صفحه 1115 از 1371 نخستنخست ... 1156151015106511051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511651215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,141 تا 11,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

این ایمیل قبلی خودم بود یعنی می تونم به فاند امیدوارم باشم چون استرالیاست و استادها به ندرت فاند میدن
    Dear ..,

I was really upset that I am not able to do a PhD with you in 2016. But I hope to join your group next year.
    I sent a new part of article to you a few days ago.I attached it along this email again. I would be grateful if you let me know whether I wrote it in a right way?
    I am pleased to inform you that I started learning new techniques for new project entitled ".....". I would like to know your opinion about this project.
    Kindest regards,

QUOTE=hamed1908;2116181]سلام. من نمیدونم ایمیل شما چی بوده که استاد این جواب و داده ولی احتمال بالایی میده که پذیرش بگیرید. هرچند اینترنشنال اسکالرشیپ رو کم احتمال میدونه ولی داره تلاش میکنه بتونه فاند دیگه ای جور کنه. به نظر من سعی کنید ایمیل های امیدوارکننده تری به استاد بزنید و خودتون رو به عنوان کسی که واقعا قصد ادامه تحصیل تو اون دانشگاه رو دارید و واقعا حاضرید هر اقدامی برای کسب فاند بکنید (اگر مدرک خاصی مورد نیازه یا هر چیز دیگه) نشون بدین[/QUOTE]

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

سلام مجدد دوستان. این بار جوابی دریافت کردم که از دانشگاهی با جایگاه و پرستیژ بالا است که گمان نمیکردم (حتی تمپلتش هم)

یکسری توضیح مختصر بدم بعد پاسخ دریافتی استاد را در ادامه قرار میدهم.

رنک رشته usnews دانشگاه حدود ۳۵ و رنک مهندسی usnews ان حدود ۴۰ و رنک Global ان حدود ۱۳۵.

استادیار هندی اند . و دو مقطع اخیر را در بهترین دانشگاه ایالت تگزاس بودند با ۱۰ صفحه Short CV - در کمتر از ۲ روز کاری پاسخ را دریافت نمودم.

بسیار شباهت کاری داشتم و استاد هم دانشجو نیاز است. و فقط یک دانشجو دکترا!! در زیر مجموعه اش است. منم اشاره به دایرکت دکترا(اولویت اول) یا مستر داشتم.

در ضمن این دومین ایمیل با فاصله ی ۴۰ روز است که پاسخ دریافت کردم و در ایمیل اول که مربوط به ۴۰ روز پیش بود؛ هیچ پاسخی نداشتم. وابتدای ایمیل دوم خودم ذکر کردم This is second my Email for You
    ...Dear
    Thanks for your interest. Have you already applied? In your application you can indicate that you are interested in working with me. It is too early to

decide on RA/TA positions for next year. It will be best if you can get in touch after you have received admission. Good luck with your application

به نظر تمپلت است!! ؟
    چه قدر امید وار کننده است این پاسخ؟

چه پاسخی بدهم؟
    بگم در ددلاین امسال قصد اپلای دارم و نام شما را هم برای کار کردن ذکر میکنم.همین مناسب است؟

سپاس پیشاپیش فراوان از پاسختان.

ویرایش توسط shj90 : October 19th, 2015 در ساعت 12:57 PM
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    این ایمیل قبلی خودم بود یعنی می تونم به فاند امیدوارم باشم چون استرالیاست و استادها به ندرت فاند میدن
    Dear ..,

I was really upset that I am not able to do a PhD with you in 2016. But I hope to join your group next year.
    I sent a new part of article to you a few days ago.I attached it along this email again. I would be grateful if you let me know whether I wrote it in a right way?
    I am pleased to inform you that I started learning new techniques for new project entitled ".....". I would like to know your opinion about this project.
    Kindest regards,

QUOTE=hamed1908;2116181]سلام. من نمیدونم ایمیل شما چی بوده که استاد این جواب و داده ولی احتمال بالایی میده که پذیرش بگیرید. هرچند اینترنشنال اسکالرشیپ رو کم احتمال میدونه ولی داره تلاش میکنه بتونه فاند دیگه ای جور کنه. به نظر من سعی کنید ایمیل های امیدوارکننده تری به استاد بزنید و خودتون رو به عنوان کسی که واقعا قصد ادامه تحصیل تو اون دانشگاه رو دارید و واقعا حاضرید هر اقدامی برای کسب فاند بکنید (اگر مدرک خاصی مورد نیازه یا هر چیز دیگه) نشون بدین
    [/QUOTE]

