صفحه 1108 از 1371 نخستنخست ... 1086081008105810981099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811581208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,071 تا 11,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    سپاس-بله- جواب ها همگی از رنک های ۵۰ تا ۹۰ رشته-و ۶۰ تا ۱۰۰ مهندسی طبق usnews بودند و یک مورد هم دانشگاه های Ivy Leagueو اساتید و دانشگاه ها قاعدتا با تحقیق بدست اوردم و اساتید مد نظرم به صراحت نیاز بودند. و اولویت اپلای بنده هم همین دانشگاه ها و ۴-۵ جوابی است که گرفتم.تصمیم درستی است یا به سایر دانشگاه های دیگر که هیچ جوابی ندارم هم اپلای کنم؟. سپاس پیشاپیش. در زیر ۴ پاسخ از ۴ دانشگاه و استاد متفاوت است. دیگر هم وقت مکاتبه ندارم و با همین جواب ها به امید خدا اپلای خواهم کرد.
    Thank you for your email. Please apply to the PhD program using our usual procedure and mention me in your essay
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ...Dear
    Thanks for your interest in my research and in my group
    I appreciate your qualifications, but at the moment I do not have visibility of the funding I will have in Fall 2016, since I have pending grant applications
    I suggest to check back with me during the next Spring term
    Best Regards
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ...Dear
    Thank you for your interest in working with me. Your background matches my interest well, and we do have GA openings for top PhD applicants. The key is to score high in TOEFL and GRE to make your application competitive. For MS students, we have MDA (partial financial aid) for new MS students. Please check the following link for more details
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    I encourage you to apply our programs. You can find how to apply at
    موفق باشید
    از بین جواب ها مورد چهارم تمپلیت هست. مورد دوم هم که فعلا تکلیف فاندش معلوم نیست.
    به هر حال اصولا در مورد آمریکا بدون جواب هم میشه اپلی کرد و فاند هم گرفت. به شرطی که انتخاب درستی انجام بشه.
    اما رزومه شما را دیدم که با وجود معدل اختصاصی بالا معدل کل شما کمه. به نظرم حتما سراغ دانشگاهی برید که بحث 2 سال یا 60 واحد رو مطرح کرده باشه برای پذیرش.
    نمره GRE شما هم معلوم نیست که فاکتور خیلی مهمیه.
    تافل شما خوبه ولی اسپیکینگ 20 ممکنه برای TA دردسر ساز بشه.
    فکر کنم Ivy League در دسترس نباشه. البته خود شما بهتر می دونید. اما بهتره رنک های بالی 100 رو هم مدنظر قرار بدید.

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    از بین جواب ها مورد چهارم تمپلیت هست. مورد دوم هم که فعلا تکلیف فاندش معلوم نیست.
    به هر حال اصولا در مورد آمریکا بدون جواب هم میشه اپلی کرد و فاند هم گرفت. به شرطی که انتخاب درستی انجام بشه.
    اما رزومه شما را دیدم که با وجود معدل اختصاصی بالا معدل کل شما کمه. به نظرم حتما سراغ دانشگاهی برید که بحث 2 سال یا 60 واحد رو مطرح کرده باشه برای پذیرش.
    نمره GRE شما هم معلوم نیست که فاکتور خیلی مهمیه.
    تافل شما خوبه ولی اسپیکینگ 20 ممکنه برای TA دردسر ساز بشه.
    فکر کنم Ivy League در دسترس نباشه. البته خود شما بهتر می دونید. اما بهتره رنک های بالی 100 رو هم مدنظر قرار بدید.
    سپاس دوست عزیز از توجه و وقت
    چند نکته است این جا.
    ابتدا در مورد Ivy بنده نا کامل نوشتم و بایس تصحیح کنم. بلکه منظورم دستهPublic Ivy ها بود که باز هم با جایگاه اند. پاسخ چهارم استاد هم بعد از ۲ بار ایمیل است و پیگیری.

دوم اون نمره ی تافل هم نامناسب و هم در حال اکسپایر است. در حال اماده سازی هستم به زودی. و همچنین GRE که بسیار مهم است همان طور که اشاره فرمودید.

سوم در مکاتبات بنده چندین محدودیت بود-یک مورد ان در دسترس نبودن نمرات زبان بود و همگی را با اساتید تاریخ ازمون ها و نمرات اکتسابی حدودی را اعلام مینمودم و این پاسخ ها دریافت نمودم. دومین مورد این که بنده لیسانس هستم و بحث محدودیت فاند و ساپورت؛ پس با دقت بیشتری بایست استاد و دانشگاه انتخاب کنم و میکردم. و محدودیت سیاست معدل های دانشگاه ها که اشاره فرمودید.

