صفحه 113 از 1371 نخستنخست ... 13631031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231632136131113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوع فوری : جواب به میل استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت
    موضوع استاده بشدت نزدیک به تز منه که دارم روش کار می کنم
    از بابت اعتبار هم خیالت راحت، چون من هیچ وقت به خاطر خودم حاضر نیستم از اعتبار ایران کم کنم
    فقط اگه یه template هم میزاشتی که ....
    ديگه template لازم نيست. همين چيزا رو واسش بنويس. كسي كه ميخواد apply كنه معمولا TOEFl يا IELTS داده يا اينكه ميخواد بده و بايد زبانش در حدي باشه كه بتونه يه نامه نگاري ساده بكنه. مطمئنا ميتوني بنويسي ولي فكر كنم ميخواي بدوني فرمت خاصي داره يا نه كه بايد بگم نه نداره هر طور ميخواي بنويس. چون ممكنه استادت در جواب Email كه بهش ميزني چيزي بهت بگه يا بخواد، اونوفت باز هم دنبال template ميگردي كه جوابشو بدي؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    حیف شد مقالات خیلی جالب و خوبی داشت.
    ممکن به این معنا باشه که فاند نداره یا قصد دانشجو گرفتن نداره؟ آخه نوشته اول باید از طریق دانشگاه اقدام کنه ..
    کاملاً مشخصه که ایشون نامه های زیادی دریافت میکنه و برای اینکه کسی مجدداً از این نامه ها براش نفرسته اعلام کرده که خودش توی روند پذیرش دخالتی نمیکنه و هر کس که علاقمند به کار کردن باهاش هست باید از طریق admission office اقدام کنه و به خود استاد ایمیل نزنه... حالا اگر شما به ایشون ایمیل بزنید یا به این معنی هست که وب سایت ایشون رو نخوندید، که خوب این اصلاً چیز جالبی نیست، چون طرف مسلماً با خودش فکر میکنه شما چطور میخواهید باهاش کار کنید وقتی حتی وقت نگذاشتید که وب سایتش رو بخونید، یا اینکه فکر میکنه که شما وب سایتش رو خوندید و ترجیح دادید که حرف اون رو نادیده بگیرید! که این دیگه از اون اولی هم بدتره... در این شرایط اگر روزی روزگاری شما بخواید توی این دانشگاه مستقیماً اپلای کنید و اونقوقت اگر پروفایل شما بره زیر دست این استاد احتمال اینکه نظر مساعدی روش نشون نده بسیار زیاده
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

Post پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام!
    من یه میلی به استاد زدم، اونم فرستاد واسه ادمیشن آفیس. اونام این جوابو دادن:
    Dear prospective applican
    t,

Thank you for your interest in graduate studies in the Industrial and Systems Engineering Department (ISE) at X University. I was forwarded a copy of the message you sent to one of our professors. Faculty members usually do not reply to individual e-mail messages regarding the chances of admission. Our policy is for the ISE graduate committee to only review completed applications that have been forwarded to us.
    به نظر شما استاد مایل نبود که فوروارد کرد یا نه؟ چون استاد هیچ جوابی نداد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نه مایل بوده- نه مایل نبوده
    گفته باید اول پذیرش از طریق اپلای

Junior Member

پیش فرض جواب این ایمیل رو چی بدم؟

سلام

میشه راهنمایی کنین که جواب این ایمیل رو چی باید بدم که احتمال پذیرش گرفتن بره بالا؟

Thanks for your message. You have a strong record. It is too early to make admission decisions for next year and, as you can imagine, admission to this university is very competitive. However, I would encourage you to apply

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل رو چی بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.f نمایش پست ها
    سلام

میشه راهنمایی کنین که جواب این ایمیل رو چی باید بدم که احتمال پذیرش گرفتن بره بالا؟

Thanks for your message. You have a strong record. It is too early to make admission decisions for next year and, as you can imagine, admission to this university is very competitive. However, I would encourage you to apply

ممنون.
    این یه تمپلیته ولی ازش تشکر کنید و بگید که حتما اپلای می کنین.

سلام

من یه هر چی مطالب رو مرور کردم، یه چیزی رو پیدا نکردم:

وقتی یه استاد به ما برای بار اول پاسخی میده که احتمالا template هست (جوابهای کلیشه ای)، چه جور پاسخی بدیم؟ (و آیا اصلا پاسخ بدیم؟)

این برای من در این مرحله خیلی ضروریه
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.f نمایش پست ها
    سلام

ممنون.
    به نظر من نه یه جواب قطعیه نه یه templet.تشکر کنید و سعی کنید به ارتباطتون باهاش ادامه بدیدمثلا در مورد تزتون...

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون،
    میشه نظرتون رو در مورد این بدین؟
    نمیدونم چطوری بحث در مورد تز رو شروع کنم
    یه سئوال در مورد مقاله اش بپرسم خوبه یا میگه این چه زود صمیمی شد؟!!

Dear Professor …,

Really thanks for your reply.
    I will apply to the department,
    Should I mention in my application that I would like to work with you?

Best Regards,
    Maryam

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط orion188 نمایش پست ها
    سلام

من یه هر چی مطالب رو مرور کردم، یه چیزی رو پیدا نکردم:

وقتی یه استاد به ما برای بار اول پاسخی میده که احتمالا template هست (جوابهای کلیشه ای)، چه جور پاسخی بدیم؟ (و آیا اصلا پاسخ بدیم؟)

این برای من در این مرحله خیلی ضروریه
    ممنون
    در این مورد بسیار بحث شده توی همین موضوع... ولی اگر اطمینان دارید که template هست و توش فقط توضیح داده که از طریق admission office اقدام کنید، حتماً ازش تشکر کنید، از اینکه راهنماییتون کرده و نامه تون رو خونده و از این حرفها
    اگر گفته بود که رزومه ات خوبه و بعدش گفته بود که از طریق admission office اقدام کن و یا اینکه گفته که توی دانشگاه ما فرآیند اینه که admission office تصمیم میگیره... دوباره همون نامه ی تشکر رو بفرست و توش ذکر کن که بعد از اینکه تونستی پذیرش بگیری باهاش تماس خواهی گرفت...
    به هر حال همونطور که قبلاً هم بحث شده توی این موضوع، هر نامه ای دریافت میکنید حتی اگر فحش و بد و بیراه هم باشه بهتره که نامه تشکر بزنید به طرف... البته اگر تعداد ایمیل هاتون بالا باشه بعد از 50-60 ایمیل اول این کار کمی خسته کننده به نظر میاد ولی شما هم میتونید یه template برای این کار تهیه کنید و برای همه ی اونایی که یه template ساده میفرستن شما هم همون پاسخ رو ارسال کنید
    ویرایش توسط biscuitpolo : October 20th, 2009 در ساعت 11:53 PM
    Winners are simply willing to do what losers won't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)