صفحه 1117 از 1371 نخستنخست ... 1176171017106711071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711671217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,161 تا 11,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بر همه دوستان
    من این جواب رو دریافت کردم:

Thanks for your interest. I found your academic background strong and it fits our research goals here.
    I would be interested in talking to you about your application for an MSc program as soon as I get informed on our open positions in March 2016.
    Could you please contact me once again then?

دوستان چه نظری دارید؟ تمپلیت که نیست؟
    الان من دقیقا متوجه نشدم. منظورش اینه که تو مارچ دوباره باهاش تماس بگیرم؟ آخه مارچ که خیلی دیره (هرچند این دانشگاه تا 15 مارچ ددلاینش هست)

به نظر خودم رسید برای محکم شدن ارتباط و تا یه حدودی برای ارزیابی میزان جدیت این جواب، بهش یه ایمیل بدم و ازش بپرسم تو این مدت برای آپدیت شدن روی ریسرچش چه کار میتونم بکنم؟ احیانا ازش بخوام یکی دو تا از مقاله هاش رو که به پروژه های فعلیش مرتبط تر هستن بهم معرفی کنه که بخونم.
    نظرتون راجع به این کار چیه؟ انجامش بدم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها

iman7 - nima56
    ممنون واقعا

*واقعیت من هم همیشه به سایر دوستان میگم که این ایمیل زدن ها تا یک جایی و یک تعدادی مناسب است و بعد از ان بایست تمرکز روی باقی کارها و وزن دهی به رزومه باشد. و اخیرا نیز به دوستم Mehran4IUT توصیه نمودم در تاپیک "جواب ندادن استاد ها" که ممکن است از دانشگاهی که هیچ پاسخی ندارید پذیرش بشید و برعکس.

*و بنده نیز این مکاتبات ام بعد حدود ۷۰ تا ایمیل و پاسخ های ۵-۶ تا؛ متوقف کردم. و این پاسخی هم دریافت کردم امروز؛ همان فوروارد ایمیل ۴۰ روز پیش بنده است و گفتم به استاد که دومین ایمیلی است که به شما ارسال میکنم. و شما پاسخ ندادید قبلا.

*درمورد سابقه پذیرش دانشگاه؛ این دانشگاه طبق اطلاعات بنده از gradcafe و سایر منابع دیگر مثل USNEWS و پذیرش دوستان و...؛ بسیار خوش پذیرش است با وجود رنک بسیار مناسب(حدود۳۵ رشته- حدود۴۰ مهندسی) که ذکر نمودم. اما فقط پذیرش نه فاند. و بیشتر پذیرش ها هم در رشته های مرتبط بنده بوده و مقطع master بوده است. و برای دکترا و فاند دهی نقش مهمتر استاد هست. و البته پذیرش دکترا مستقیم نیز دپارتمان مورد نظر بنده دارد. و معدل ۲ سال اخر لیسانس رو ملاک است در بحث GPA. که در معدل دروس تخصصی و ۲ سال اخر لیسانس موارد بنده؛ مناسب است.

* در مورد وزن رزومه؛ منم یک نگاهی به پروفایل دانشجوهای الان ایشان انداختم؛ و تناسب در رزومه ی خودم با دانشجوهاشون میخورد واقعا. رزومه های خیلی عالی در زیر مجموعه ی ایشان به ندرت و زیر ۲-۳ بود. از نزدیک به ۳۰-۴۰ دانشجوی مستر و تک دکترایی که دارند.

سپاس مجدد و موفق باشید
    اگر تا حالا جوابی بهتر نگرفتی این مورد را در لیست اپلای بگذار.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من این جواب رو دریافت کردم:

Thanks for your interest. I found your academic background strong and it fits our research goals here.
    I would be interested in talking to you about your application for an MSc program as soon as I get informed on our open positions in March 2016.
    Could you please contact me once again then?

دوستان چه نظری دارید؟ تمپلیت که نیست؟
    الان من دقیقا متوجه نشدم. منظورش اینه که تو مارچ دوباره باهاش تماس بگیرم؟ آخه مارچ که خیلی دیره (هرچند این دانشگاه تا 15 مارچ ددلاینش هست)

به نظر خودم رسید برای محکم شدن ارتباط و تا یه حدودی برای ارزیابی میزان جدیت این جواب، بهش یه ایمیل بدم و ازش بپرسم تو این مدت برای آپدیت شدن روی ریسرچش چه کار میتونم بکنم؟ احیانا ازش بخوام یکی دو تا از مقاله هاش رو که به پروژه های فعلیش مرتبط تر هستن بهم معرفی کنه که بخونم.
    نظرتون راجع به این کار چیه؟ انجامش بدم؟
    فکر نمی کنم تمپلت باشه. فکر خوبی که تماست را باهاش حفظ کنی.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط mili1986 نمایش پست ها
    دوستان یک استاد پس از درخواست من برای پیوستن به گروهش این جواب رو به من داد:

Dear Milad ,

Thank you for your interest in my group and research. It does seem that some of my work and your current background do overlap in places. Have you already applied to the University of ... and if so, have you applied to the Materials Science program or to the Chemistry Department? I am a faculty member in both, so I ask to see if you have a preference for degree. I cannot promise to have a spot in my group at this time but I would certainly like to learn more information on you, your interests ahead for a PhD program, and if you have already applied or not to the University of .... Futhermore, while I certainly work with ... materials, I primarily focus on heterogeneous reaction environments (such as emulsion polymerization) and polymer nanoparticles of interesting chemistry and nanostructure. It seems more of your background to date has been in bulk - would you be interested to work in a dispersed phase reaction environment?

Best regards,
    Prof. ...

و پس از پاسخ من به سوالاتش دوباره اینجوری ایمیل زد برام:

Dear Milad ,

My apologies for the delay in returning your email - this last month has had some complications, but all is well now. Reviewing our discussion below, am I interpreting you correctly that you prefer to pursue a PhD in Materials Science - is that correct? As I mentioned previously, I do have ongoing interest (and related funding) that can support some interesting projects related to ... (and potentially ...). You mentioned that you had planned to study dispersion - is this something that your current/former advisor/group is continuing on or is it your own work that you had planned to complete? One other question for now - if you plan to apply for the PhD program here, when would you desire to start? Would you be considering this coming Spring semester that starts at the end of January to early February? Or are you considering Fall of 2016 as a potential starting semester?

Again, my apologies for the delays - let me know your thoughts on above and I should be able to respond quickly from here forward.

With best regards,
    Prof. ...

نظرتون در مورد جواباش چیه دوستان؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    پیشاپیش سپاس فراوان
    به نظر من گزینه خوبی وحتما براش اپلای کن. به نظر می آید که ایمیلها را کامل می خونه و وقت می گذارد. من حدس می زنم Assistant Prof باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    در جواب این سوال من :

Thanks for your attention
    I will submit my application in next two weeks once my official transcript and other documents are ready.
    But it would be great if you inform me whether there is any financial support for me .
    Best regards
    Ehsan

همچین جوابی داده:
    Hi Ehsan,

The department awards scholarships to students with high marks, and I also have separate research funds to support students. Obviously I cannot promise you financial support until I see your full application, but there is definitely funding available.

به نظرتون واقعا قصد گرفتن دانشجو داره یا میخواد یک اپلیکیشن فی بزنه توی رگ؟
    به نظر می خواهد بهترین ها را به اصطلاح سوا کند ولذا تصمیم را تا آخرین مرحله به تاخیر انداخته و اهل ریسک نیست. حدس من این که استاد جوانی باشه و ضمنا شاید آنهم شاید آسیایی باشه. البته نباید در این مورد قضاوت کرد ولی تجربه من این که استادهای آسیایی تبار یک مقدار محافظه کار تر هستند ولی مسلما این برای همه صدق نمی کنه وشاید حدس من از پایه اشتباه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    به نظر می خواهد بهترین ها را به اصطلاح سوا کند ولذا تصمیم را تا آخرین مرحله به تاخیر انداخته و اهل ریسک نیست. حدس من این که استاد جوانی باشه و ضمنا شاید آنهم شاید آسیایی باشه. البته نباید در این مورد قضاوت کرد ولی تجربه من این که استادهای آسیایی تبار یک مقدار محافظه کار تر هستند ولی مسلما این برای همه صدق نمی کنه وشاید حدس من از پایه اشتباه باشه.
    جوان هست ولی آسیایی نیست در سایت رنک مای پروفسور هم ازش تعریف زیاد بود (ولی نمی دونم تا چه حد این اطلاعات قابل اطمینانه)

آیا راهی به نظرتون میرسه که ضریب اطمینان رو بیشتر کنم؟

Banned

خواهش یکی که میدونه کمک کنه فکرم خیلی مشغوله. من به یک استاد میل زدم و اپلی کردم کره جنوبی استاده تقریبا اوکی داد و مدرک فرستاد پر کنم و الان
    تحصیلات تکمیلی گفته
    Dear Mehdi, Regarding your application documents, you have to send me by DHL post the following documents: 1- Application Form 2- Two Recommendation Letters 3- Copy of Passport 4- Personal Statement and Academic Objectives 5- Official Master Degree Certificate (Include Courses Transcripts) 6- Master Courses Transcripts 7- English Test Report (TOEFL 82) if available 8- A copy of the applicants' and parents' proof of nationality (Or a birth certificate showing the parents) 9- Letter of Consent NOTE: All documents should be in English or Korean. If not, you should translate to English and notarize these documents from your government and Korean embassy in your country. You have to send all previous documents to me on the following address. Name: Hossam Hassan Address: E10-517 Chungbuk National University, 1, Chungdae-ro, Seowon-gu, Cheongju-si, Chungcheongbuk-do, South Korea Zip code: 28644 Tel: +82 (10) 5216-1984 Consider that while filing the application: Division: Engineering (03) School: School of Electrical, Electronics, Information and Communication Engineering and Computer Science Department: Electronics Engineering (C08838) Major: Electronics Engineering (C10637) I attached my own documents as a reference. Regards, Hossam
    این یعنی چی؟باید برم سفارت؟احتمالش چند در صد است اوکی بشه؟استاده راجع به فاند حرف نزده
    چکار کنم؟