چهارم رزومه ی بنده قطعا دچار تغییرات گسترده ای شده است بعد از حدود نزدیک چند سال. و به خوبی به ضعف معدل کل خودم واقف بودم و هستم.(هرجند ۲ سال اخر را سعی در تقویت و رساندن به مرز معدل ۱۷ کردم و شد.) در جهت تقویت ۱) افزایش رکورد مقالات و رزومه ی پژوهشی در همین دوره لیسانس ام(۲تا ای اس ای با ایمپکت متوسط و یک سابمیت شده اخیرا) ۲) تمرکز روی تاپ نمره جی ار ای ۳) روی سنگینی محتوای و افیلیشن ریکام ها کار کردم(از استاد بنده در تاپ رنک یونی کانادا که کار تحقیقاتی داشتیم و استاد تمام شناخته شده ام با محتوای بسیار مناسب ریکام) ۴) تقویت SOPبا ذکر و اثبات میانگین معدل های پایین دانشکده و گروه در میان هم دوره ای ها ۵) اشاره و اثبات به تاپ دانشجو بودن در
    upper division coursework

۶) وجود چند TAهای مناسب ۷) تجربیات پروژه های جدید علمی و شرکتی ۸) کسب رتبه اول ACM منطقه ای و المپیاد داخل

دیگر از این بیشتری راهکاری نمیدونستم و نمیدونم برای جبران معدل کل.ایا راه را نادرست یا ناکامل رفتم؟
    شاد و موفق باشید
    ویرایش توسط shj90 : October 11th, 2015 در ساعت 12:55 AM
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

سلام به همه دوستان
    من این چوابا رو از چندتا استاد گرفتم. نظر شما چیه ؟ چخ ج.ابی بدم ؟

1. Have you been admitted to our program? That is the first step. Fortunately, our application fee is very low (the college pays most of it for you). Once you are admitted, your credentials will be sent to all of the faculty in your area.

2.
    If you bring your own funding we can talk.

3.
    Thank you for your interest. I currently have openings but I cannot make any promises at the moment as I have not seen all applicants for the next admissions round. To be officially considered among our pool of applicants, I would encourage you to apply officially to the Department. The deadline for the 2016 Fall admissions is Jan. 15, 2016. Once you have applied, please keep me updated of your status.

4.
    Your background looks relevant so I encourage you to apply to the university. We will have one or more openings.

ممنون
    ویرایش توسط pinocchio_liar : October 11th, 2015 در ساعت 01:14 PM

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio_liar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من این چوابا رو از چندتا استاد گرفتم. نظر شما چیه ؟ چخ ج.ابی بدم ؟

1. Have you been admitted to our program? That is the first step. Fortunately, our application fee is very low (the college pays most of it for you). Once you are admitted, your credentials will be sent to all of the faculty in your area.

2.
    If you bring your own funding we can talk.

3.
    Thank you for your interest. I currently have openings but I cannot make any promises at the moment as I have not seen all applicants for the next admissions round. To be officially considered among our pool of applicants, I would encourage you to apply officially to the Department. The deadline for the 2016 Fall admissions is Jan. 15, 2016. Once you have applied, please keep me updated of your status.

4.
    Your background looks relevant so I encourage you to apply to the university. We will have one or more openings.

ممنون
    1- کلا این آدم نقش چندانی در فرایند پذیرش شما نداره و توصیه کرده که رسمی اپلای کن
    2- هیچ فاندی نه خودش داره نه احتمالا دپارتمان. اگه خودت هزینه رو تامین میکنی اون وقت باهاش مکاتبه کن
    3- این از همه بهتره. یه جوا کاملا منطقی داده (هرچند تاحدی تمپلیت هست). طبیعیه که فقط روی شما سرمایه گذاری نکنه ولی چراغ سبز داده و اگر بتونی نسبت به بقیه کسانی که بهش ایمیل میزنن خودت رو نشون بدی میتونی روش حساب کنی
    4- به این و قبلی بگو که حتما اپلای میکنی اما تو ایمیلت حتما ازشون نظر بخواه درباره کارت (پروپوزال، sop، رزومه، نمره زبان و بقیه آیتم ها) ببین چقدر برای خودت به شخصه وقت میزارن (فارغ از ایمیل های تمپلیت)

موفق باشی دوست من
    یا حق ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    1- کلا این آدم نقش چندانی در فرایند پذیرش شما نداره و توصیه کرده که رسمی اپلای کن
    2- هیچ فاندی نه خودش داره نه احتمالا دپارتمان. اگه خودت هزینه رو تامین میکنی اون وقت باهاش مکاتبه کن
    3- این از همه بهتره. یه جوا کاملا منطقی داده (هرچند تاحدی تمپلیت هست). طبیعیه که فقط روی شما سرمایه گذاری نکنه ولی چراغ سبز داده و اگر بتونی نسبت به بقیه کسانی که بهش ایمیل میزنن خودت رو نشون بدی میتونی روش حساب کنی
    4- به این و قبلی بگو که حتما اپلای میکنی اما تو ایمیلت حتما ازشون نظر بخواه درباره کارت (پروپوزال، sop، رزومه، نمره زبان و بقیه آیتم ها) ببین چقدر برای خودت به شخصه وقت میزارن (فارغ از ایمیل های تمپلیت)

موفق باشی دوست من
    ممنون از جوابتون

اینکه میگید نظر بخوام یعنی چی بپرسم ؟!
    از فاند حرفی نزنم ؟

ممنون

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio_liar نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

اینکه میگید نظر بخوام یعنی چی بپرسم ؟!
    از فاند حرفی نزنم ؟

ممنون

حالا به نظر من قبل از فاند به طور کلی درباره کارتون سوال بپرسید. منظورم اینه استاد رو وادار کنید از جواب تمپلیت خارج بشه و به طور مشخص درباره کیس شما، موضوعتون و حتی فاند صحبت کنه. این برمیگرده به اینکه اولویت شما چه مسأله ای هست.
    یا حق ...

