صفحه 1113 از 1371 نخستنخست ... 1136131013106311031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311631213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,121 تا 11,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. یکی از استادا در جواب من ایمیل داده که از رزومه ی من خوشش اومده اما ra نمیتونه بگیره الان. چه جوری بپرسم که نوع دیگه ی فاند میتونه بهم بده یا نه؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از استادا در جواب من ایمیل داده که از رزومه ی من خوشش اومده اما ra نمیتونه بگیره الان. چه جوری بپرسم که نوع دیگه ی فاند میتونه بهم بده یا نه؟
    لطفا متن ایمیل استاد را بگذارید تا معلوم شود که دقیقا استاد چه گفته است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_ramezani نمایش پست ها
    سلام. کسی میتونه یه جواب سریع در مورد منظور این ایمیل ه من بده:
    You will apply to Department of Physics and Department of chemical Engineering (CE).
    Dept. of Physics and Dept. CE accept, not accept you December 2015 or January, 2016.

I have 3 post-docs and 3 graduate students and you will accept Dept. of Physics and Dept. of ECE and will e-mail January 2016.

I am sabbatical to Europe for six months (July-December 2015).
    متن ایمیل یک مقداری عجیب است. ولی چیزی که من متوجه می شوم این است که گفته اپلای کن و خیلی ایمیل خاصی نیست. در ضمن مطمئن نیستم به ددلاین ترم ژانویه برسید. اول این مورد را چک کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

با سلام، استادی من را تشویق به اپلای کرد و تایید کرد که زمینه کاری مشترک داریم. همچنین کلی راهنمایی راجع به نحوه اپلای کرد.
    بعد، من در جواب از financial aid پرسیدم و گفتم که به عنوان دانشجوی international این قضیه واسم مهمه.
    اون هم زود این جواب را داد:
    No problem, once we evaluate your application and give you the admission. The next step will be the requesting I-20. Ms. --- will help you with that. When she ask your for financial info, please contact me again.

Thanks,
    میشه لطفا آنالیز کنید؟
    من اپلای کنم دیگه؟
    وقتی گفته "no problem" و "با من اون موقع تماس بگیر" یعنی اگه پذیرش بگیرم بهم فاند میده؟
    و این استاد Graduate Program Coordinator هم هست.

مرسی
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

سلام دوستان... من تجربه خوبی از تماس با استادا ندارم... پارسال یه استادی خیلی خوب جوابمو داده بود.. ولی ریجکت شدم... مخصوصا آمریکا که Application fee داره!
    الان دوباره شروع کردم به ایمیل زدن... .یه استاد این جوابو داده....
    Thanks for writing and for your resume. It's possible to come work with us. To do so, please apply to the... PhD program, as you probably already know. Mention me and our lab in your statement, if you'd like to work with us. Let me know if you have any questions.
    نظرتون چیه؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    با سلام، استادی من را تشویق به اپلای کرد و تایید کرد که زمینه کاری مشترک داریم. همچنین کلی راهنمایی راجع به نحوه اپلای کرد.
    بعد، من در جواب از financial aid پرسیدم و گفتم که به عنوان دانشجوی international این قضیه واسم مهمه.
    اون هم زود این جواب را داد:
    No problem, once we evaluate your application and give you the admission. The next step will be the requesting I-20. Ms. --- will help you with that. When she ask your for financial info, please contact me again.

Thanks,
    میشه لطفا آنالیز کنید؟
    من اپلای کنم دیگه؟
    وقتی گفته "no problem" و "با من اون موقع تماس بگیر" یعنی اگه پذیرش بگیرم بهم فاند میده؟
    و این استاد Graduate Program Coordinator هم هست.

مرسی
    سلام
    بله شما که اپلای بکن. منظورش اینه چون بحث مالی تو I20 درج میشه همون موقع باهاش در ارتباط باش که احتمالا RA یا TA برات ردیف کنه انشالله
    من برداشتم اینه
    یا حق ...

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام دوستان... من تجربه خوبی از تماس با استادا ندارم... پارسال یه استادی خیلی خوب جوابمو داده بود.. ولی ریجکت شدم... مخصوصا آمریکا که Application fee داره!
    الان دوباره شروع کردم به ایمیل زدن... .یه استاد این جوابو داده....
    Thanks for writing and for your resume. It's possible to come work with us. To do so, please apply to the... PhD program, as you probably already know. Mention me and our lab in your statement, if you'd like to work with us. Let me know if you have any questions.
    نظرتون چیه؟
    جواب بدی ندیست ولی لزوما تضمین هم نیست. میتونه تمپلیت هم باشه ولی فراموش نشه که حتی جواب های تمپلیت خوب هم از سوی استادا برای همه ارسال نمیشه. به نظر من ایمیل بزن و بگو اپلای میکنی و ازش درباره زمینه کاریت، SOP و مسایل دیگه دقیق تر بپرس ببین چقدر وقت میزاره و جواب منحصر به شما میده
    یا حق ...

سلام دوستان
    یکی از اساتید که قرار بود با من مصاحبه کنه این ایمیلو هفته پیش به من زد با توجه به این ایمیل به نظرتون لازمه که من مجددا ایمیل بزنم و تاریخ دقیق مصاحبه رو بپرسم چون آخر هفته میرم مسافرت و دسترسی به اینترنت ندارم،یا اینکه منتظز وایسم خودش روز رو تعیین کنه.لطفا راهنماییم کنید

I apologize for the delay but I am very busy with grant proposal submissions and travels. I will get back to you during the week of October 19th.

سلام من به یه استادی تو آمریکا ایمیل زده بودم. سه روز بعدش جواب داده که اگه امکانش برات هست بیا فلان زمان فلان ساعت اسکایپ کنیم.
    ......Dear

Would it be possible to have a Skype talk this Thursday at 7:30am(Central Standard Time)? I believe that it will be around 4:30pm in Iran. If so, please, send me your Skype ID.

Thank you,

....Dr

میگم من که هنوز اپلای نکردم و به جز یه رزومه دو صفحه ای چیزی براش نفرستادم حالا تو این گفت و گو چی میخواد بپرسه؟ نظرتون چیه؟

به نظر من اگه میخواست ساعتشم میگفت همون طوریکه گفته از دوشنبه. احتمالا الان نمیدونه که برنامه اش چه جوری میشه. چند روز صبر کنید هفته بعد اگه خبری نشد ایمیل بزنید و یادآوری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید که قرار بود با من مصاحبه کنه این ایمیلو هفته پیش به من زد با توجه به این ایمیل به نظرتون لازمه که من مجددا ایمیل بزنم و تاریخ دقیق مصاحبه رو بپرسم چون آخر هفته میرم مسافرت و دسترسی به اینترنت ندارم،یا اینکه منتظز وایسم خودش روز رو تعیین کنه.لطفا راهنماییم کنید

I apologize for the delay but I am very busy with grant proposal submissions and travels. I will get back to you during the week of October 19th.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)