صفحه 1110 از 1371 نخستنخست ... 1106101010106011001101110211031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011601210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,091 تا 11,100 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad17666 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این ایمیل از یک دانشگاه آمریکایی
    Thanks for your interest. I encourageyou to apply, the applications go through the department. I would be very happy to discuss possible research projects in case your application is accepted and you come to xxxx You could mention in your application letter about our common research interests
    منظور استاد این بوده است بعد از پذیرش در مورد پروژه صحبت میکنیم؟ یعنی دیگه نیازی نیست الان بهش میل بزنم؟
    سلام
    ایشون نوشته که دست کمیته هست پذیرش دانشجویان و در واقع استاد تصمیم گیرنده نیست. و گفته که بعد اینکه قبول شدی میتونید با استاده کار کنید.
    این ایمیل فقط تشویق به اپلای هست و اینکه شما وقتی اپلای میکنید بنویسید تو SOP که فلان زمینه های کار مشترک دارید با فلان استاد (برای افزایش شانس)

من خودم در این موارد کار خاصی نمیکنم و فقط تشکر میکنم از استاد. وقتی اپلای کردم دوباره بهشون ایمیل میزنم که من اپلای کردم ... برخی اساتید هم خودشون بهم میگن که بهمون فلان زمان یادآوری کن

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmech89 نمایش پست ها
    یکی از اساتید آمریکا اینو بهم ج داده به نظرتون چی بهش بگم که رابطه ادامه دار بشه و امکان این پیش بیاد که ج بده و کم کم برم رو مخش؟Dear Amin,Thank you for your email and interest in my research program. It's too early for me to know what opportunities I might have available when you would start your studies at Texas A&M. Further, I generally require students to post at least one semester's worth of grades at Texas A&M before admitting to my research group. Feel free to stop by and visit with me should your interest remain and Texas A&M and you choose to matriculate.Good luck in your endeavors.Best wishes,
    اگر اشتباه نکنم در این دانشگاه پذیرش توسط کمیته انجام میشه و یکی دو ترم بعد شما میتونید با استادی که میخواید کارتون رو ادامه بدید. در واقع ترم اول استاد راهنما نخواهید داشت و بعد از پذیرش باید برید با اساتید در این مورد صحبت کنید.

سلام دوستان.
    الان یه جوابی گرفتم (از یه استاد تو کانادا) که گفته
    Sorry, I do not have an opening at present.
    Murray
    ولی سابجکت ایمیل به .......SPAM***** RE: Ph.D. applicant interested in******** تغییر کرده.
    حالا من که دیگه کاری با این استاد ندارم، ولی میخوام ببینم این چه معنی میده؟؟!!!
    میخواد بذاره تو Spam، چرا میگه دیگه؟
    کسی تجربه مشابهی نداره؟
    بار اول هم بود بهش ایمیل میدادم و کلا به اون دانشگاه (نه تنها دانشکده) این دومین ایمیلی بود که میدادم (قبلی بیش تر از 6 هفته پیش، و جواب فقط در حد تشویق به اپلای).
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    الان یه جوابی گرفتم (از یه استاد تو کانادا) که گفته
    Sorry, I do not have an opening at present.
    Murray
    ولی سابجکت ایمیل به .......SPAM***** RE: Ph.D. applicant interested in******** تغییر کرده.
    حالا من که دیگه کاری با این استاد ندارم، ولی میخوام ببینم این چه معنی میده؟؟!!!
    میخواد بذاره تو Spam، چرا میگه دیگه؟
    بار اول هم بود بهش ایمیل میدادم و کلا به اون دانشگاه (نه تنها دانشکده) این دومین ایمیلی بود که میدادم (قبلی بیش تر از 6 هفته پیش، و جواب فقط در حد تشویق به اپلای).
    ممنون
    این سابجکت رو ایمیل سرور دانشگاه بطور اتوماتیک تغییر داده. کار استاد نیست.

Junior Member arash00 آواتار ها

امروز از یه استاد در آمریکا این جوابو گرفتم

Hello Arash,
    Thank you for your interest in the graduate Biomechanics program. The research we conduct in our lab focuses on gait issues, particularly lower extremity injuries related to running. However, your thesis could be related to something more specific to your particular interests. This is something we would discuss further into the application process. Details about the requirements for a PhD in Human Performance and concentration in Biomechanics can be found in the following websites:
    Please feel free to email me with any other questions you might have. I am more than happy to schedule an appointment with you to discuss the program further.