با توجه به اینکه گویا هنوز نتایج پذیرش اعلام نشده و استاد هم گفته شما شانس بالایی دارید نمیدونم چرا شما گفتین که متاسفید که نمیتونید باهاش دکترا بخونید! به هر حال پیشنهاد من تغییر فاز مکالمات به شکل امیدوارکننده و اعلام آمادگی برای استفاده از تمام فرصتهاست
    این رو حتما به استاد منتقل کنید
    یا حق ...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان. این بار جوابی دریافت کردم که از دانشگاهی با جایگاه و پرستیژ بالا است که گمان نمیکردم (حتی تمپلتش هم)

یکسری توضیح مختصر بدم بعد پاسخ دریافتی استاد را در ادامه قرار میدهم.

رنک رشته usnews دانشگاه حدود ۳۵ و رنک مهندسی usnews ان حدود ۴۰ و رنک Global ان حدود ۱۳۵.

استادیار هندی اند . و دو مقطع اخیر را در بهترین دانشگاه ایالت تگزاس بودند با ۱۰ صفحه Short CV - در کمتر از ۲ روز کاری پاسخ را دریافت نمودم.

بسیار شباهت کاری داشتم و استاد هم دانشجو نیاز است. و فقط یک دانشجو دکترا!! در زیر مجموعه اش است. منم اشاره به دایرکت دکترا(اولویت اول) یا مستر داشتم.

در ضمن این دومین ایمیل با فاصله ی ۴۰ روز است که پاسخ دریافت کردم و در ایمیل اول که مربوط به ۴۰ روز پیش بود؛ هیچ پاسخی نداشتم. وابتدای ایمیل دوم خودم ذکر کردم This is second my Email for You
    ...Dear
    Thanks for your interest. Have you already applied? In your application you can indicate that you are interested in working with me. It is too early to

decide on RA/TA positions for next year. It will be best if you can get in touch after you have received admission. Good luck with your application

به نظر تمپلت است!! ؟
    چه قدر امید وار کننده است این پاسخ؟

چه پاسخی بدهم؟
    بگم در ددلاین امسال قصد اپلای دارم و نام شما را هم برای کار کردن ذکر میکنم.همین مناسب است؟

سپاس پیشاپیش فراوان از پاسختان.

شما که حتما پاسخ بده و بگو در اسرع وقت اپلای میکنی و در پروسه اپلای در جریان قرارش میدی
    اما به طور کلی با توجه به اینکه میگی رنک دانشگاه بالاست معلومه که استاد صرفا روی اپلیکنت ها و بین اونها هم به پذیرفته شده ها توجه میکنه و تازه اون موقع وارد بحث فاند میشه. به هر حال همین که تایید کرده اسمش رو به عنوان استاد بزنی خوبه و لااقل مطمئنی که اگه اپلیکیشن شما به استاد ارجاع داده بشه احتمالا ok میده
    ولی باقی ماجرا رو موکول کرده به پذیرش
    یا حق ...

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    شما که حتما پاسخ بده و بگو در اسرع وقت اپلای میکنی و در پروسه اپلای در جریان قرارش میدی
    اما به طور کلی با توجه به اینکه میگی رنک دانشگاه بالاست معلومه که استاد صرفا روی اپلیکنت ها و بین اونها هم به پذیرفته شده ها توجه میکنه و تازه اون موقع وارد بحث فاند میشه. به هر حال همین که تایید کرده اسمش رو به عنوان استاد بزنی خوبه و لااقل مطمئنی که اگه اپلیکیشن شما به استاد ارجاع داده بشه احتمالا ok میده
    ولی باقی ماجرا رو موکول کرده به پذیرش
    سپاس
    نظر من روی یک همچین متنی است. مناسب است؟

ایا در ادامه ی ایمیل نیز مجدد CVخودم را بفرستم؟
    Ill mention your name for the cooperation

And declare my interest to work with you

I will give aware you, after apply and admission

And I hope there is a opening position for me to join your research team and continue my studies under your supervision and supporting. and I hope, you will not forget me
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

اخه قبلش گفت بورس شانست کمه منم که بدونه بورس نمی تونم برم
    I think that it is likely that you will be offered a place in our PhD program but your chances of securing a scholarship offer are less than 50% because you need publications.