Junior Member

سلام دوستان
    امروز از ی استاد خانم چینی و Assistant ، این جوابو گرفتم:
    If you are applying for 2016, you'd better prepare all documents (refer Graduate Studies requirement for international applicants). After SGS receive all your documents, they will forward your application package to ME department, and then we'll have a meeting discuss your situation. Based on the application pool, we'll decided financial support for the candidates.

You'd better submit your complete application package earlier, the sooner, and the better. ME faculty will have a meeting and make the decision of financial support, so my suggestion to you is apply earlier. Because it normally takes couple of months for the paper work done by the US government and grant VISA to the international students.

You may want to mention in your application that you prefer working with me. Do you have TOEFL and GRE score, official transcripts from B.S. and M.S., recommendation letters, SOP (state of purpose), and sample of papers? If you do, send copy to me.
    توضیحات: 1-دانشگاه تاپ نیست! 2- من هنوز امتحان تافل و جی آر ای ندادم ولی به ددلاینشون می رسم 3- معدل 3 توی هر دو مقطع میخواد که معدل لیسانسم افتضاحه! اما فوقم بد نیست
    سوال: در کل ایمیلش چه تمی داره؟ به نظرتون چی کار کنم؟ چه جوابی بهش بدم؟ واقعا ذهنم درگیره و قابلیت تشخیص ندارم!
    بسییییییار سپاسگذارم از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز از ی استاد خانم چینی و Assistant ، این جوابو گرفتم:
    If you are applying for 2016, you'd better prepare all documents (refer Graduate Studies requirement for international applicants). After SGS receive all your documents, they will forward your application package to ME department, and then we'll have a meeting discuss your situation. Based on the application pool, we'll decided financial support for the candidates.

You'd better submit your complete application package earlier, the sooner, and the better. ME faculty will have a meeting and make the decision of financial support, so my suggestion to you is apply earlier. Because it normally takes couple of months for the paper work done by the US government and grant VISA to the international students.

You may want to mention in your application that you prefer working with me. Do you have TOEFL and GRE score, official transcripts from B.S. and M.S., recommendation letters, SOP (state of purpose), and sample of papers? If you do, send copy to me.
    توضیحات: 1-دانشگاه تاپ نیست! 2- من هنوز امتحان تافل و جی آر ای ندادم ولی به ددلاینشون می رسم 3- معدل 3 توی هر دو مقطع میخواد که معدل لیسانسم افتضاحه! اما فوقم بد نیست
    سوال: در کل ایمیلش چه تمی داره؟ به نظرتون چی کار کنم؟ چه جوابی بهش بدم؟ واقعا ذهنم درگیره و قابلیت تشخیص ندارم!
    بسییییییار سپاسگذارم از راهنماییتون
    تم خاصی نداره. راهنمایی کرده که چطور اپلای کنید. در جواب فقط تشکر کنید.

Junior Member arash00 آواتار ها

امروز از یه استاد در آمریکا این جوابو گرفتم

Hello Arash,
    Thank you for your interest in the graduate Biomechanics program. The research we conduct in our lab focuses on gait issues, particularly lower extremity injuries related to running. However, your thesis could be related to something more specific to your particular interests. This is something we would discuss further into the application process. Details about the requirements for a PhD in Human Performance and concentration in Biomechanics can be found in the following websites:Hello Arash,
    Thank you for your interest in the graduate Biomechanics program. The research we conduct in our lab focuses on gait issues, particularly lower extremity injuries related to running. However, your thesis could be related to something more specific to your particular interests. This is something we would discuss further into the application process. Details about the requirements for a PhD in Human Performance and concentration in Biomechanics can be found in the following websites:
    Please feel free to email me with any other questions you might have. I am more than happy to schedule an appointment with you to discuss the program further.
    گفته بودم میخوام اپلای کنم و باهاش در مورد موضوعی که میخوام کار کنم بیشتر صجبت کنم. حالا به نظرتون اصلا جوابش خوب بوده؟ ثانیا باید اسکایپ کنم آیا؟

Junior Member

سلام دوستان. امروز این پاسخو از یکی از استادا گرفتم. حالا نمیدونم این میتونه خوب باشه یا نه؟ و چه جوری باید جواب بدم؟
    Thank you for your e-mail and interest in graduate studies at Virginia Tech (Professor Mitchell forwarded me your e-mail because I am the Graduate Admissions Coordinator for the Geotechnical Engineering Group). I encourage you to apply to the graduate program at Virginia Tech; all application material is available online. However, I cannot make any promises regarding admissions or funding of any sort because both are awarded on a competitive basis. I wish you the best of luck in the application process.
    Sincerely, Russell Green
    ممنون میشم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)