صفحه 1106 از 1371 نخستنخست ... 1066061006105610961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611561206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,051 تا 11,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان عزیز سلام؛
    من چند روز قبل یه ایمیل از یک استاد دانشگاه که رنکش 118 است تو رشته خودم در us news هست زدم که دوستان نظرشون بود که تمپلیته. من هم یه ایمیل زدم ودر خصوص فاند ازش پرسیدم که متنش بصورت ذیل بود:

Thank you for your response. As my research interests are in common with yours, It would be my great of interest to work under your supervision. I will certainly apply for the program and notify you. Could you please let me know if either assistantship or fellowship is available to support me during my PhD program? And is it necessary to fill separate forms and send them out for financial aid?
    Thanks for your kind attention in advance.
    Sincerely
    اونم چند ساعت یعدش این جواب و به من داد:
    All my students are fully supported via either Teaching or Research Assistantship. You don't need to complete a separate form for financial aid.

حالا سوالم اینه که آیا جوابش مثبته یعنی من و ساپورت میکنه و بهم فاند میده؟
    و اینکه الان در جوابش چی بگم
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mona1389 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام؛
    من چند روز قبل یه ایمیل از یک استاد دانشگاه که رنکش 118 است تو رشته خودم در us news هست زدم که دوستان نظرشون بود که تمپلیته. من هم یه ایمیل زدم ودر خصوص فاند ازش پرسیدم که متنش بصورت ذیل بود:

Thank you for your response. As my research interests are in common with yours, It would be my great of interest to work under your supervision. I will certainly apply for the program and notify you. Could you please let me know if either assistantship or fellowship is available to support me during my PhD program? And is it necessary to fill separate forms and send them out for financial aid?
    Thanks for your kind attention in advance.
    Sincerely
    اونم چند ساعت یعدش این جواب و به من داد:
    All my students are fully supported via either Teaching or Research Assistantship. You don't need to complete a separate form for financial aid.

حالا سوالم اینه که آیا جوابش مثبته یعنی من و ساپورت میکنه و بهم فاند میده؟
    و اینکه الان در جوابش چی بگم
    خیلی ممنونم
    اگر استاد توی ایمیل اول به اپلای شما رو تشویق کرده خوب اپلای کنید دیگه! در ایمیل دوم به صراحت گفته که دانشجو رو ساپورت می کنه، پس اگر شما از دانشگاه ادمیشن بگیرید و توی اس او پی بگید که میخواید با این استاد کار کنید به احتمال خیلی زیاد فاندتون تضمین شده است.

سلام من به یه استاد ایمیل زدم و در مورد شرایط مالی فاند اونجا پرسیدم واینکه به کار کردن باهاش علاقه مندم. جوابش این بود:
    Dear Mr. …..

Thank you for your inquiry. Since admissions are made to our program as a whole, rather than to research groups of individual faculty members, I am forwarding your inquiry to Professor ****** who is in charge of the Technology and Operations PhD program. He can answer your questions concerning admissions and financial aid.

If you come to *****, I will be most happy to talk to you about research.

Kind regards,

الان هم از طریق همون کسی که مسیج ن رو بهش فوروارد کرده در ارتباطیم و چندتا فایل م برام برای اپلیکشین و توضیحات فرستاد. به نظر دوستان جچوریه وضعیت؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinreihani نمایش پست ها
    سلام من به یه استاد ایمیل زدم و در مورد شرایط مالی فاند اونجا پرسیدم واینکه به کار کردن باهاش علاقه مندم. جوابش این بود:
    Dear Mr. …..

Thank you for your inquiry. Since admissions are made to our program as a whole, rather than to research groups of individual faculty members, I am forwarding your inquiry to Professor ****** who is in charge of the Technology and Operations PhD program. He can answer your questions concerning admissions and financial aid.

If you come to *****, I will be most happy to talk to you about research.

Kind regards,

الان هم از طریق همون کسی که مسیج ن رو بهش فوروارد کرده در ارتباطیم و چندتا فایل م برام برای اپلیکشین و توضیحات فرستاد. به نظر دوستان جچوریه وضعیت؟
    This email does not say anything. If the other one is positive apply otherwise no
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان، من کمی تجربه ام در زمینه ی ایمیل زدن کم هست، اخیرا به یک استادی رزومه به همراه تقاضا برای پوزیشن دکترا را ارسال نمودم. ایشان تقاضای من را به استاد دیگری فوروارد کرده اند و استاد جدید به من ایمیل زده است و خود را همکار ایشان معرفی کرده است و در ادامه این متن را برایم ارسال نموده:

If you rush your resume to my attention (You may CC professor ---- as
    well), we shall consider you among 12 other PhD. applicants and students,
    that we have thus far received their applications. By possibly next Tuesday
    Oct. 20th, we shall have the name of candidates. Professor ---- for sure
    will be consulted and since he has positive opinion about your candidacy that
    is a plus. There will be 5 selected first round candidates, and 5 back-ups.

Regards

با این تفاسیر الان من می بایست دقیقا چیکار کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام به دوستای عزیزم
    بنده ارشد هوافضا-سازه هستم. ی استاد توی دپارتمان عمران پیدا کردم که تا حدودی اشتراک هایی داشتیم. بهش ایمیل زدم و اون این ایمیل را فرستاد:
    Thank you for your interest in pursuing a PhD degree in civil engineering under my guidance with a specialization in structural engineering and structural mechanics (SESM). At present I do not have funding to support another student beginning Fall 2016, but if/when that changes I will select an appropriate research assistant from the pool of “official” applicants to our program. I therefore suggest that you make a formal application at ****. Should you choose to apply for the 2016-17 academic year, please note the following: To receive full consideration for financial aid during 2016-17 it is important that all required application materials are received by the Marquette University Graduate School no later than Feb. 15, 2016. Most financial aid decisions are made shortly thereafter.