گفته بودم میخوام اپلای کنم و باهاش در مورد موضوعی که میخوام کار کنم بیشتر صجبت کنم. حالا به نظرتون اصلا جوابش خوب بوده؟ ثانیا باید اسکایپ کنم آیا؟

سلام دوستان
    یکی از اساتید امریکا این ایمیل را واسم در جوابم فرستاده.

ممنون میشم نظرتونو بگید و لطف کنید بهتره چی بهش بگم؟؟؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم

Hi ,

Thank you for your interest in our group. I’ve looked at your CV and found your background and qualification good fit to our research areas. At his time, I’m not sure if I will have new openings for new Ph.D. students. We have Fellowship opportunities from the University. If you like, I can nominate you as a candidate. However, I would like to be sure that you will come if you are finally awarded the ........... Fellowship. Otherwise, our department and our college will lose one opportunity. If you are not selected for the Fellowship, there could be other possibilities—though not sure at this time.

Best regards,

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط metal_blackhat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید امریکا این ایمیل را واسم در جوابم فرستاده.

ممنون میشم نظرتونو بگید و لطف کنید بهتره چی بهش بگم؟؟؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم

Hi ,

Thank you for your interest in our group. I’ve looked at your CV and found your background and qualification good fit to our research areas. At his time, I’m not sure if I will have new openings for new Ph.D. students. We have Fellowship opportunities from the University. If you like, I can nominate you as a candidate. However, I would like to be sure that you will come if you are finally awarded the ........... Fellowship. Otherwise, our department and our college will lose one opportunity. If you are not selected for the Fellowship, there could be other possibilities—though not sure at this time.

Best regards,
    سلام
    بنطر من که خیلی خوبه و در واقع استاد احتمال میده شما آفر بگیرید واسه دکتری - در عین حال میترسه که شما بعد از قبولی آفر رو قبول نکنید و سهمیه استاد به هر صورت تلف بشه. اگه واقعا این دانشگاه و استاد رو قبول دارید که محکم بگید که اولین انتخاب شماست این دانشگاه و حتما هم به این حرفتون وفادار بمونید در صورت قبولی
    البته نیازی به راستگویی هم نیست! همونجوری که اساتید هم این کار رو نمیکنن
    موفق باشید

سلام دوستان.
    یه استادی در جواب ایمیلم، راجع به دو تا از پروژه هاش گفته و گفته اگه علاقه داری اپلای کن، ولی پذیرش و فاند رقابتی هست و ...
    آخر ایمیل هم گفته اگه سوالی داشتی یا خواستی اسکایپ یا تماسی ترتیب بدیم، اطلاع بده. چه کار کنم بهتره؟ در ضمن اسپیکم داغونه (19!) و ممکنه بپره!!!
    یه لینک هم آخر توی یه قسمت جدا داده و گفته کورس های آنلاین هست و اگه بتونم بگیرم و پاس کنم، اگه دکتری برم اونجا جز واحدهام به حساب میاد.
    If you complete some or all of these online courses, then begin your Ph.D. studies, the courses should be transferrable to your Ph.D. program.
    خودش Program coordinator هست و گفته هزینه اش زیاده ولی اسکالرشیپ هم میدند (که توی لینک گفته رقابتی هست و ...). اپلای کردن برای این کورس ها تاثیری در نشان دادن علاقه داره؟ راستش با این که به موضوعاتش علاقه دارم، الان فکر می کنم عاقلانه نیست درگیر چنین موضوعاتی بشم..
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    یه استاد از آمریکا لطف کرده و فقط همین یه خط رو فرستاده
    , Feel free to apply to our program. The deadline is later this year: .....utah.edu

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط se135954 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد از آمریکا لطف کرده و فقط همین یه خط رو فرستاده
    , Feel free to apply to our program. The deadline is later this year: .....utah.edu
    سلام یادمه از همین دانشگاه یک ایمیل تشویق گرفتم بعدی که ابلای کردم دیگه استاد فید بک مثبتی ندیدم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)