با توجه به اینکه گویا هنوز نتایج پذیرش اعلام نشده و استاد هم گفته شما شانس بالایی دارید نمیدونم چرا شما گفتین که متاسفید که نمیتونید باهاش دکترا بخونید! به هر حال پیشنهاد من تغییر فاز مکالمات به شکل امیدوارکننده و اعلام آمادگی برای استفاده از تمام فرصتهاست
    این رو حتما به استاد منتقل کنید[/QUOTE]

Junior Member Vahid_007_006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Science and Technology

اقا نظرتون رو بگید

Dear Vahid,

Thanks for your note. I'm impressed with your achievements and it looks like you can be a good fit in our group. We do have at least one opening for fall 2016. I'd encourage you to put together the whole package to be considered because both the admission committee and I would need to see all the materials before making a final decision.

Also, because of the limited way of identifying the best candidate, I've been asking the candidates (esp. those who have not published any papers) to come up with a mini-proposal on a biomechanics/biomimetics/solid mechanics project of his/her own choice (better related to our research directions as detailed on the website: *******), so that his/her candidacy and potential in research could be better evaluated. This is especially helpful in the case the candidate has not published any first-author papers in the area (many applicants have publications). Although this is optional and is not to be included in the application package that you'll submit online, I'd encourage you to give it a try if at all possible, otherwise, candidates who come up with good proposals will have much better chance when it comes to the final decision. The graduate students currently in my group have all come up with high-quality proposals which make them stand out.
    If possible, I'd suggest that you also look into fellowship opportunities such as the PhD innovation fellowship here or any other fellowships which will significantly increase your chances of getting admitted here. I look forward to reviewing your application and potentially having you join our group in due time!

Best wishes,

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    سپاس
    نظر من روی یک همچین متنی است. مناسب است؟

ایا در ادامه ی ایمیل نیز مجدد CVخودم را بفرستم؟
    Ill mention your name for the cooperation

And declare my interest to work with you

I will give aware you, after apply and admission

And I hope there is a opening position for me to join your research team and continue my studies under your supervision and supporting. and I hope, you will not forget me
    آره ولی به نظر من به جای cooperation بنویس application
    forget و از اینجور چیزا هم ننویس آخرش. اپلیکیشن شما اگر لازم باشه میرسه به دستش
    یا حق ...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    اخه قبلش گفت بورس شانست کمه منم که بدونه بورس نمی تونم برم
    I think that it is likely that you will be offered a place in our PhD program but your chances of securing a scholarship offer are less than 50% because you need publications.

این رو حتما به استاد منتقل کنید
    [/QUOTE]

خب اون متوجه نشده که بورس برای شما حیاتیه و کلاً فکر کرده تصور شما اینه که پذیرش نمی گیرید. حالا به هر حال وقتی استاد داره تلاش میکنه برای شما فاند گیر بیاره شما هم از فاز مثبت باهاش صحبت کنید و خودتون هم تلاش بکنید انشالله درست میشه
    اما پیشنهاد من اینه اگر بورسی براتون حیاتیه به گزینه های دیگه هم فکر کنید و فقط رو این دانشگاه سرمایه گذاری نکنید
    یا حق ...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_007_006 نمایش پست ها
    اقا نظرتون رو بگید

Dear Vahid,

Thanks for your note. I'm impressed with your achievements and it looks like you can be a good fit in our group. We do have at least one opening for fall 2016. I'd encourage you to put together the whole package to be considered because both the admission committee and I would need to see all the materials before making a final decision.

Also, because of the limited way of identifying the best candidate, I've been asking the candidates (esp. those who have not published any papers) to come up with a mini-proposal on a biomechanics/biomimetics/solid mechanics project of his/her own choice (better related to our research directions as detailed on the website: *******), so that his/her candidacy and potential in research could be better evaluated. This is especially helpful in the case the candidate has not published any first-author papers in the area (many applicants have publications). Although this is optional and is not to be included in the application package that you'll submit online, I'd encourage you to give it a try if at all possible, otherwise, candidates who come up with good proposals will have much better chance when it comes to the final decision. The graduate students currently in my group have all come up with high-quality proposals which make them stand out.
    If possible, I'd suggest that you also look into fellowship opportunities such as the PhD innovation fellowship here or any other fellowships which will significantly increase your chances of getting admitted here. I look forward to reviewing your application and potentially having you join our group in due time!

Best wishes,
    ابهام خاصی وجود نداره دقیقا هر کار گفته انجام بدین و اگر مقاله ندارین حتما پروپوزال اولیه ای که ازتون خواسته زمان اپلای اپلود (یا ارسال) کنید
    یا حق ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)