؟
    He knows the Iraninan Prof.s so he wants to see how they recommend you
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط devil_may_cry نمایش پست ها
    نظر دوستان چیه ؟
    جواب محکمی و قابل اتکایی نیست. فقط احتمالا شما تو شورت لیست استاد باشید گه در این صورت هم احتمالا می گفت اسمش رو تو اپلیکیشن بیارید. تشکر کنید و اگه می خوایین اپلی کنین بگید که از روند اپلی مطلعشون می کنید.

سلام بر دوستان

من به یکی از اساتید دانشگاه تورنتو ایمیل دادم و اون هم در پاسخ این جواب را به من داد:

thank you for your interest. I will look at your application once you have fully applied online. If you are interested in joining my group, you can mention my name in your statement.

الان این جواب یه تمپلیت حساب میشه؟ چون معمولا کانادایی ها فوری نمیگن اپلای کن. حالا به نظر شما چه کاری باید انجام داد؟ چون هزینه اپلای این دانشگاه یه مقدار زیاد به نظر میرسه

سلام دوستان

یکی از اساتید این متنو واسم فرستاده:

Dear
    Thank you for the email. Your resume looks good. I may have an open position but I am not certain yet. Please apply directly to UIC-MIE department and will let you know if I decide on this. Thanks

نظرتون چیه؟؟ بهش چی بگم؟؟؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

من به یکی از اساتید دانشگاه تورنتو ایمیل دادم و اون هم در پاسخ این جواب را به من داد:

thank you for your interest. I will look at your application once you have fully applied online. If you are interested in joining my group, you can mention my name in your statement.

الان این جواب یه تمپلیت حساب میشه؟ چون معمولا کانادایی ها فوری نمیگن اپلای کن. حالا به نظر شما چه کاری باید انجام داد؟ چون هزینه اپلای این دانشگاه یه مقدار زیاد به نظر میرسه
    پست 11007
    هزینه اپلیکیشن دانشگاه های کانادیی هم با دلار کاناداس ومقداری ارزون تر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از اساتید این متنو واسم فرستاده:

Dear
    Thank you for the email. Your resume looks good. I may have an open position but I am not certain yet. Please apply directly to UIC-MIE department and will let you know if I decide on this. Thanks

نظرتون چیه؟؟ بهش چی بگم؟؟؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم
    تمپلیت هست. احتمالا شانس پزیرش دارید. اگه مایل به اپلی هستید به استاد بگید که اپلی میکنید وگرنه می تونید در مورد فاند و ... هم در موردش بپرسید وخیالتون رو راحت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milan1899 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به استاد میل زدم اینجور جواب داد:
    Thank you for contacting me and for your interest in joining my research group. Currently I do not have any opening in my research group. FYI - if you are able to support your visit and without requiring any financial assistance - I will be able to accommodate you in my research group. I will keep your information on my records should a position become available in the near future (i.e., in the event I receive any research grant). Best wishes for your career endeavors.
    من خودم می خوام فاند داشته باشم و واسه سال بعدشم باشه بدم نمیاد تا سربازیمو برم.به نظرتون چه طور جواب بدم بهش؟

دوست عزیز

دانشگاه Texas A&M
    Prof. Banerjee نبوده؟؟؟

Junior Member

چرا؟واسه چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)