صفحه 1112 از 1371 نخستنخست ... 1126121012106211021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211621212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,111 تا 11,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام من به استادی ایمیل زدم که برای گروه اون می خوام اپلای کنم جوابش به صورت زیر هست به نظر شما چی کار کنم
    Thank you for your interest in joining my group. Yes, I do plan to recruit a new Ph.D. student for next fall. I am in the process of moving to the Department of Structural Engineering at UC San Diego. Please apply directly to UCSD so that I can review your application in the winter/fall.

Regards,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sabavoon نمایش پست ها
    سلام من به استادی ایمیل زدم که برای گروه اون می خوام اپلای کنم جوابش به صورت زیر هست به نظر شما چی کار کنم
    Thank you for your interest in joining my group. Yes, I do plan to recruit a new Ph.D. student for next fall. I am in the process of moving to the Department of Structural Engineering at UC San Diego. Please apply directly to UCSD so that I can review your application in the winter/fall.

Regards,
    به نظر پاسخ شما تمپلیت نیست اما به نحو بسیار ساده ای هیچ گونه تعهدی ایجاد نمیکند. اقدام شما برای اپلای در UCSD می تواند به هرنتیجه ای منجر شود ولی تنها نکته مثبت این است که قصد استاد مبنی بر گرفتن دانشجو مشخص است.
    پیشنهاد میکنم اگر زمینه تحقیقاتی شما نزدیک است ضمن حفظ ارتباط با استاد در خصوص شانس پذیرش خود و بررسی احتمالی رزومه حتی المقدور اطمینان یابید هرچند ممکن است در این شرایط به ویژه جابجایی دانشگاه پاسخ مورد نظر را دریافت ننمایید.
    اقدام شما برای پذیرش با ریسک احتمالی آن به نظر من در صورتی دارای توجیه کافی است که اولا جواب بهتری در دست نداشته باشید و ثانیا اساتید با زمینه تحقیقاتی نزدیک دیگری نیز در دپارتمان مورد نظر باشند که شانس برقراری ارتباط یا پذیرش را پس از این کیس بتوانید نحتمل بدانید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabavoon نمایش پست ها

Regards,
    به نظر من تمپلت است و هیچ قولی نداده. اگر CVرا هم برایش فرستاده بودید به نظر می رسد که به آن هم نگاه نکرده یا برایش خیلی جالب نبوده در غیر این صورت باید حداقل چیزی در مورد رزومه شما می گفت.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان میشه لطفا برای پاسخ به این ایمیل نظرتون رو بفرمایید:
    Thank you for your interests of doing research and pursuing your high education in our University. Your background fits our current research activities very well. We do both XXX and XXX research and we use several XXX including XXX. I would encourage you to apply to our school. If accepted, I would offer you a research assistant position.

به نظرتون این یعنی جواب منفی؟
    Thanks for your application. I have not considered the internship yet. You can contact me again around Dec. if interested.

Best wishes,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    به نظرتون این یعنی جواب منفی؟
    Thanks for your application. I have not considered the internship yet. You can contact me again around Dec. if interested.

Best wishes,

دوست عزیز منفی نیست
    به هر حال ارتباط موکول شده به دسامبر که استاد وضعیت گرفتن دانشجوشو بدونه و شما میتونید همونموقع ها روی همین ایمیل فروارد کنید و باهاشون دوباره ارتباط داشته باشید

نه منفیه و نه مثبت

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    Thank you for your interests of doing research and pursuing your high education in our University. Your background fits our current research activities very well. We do both XXX and XXX research and we use several XXX including XXX. I would encourage you to apply to our school. If accepted, I would offer you a research assistant position.

دوست عزیز
    نمیدونم کدوم دانشگاهه (واسه وضعیت فاند و اسکولار دارم میگم)
    ولی به هر حال جواب هاصی نداره
    شما یا پوزیشن براتون ارزشمنده (و ازش مطمئنید و فاند و اسکولارش رو در جریانید و ....) و میخوایید اپلای کنید یا نمیکنید
    به هرحال الان میتونید تشکر کنید و بگید که اپلیکیشنتونو تکمیل میکنید در اولین فرصت و ایشون رو در جربان میذارید....

وقتی هم که اپلیکیشنتونو تکمیل کردید حتما این تکمیل شدن رو به اطلاع استاد برسونید

موفق باشید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    به نظر می آید که پذیرش دانشگاه از نوع کمیته محور و استاد باید منتظر نظر کمیته پذیرش بماند از نظر استاد شما مناسب هستید لذا اگر نمرات زبان و در صورت لزوم GRE خوبی دارید و حداقلهای دانشگاه را هم بر آورده می کنید ، ارزش اپلای کردن را دارد و در ضمن تماس با استاد را حفظ کنید. به استاد هم ایمیل بزنید و تشکر کنید و در ضمن بپرسید که اسم ایشان را می توانید در فرمهای مربوطه بنوسید که البته راهی برای حفظ تماس با استاد در پروسه ادمیشن هم هست .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام. کسی میتونه یه جواب سریع در مورد منظور این ایمیل ه من بده:
    You will apply to Department of Physics and Department of chemical Engineering (CE).
    Dept. of Physics and Dept. CE accept, not accept you December 2015 or January, 2016.

I have 3 post-docs and 3 graduate students and you will accept Dept. of Physics and Dept. of ECE and will e-mail January 2016.

I am sabbatical to Europe for six months (July-December 2015).

نقل قول نوشته اصلی توسط s_ramezani نمایش پست ها
    سلام. کسی میتونه یه جواب سریع در مورد منظور این ایمیل ه من بده:
    You will apply to Department of Physics and Department of chemical Engineering (CE).
    Dept. of Physics and Dept. CE accept, not accept you December 2015 or January, 2016.

I have 3 post-docs and 3 graduate students and you will accept Dept. of Physics and Dept. of ECE and will e-mail January 2016.
    I am sabbatical to Europe for six months (July-December 2015).
    خیلی واضحه که گفته تو زانویه ایمیل بزن تا قبولتون کنه تمپلیت نیست و احتمالا از رزومه شما خوشش اومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)