صفحه 1109 از 1371 نخستنخست ... 1096091009105910991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911591209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,081 تا 11,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان.
    یکی از اساتید از آمریکا بهم اینطور جواب داده:
    Dear Mehran,

Thank you for your CV. Your achievements look promising. I have a position that I try to fill which will investigate different types of adhesives for .... The goal is to.... . As a second project I am interested to .... Ideally I would look for somebody from January to start the research but Fall might be a possibility.

Please let me know

Dr. H

الان منظورش همین ژانویه 2016 هست یا من اشتباه می کنم! توی سایتشون دیدم که ددلاین اپلای برای ترم Spring، اول سپتامبر (برای اینترنشنال) و 1 ژانویه برای داخلی ها هست!! (البته برای این دانشکده استاد توی اپلای خیلی نفوذ داره و اپلای بدون هماهنگی با استاد رو ریجکت می کنن).
    من تافل دارم، ولی اسپیکینگم کم شد و میخوام اول دسامبر دوباره امتحان بدم. جی آر ای هم که 16 نوامبر امتحان دارم ولی اگه هم به اپلای برسم، ویزا که اصلا محاله...
    حالا بهش بگم چه؟ راستی، توی موضوع و متن ایمیل گفته بودم برای Fall 2016.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از اساتید از آمریکا بهم اینطور جواب داده:
    Dear Mehran,

Thank you for your CV. Your achievements look promising. I have a position that I try to fill which will investigate different types of adhesives for .... The goal is to.... . As a second project I am interested to .... Ideally I would look for somebody from January to start the research but Fall might be a possibility.

Please let me know

Dr. H

الان منظورش همین ژانویه 2016 هست یا من اشتباه می کنم! توی سایتشون دیدم که ددلاین اپلای برای ترم Spring، اول سپتامبر (برای اینترنشنال) و 1 ژانویه برای داخلی ها هست!! (البته برای این دانشکده استاد توی اپلای خیلی نفوذ داره و اپلای بدون هماهنگی با استاد رو ریجکت می کنن).
    من تافل دارم، ولی اسپیکینگم کم شد و میخوام اول دسامبر دوباره امتحان بدم. جی آر ای هم که 16 نوامبر امتحان دارم ولی اگه هم به اپلای برسم، ویزا که اصلا محاله...
    حالا بهش بگم چه؟ راستی، توی موضوع و متن ایمیل گفته بودم برای Fall 2016.
    ممنون

خب بهش بگو با توجه به پروسه ی اپلای و ویزا من به بهار نمی رسم اگه فال اکیه من میتونم اقدام کنم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط kwestan نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز این پاسخو از یکی از استادا گرفتم. حالا نمیدونم این میتونه خوب باشه یا نه؟ و چه جوری باید جواب بدم؟
    Thank you for your e-mail and interest in graduate studies at Virginia Tech (Professor Mitchell forwarded me your e-mail because I am the Graduate Admissions Coordinator for the Geotechnical Engineering Group). I encourage you to apply to the graduate program at Virginia Tech; all application material is available online. However, I cannot make any promises regarding admissions or funding of any sort because both are awarded on a competitive basis. I wish you the best of luck in the application process.
    Sincerely, Russell Green
    ممنون میشم جواب بدین

این جوابیه که مسول آموزش دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای شما فرستاده و تمپلته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تم خاصی نداره. راهنمایی کرده که چطور اپلای کنید. در جواب فقط تشکر کنید.
    ممنون دوست عزیز
    منظورم اینه که وقتی اصرار داره هرچه سریعتر! اپلای کنم و با توجه به اینکه گفته فایل ها رو واسم بفرست میتونه امیدوار کننده باشه؟ که اگه آره، میخواد بگم فعلا اماده ندارم!؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    خب بهش بگو با توجه به پروسه ی اپلای و ویزا من به بهار نمی رسم اگه فال اکیه من میتونم اقدام کنم.
    ممنون از پاسخ تان.
    به نظر شما این جواب مناسب هست یا نه؟
    Dear Dr. ...
    Many thanks for your time and consideration.
    Unfortunately, because of long procedure of visa, I cannot apply for Spring, 2016. On the other hand, I do not want to lose my chance to be connected with you during this time.
    It would be a great chance for me to work with you regarding natural fiber composites for plastic pallets
    Again, I appreciate your time and concern.
    I look forward to your kind response

Respectfully yours,
    Mehran 000
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تان.
    به نظر شما این جواب مناسب هست یا نه؟
    Dear Dr. ...
    Many thanks for your time and consideration.
    Unfortunately, because of long procedure of visa, I cannot apply for Spring, 2016. On the other hand, I do not want to lose my chance to be connected with you during this time.
    It would be a great chance for me to work with you regarding natural fiber composites for plastic pallets
    Again, I appreciate your time and concern.
    I look forward to your kind response

Respectfully yours,
    Mehran 000
    ممنون

نه خوب نیست. فوکوس ات رو نذار روی ویزا و مشکلاتش. حساسش نکن که بفهمه به ایرانی ها بد ویزا میدن و بی خیال شه. بیشتر روی پروسه ی اپلای فوکوس کن، نمرات زبان و یا تموم نشدن درس. من این بلا سرم اومده و اکی که از مریلند و جورجیا داشتم پرید.

سلام دوستان

میخواستم بدونم به نظر شما الان میشه به این جواب اکتفا کرد؟ ایا نکته روشنی در این جواب هست؟

Dear Amir,

Thanks for your interest in joining my research group. At this time, I suggest for you to apply online. This time is too early for me to determine if I need a new PhD student in my group because this is determined by the availability of funded projects. Usually, we could have a clear picture by Feb-March 2016.

Best regards

یکی از اساتید آمریکا اینو بهم ج داده به نظرتون چی بهش بگم که رابطه ادامه دار بشه و امکان این پیش بیاد که ج بده و کم کم برم رو مخش؟Dear Amin,Thank you for your email and interest in my research program. It's too early for me to know what opportunities I might have available when you would start your studies at Texas A&M. Further, I generally require students to post at least one semester's worth of grades at Texas A&M before admitting to my research group. Feel free to stop by and visit with me should your interest remain and Texas A&M and you choose to matriculate.Good luck in your endeavors.Best wishes,

Junior Member

I will forward your letter of interest to the director of our graduate program, xxxxx.

Thank you for your interest,

سلام ببخشید شاید تکراری باشه"ولی برای جواب فقط تشکر کنم؟ و اینکه به اون استادی که گفته میفرسته رو خودم بهش ایمیل بزنم یا اون خودش میفرسته؟

سلام
    با توجه به این ایمیل از یک دانشگاه آمریکایی
    Thanks for your interest. I encourageyou to apply, the applications go through the department. I would be very happy to discuss possible research projects in case your application is accepted and you come to xxxx You could mention in your application letter about our common research interests
    منظور استاد این بوده است بعد از پذیرش در مورد پروژه صحبت میکنیم؟ یعنی دیگه نیازی نیست الان بهش میل بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)