صفحه 1104 از 1371 نخستنخست ... 1046041004105410941095109610971098109911001101110211031104110511061107110811091110111111121113111411541204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,031 تا 11,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

و نمونه ی جواب های ردی که شنیدم هم به صورت زیر هست. (تمام ایمیل هایی که درخواستم را رد کرده است، در مورد عدم وجود ظرفیت خالی بوده است) ایمیل های زیر از دو استاد در دانشگاه MIT هست.

1. Thank you for your letter inquiring about a position in my lab. Although your credentials are impressive, I have no open positions at this time. Sincerely,

2. Thank you for your interest! Admissions to our department are made by the admissions committee, and students can join labs after admission. It is too early to say whether we will have openings next year, but I would encourage you to contact me once you hear back regarding admissions.
    Best wishes,

با توجه به این پاسخ ها، آیا مشکل از رزومه ی من هست و یا دلیل دیگری دارد؟ در متن ایمیل هایم یه توضیح مختصری از خودم می دهم و در مورد وجود ظرفیت دکترا ازشون سوال میکنم. رزومه ام را هم پیوست کرده ام. حتی برخی اساتید که رسما به عنوان توضیح نوشته اند که پوزیشن دارند ایمیل زدم، آنها نیز جوابی ندادند. حدود هفت روز است ایمیل می زنم. تمامی ایمیل ها در روز های کاری و حدود ساعت 9-12 ظهر به وقت محلی هر دانشگاه ارسال می کنم.
    با تشکر

Junior Member

دوستان خوبم سلام
    اول ی تشکر میکنم بابت تمام راهنمایی های مفیدتون در پست های قبلی و یک عذر خواهی بابت سوالات مکررم
    بنده به professor and departmant chair ایمیل زدم و یک استاد دیگه که prpfessor and associate chair بود ایمیلم رو ریپلای کرده به متن زیر:
    Your resume looks quite impressive. I really encourage you to apply online at ***
    to our graduate program. Once we receive your application, we will evaluate it and make a decision.

The minimum requirements for international students are***

Regarding the financial aid for graduate study in the Mechanical Engineering Department, we have many opportunities for financial support, including Teaching Assistant, Research Assistant, and various fellowship and scholarship from difference agencies. The funding decision will come at a later stage***

Again, thank you so much for your interest in our graduate program and look forward to your application.
    به نظر خودم تمپلیته. اما چرا اون یکی استاد جواب داده؟! این مثبت نیست؟ نظر شما چیه؟ من چی بگم؟؟ و به کدومشون بگم
    مجددا متشکرم بابت وقتی که می ذارید و راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshya_b نمایش پست ها
    و نمونه ی جواب های ردی که شنیدم هم به صورت زیر هست. (تمام ایمیل هایی که درخواستم را رد کرده است، در مورد عدم وجود ظرفیت خالی بوده است) ایمیل های زیر از دو استاد در دانشگاه MIT هست.

1. Thank you for your letter inquiring about a position in my lab. Although your credentials are impressive, I have no open positions at this time. Sincerely,

2. Thank you for your interest! Admissions to our department are made by the admissions committee, and students can join labs after admission. It is too early to say whether we will have openings next year, but I would encourage you to contact me once you hear back regarding admissions.
    Best wishes,

با توجه به این پاسخ ها، آیا مشکل از رزومه ی من هست و یا دلیل دیگری دارد؟ در متن ایمیل هایم یه توضیح مختصری از خودم می دهم و در مورد وجود ظرفیت دکترا ازشون سوال میکنم. رزومه ام را هم پیوست کرده ام. حتی برخی اساتید که رسما به عنوان توضیح نوشته اند که پوزیشن دارند ایمیل زدم، آنها نیز جوابی ندادند. حدود هفت روز است ایمیل می زنم. تمامی ایمیل ها در روز های کاری و حدود ساعت 9-12 ظهر به وقت محلی هر دانشگاه ارسال می کنم.
    با تشکر
    در مورد دانشگاه هایی مثل MIT و در این سطح، نمرات زبان بالا باید باشه. مثال یک نفر رو می زنم البته ایرانی نیستند کوانت 170 و وربال 168 و 5
    و در رزومه یک نکته درخشان باید باشه به همراه یک sop چشمگیر. در اونصورت پوزیشن دارند. این که ایمیل ها جواب داده نمیشه طبیعی هست. رزومه شما مشکل نداره سطح رزومه شما به اون دانشگاه نمیخوره یا علایق و پابلیش های شما با اساتید مدنظرتون چندان همسو نیست و در نهایت تصمیم با کمیته پذیرش هست.موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    دوستان خوبم سلام
    اول ی تشکر میکنم بابت تمام راهنمایی های مفیدتون در پست های قبلی و یک عذر خواهی بابت سوالات مکررم
    بنده به professor and departmant chair ایمیل زدم و یک استاد دیگه که prpfessor and associate chair بود ایمیلم رو ریپلای کرده به متن زیر:
    Your resume looks quite impressive. I really encourage you to apply online at ***
    to our graduate program. Once we receive your application, we will evaluate it and make a decision.

