صفحه 111 از 1371 نخستنخست ... 11611011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211612116111111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member Hwoarang آواتار ها

Question پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من با یه موضوعی تو این چند وقت برخورد کردم که نمیدونم چطور باهاش برخورد کنم. گاهی اوقات دو نفر از دپارتمان جواب ایمیلمو میدن!!! من چکار کنم؟ واسه اولی انقدر نوشابه باز کردم که واسه این نمونده!!؟
    اگه دوستان پست قبلی منو تو همین بخش بخونند مبینند که من نوشته بودم که اول یه استاد گفت مخوام باهات تلفنی حرف بزنم بعدم جواب ایمیلمو نداد!! حالا از همون دپارتمان یه نفر دیگه جواب داده که پیشنهاد میکنم اپلای کنی!!!
    من میخواستم دوباره به استاد اولی ایمیل بزنم ازش بپرسم هنوز پوزیشن داره اپلای کنم؟
    الان اگه ایمیل بزنم ضایعست؟ دوستان یه راهنمایی بکنند ممنون میشم.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member

پیش فرض موضوع فوری : جواب به میل استاد

ببخشید که اینجا دارم این مطب می نویسم ، فکر کردم باید به این تاپیک مربوط باشه ،
    اگه میشه کمکم کنید استاد در جواب میلم این برام نوشته :
    Dear ...,
    I am not working in the area of..... If you are
    interested in the application of ....., please go ahead and apply to our graduate
    program and let me know when your application is here.

Best

الان من باید در جواب این میلش چی بنویسم ؟ کلا این میلش یعنی اینکه نظرش مثبت؟ همین الان باید بهش بگم کی اپلیکیشنم بدستشون می رسه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع فوری : جواب به میل استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    ببخشید که اینجا دارم این مطب می نویسم ، فکر کردم باید به این تاپیک مربوط باشه ،
    اگه میشه کمکم کنید استاد در جواب میلم این برام نوشته :
    Dear ...,
    I am not working in the area of..... If you are
    interested in the application of ....., please go ahead and apply to our graduate
    program and let me know when your application is here.

Best

الان من باید در جواب این میلش چی بنویسم ؟ کلا این میلش یعنی اینکه نظرش مثبت؟ همین الان باید بهش بگم کی اپلیکیشنم بدستشون می رسه؟
    هما خانم شما اصل كاريها رو پاك كرديد. از اين چيزي كه نوشتيد ميشه فهميد كه استاد شما به كار شما علاقه مند نيست ولي يك موقعيت خالي در application of داره كه حاضره با شما كار كنه. اگر از موضوع خوشتون مياد بگيد I am completely interested in working on this project. بله ايشان جوابشون مثبته.

Junior Member

خب الان چی؟ الان جوابش ندم؟ بزارم هر وقت نتایج تافل و جی ار ایم اومد و اپلای کردم باهاش تماس بگیرم یا اینکه همین الان بهش بگم کامپلیتلی اینترستینگم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    خب الان چی؟ الان جوابش ندم؟ بزارم هر وقت نتایج تافل و جی ار ایم اومد و اپلای کردم باهاش تماس بگیرم یا اینکه همین الان بهش بگم کامپلیتلی اینترستینگم ؟
    به هيچ وجه ارتباطتون رو باهاش از دست نديد و مدام ايميل بزنيد (نه اينكه خستش كنيد) و بگيد بهتون مقاله بده و مطالعه كنيد. در ضمن بهش بگيد كه TOEFL و GRE ميديد و Apply ميكنيد. بهش نشون بديد علاقه منديد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

با سلام خدمت اساتید امر
    قضیه این cover letter که مهدی گفته چیه؟
    اگه یه استاد بگه کارت به گروه ما می خوره apply کن، چی باید بهش بگی که دنبال کارت باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

با سلام به دوستان،
    2 تا استاد اینطور جواب منو دادن، ممکنه لطفانظر بدید؟!؟

Dear Hossein,

Thanks for your message. Typically, first year graduate students are supported by TAs (teaching assistantships) or else they pay their own way. We normally do not offer RAs (research assistantships) to first-year graduate students, but there are exceptions. First-year TAs and RAs are typically given free tuition and a $1000/month stipend for a 12-month period. Support after your first year depends on (1) your performance in coursework and research and (2) my ability to raise research funds.