Also, please note that my home department is “Civil, Construction and Environmental Engineering” and, as such, I only advise graduate students who are pursuing the degree in civil engineering. Therefore, you should apply to that program. If your desire is to obtain the degree in mechanical engineering, I suggest that you contact Dr. ***, who is the Director of Graduate Studies for ME, or consider an ME program at another university.

All the best,
    اولا در رابطه با تغییر رشته نظرتون چیه؟ ثانیا این استاد گفته فعلا فاند ندارم!. به نظرتون چی کار کنم؟ ارزش پیگیری داره؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

دوستان ممنون میشم در این زمینه من رو راهنمایی کنید:

من پارسال که می خواستم برای فال 2015 اپلای کنم به یه استاد ایمیل زدم ولی خیلی دیر (اپریل 2015) این کار رو کردم. اونم اول یه کم از رزومه م تعریف کرد بعد گفت که الان دیگه دانشجو گرفته و فاندی نداره که به دانشجوی جدید بده. ولی گفت که دقیقاً تو زمینه ی کاری من پروژه داره و پیشنهاد داد که بگردم و یه external fellowship خوب پیدا کنم (از طریق سایت هایی مثل http://www.fastweb.com یا https://www.collegeboard.org) و حتما نتیجه ش رو بهش بگم. راستش منم چون نتونسته بودم کسی رو پیدا کنم که از این نوع فاندا گرفته باشه بی خیالش شدم.
    امسال دوباره بهش ایمیل زدم (حدود 1 ماه پیش) تا بتونم برای فال 2016 ازش فاند بگیرم. گفت که منو به خاطر می آره و گفت که امسالم هنوز تکلیف فاندش مشخص نیست و دوباره ازم خواست که external fellowship پیدا کنم!!! منم بهش گفتم که می گردم و اگه فاند خوبی پیدا کردم بهش خبر میدم. ولی راستش رو بخواید من اصلا هیچ انگیزه ای برای جستجو در زمینه ی این نوع فاندا ندارم. از طرفی دانشگاهی که این استاد توش کار می کنه دانشگاه خوبیه و خود استادم خیلی خوش اخلاقه و خیلی زود و خوب جواب ایمیلامو می ده و زمینه ی کاریمون هم به شدت به هم می خوره، پ نمی خوام به این راحتیا این موقعیت رو از دست بدم.

و اما سوالات:
    1. آیا کسی رو می شناسید که از این نوع فاندها استفاده کرده باشه؟ منظورم فاندیه که دانشگاه نمی ده بلکه وابسته به جاهای دیگه ست و باید خودت پیداشون کنی.
    2. به نطرتون بد نیست الان بهش ایمیل بزنم و بگم نمی خوام از این نوع فاند استفاده کنم و ازش بخوام که اگه می تونه فاند خود دانشگاه رو بهم بده؟
    اگه پیشنهادی دارین ممنون میشم با من در میان بگذارید.

سلام این ایمیل رو از استادم دریافت کردم
    معنی این چی میشه؟
    The scholarship round is very competitive but I shall keep my fingers crossed for you.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام این ایمیل رو از استادم دریافت کردم
    معنی این چی میشه؟
    The scholarship round is very competitive but I shall keep my fingers crossed for you.
    یعنی رقابت برای دریافت فاند شدیده ولی می تونی امیدوار باشی

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام به دوستای عزیزم
    بنده ارشد هوافضا-سازه هستم. ی استاد توی دپارتمان عمران پیدا کردم که تا حدودی اشتراک هایی داشتیم. بهش ایمیل زدم و اون این ایمیل را فرستاد:
    Thank you for your interest in pursuing a PhD degree in civil engineering under my guidance with a specialization in structural engineering and structural mechanics (SESM). At present I do not have funding to support another student beginning Fall 2016, but if/when that changes I will select an appropriate research assistant from the pool of “official” applicants to our program. I therefore suggest that you make a formal application at ****. Should you choose to apply for the 2016-17 academic year, please note the following: To receive full consideration for financial aid during 2016-17 it is important that all required application materials are received by the Marquette University Graduate School no later than Feb. 15, 2016. Most financial aid decisions are made shortly thereafter.

Also, please note that my home department is “Civil, Construction and Environmental Engineering” and, as such, I only advise graduate students who are pursuing the degree in civil engineering. Therefore, you should apply to that program. If your desire is to obtain the degree in mechanical engineering, I suggest that you contact Dr. ***, who is the Director of Graduate Studies for ME, or consider an ME program at another university.

All the best,
    اولا در رابطه با تغییر رشته نظرتون چیه؟ ثانیا این استاد گفته فعلا فاند ندارم!. به نظرتون چی کار کنم؟ ارزش پیگیری داره؟
    متشکرم
    درباره سوال دوم عملا این استاد گفته فاند نداره و اگر دریافت فاند برای شما حیاتیه یا باید ببینید از طریق خود دانشکده و ... می تونید فاند بگیرید یا نه؟ یا اینکه بیخیال ایشون بشی. البته بعد از چند وقت یه ایمیل بزنی ببینی فاندی چیزی دستش اومده یا نه بد نیست ولی بعید میدونم
    یا حق ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)