صفحه 1118 از 1371 نخستنخست ... 1186181018106811081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511261127112811681218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,171 تا 11,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان می خواستم بدونم کسی تجربه ای داره که منظور استاد از این سوال دقیقا چی هست؟Can you please
    let me know what are your needs
    during PhD?

Banned

سلام
    نه هنوز به استاد حرف نزدم فقط رزومه ام فرستادم مثل اینکه به تحصلات تکمیلی فرستاده اون این چیزها خواسته
    من هیچی نمیدونم ممنون میشم کلا بگید وضعیت چیه

سلام دوستان
    من واسه پسداک به یه استاد ایمیل زدم که منو به مصاحبه دعوت کرد بعد این ایمیلو به من زد
    I apologize for the delay but I am very busy with grant proposal submissions and travels. I will get back to you during the week of October 19th.

Regards,

امروز سه شنبست خبری نشده،بنظرتون چکار کنم؟راهنماییم کتید
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه پسداک به یه استاد ایمیل زدم که منو به مصاحبه دعوت کرد بعد این ایمیلو به من زد
    I apologize for the delay but I am very busy with grant proposal submissions and travels. I will get back to you during the week of October 19th.

Regards,

امروز سه شنبست خبری نشده،بنظرتون چکار کنم؟راهنماییم کتید
    مرسی
    گفته during the week. هنوز که هفته تمام نشده. اگر این هفته تماس نگرفت سه شنبه یا چهارشنبه هفته بعد باهاش تماس بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1621 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم کسی تجربه ای داره که منظور استاد از این سوال دقیقا چی هست؟Can you please
    let me know what are your needs
    during PhD?

دوست عزیز
    میشه چندین برداشت ازش کرد. به نظرم اگه متوجه نشدید خیلی راحت و واضح از استاد بپرسید که دیتیل بیشتری بهتون بده و این اصلا بد نیست
    ممکنه منظورش این باشه که فاند میخوایید یا خودتون میتونید خودتونو ساپرت کنید
    و از طرفی ممکنه پروژه های مورد نظر اکسپریمنتال باشه و داره ازتون میپرسه برای پروپوزالتون به چه وسایلی ممکنه نیاز پیدا کنید و یا چیزایی شبیه به این
    من جای شما باشم به خود استاده میگم که منظورشو بیشتر با دیتیل بیشتری بگه (البته خیلی خیلی محترمانه و اکادمیک)

موفق باشید

Banned

کسی من را راهنمایی نمیکنه؟چکار کنم؟استاده راجع به بورس حرف نزده میگه مدارک پست کنم. ایا پست بشه مدارک 100 درصد است؟

Junior Member ipot آواتار ها

سلام دوستان راجع به این ایمیل دریافتی راهنمایی میخوام. خیلی ممنون
    I read your curriculum and I can suggest to you other people in our Department that could merge better than I can do with your interests because they are neurologists . I could indicate their name that are Luciano Pisoni (neurosurgeon), Gualtiero Gandini (medician) and Cristiano Bombardi (anatomist). Please give a look in our website or in Researchgate for their characteristics and if you think this could be a better choice you can contact them , if not you can write me again

حالا سوالم به قسمتی که bold کردم برمیگرده. استاد داره میگه با اون استادایی که لیست کرده ام مکاتبه کن اگه نشد باز به من ایمیل بزن. یا اگه منو میخوای بهم بگو!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ipot نمایش پست ها
    سلام دوستان راجع به این ایمیل دریافتی راهنمایی میخوام. خیلی ممنون
    I read your curriculum and I can suggest to you other people in our Department that could merge better than I can do with your interests because they are neurologists . I could indicate their name that are Luciano Pisoni (neurosurgeon), Gualtiero Gandini (medician) and Cristiano Bombardi (anatomist). Please give a look in our website or in Researchgate for their characteristics and if you think this could be a better choice you can contact them , if not you can write me again

حالا سوالم به قسمتی که bold کردم برمیگرده. استاد داره میگه با اون استادایی که لیست کرده ام مکاتبه کن اگه نشد باز به من ایمیل بزن. یا اگه منو میخوای بهم بگو!!!

سلام
    بله گفته اون استادها رو یک ببرسی کنی، شاید اون ها انتخاب های بهتری برای شما باشه. اگه هم شما به این نتیجه رسیدید دو باره بهشون ایمیل بزنید

Junior Member

با سلام

من 3 ماه پیش ایمیلی به یکی از اساتید زدم و ایشون متن زیر رو در جواب فرستادند:
    Hi Sara
    Your CV is very strong. Unfortunately I have no research positions available at this time.

به نظر شما با توجه به زمانی که گذشته میشه دوباره ایمیل زد و پرسید ایا الان پوزیشنی در دست دارد یا کلا وقتی اینطوری جواب میدن میخوان از سر باز کنن و ایمیل مجدد فایده ای ندارد؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saranik نمایش پست ها
    با سلام

من 3 ماه پیش ایمیلی به یکی از اساتید زدم و ایشون متن زیر رو در جواب فرستادند:
    Hi Sara
    Your CV is very strong. Unfortunately I have no research positions available at this time.

به نظر شما با توجه به زمانی که گذشته میشه دوباره ایمیل زد و پرسید ایا الان پوزیشنی در دست دارد یا کلا وقتی اینطوری جواب میدن میخوان از سر باز کنن و ایمیل مجدد فایده ای ندارد؟

با تشکر
    سلام بله حتما ... و فقط اشاره کنین که قبلا باهاش تماس داشتین و پزیشن نداشته و حالا می خواین ببینین که آیا پزیشن جدیدی باز شده یا نه؟

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)