Have you already submitted an application to our PhD program? If not, I encourage you to do so immediately. Once you have been accepted, the next step is to make financial aid arrangements. Unfortunately, I cannot seriously consider you for either a TA or RA unless you have applied for and been accepted into the program. Please let me know if you are planning to apply for the program or have already applied for the program.

Thank you for your interest in our department.
    Have a good day.

Sincerely,

baade inke in ostad ta ye modate ziadi javab nadad, be ye ostade dige tu un department mail dadam, va un ye nime ok be man dad.
    goftesh ke hatman apply kon, va esme mano tu application-et benevis (albate goft ke chon 5 ta phd student dare, fund nadare, vali man shanse balayi baraye gereftane fund az dept daram).
    hala alan in baba baade ye mah intor javab dade, be nazare shoma chi javabesho bedam?!? momkene in mail-i ke dade ye template bashe?!? inke gofte age apply kardi mano motale kon baraye chie?!?
    momkene bekhad mano recommend kone baraye admission?!?

Dear Hossein,

Your background looks great and very competitive. I encourage you to apply to ***. There is an opportunity to get some fellowship with the
    admission. So, please also apply for the fellowship.

Once you are admitted and come to ***, please see you to further discuss
    about advising you. There might be some funds available to you at that time.

Thanks,

be nazare shoma in yeki daghighan manzuresh chie?!? chi javab bedam?!? az unjayi ke uni-e kheili top-ie, hatman mikham ino peigiri konam.
    momkene in ostad mano baraye admission va fund tosie kone? chi kar konam ke in moredo betunam negah daram?!?

Junior Member

سلام. به استاد ميل زدم اينطور جوابمو داده.من بعدش ايميل زدم و ازش تشكر كردم از اين قضيه 1،2 ماه ميگذره نمي دونم بازم ميل بزنم كه منو يادش نره يا كافيه فقط applyكنم ؟لطفاراهنماييم كنيد
    I warmly encourage you to apply to... Assignment of supervisor's is done by the Assoc. Dean of Grad Studies, though from what I can tell there would be a natural fit between your research interests and my own.

If you accept and offer to come to …, I'd be delighted to discuss further with you possible supervision and a research assistantship.

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمايي کنيد،چي بگم بهش؟
    your research interests are well aligned with my group. Please go
    ahead and apply to ---- and send me an email once you have completed
    the application process. I will follow up with your application after
    that.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط friend نمایش پست ها
    سلام. به استاد ميل زدم اينطور جوابمو داده.من بعدش ايميل زدم و ازش تشكر كردم از اين قضيه 1،2 ماه ميگذره نمي دونم بازم ميل بزنم كه منو يادش نره يا كافيه فقط applyكنم ؟لطفاراهنماييم كنيد
    I warmly encourage you to apply to... Assignment of supervisor's is done by the Assoc. Dean of Grad Studies, though from what I can tell there would be a natural fit between your research interests and my own.

If you accept and offer to come to …, I'd be delighted to discuss further with you possible supervision and a research assistantship.
    به نظر من پاسخی که به شما داده شده template هست و با توجه به این که گفته تخصیص استاد از طرف رئیس تحصیلات تکمیلی انجام می‌شه، به نظر می‌رسه که فعلا استاد کار خاصی برای شما نخواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید که برای این دانشگاه apply کنید، می‌تونید بعد از apply، صرف یادآوری یک ایمیل بزنید و بهش بگید که apply کردید و امیدوارید که پذیرش بگیرید و با این استاد کار کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)