صفحه 112 از 1371 نخستنخست ... 12621021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221622126121112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمايي کنيد،چي بگم بهش؟
    your research interests are well aligned with my group. Please go
    ahead and apply to ---- and send me an email once you have completed
    the application process. I will follow up with your application after
    that.
    تشکر کنید و بگید که حتما apply خواهید کرد و باهاش در تماس خواهید بود و امیدوارید که پذیرش بگیرید و امکان این رو داشته باشید که در گروهش کار کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

اگه یه استاد که دوست داشتی باهاش کار کنی ، بگه فعلا فاند نداره، چه جوری بهش بگیم که وقتی فاند دار شد یه ندا بده و هم اینکه اگه استادی رو تو دانشکده فاند دار رو معرفی کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع فوری : جواب به میل استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Rastin نمایش پست ها
    به هيچ وجه ارتباطتون رو باهاش از دست نديد و مدام ايميل بزنيد (نه اينكه خستش كنيد) و بگيد بهتون مقاله بده و مطالعه كنيد. در ضمن بهش بگيد كه TOEFL و GRE ميديد و Apply ميكنيد. بهش نشون بديد علاقه منديد.
    سلام دوستان
    راستن می تونی یه template بزاری؟
    چیا باید بگی که ارتباط ادامه پیدا کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    راستن می تونی یه template بزاری؟
    چیا باید بگی که ارتباط ادامه پیدا کنه؟
    بايد با Email مدام باهاش communication داشته باشي و ازش بخواي تا چند تا references در مورد موضوعي كه ميخواي روش كار كني بهت بده. يا اينكه بهش بگي در مورد موضوع تحقيق كردي و اونو interesting حس كردي (البته واقعا تحقيق كن و دروغ نگو). يا اينكه ميتوني از استادت بخواي تو رو با دانشجوهاي ديگه كه دارن رو اين موضوع كار ميكنند آشنا كنه. خلاصه هر كاري كه ميشه علاقتو به موضوع استاد ثابت كني انجام بده. فقط زماني اين كار رو بكن كه واقعا به موضوع علاقه داري و نه اينكه فقط دنبال پذيرش باشي و بعد بخواي استاد رو دور بزني چون اينجوري هم اعتبار دانشجوهاي ايراني رو خراب ميكني و هم حق يكي ديگرو ضايع ميكني و به قول معروف: چو بد كردي مباش ايمن ز آفات، كه واجب شد طبيعت را مكافات.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

اگه یه استاد که دوست داشتی باهاش کار کنی ، بگه فعلا فاند نداره، چه جوری بهش بگیم که وقتی فاند دار شد یه ندا بده و هم اینکه اگه استادی رو تو دانشکده فاند دار رو معرفی کنه
    من بعيد ميدونم استادي همچين كاري بكنه ! مگه اينقدراستاده باهاتون جور باشه و ازتوش خوشش بياد كه اونم مشتاقانه خواهان شما باشه ،وگرنه بعيد هست استاد بهتون ندا بده .
    بنظر من ميتونيد اينطوري بگيد بهش كه ، من خيلي علاقعمند بهمكاري باشما هستم و آب و تاب بديد بگيد حاضرم درسم رو ديرترشرو كنيم و . .. كه فقط شما ( I Love you )، لطفا بگين من چطوري ميتونم بعدا مطلع بشم كه فاندار شديد ، تو سايت ميشه چك كنم ،‌كجارو بايد چك كنم ،بالاخره يه چيزي ميگه ديگه

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

یه استادی توی پیجش نوشته :
    Any student who is interested in graduate studies under my supervision must apply to the department to be considered for admission to graduate studies first. See information at ww...
    توی اون سایت هم اثلاعاتی در مورد اینکه تو هر رشته چه درسایی باید پاس شه و چند ترم و ازین چیزاست

حالا با این حساب من نباید بهش میل بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    Any student who is interested in graduate studies under my supervision must apply to the department to be considered for admission to graduate studies first. See information at ww...
    توی اون سایت هم اثلاعاتی در مورد اینکه تو هر رشته چه درسایی باید پاس شه و چند ترم و ازین چیزاست

حالا استاد هر منظوري كه داشته باشه ! شما يك ايميل بزن درخواست بده اتفاقي نميوفته ،ايميل مفت هم كه هست خدا بده بركت ، ايميل بزن ببين چيه قضيه !

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها

کاملاً واضحه که بهتره بهش ایمیل نزنید... !
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    کاملاً واضحه که بهتره بهش ایمیل نزنید... !
    حیف شد مقالات خیلی جالب و خوبی داشت.
    ممکن به این معنا باشه که فاند نداره یا قصد دانشجو گرفتن نداره؟ آخه نوشته اول باید از طریق دانشگاه اقدام کنه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rastin نمایش پست ها
    بايد با Email مدام باهاش communication داشته باشي و ازش بخواي تا چند تا references در مورد موضوعي كه ميخواي روش كار كني بهت بده. يا اينكه بهش بگي در مورد موضوع تحقيق كردي و اونو interesting حس كردي (البته واقعا تحقيق كن و دروغ نگو). يا اينكه ميتوني از استادت بخواي تو رو با دانشجوهاي ديگه كه دارن رو اين موضوع كار ميكنند آشنا كنه. خلاصه هر كاري كه ميشه علاقتو به موضوع استاد ثابت كني انجام بده. فقط زماني اين كار رو بكن كه واقعا به موضوع علاقه داري و نه اينكه فقط دنبال پذيرش باشي و بعد بخواي استاد رو دور بزني چون اينجوري هم اعتبار دانشجوهاي ايراني رو خراب ميكني و هم حق يكي ديگرو ضايع ميكني و به قول معروف: چو بد كردي مباش ايمن ز آفات، كه واجب شد طبيعت را مكافات.
    مرسی از راهنماییت
    موضوع استاده بشدت نزدیک به تز منه که دارم روش کار می کنم
    از بابت اعتبار هم خیالت راحت، چون من هیچ وقت به خاطر خودم حاضر نیستم از اعتبار ایران کم کنم
    فقط اگه یه template هم میزاشتی که ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)