The minimum requirements for international students are***

Regarding the financial aid for graduate study in the Mechanical Engineering Department, we have many opportunities for financial support, including Teaching Assistant, Research Assistant, and various fellowship and scholarship from difference agencies. The funding decision will come at a later stage***

Again, thank you so much for your interest in our graduate program and look forward to your application.
    به نظر خودم تمپلیته. اما چرا اون یکی استاد جواب داده؟! این مثبت نیست؟ نظر شما چیه؟ من چی بگم؟؟ و به کدومشون بگم
    مجددا متشکرم بابت وقتی که می ذارید و راهنمایی هاتون
    آره دیگه جوابش تمپلته، یعنی نه اینکه هر کی ایمیل میزنه این جواب رو میدن، بلکه ممکنه رزومه شما رو هم دیده باشه ولی کلاً تشویق می کنن به طور رسمی اپلای کنید. به نظر من دیگه جواب دادن نمی خواد اگر رزومه تون به این دانشگاه می خوره که اپلای کنید و بعداً یه ایمیل به اون استاد بزنید. اگر هم با توجه به نتایج پذیرش سال های قبل فکر نمی کنید برای این دانشگاه شانسی ندارید که بیخیال شید. من بر خلاف عده ای از دوستان معتقدم ایمیل مجدد و اینکه تشکر کنید که جواب دادن کار بیهوده ای هست و فقط اینباکس استاد رو پر می کنه!

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    این که طرف رییس دپارتمان هست و همکارش اینو جواب داده نمیتونه امیدوارکننده باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshya_b نمایش پست ها

Best wishes,

با تشکر
    مشکلی در کار نیست. صریحا گفته که در این دانشکده کمیته در مورد پذیرش تصمیم میگیرد و بعد از پذیرش دانشجو میتواند برای پیدا کردن استاد با آنها تماس بگیرد. بنابراین گرفتن تضمین قبل از اپلای در این مورد منتفی است

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام
    دوستان وقتی یه استادی می گه من پوزیشن خالی ندارم، با دفتر اموزش تماس بگیرید. منظورش چیه؟ خب من اگه با دفتر اموزش هم تماس بگیرم و ادمیت بشم هم تو اون دانشگاه فقط با اون می خوام کار کنم. منظورش از پوزیشن خالی فاندی هست که خودش می ده یا کلا دانشجو گرفتنش؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

سلام دوستان. من با یکی از اساتید یکی از دانشگاههای آمریکا مکاتبه کردم (اون موقع نمره GRE توی رزومه نداشتم) ایشون این جواب رو دادن:
    Your background is interesting and your TOEFL is good. When you know your GRE score, you can contact me again.

بعد از اینکه نمرم اومد (Q168, V151, W3) دوباره بهشون ایمیل زدم و اطلاع دادم و این جواب رو دریافت کردم:

It’s an ok to good score. W can be higher. You can still apply and we will compare you with other applicants.

1- اگر شما بودید اپلای میکردید برای این دانشگاه؟ لازم به ذکره که این دانشگاه فقط دو تا استاد داره که زمینه کاریشون خیلی به من نزدیکه.
    2- لازم هست به این ایمیل پاسخی بدم؟

پیشاپیش ممنون

.If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با یکی از اساتید یکی از دانشگاههای آمریکا مکاتبه کردم (اون موقع نمره GRE توی رزومه نداشتم) ایشون این جواب رو دادن:
    Your background is interesting and your TOEFL is good. When you know your GRE score, you can contact me again.

بعد از اینکه نمرم اومد (Q168, V151, W3) دوباره بهشون ایمیل زدم و اطلاع دادم و این جواب رو دریافت کردم:

It’s an ok to good score. W can be higher. You can still apply and we will compare you with other applicants.

1- اگر شما بودید اپلای میکردید برای این دانشگاه؟ لازم به ذکره که این دانشگاه فقط دو تا استاد داره که زمینه کاریشون خیلی به من نزدیکه.
    2- لازم هست به این ایمیل پاسخی بدم؟

پیشاپیش ممنون

به نظر من اپلای کن، جواب خاصی نمی خواد به استاد بدی، چند هفته بعد اینکه اپلای کردی دوباره بهش ایمیل بزن بهش خبر بده اپلای کردی و بگو خوشحال میشی این شانس رو داشته باشی به گروه ایشون ملحق شی.

Junior Member

ممنون، دوستان ببخشید من دوباره بخشی از سوالم را مطرح می کنم. پاسخ های نسبتا مثبتی که دریافت کردم به صورت زیر هست. آیا با توجه به این پاسخ ها احتمال پذیرش دارم و اپلای بکنم برای این دو جا؟

1.
    You have a nice CV and relevant background. I would certainly be interested in accepting a student like yourself into our group. However, you need to apply to get admission to the PhD program before I can do anything. The website:
    -
    ----
    has more information on our graduate program and how to apply. Please let me know if you have any questions - I hope that you apply!
    Best regards,

2. Thank you for your interest in my research and our PhD program.

Your credential looks good.

I forwarded your name to our grad program coordinator.

I encourage you to apply for our PhD program.

Best,

و اینکه به چه صورت بحث فاند رو مطرح بکنم؟
    تشکر و باز هم بخاطر کپی کردن این بخش سوالم عذر می خواهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)