درود به دوستان. دوستان من این ایمیل رو از یکی از اساتید دانشگاه کویینزلند در استرالیا دریافت کردم.برای یه استاد دیگه ایمیل زده بودم ولی ایمیلمو فوروارد کرده به یه استاد دیگه. خواستم بدونم منظورش از جمله ی آخر چی هست؟ منظورش شروع ترم بهار هست؟ یا اینکه منظورش بررسی اپلیکیشن من هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید چی جواب بدم.
    Prof. xxxx forwarded me your email. He retired recently but we’ve been collaborating for numerous years. I looked at your background and interests and see some good overlaps with my own research. If you are interested I would be happy to support your scholarship application. The next round would be in early February next year.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    خواهش یکی که میدونه کمک کنه فکرم خیلی مشغوله. من به یک استاد میل زدم و اپلی کردم کره جنوبی استاده تقریبا اوکی داد و مدرک فرستاد پر کنم و الان
    تحصیلات تکمیلی گفته
    Dear Mehdi, Regarding your application documents, you have to send me by DHL post the following documents: 1- Application Form 2- Two Recommendation Letters 3- Copy of Passport 4- Personal Statement and Academic Objectives 5- Official Master Degree Certificate (Include Courses Transcripts) 6- Master Courses Transcripts 7- English Test Report (TOEFL 82) if available 8- A copy of the applicants' and parents' proof of nationality (Or a birth certificate showing the parents) 9- Letter of Consent NOTE: All documents should be in English or Korean. If not, you should translate to English and notarize these documents from your government and Korean embassy in your country. You have to send all previous documents to me on the following address. Name: Hossam Hassan Address: E10-517 Chungbuk National University, 1, Chungdae-ro, Seowon-gu, Cheongju-si, Chungcheongbuk-do, South Korea Zip code: 28644 Tel: +82 (10) 5216-1984 Consider that while filing the application: Division: Engineering (03) School: School of Electrical, Electronics, Information and Communication Engineering and Computer Science Department: Electronics Engineering (C08838) Major: Electronics Engineering (C10637) I attached my own documents as a reference. Regards, Hossam
    این یعنی چی؟باید برم سفارت؟احتمالش چند در صد است اوکی بشه؟استاده راجع به فاند حرف نزده
    چکار کنم؟
    این که مکالمات بین شما و استاد چی بوده و استاد گفته به شما فاند میده یا خیر رو ما از کجا بدونیم؟!! این ایمیل رو به گفته خودتون اداره پذیرش دانشگاه فرستاده و از شما خواسته مدارک مذکور رو براشون بفرستی تا پروسه پذیرش ات کامل شه. تا زمانی که پذیرش شما قطعی نشده و دانشگاه تأیید نکرده سفارت بهتون ویزا نمیده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadnajafian نمایش پست ها
    درود به دوستان. دوستان من این ایمیل رو از یکی از اساتید دانشگاه کویینزلند در استرالیا دریافت کردم.برای یه استاد دیگه ایمیل زده بودم ولی ایمیلمو فوروارد کرده به یه استاد دیگه. خواستم بدونم منظورش از جمله ی آخر چی هست؟ منظورش شروع ترم بهار هست؟ یا اینکه منظورش بررسی اپلیکیشن من هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید چی جواب بدم.
    Prof. xxxx forwarded me your email. He retired recently but we’ve been collaborating for numerous years. I looked at your background and interests and see some good overlaps with my own research. If you are interested I would be happy to support your scholarship application. The next round would be in early February next year.
    خب استاد دومی که اپلیکیشن شما براش فوروارد شما از رزومه شما خوشش اومده و میگه می تونه ادوایزر شما باشه تا بتونید برای پروسه اسکالرشیپ اپلای کنید، تاریخ اپلای برای بورسیه هم در فوریه سال دیگه یعنی حدوداً 4 ماه دیگه هست. دقت کنید که ترم تحصیلی استرالیا با اروپا یا آمریکا 6 ماه اختلاف داره و دقیقاً نمیشه گفت این میشه برای پذیرش بهار! چون تاریخ شروع ترم پاییز و بهار اون ها اختلاف 6 ماهه با جاهای دیگه داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)